Neljapäeva õhtu imelikud seiklused

Neljapäeva õhtu imelikud seiklused

Neljapäeva õhtu imelikud seiklused Raissa reedel, 20. okt. 2006., kell 04:48:21 Ei noh ikka imelikke asju juhtub elus küll. Otsustasin oma mingite vanade sõbrantsidega korra kokku saada ja vaadata pisut ringi mis elul uut ja põnevat pakkuda on. Muide lõuna paiku ostsin omale kaubamajast ve.. Loe lähemalt reedel, 3. nov. 06., kell 15:02 Serjoga kullake, igatsen!No mina ei saa aru, mis sa nende võõraste poistega ringi marutad. Mina olen ju ammu hullumas ja nii ootan, et saaks sinu kullakesega pesa punuma pista! reedel, 3. nov. 06., kell 20:47 raissa SErjoga, tule homme kell 8 kuuse alla, ootan sind seal. katsun võõrad poisid selleks ajaks maha raputada, ma ei garanteeri et see õnnestub, aga sa ju mõistad ometi kakelda, kallis? laup., 4. nov. 06., kell 12:45 Serjoga No kakelda mõistan, aga ei tahaks nagu sõpru hakata kaasa tarima, kui sinu juurde tulen. Ja kus on see kaunis kuusk? kus end peidad? pühap., 5. nov. 06., kell 16:22 Raissa No kui sa tõesti nii väga tahad kohtuda, siis teeks äkki teisipäeval või kolmapäeval Zavoodis. Olen siis tartus. Kuidas ma sinusuguse kotkapoja ainult ära tunnen. Mind on lihtne märgata, ma olen seal kõige kuumem tüdruk. esmasp., 6. nov. 06., kell 09:13 unitsiga Türamaevõi, kui lahe blogi ! Nigu, et äge mõtlemine, või nii. Ega rohem polegi ütelda, aga nigu 75 tähemärki on kohustuslikud. reedel, 10. nov. 06., kell 16:10 Serjoga Maha magasin, või noh tööd tegin. Mis koht see zavood veel on, kullake? Millal võin oma limusiini sinna ette sind ootama tuua? reedel, 10. nov. 06., kell 18:00 ra

Neljapäeva õhtu imelikud seiklused

Raissa reedel, 20. okt. 2006., kell 04:48:21

Ei noh ikka imelikke asju juhtub elus küll. Otsustasin oma mingite vanade sõbrantsidega korra kokku saada ja vaadata pisut ringi mis elul uut ja põnevat pakkuda on. Muide lõuna paiku ostsin omale kaubamajast ve.. Loe lähemalt


reedel, 3. nov. 06., kell 15:02
Serjoga
kullake, igatsen!No mina ei saa aru, mis sa nende võõraste poistega ringi marutad. Mina olen ju ammu hullumas ja nii ootan, et saaks sinu kullakesega pesa punuma pista!
reedel, 3. nov. 06., kell 20:47
raissa
SErjoga, tule homme kell 8 kuuse alla, ootan sind seal. katsun võõrad poisid selleks ajaks maha raputada, ma ei garanteeri et see õnnestub, aga sa ju mõistad ometi kakelda, kallis?
laup., 4. nov. 06., kell 12:45
Serjoga
No kakelda mõistan, aga ei tahaks nagu sõpru hakata kaasa tarima, kui sinu juurde tulen. Ja kus on see kaunis kuusk? kus end peidad?
pühap., 5. nov. 06., kell 16:22
Raissa
No kui sa tõesti nii väga tahad kohtuda, siis teeks äkki teisipäeval või kolmapäeval Zavoodis. Olen siis tartus.

Kuidas ma sinusuguse kotkapoja ainult ära tunnen. Mind on lihtne märgata, ma olen seal kõige kuumem tüdruk.
esmasp., 6. nov. 06., kell 09:13
unitsiga
Türamaevõi, kui lahe blogi ! Nigu, et äge mõtlemine, või nii. Ega rohem polegi ütelda, aga nigu 75 tähemärki on kohustuslikud.
reedel, 10. nov. 06., kell 16:10
Serjoga
Maha magasin, või noh tööd tegin. Mis koht see zavood veel on, kullake? Millal võin oma limusiini sinna ette sind ootama tuua?
reedel, 10. nov. 06., kell 18:00
raissa
Alati võid kui sul aega on. Jäta oma massin otse sinna peasissekäigu juurde. Väga turvaline koht on seal, lukku pole vaja panna. Kui sa mind üles ei leia (olen siiski kõige ilusam seal) siis küsi aga inimestelt "Kus on Raissa"
reedel, 10. nov. 06., kell 22:05
Olen Mees
Raissa, ma tahan ka Sinuga kokku saada, ma olen Su mõttemaailma armastama hakanud, Sa meeldid mulle, ma arvan meil oleks koos tore.
laup., 11. nov. 06., kell 17:32
Raissa
Kui sa oled mees, siis sa meeldid ju mulle ka. Mulle üldiselt mehed meeldivad, muidugi mitte niipalju kui mina ise. Kus sa kokku saada tahad siis? Mu kotkapojuke.
laup., 11. nov. 06., kell 17:34
Raissa
Miskipärast ma muidugi aiman et ma olen sind kusagil juba näinud. Ei tea kus? Äkki siin samas kardina taga???


Blogid
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [347] Sisupuu sitemap
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [439]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [519]
Algirdas: Kas tasub juua kanepitee?, Kas tasub juua kanepitee? Praegu on populaarsust kogunud kuivatatud.. [551]
hable: 8 asja, millele võiksid enne kodulehe kohtumisele tulekut mõelda, 1. Head näited Tuleta meel.. [1019]
tann: Kodulehe tegemine aastal 2020, Klient tavaliselt ei tea ega peagi teadma, kuidas toimivad ühe aren.. [1162]
veebel: Robottolmuimeja - mida selle valimisel silmas pidada?, Alustan kohe sellest, et robottolmuimeja.. [1248]
Wixter: ÕPETUS: Kuidas teha päris enda blogi?, SAMM 1. - Vali platvorm!Ca 60% internetist on loodud Word.. [1275]
Noor Nõid: 13, Kõik oli nagu normaalne päev aga ma seisin äkki Delice-s suht lampi Kirna mõisa omanikug.. [1619]
Noor Nõid: Nõie elu algus., Ma ei kirjuta veel sellest millest kõik alguse sai. Jäägu see üllatusek.. [1349]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [347] Hea kodulehe valmistamine
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [439] Korraliku kodulehe tegemine
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [519] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Neljapäev, 6. august 2020., kell 22:37 - parim aeg päevast
või tee uus
(12) [14019] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.029s