- platvorm!Ca 60% internetist on loodud ÕPETUS: Kuidas teha päris enda blogi? on vaid selles, kas WP

Seega pole kahtlustki, kas WordPress on SAMM 1. - Vali platvorm!Ca 60% internetist on loodud WordPressiga. Seega pole kahtlustki, kas WordPress on hea. Küsimus on vaid selles, kas WP on ehk liiga hea? Kogenud arendajana ütleks, et lihtsaim alternatiiv Wor ÕPETUS: Kuidas teha päris enda blogi? SAMM 1. - Vali platvorm!Ca 60% internetist on loodud WordPressiga. Seega pole kahtlustki, kas WordPress on hea. Küsimus on vaid selles, kas WP on ehk liiga hea? Kogenud arendajana ütleks, et lihtsaim alternatiiv WordPressile on eestlaste loodud platvorm nimega Voog. SAMM 2. - Registreeri domeen ja hangi veebi

ÕPETUS: Kuidas teha päris enda blogi? Wixter kolmapäeval, 30. okt. 2019., kell 15:12:50 Siin veebilehel on palju muljetajaid, kes võiksid ühel ilusal päeval huvitatud olla enda kodulehe või lihtsama blogi loomisest. Kuna olen ise üks siinne muljetaja ja ühtlasi ka veebiarendaja, siis panin kokku samm-sammult lühiõpetuse, kuidas luua omale professionaalne blogi WordPressi baasil. SAMM 1. - Vali platvorm! Ca 60% internetist on loodud WordPressiga. Seega pole kahtlustki, kas WordPress on hea. Küsimus on vaid selles, kas WP on ehk liiga hea? Kogenud arendajana ütleks, et lihtsaim alternatiiv WordPressile on eestlaste loodud platvorm nimega Voog.  SAMM 2. - Registreeri domeen ja hangi veebimajutus! Veebi ei saa luua kui sa pole "rentinud" endale virtuaalserverit ja domeeni. Kui sinu eesmärgiks on luua eestikeelne veebileht, siis hosti enda veeb ja domeen kodumaise teenusepakkuja juures. Eesti tuntud firmad on Veebimajutus, Zone ja Virtuaal. Ostes aastapikkuse majutuse saab domeeni tavaliselt kauba peale! Aastamaks on ca 60 eurot. SAMM 3. - Paigalda WordPress virtuaalserverisse! Esiteks WordPress on tasuta platvorm! Sisuhaldussüsteemi paigaldamine  käib samuti teenusepakkuja iseteeninduses ja on ülimalt lihtne ja saab tehtud paari hiire klikiga. Kui platvormi installimine saab tehtud siis logi sisse  URL lõpuga: ".ee/wp-admin/" SAMM 4. -  Paigalda theme ehk kujundusmall! Kas teadsid, et tänapäeval saab veebi teha kasutades valmispõhja? Olemas on tuhandeid erinevaid kujundusmalle, mis muudab arenduse liht

ÕPETUS: Kuidas teha päris enda blogi?

Wixter kolmapäeval, 30. okt. 2019., kell 15:12:50
Siin veebilehel on palju muljetajaid, kes võiksid ühel ilusal päeval huvitatud olla enda kodulehe või lihtsama blogi loomisest. Kuna olen ise üks siinne muljetaja ja ühtlasi ka veebiarendaja, siis panin kokku samm-sammult lühiõpetuse, kuidas luua omale professionaalne blogi WordPressi baasil.

SAMM 1. - Vali platvorm!
Ca 60% internetist on loodud WordPressiga. Seega pole kahtlustki, kas WordPress on hea. Küsimus on vaid selles, kas WP on ehk liiga hea? Kogenud arendajana ütleks, et lihtsaim alternatiiv WordPressile on eestlaste loodud platvorm nimega Voog. 
SAMM 2. - Registreeri domeen ja hangi veebimajutus!
Veebi ei saa luua kui sa pole "rentinud" endale virtuaalserverit ja domeeni. Kui sinu eesmärgiks on luua eestikeelne veebileht, siis hosti enda veeb ja domeen kodumaise teenusepakkuja juures. Eesti tuntud firmad on Veebimajutus, Zone ja Virtuaal. Ostes aastapikkuse majutuse saab domeeni tavaliselt kauba peale! Aastamaks on ca 60 eurot.
SAMM 3. - Paigalda WordPress virtuaalserverisse!
Esiteks WordPress on tasuta platvorm! Sisuhaldussüsteemi paigaldamine  käib samuti teenusepakkuja iseteeninduses ja on ülimalt lihtne ja saab tehtud paari hiire klikiga. Kui platvormi installimine saab tehtud siis logi sisse  URL lõpuga: ".ee/wp-admin/"
SAMM 4. -  Paigalda theme ehk kujundusmall!
Kas teadsid, et tänapäeval saab veebi teha kasutades valmispõhja? Olemas on tuhandeid erinevaid kujundusmalle, mis muudab arenduse lihtsaks (loe: koodivabaks) ja kiireks. Tea et mallide turg on meeletu suur! Minu kogemus ütleb, et kujundusmalli tasub investeerida ca 50 eurot sest  tasuta kujundused jäävad oma seadetelt alati liiga pinnapealseteks. 
Teema paigaldamine on samuti väga lihtne. Kokkupakitud .zip fail tuleb paari hiireklikiga üleslaadida WordPressi ja teema pakib ennast ise lahti! 
SAMM 5. - Lisa sisu ja avalikusta oma veeb!
Kui sul on võimekas kujundusmall, siis on väga lihtne vahetada näidissisu välja oma loodud sisu vastu. WordPressis tehakse blogipostitusi rubriigis Postitused ja staatilisi lehti kujundatakse rubriigis Lehed. Kui veebileht saab valmis, siis ära unusta seadetest anda otsingumootorite indekseerimisele omapoolne luba!
Kui sa soovid teada täpsemalt, mis on minu arvates parim kujundusmall, kuidas teha menüüd ja üldse saada palju sisuturunduslike nippe, siis ava minu põhjalik WordPressi õpetus aadressil:
wixter.ee/kodulehe-tegemine-wordpressiga/ 
- platvorm!Ca 60% internetist on loodud ÕPETUS: Kuidas teha päris enda blogi? on vaid selles, kas WP
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [101] Sisupuu sitemap
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [487]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [296]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [505]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [637]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [652]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [696]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [943]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1027]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [1077]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [101] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [131] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [112] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 17. jaan. 2021., kell 06:07 - parim aeg päevast
või tee uus
[1516] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0336s