toimub ühinemine Sünnitootem: Olen rähn konna klann Tuuled:

Element: vesi Loodus: toimub ühinemine Sünnitootem: Rähn Element: vesi Elementide klann: konna klann Tuuled: lõunatuuled Tugevad küljed: sisse- ja kaasaelamisvõime, andumus Nõrkused: tujukus Tootem Rähn on k Olen rähn Loodus: toimub ühinemine Sünnitootem: Rähn Element: vesi Elementide klann: konna klann Tuuled: lõunatuuled Tugevad küljed: sisse- ja kaasaelamisvõime, andumus Nõrkused: tujukus Tootem Rähn on kirju lind, kellel on väga tugev terav nokk ning niisama teravad kõverad küünised, milega ta saab end

Olen rähn maiken neljapäeval, 16. juunil 2005., kell 08:21:32 Tuleb välja, et pole ma mingi kajakas, vaid rähn hoopis. http://akool.parnu.ee/karmen_a/hirv.html Loodus: toimub ühinemine Sünnitootem: Rähn Element: vesi Elementide klann: konna klann Tuuled: lõunatuuled Tugevad küljed: sisse- ja kaasaelamisvõime, andumus Nõrkused: tujukus Tootem Rähn on kirju lind, kellel on väga tugev terav nokk ning niisama teravad kõverad küünised, milega ta saab end hästi puude küljes kinni hoida. Oma nokaga toksib ta rütmiliselt vastu puutüve. See toksimine on kõikjale kuulda ja meenutab šamaani trummipõristamist. Peaasjalikult trummeldab rähn toiduotsimise ja pesaehitamise eesmärgil. Tema pesa on väga mugav. Seepärast on Rähni märgi all sündinuile kaitsevajadus ja turvatunne väga tähtis. Element Rähni element on vesi, mida juba ammustest aegadest on seostatud tunnetega. Tunded tahavad voolata ja kõikjale laiali valguda nagu vesi. Lisaks soodustab vesi tundlikkust, mis võib kergesti areneda solvumiseks, koguni pirtsakuseks. Sel põhjusel kalduvad Rähnid ettevaatuse mõttes olema kinnised. Elementide klann Rähn kuulub konna klanni. Sellesse klanni kuulujad ei tohiks oma sügavaid tundeid peita, vaid peaksid alati püüdma neid väljendada. Neil tuleks ka õppida oma alateadvuslikke vajadusi ära tundma. Vastasel korral võib juhtuda, et allasurutud tunded järsku kontrollimatult vallanduvad. Konna klanni liikmetel on tähelepanuvärne sisseelamisvõime ning üpris suur loominguline potensiaal. Rähnid on veel eriti vastuvõtliku

Olen rähn

maiken neljapäeval, 16. juunil 2005., kell 08:21:32
Tuleb välja, et pole ma mingi kajakas, vaid rähn hoopis. http://akool.parnu.ee/karmen_a/hirv.html


Loodus: toimub ühinemine
Sünnitootem: Rähn
Element: vesi
Elementide klann: konna klann
Tuuled: lõunatuuled
Tugevad küljed: sisse- ja kaasaelamisvõime, andumus
Nõrkused: tujukus

Tootem
Rähn on kirju lind, kellel on väga tugev terav nokk ning niisama teravad kõverad küünised, milega ta saab end hästi puude küljes kinni hoida. Oma nokaga toksib ta rütmiliselt vastu puutüve. See toksimine on kõikjale kuulda ja meenutab šamaani trummipõristamist.
Peaasjalikult trummeldab rähn toiduotsimise ja pesaehitamise eesmärgil. Tema pesa on väga mugav. Seepärast on Rähni märgi all sündinuile kaitsevajadus ja turvatunne väga tähtis.

Element
Rähni element on vesi, mida juba ammustest aegadest on seostatud tunnetega. Tunded tahavad voolata ja kõikjale laiali valguda nagu vesi. Lisaks soodustab vesi tundlikkust, mis võib kergesti areneda solvumiseks, koguni pirtsakuseks. Sel põhjusel kalduvad Rähnid ettevaatuse mõttes olema kinnised.

Elementide klann
Rähn kuulub konna klanni. Sellesse klanni kuulujad ei tohiks oma sügavaid tundeid peita, vaid peaksid alati püüdma neid väljendada. Neil tuleks ka õppida oma alateadvuslikke vajadusi ära tundma. Vastasel korral võib juhtuda, et allasurutud tunded järsku kontrollimatult vallanduvad.
Konna klanni liikmetel on tähelepanuvärne sisseelamisvõime ning üpris suur loominguline potensiaal. Rähnid on veel eriti vastuvõtlikud suure inspiratsiooni suhtes.

