Valmivad Sünnitootem: Lõhe Olen abielus lõhega Tuuled: lõunatuuled

tuli Elementide klann: kulli Loodus: viljad valmivad Sünnitootem: Lõhe Element: tuli Elementide klann: kulli klann Tuuled: lõunatuuled Tugevad küljed: eneseteadvus, südamesoojus Nõrkused: uhkus, ülbus Tootem Lõhet on kunagi n Olen abielus lõhega Loodus: viljad valmivad Sünnitootem: Lõhe Element: tuli Elementide klann: kulli klann Tuuled: lõunatuuled Tugevad küljed: eneseteadvus, südamesoojus Nõrkused: uhkus, ülbus Tootem Lõhet on kunagi nimetatud kalade kuningaks, mis pole ka ime - see kala võib kasvada tublisti üle meetri pikkuseks ja

Olen abielus lõhega maiken neljapäeval, 16. juunil 2005., kell 08:32:06 Loodus: viljad valmivad Sünnitootem: Lõhe Element: tuli Elementide klann: kulli klann Tuuled: lõunatuuled Tugevad küljed: eneseteadvus, südamesoojus Nõrkused: uhkus, ülbus Tootem Lõhet on kunagi nimetatud kalade kuningaks, mis pole ka ime - see kala võib kasvada tublisti üle meetri pikkuseks ja kaaluda rohkem kui 30 kilo. Samas liigub ta vetevoogudes sellise elegantsi ja sarmiga, et vaatleja lihtsalt peab teda imetlema. Oma pikal ja sihikindlal rännakul koelmutele ületab lõhe peaaegu kõik takistused, ja seda sellisel mängleval ning hääletul viisil, mida võib nimetada lausa väärikaks. Elementide klann Lõhe kuulub Kulli klanni, see tähendab tule elemendi klanni. Sellesse klanni kuulujad on siirad ja hoogu täis inimesed, kellel on ka piisavalt auahnust, teotahet ja läbilöögivõimet. Ent tule element võib põhjustada ka ülemäärast innukust, mis viib selleni, et klanni esindajad end liialt kulutavad ja läbi põletavad. Niisiis tuleb hakkama saada kunsttükiga muuta lõõmav leek tasaseks hõõgumiseks, et jõudu mitte tulutult raisata, vaid mõttekalt jaotada. Tuuled Ajavahemikus 22.juulist kuni 21.augustini puhuvad tuuled lõunast ja toovad endaga kaasa tugeva energia- ja elujõuvoo, mis annab sel ajal sündinud inimestele võime võtta enda kanda raskeid ja vastutusrikkaid ülesandeid. Vastandina teistele märkidele ei kannata Lõhe selle all, vaid talle meeldibki olla esireas ja võidelda. Rambivalgusest lähtuv soojus vastab täielikult tema temperamendil

Olen abielus lõhega

maiken neljapäeval, 16. juunil 2005., kell 08:32:06

Loodus: viljad valmivad
Sünnitootem: Lõhe
Element: tuli
Elementide klann: kulli klann
Tuuled: lõunatuuled
Tugevad küljed: eneseteadvus, südamesoojus
Nõrkused: uhkus, ülbus

Tootem
Lõhet on kunagi nimetatud kalade kuningaks, mis pole ka ime - see kala võib kasvada tublisti üle meetri pikkuseks ja kaaluda rohkem kui 30 kilo. Samas liigub ta vetevoogudes sellise elegantsi ja sarmiga, et vaatleja lihtsalt peab teda imetlema. Oma pikal ja sihikindlal rännakul koelmutele ületab lõhe peaaegu kõik takistused, ja seda sellisel mängleval ning hääletul viisil, mida võib nimetada lausa väärikaks.

Elementide klann
Lõhe kuulub Kulli klanni, see tähendab tule elemendi klanni. Sellesse klanni kuulujad on siirad ja hoogu täis inimesed, kellel on ka piisavalt auahnust, teotahet ja läbilöögivõimet. Ent tule element võib põhjustada ka ülemäärast innukust, mis viib selleni, et klanni esindajad end liialt kulutavad ja läbi põletavad. Niisiis tuleb hakkama saada kunsttükiga muuta lõõmav leek tasaseks hõõgumiseks, et jõudu mitte tulutult raisata, vaid mõttekalt jaotada.

Tuuled
Ajavahemikus 22.juulist kuni 21.augustini puhuvad tuuled lõunast ja toovad endaga kaasa tugeva energia- ja elujõuvoo, mis annab sel ajal sündinud inimestele võime võtta enda kanda raskeid ja vastutusrikkaid ülesandeid.
Vastandina teistele märkidele ei kannata Lõhe selle all, vaid talle meeldibki olla esireas ja võidelda. Rambivalgusest lähtuv soojus vastab täielikult tema temperamendile.

