- platvorm!Ca 60% internetist on loodud ÕPETUS: Kuidas teha päris enda blogi? on vaid selles, kas WP

Seega pole kahtlustki, kas WordPress on SAMM 1. - Vali platvorm!Ca 60% internetist on loodud WordPressiga. Seega pole kahtlustki, kas WordPress on hea. Küsimus on vaid selles, kas WP on ehk liiga hea? Kogenud arendajana ütleks, et lihtsaim alternatiiv Wor ÕPETUS: Kuidas teha päris enda blogi? SAMM 1. - Vali platvorm!Ca 60% internetist on loodud WordPressiga. Seega pole kahtlustki, kas WordPress on hea. Küsimus on vaid selles, kas WP on ehk liiga hea? Kogenud arendajana ütleks, et lihtsaim alternatiiv WordPressile on eestlaste loodud platvorm nimega Voog. SAMM 2. - Registreeri domeen ja hangi veebi

ÕPETUS: Kuidas teha päris enda blogi? Wixter kolmapäeval, 30. okt. 2019., kell 15:12:50 Siin veebilehel on palju muljetajaid, kes võiksid ühel ilusal päeval huvitatud olla enda kodulehe või lihtsama blogi loomisest. Kuna olen ise üks siinne muljetaja ja ühtlasi ka veebiarendaja, siis panin kokku samm-sammult lühiõpetuse, kuidas luua omale professionaalne blogi WordPressi baasil. SAMM 1. - Vali platvorm! Ca 60% internetist on loodud WordPressiga. Seega pole kahtlustki, kas WordPress on hea. Küsimus on vaid selles, kas WP on ehk liiga hea? Kogenud arendajana ütleks, et lihtsaim alternatiiv WordPressile on eestlaste loodud platvorm nimega Voog.  SAMM 2. - Registreeri domeen ja hangi veebimajutus! Veebi ei saa luua kui sa pole "rentinud" endale virtuaalserverit ja domeeni. Kui sinu eesmärgiks on luua eestikeelne veebileht, siis hosti enda veeb ja domeen kodumaise teenusepakkuja juures. Eesti tuntud firmad on Veebimajutus, Zone ja Virtuaal. Ostes aastapikkuse majutuse saab domeeni tavaliselt kauba peale! Aastamaks on ca 60 eurot. SAMM 3. - Paigalda WordPress virtuaalserverisse! Esiteks WordPress on tasuta platvorm! Sisuhaldussüsteemi paigaldamine  käib samuti teenusepakkuja iseteeninduses ja on ülimalt lihtne ja saab tehtud paari hiire klikiga. Kui platvormi installimine saab tehtud siis logi sisse  URL lõpuga: ".ee/wp-admin/" SAMM 4. -  Paigalda theme ehk kujundusmall! Kas teadsid, et tänapäeval saab veebi teha kasutades valmispõhja? Olemas on tuhandeid erinevaid kujundusmalle, mis muudab arenduse liht

ÕPETUS: Kuidas teha päris enda blogi?

Wixter kolmapäeval, 30. okt. 2019., kell 15:12:50
Siin veebilehel on palju muljetajaid, kes võiksid ühel ilusal päeval huvitatud olla enda kodulehe või lihtsama blogi loomisest. Kuna olen ise üks siinne muljetaja ja ühtlasi ka veebiarendaja, siis panin kokku samm-sammult lühiõpetuse, kuidas luua omale professionaalne blogi WordPressi baasil.

SAMM 1. - Vali platvorm!
Ca 60% internetist on loodud WordPressiga. Seega pole kahtlustki, kas WordPress on hea. Küsimus on vaid selles, kas WP on ehk liiga hea? Kogenud arendajana ütleks, et lihtsaim alternatiiv WordPressile on eestlaste loodud platvorm nimega Voog. 
SAMM 2. - Registreeri domeen ja hangi veebimajutus!
Veebi ei saa luua kui sa pole "rentinud" endale virtuaalserverit ja domeeni. Kui sinu eesmärgiks on luua eestikeelne veebileht, siis hosti enda veeb ja domeen kodumaise teenusepakkuja juures. Eesti tuntud firmad on Veebimajutus, Zone ja Virtuaal. Ostes aastapikkuse majutuse saab domeeni tavaliselt kauba peale! Aastamaks on ca 60 eurot.
SAMM 3. - Paigalda WordPress virtuaalserverisse!
Esiteks WordPress on tasuta platvorm! Sisuhaldussüsteemi paigaldamine  käib samuti teenusepakkuja iseteeninduses ja on ülimalt lihtne ja saab tehtud paari hiire klikiga. Kui platvormi installimine saab tehtud siis logi sisse  URL lõpuga: ".ee/wp-admin/"
SAMM 4. -  Paigalda theme ehk kujundusmall!
Kas teadsid, et tänapäeval saab veebi teha kasutades valmispõhja? Olemas on tuhandeid erinevaid kujundusmalle, mis muudab arenduse lihtsaks (loe: koodivabaks) ja kiireks. Tea et mallide turg on meeletu suur! Minu kogemus ütleb, et kujundusmalli tasub investeerida ca 50 eurot sest  tasuta kujundused jäävad oma seadetelt alati liiga pinnapealseteks. 
Teema paigaldamine on samuti väga lihtne. Kokkupakitud .zip fail tuleb paari hiireklikiga üleslaadida WordPressi ja teema pakib ennast ise lahti! 
SAMM 5. - Lisa sisu ja avalikusta oma veeb!
Kui sul on võimekas kujundusmall, siis on väga lihtne vahetada näidissisu välja oma loodud sisu vastu. WordPressis tehakse blogipostitusi rubriigis Postitused ja staatilisi lehti kujundatakse rubriigis Lehed. Kui veebileht saab valmis, siis ära unusta seadetest anda otsingumootorite indekseerimisele omapoolne luba!
Kui sa soovid teada täpsemalt, mis on minu arvates parim kujundusmall, kuidas teha menüüd ja üldse saada palju sisuturunduslike nippe, siis ava minu põhjalik WordPressi õpetus aadressil:
wixter.ee/kodulehe-tegemine-wordpressiga/ 
- platvorm!Ca 60% internetist on loodud ÕPETUS: Kuidas teha päris enda blogi? on vaid selles, kas WP
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [344] Sisupuu sitemap
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [436]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [516]
Algirdas: Kas tasub juua kanepitee?, Kas tasub juua kanepitee? Praegu on populaarsust kogunud kuivatatud.. [546]
hable: 8 asja, millele võiksid enne kodulehe kohtumisele tulekut mõelda, 1. Head näited Tuleta meel.. [1014]
tann: Kodulehe tegemine aastal 2020, Klient tavaliselt ei tea ega peagi teadma, kuidas toimivad ühe aren.. [1157]
veebel: Robottolmuimeja - mida selle valimisel silmas pidada?, Alustan kohe sellest, et robottolmuimeja.. [1245]
Wixter: ÕPETUS: Kuidas teha päris enda blogi?, SAMM 1. - Vali platvorm!Ca 60% internetist on loodud Word.. [1274]
Noor Nõid: 13, Kõik oli nagu normaalne päev aga ma seisin äkki Delice-s suht lampi Kirna mõisa omanikug.. [1616]
Noor Nõid: Nõie elu algus., Ma ei kirjuta veel sellest millest kõik alguse sai. Jäägu see üllatusek.. [1346]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [344] Hea kodulehe valmistamine
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [436] Korraliku kodulehe tegemine
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [516] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Neljapäev, 6. august 2020., kell 04:48 - parim aeg päevast
või tee uus
[1274] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0348s