Tuuled
Ajavahemikus 21.juunist kuni 21.juulini puhuvad tuuled lõunast ja toovad kaasa suure suve. Päikese võimas jõud ja heatahtlik soojus on Rähnides juba eos olemas, ehkki võib olla, et nad sellest ise ei teagi. Vee elemendi mõju all on neil tugevalt välja arenenud vajadus oma hinge kaitsta, nii et sageli on nad ettevaatlikud ja endassesulgunud. On aja küsimus, millal Rähn avastab tule ehk eneseteadvuse oma sisemuses ja laseb sellel vabalt avalduda.

Tüüpiline Rähnile
Rähn on väga tundlik ja kaasaelamisvõimeline inimene, kes sõltub suures osas oma emotsioonidest. Peatähtsad on tema jaoks tunded. Hingeline vastuvõtlikkus on peidus tundlikus tuumas, mida Rähn hoolega varjab. Seega kaldub ta teiste ja enda vahele piiri tõmbama, kuni on teisi usaldama ja olukordi piisavalt tundma õppinud. Alles siis on ta valmis end emotsionaalselt avama.
Muljeid, mida Rähn saab, ei tööta ta läbi mitte ainult mõistusega, vaid laseb neil tungida sügavale oma psüühikasse, kus need tekitavad kas õndsust või ärevust. Seetõttu on tema meeleoludes suuri kõikumisi.
Et ennast kaitsta, mängib Rähn tihti ligipääsmatut, kuigi tema sisemuses pulbitsevad sügavad tunded. Sel põhjusel igatseb ta turvalisust ja püüab pidevalt olla lähedaste inimeste juures. Vee elemendi mõju tekitab tal vajaduse andumuse järele.
Seega peab Rähni märgi all sündinul olema kogu aeg niisugune tunne, et teda väga vajatakse. Seetõttu hoolitseb ta igati kaasinimeste, eriti omaste ja heade sõprade eest.
Hoolitsemise ja abivalmidusega võib Rähn aga liiale minna. See võib juhtuda nimelt siis, kui ta oma tootemlinnu kombel liialt klammerdub harjumuspärase ja mugava keskkonna (puutüve) külge.
Rähn peaks oma koduhoidvat ja perekondlikku loomust põhjalikult välja elama, aga tal tuleks siiski õppida, kuidas lähedasi oma hoolitsusega mitte lämmatada.

Armastus
Rähni tunded on sügavad ja intensiivsed. Ta võtab armastust väga tõsiselt. Mäng tulega, kuum flirt ja armuseiklused ei kuulu tema repertuaari. Kui ta on endale partneri välja valinud, siis armub ta kõrvuni, on truu,otsib lähedust ning üritab elukaaslase silmist lugeda, enamasti edukalt.
Ka kooselus partneriga vajab Rähn kaitset ja turvalisust. Ta tahab, et teda emmataks, hellitataks, silitataks. Romantika ja õrnus on tema suhte alus. Liiga tormilised ja kirglikud austajad peletavad Rähni pigem eemale.
Kooskõla ja rahuldus kooselus Rähniga sõltub suurel määral ka sellest, kas paar saab tahtmist mööda segamatult kahekesi olla. Tunderikas Rähn soovib ju oma partnerilt sedasama, mida ta ise on valmis andma - jagamatut tähelepanu ja hoolitsevat poolehoidu.
Rähni suurim probleem on ülitundlikkus. Ta solvub kiiresti ja reageerib tihti pirtsakalt või tujukalt.

Elukutse
Rähni püüdlused ei ole ilmtingimata suunatud suure karjääri tegemisele. Tarvidus omada võimu, mõju ja ühiskondlikku positsiooni püsib tal mõistlikes piirides. Eelkõige vajab ta tööd, mis sisemiselt rahuldaks, ja töökeskkonda, kus võiks end hästi tunda.
Suurepäraselt sobiks neile mitte eriti suur, aga soliidne firma sõbraliku ülemuse ja meeldivate kolleegidega. Eriti tähtis on hea ettevõttesisene kliima ja poleks üldsegi paha, kui see oleks pisut perekondlik.
Rähn on võimeline nimetamisväärseteks saavutusteks. Kui mingi ettevõtmine või projekt on tema arvates hea ja õige, siis pühendab ta sellele kogu oma jõu ja mõistuse, ja pole sellist juhti, kes niisugusest töötajast ilma tahaks jääda.