Tüüpiline Lõhele
Lõhe märgi all sündinud on tugevad isiksused. Nende usk iseendasse on kindel ja seetõttu on nende käitumine iseteadev, mõnikord koguni üleolev. Nende kombed on alati suurilmalikud. Samuti annavad nad mõista, et neil on laialdased erialased teadmised.
Aga Lõhed on ka väga heasüdamlikud, nende kohalolek mõjub tervendavalt ja kosutavalt, nii tekib paljudel tahtmine sellistes inimestes endale tuge otsida.
Tõepoolest on Lõhe märgi all sündinud lausa loodud kaitset pakkuma, nad tahavad ja suudavad juhtimist enda kätte võtta ja sellega kaasnevat vastutust kanda.
Dünaamiline ja positiivne ellusuhtumine ning tule elemendi mõju annavad selle märgi all sündinuile vajaliku jõu, et kanda rasket, ent tasuvat koormat, mille nad võtavad enda peale, tegutsedes vastutusrikastel tööalastel või ühiskondliku tähtsusega ametipostidel.
Nii emotsionaalses kui ka materiaalses mõttes on Lõhed väga suurejoonelised. Nad ei koonerda oma emotsioonidega ja ka rahaasjades on neil käsi lahti. Tasuks ootavad Lõhed, et neile pöörataks piisavalt tähelepanu - parem veel, et neid imetletaks. See on tõesti vähim tasu selle eest, et teiste nimel riskida, tähtsaid otsuseid teha või tüliküsimusi lahendada.
Siiski tuleb ette, et Lõhe peab alla neelama küll mitte valjuhäälseid, aga siiski etteheiteid oma üleoleva käitumise kohta. Seda nimelt siis, kui tema külgesündinud juhiomadused ja kiire otsustamisvõime jätab kaasinimestele mulje, et nendest käiakse nagu teerulliga üle.
Lõhe arvab teadvat, mis teistele inimestele kasuks tuleb, ning tuleb möönda, et sageli on tal õigus. Ta peaks aga hoiduma sellest, e teistel üldse otsustamisõigus ära võtta või üritada neile peale sundida oma arvamusi ja väärtushinnanguid.

Armastus
Julge, vapper ja kirglik pole Lõhe ainult elus, vaid ka armastuses. Armastus on võimalus anda vahetu väljund temas pulbitsevatele tormilistele tunnetele. Et oma väljavalitu poolehoidu võita, ei säästa Lõhe aega ega raha, vaid puistab ta üle komplimentide, ilusate lubaduste ja kallite kingitustega.
Kui Lõhe armastab, siis kogu hingest, ja väga tähtis on talle seksuaalsus. Niisiis pole platooniline armastus kindlasti mitte Lõhe leiutis. Tema tahab tunnetada oma partnerit täielikult, kõikidel tasanditel - nii vaimsel, hingelisel kui ka kehalisel.
Suures armupuhangus võib Lõhe minna ülemäära innukaks ja suhtuda partnerisse kui temale kuuluvasse omandisse, mis kooskõla armastajate vahel muidugi ei soodusta.
Ka armukadedus võib probleeme tekitada. Et Lõhel areneks oma elukaaslasega õnnelik suhe, peab ta endas arendama rohkem mõistmist ja leebust, või siis otsima partneri, kes end täiesti temale allutab. See ei pruugi aga vastata Lõhe ettekujutusele armuõnnest.

Elukutse
On päevselge, et tööalaselt ei leia Lõhe märgi all sündinuid madalamatelt ametipostidelt. Nende positiivne auahnus, eneseteadvus ja kompetents avavad tee juhtiva personali kabinettidesse. Seal, kus langetatakse tähtsaid otsuseid ja istuvad tõelised traaditõmbajad, tunnevad nad end õigel kohal olevat ega karda sellega seotud vastutust.
Kuna Lõhed on valmis riskima, on nende hulgas palju hakkajaid ettevõtjaid, kes loovad tühjalt kohalt suuri asju ja viivad ellu julgeid projekte.
Ülemusena on Lõhed kõva käega, aga südamlikud.

Elujõud
Lõhe märgi all sündinud on vastupidavad. Nende elujõud on sama tähelepanuväärne kui nende elurõõmgi. Kui neil tervisega üldse peaks probleeme olema, siis enamasti ainult põhjusel, et nad on oma energiavarusid üle hinnanud ja võimete piire ületanud.
Lõhe märgi kehaliseks vasteks on vereringe ja vererõhk, millega selle märgi all sündinuil võib vanemas eas raskusi olla. Ka selg võib olla Lõhe nõrk koht, mida tuleb vahetevahel säästa.