Elujõud
Hoolimata selest, et Rähni meeleolu võib tugevasti kõikuda, on ta kehaliselt üsna vastupanuvõimeline. Valule reageerib ta siiski tundlikumalt kui teised.
Rähni tundlikud kehaosad on magu, rinnaõõs ja rinnad. Eriti magu võib vaevusi tekitada, kui ta kaldub pingeid ja pahandusi alla neelama.

Väike Rähn
Väike Rähn on loomult rahulik ja leplik laps, kes ei nõua pidevalt, et temaga tegeldaks. Tänu rikkale fantaasiale oskab ta suurepäraselt oma asjade ja iseendaga tegelda. Selle lapse loomingulisus on edasiarendamist väärt.
Siiski peab väikesel Rähnil pidevalt olema tunne, et alati on lähedal keegi, kes tema eest hoolitseb - kõige parem muidugi, kui see on ema, sest väike Rähn on äärmiselt tundlik. Üks natuke liiga kõvasti öeldud sõna - ja see õrnake on hingepõhjani kurb ning tõmbub endasse. Seepärast on väga oluline, et vanemad kasvataksid teda väga peenetundeliselt ja ettevaatlikult, muidu võib laps täiesti endasse sulguda.
Niisugune kasvatusmeetod ei välista muidugi järjekindlust. Erilist rangust pole väikese Rähni juures siiski tarvis rakendada - ta pole põikpäine ega vastuvaidleja.
Ühteaegu õrnalt ja kindlalt tuleks vanematel niisuguseid lapsi kasvatada ja neid eelkõige julgustada iseennast rohkem usaldama, sest väikese Rähni iseteadvus pole eriti välja arenenud, samuti enese maksmapanemise võime.
Kool ja õppimine võivad väikesele Rähnile rõõmu valmistada, aga palju oleneb sellest, millised juhtuvad olema tema õpetajad ja kasvatajad. Ta on väga emotsionaalne ja tema edasijõudmine koolis sõltub suurel määral sellest, kas õpetajad talle meeldivad või ei. Mida vanemaks Rähn saab, seda vähem see talle loeb.

Rähn ja tema partnerid

Rähn ja Pistrik
Dünaamiline ja spontaanne jõud, mis Pistrikust lähtub, võib tundliku Rähni ära ehmatada. Küll märkab Rähn rõõmuga, et Pistrikul on andeid, mis tal endal puuduvad ja vastupidi. Aga et need kaks märki teineteist täiendaksid, pole sellega sugugi garanteeritud. Vastupidi, neil tuleb paljusid lahknevusi klaarida.

Rähn ja Kobras
Kobras on maa elemendi esindaja ja saab vaevata aru Rähni huvidest, soovidest ja vajadustest. Mõlemad märgid on kodused ja hoolitseva meelelaadiga, nad mõistavad ja hellitavad teineteist. See jõud, mida kindlameelne Kobras endas kannab, on lausa palsam Rähni hingele. Lisaks sellele õitsevad sellises suhtes ka hellus ja romantika.

Rähn ja Hirv
Tundeline Rähn igatseb inimlikku soojust, turvalisust ja õdusat kodutunnet, ning need on just niisugused soovid, mille täitjat Hirvest pole, kuna ta on täiesti teiste kalduvustega. Hirv vajab suurt isilikku mänguruumi, et oma vajadust vahelduse, kontaktide ja suhtlemise järele rahuldada. Nii tunneb Rähn end tihti hooletusse jäetuna ja kannatab vaikselt omaette.

Rähn ja Rähn
Kahekordne vee element loob niisuguses kombinatsioonis aluse tugevale ja intensiivsele suhtele. Kaks Rähni mõistavad teineteist ka sõnadeta, sest nad on mõlemad tundlikud ja sisseelamisvõimelised. Nende hingeline kooskõla on kadestamisväärne. Siiski võib selline suhe olla loiuvõitu. Aga keda see peaks segama?

Rähn ja Lõhe
Lõhe on tule elemendi mõju all ja seetõttu hoogne tegutseja, kes kaldub ohje enda kätte võtma. See võib Rähni vahetevahel segada, aga teisalt kiirgab Lõhe endast hulga soojust ja südamlikkust. Niisuguseid tugevaid tundeid laseb Rähn hea meelega enese peale paisata. Ja nii lepib ta isegi sellega, et peab alluma Lõhe juhiomadustele.

Rähn ja Karu
Üksteisega harmoniseeruvad elemendid vesi ja maa on õnnestunud kooselu kindel vundament. Karul on tugev reaalsusetaju ning hulk praktilisi andeid ja nii pakub ta Rähnile kindlat tuge. Vastupidi on Rähn oma tundeküllase loomuga võimeline Karu elevile ajama ja oma tagasihoidlikkust unustama.