Väike Lõhe
Olgu väike Lõhe nii väike kui tahes, talle meeldib väga, kui ema, isa ja kogu suguselts tema ümber keerlevad ja teda imetlevad. Sest mida Juku ei õpi, seda Juhan ei tea - see kehtib ka tähelepanu keskpunktis olevate ametite kohta. Loomulikult ei jäta väike Lõhe andunud tähelepanu eest tasumata - tema õnnest särav pilk ja helisev lapsenaer soojendab iga lapsevanema südant.
Siiski ei peaks vanemad end liialt oma päikesekiirest võluda laskma, vaid jälgima seda, et nende võsuke õpiks ka distsipliini, sallivust ja teistega arvestamist. Muidu võib sellisest lapsest areneda tõeline kodutürann, kes laseb mängeldes (õigemini jonnides ja karjudes) kogu perel enda pilli järgi tantsida.
Samuti tuleb talle õpetada õiglust. Väikesel Lõhel tuleb tingimata õppida oma tugevasti esiletükkivat mina taltsutama.
Õnneks on väike Lõhe loomult heatahtlik ja oma ümbruskonna suhtes helde. Ta teeb meelsasti kingitusi ja hoolitseb ise selle eest, et teised millestki ilma ei jääks. Kuigi kõige ilusamad ja maitsvamad kompvekid jätab ta endale.
Õpetajatega pole väikesel Lõhel mingeid probleeme, pigem vastupidi. Sest iseteadlik on ta sellest ajast peale, kui käima õpib. Ta ei kohku tagasi ei enda ega ka oma kaasõpilaste õiguste eest võitlemast. Võib arvata, et juhiomadused on juba väikesel Lõhel selgelt välja arenenud, nii et ta valitakse kindlasti klassivanemaks või kogu kooli õpilaskonna juhiks.

Lõhe ja tema partnerid

Lõhe ja Pistrik
Kohtuvad kaks temperamentset ja kirglikku inimest, kes esimesest pilgust tunnetavad teineteise vastu sümpaatiat. Ka teine pilk kinnitab tõenäoliselt vastastikuseid ootusi ja lootusi. Kuna aga mõlemad on väga otsustusvõimelised ja end maksma panna tahtjad, tuleb neil varakult mängureeglites kokku leppida, vältimaks ebavajalikke lahkarvamusi.

Lõhe ja Kobras
Tule ja maa element esitavad teineteisele väljakutse. Seepärast peaksid Lõhe ja Kobras tegema tingimata vastastikuseid mööndusi ja kompromisse, et teineteisega harmooniliselt läbi saada. Rumalal kombel on mõlemad põikpäised, mille tõttu järeleandmine on raske. Kui aga päevakorras on mugavuse loomine või hubane õhtupoolik, on mõlemad ühel nõul.

Lõhe ja Hirv
Lõhe ja Hirv on hea paarisrakend, kuna tule ja õhu element täiendavad teineteist sama hästi kui nende kahe märgi iseloomuomadused. Kumbki oskab oma partnerit kannustada ja uutele tegudele innustada. Kuna Hirv on väga paindlik ja kohanemisvõimeline ning aldis kompromisse tegema, pole Lõhe domineerimiskalduvustega ilmselt probleeme.

Lõhe ja Rähn
Nende kahe märgi vahel on lahknevusi, mida ei saa tähele panemata jätta. Aga ikkagi võib siin näha võimalust teineteise täiendamiseks, mis mõlemaid pooli rahuldaks. Lõhe on juhtiv isiksus, kellel on hea süda ja kes suudab toeks olla (kui temaga igati nõus olla). Just seda Rähn ootabki. Siiski ei tohiks Lõhe oma mina väga peale suruda.

Lõhe ja Lõhe
Kaks Lõhet moodustavad kindlasti tugeva meeskonna. Muidugi ainult juhul, kui neil areneb välja ka meeskonnavaim ja nad ei võitle üksteisega juhipositsiooni pärast. Tule element teeb ju Lõhest domineerida tahtva isiku. Kui kokku satuvad kaks sellise õilsa ja südamliku tõu esindajat, võib kergesti tekkida hõõrumisi.

Lõhe ja Karu
Lõhele meeldib, kui temale vaadatakse alt üles, Karu on valmis ja võimeline seda tegema. Kas sellest aga piisab õnnelikuks ja rikastavaks kooseluks, on küsitav. Neil tuleb otsida ka muid kokupuutepunkte, kuigi otsimine võib kujuneda mõlemale vaevarikkaks. Lõhe ja Karu peaksid hoolega kaaluma, kas nad ikka tahavad sõlmida igavese liidu.

Lõhe ja Ronk
Ronga õhuelement toob Lõhe ellu sõna otseses mõttes värske tuulepuhangu. Rõõmustav on ka see, et Rongal pole kavatsustki Lõhe juhtpositsiooni kahtluse alla seada. Sellises kooselus saab üheskoos kenasti arendada seltskondlikkust ja peent elustiili. Nii ei piira miski nende kahe märgi suhete harmooniat.

Lõhe ja Madu
Kuna Madu pühendub meeleldi alateadlike, mõistetamatute ja saladuslike asjadega tegelemisele, võib ta Lõhes mõnikord esile kutsuda ebamugavustunde. Maol on eripära, mis lubab ära tunda valusaid või nõrku kohti, niisiis näeb ta ka ilusa Lõhe fassaadi taha. Pole kerge jagu saada teatud umbusaldusest ja üles ehitada usalduslik suhe.

Lõhe ja Öökull
Arvatavasti läheb Lõhe Öökulliga kiiresti sina peale - mõlemaid seob ühine element tuli. See asjaolu üksi ei taga muidugi õnnelikku kooselu. Öökull vajab palju vabadust ja sõltumatust, mis eeldab usaldust ja tolerantsi. Just viimasega võib Lõhel olla probleeme.

Lõhe ja Hani
Oma loomu poolest võib Hani Lõhele tunduda võõras ja selleks jäädagi, kui Lõhe ei võta vaevaks aegamööda välja uurida Hane vajadusi ja neid mõista. See vaev saaks kindlasti kuhjaga tasutud, aga mitte alati ei pea spontaansete ootuste ja nõudmistega Lõhe sellist pingutust vajalikuks.

Lõhe ja Saarmas
Saarmas on vabadust armastav, sõltumatu ja iseseisev ega allu ilma pikemata Lõhe mängureeglitele. See võib muidugi pingeid tekitada. Kas need kaks märki tõmbavad vastastikku ligi või tõukavad eemale, sõltub suurel määral sellest, kui sallivalt ja järeleandlikult nad teineteise suhtes käituvad. Erinevusi ei saa jätta tähele panemata, aga nad sisaldavad endas ka suuri võimalusi.

Lõhe ja Hunt
Hundil võib olla kõva koor, aga pehme süda. See võiks Lõhele meeldida. Aga kui väga ka Hunt ei tahaks Lõhele toetuda, pole ta samas valmis liialt kaarte avama. Tekib küsimus, kas Lõhel on küllaldaselt kannatust ja sisseelamisvõimet, et Hunti mõista.

Lõhe-aeg 22.07. - 21.08.

Looduses valmivad viljad. Loodus tundub olevat jõulisem kui kunagi varem. Hõõguv päike annab kindlustunnet, samas aga teeb pisut loiuks. Loodus pakatab energiast, elu näitab oma jõulist, suurejoonelist ning lopsakat poolt. Suvi on jõudnud haripunkti ega lase veel aimata sügise lähenemist.
Vaid küpsevad viljad osutavad sellele, et varem või hiljem jõuab kätte saagikoristuse aeg. Aga keegi ei taha veel sellele mõelda, elu tahetakse täiel sõõmul nautida. Loodus on nagu üks suur kingitus ning inimesed on täis suuri ja sooje tundeid.
Nüüd sündivad inimesed, ideed ja projektid lausa pakatavad jõust ja annavad tunnistust tugevast eneseusaldusest ning iseteadvusest. Lõhe ajal idanevad ja õitsevad julged ja paljunõudlikud ettevõtmised. Sest nüüd on kasutada mitte ainult vaimustus, vaid ka auahnus ja sihikindlus.
Loodus ja sellega kogu elu näitab oma uskumatult rikast poolt ja sellest ammutavad inimesed energiat oma ideede ja projektide tarvis. Mida ka Lõhe-ajal ei alustataks, mis või kes nüüd ka ei sünniks - kõik vastab kõrgetele nõudmistele ning tundub, et omandab vaevata autoriteedi ja edu.
Lõhe on oma kõrgvormis, sest nüüd on tema aeg. Pistrik ja Öökull võivad samuti olla heas vormis. Hirv ja Ronk tunnevad end aktiivse ja motiveerituna Valmivad Sünnitootem: Lõhe Olen abielus lõhega Tuuled: lõunatuuled
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [9] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [104]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [506]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [299]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [509]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [640]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [654]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [698]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [946]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1029]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [9] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [104] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [134] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Esmaspäev, 18. jaan. 2021., kell 07:24 - parim aeg päevast
või tee uus
[3035] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0422s