Rähn ja Ronk
Õhk (Ronk) võib küll vee liikuma või isegi vahutama panna, aga märja elemendi sügavustesse pole ta võimeline tungima. Nii on Rähnil ja Rongal tõenäoliselt raske leida ühist nimetajat ja kui nad selle tõepoolest leiavad, siis seda säilitada. Probleem seisneb hinge ja vaimu ühitamises. Kui see õnnestub, on mõlemal palju õppida ja sel teel oma horisonti laiendada.

Rähn ja Madu
Need kaks märki pole mitte ainult vee elemendi kaudu teineteisega tihedalt seotud, vaid ka nende iseloomuomadused täiendavad üksteist suurepäraselt. Rähn ja Madu on mõlemad võimeised sügavateks tunneteks. See paar võib jõuda sellise hingelise ja erootilise kooskõlani,millest teised oskavad ainult unistada.

Rähn ja Öökull
Rähn vajab soojust ja turvalisust, mida Öökull ka anda suudaks. Tuli, mille mõju all Öökull on, soojendab paraja leegiga hõõgudes. Aga see märk on üpris spontaanne ja nõuab palju isiklikku vabadust.Ta tahab maailmas ringi rännata, et otsida elutõdesid, ega lase end sugugi hea meelega kodukolde külge aheldada. Sellest võib saava suur probleem.

Rähn ja Hani
Kuigi vee ja maa element saavad omavahel hästi läbi, põrkuvad sellises kombinatsioonis kokku mõningad vastuolud, kuna Rähni ja Hane isiklikud vajadused ja huvid on tunduvalt erinevad. Mõnes asjas nad küll täiendavad teineteist oivaliselt, aga kogu kunst seisneb kuldse kesktee leidmises ja kompromisside tegemises.

Rähn ja Saarmas
Rähni ja Saarma vahel on vähe sarnast. Kui Rähnil on esiplaanil koduhoidmine, tunded ja hingelised asjad, siis Saarmas tunneb ennast kutsutud olevat vaimsete ja idealistlike teemadega tegelema. Tekib küsimus, millises punktis on neil kahel võimalik kohtuda. Niisugused partnerid peavad üles näitama suurt sallivust ja leebust ning tegema hulgaliselt kompromisse, vältimaks pingete teket.

Rähn ja Hunt
Rähni ja Hundi element on vesi ja nad on mõlemad ülitundlikud. Nende kahe puhul on täiesti kohane võrdlus sukast ja saapast. Ja ongi nii, et Rähn ja Hunt mõistavad teineteist sõnadetagi ning paremat suhet on raske ette kujutada.

Rähni-aeg 19.02. - 20.03.

Looduses toimub ühinemine. Tuuled hakkavad puhuma lõunast ja toovad endaga kaasa suure suve. Päevad on pikad, ööd mahedad. Elu looduses lokkab, kuigi looduse aastase ringkäigu kõrgpunkt on juba möödas.
Pärast 21.juunit hakkavad päevad vaevumärgatavalt lühenema. Nüüd tahab looduses kõik ühineda, et sigitada uut elu ja kindlustada selle püsimajäämine. See on suurte tugevate tunnete ja vastastikuse usaldamise aeg. Sest kes tahab juba nüüd, kui on jõutud haripunktile, mõelda laskumisele?
Nüüd sündivad inimesed, ideed ja projektid on kantud tugevatest tunnetest.
Rähni ajale on omane tugev juurdumine elu ürgalgetesse ning tihe seotus hingeliste vajaduste ja protsessidega.
Nüüd valitseb pea (mõistuse) kõrval ka süda (tunded). Mis praegu ka ei juhtuks või millega ka ei alustataks, süda peab olema seda tunnustanud ja aitama ellu viia. Just sel põhjusel on soovitav, et tähtsaid otsuseid ei tehtaks mingi hetketuju ajel.
Rähn on oma kõrgvormis, sest nüüd on tema aeg. Madu ja Hunt võivad samuti ola heas vormis. Kobras ja Karu tunnetavad end aktiivsete ja motiveertutena.
--------------------

Uhh, mina mis mina....ja pärast seda on võimatu ütleda, et horoskoobid on jamad. See horoskoop on minuga nagu kaks tilka vett sarnane. toimub ühinemine Sünnitootem: Olen rähn konna klann Tuuled:


Kirjatükki on kommenteeritud (2) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [23] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [121]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [547]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [323]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [514]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [663]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [659]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [706]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [952]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1031]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [23] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [121] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [154] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Neljapäev, 21. jaan. 2021., kell 10:09 - parim aeg päevast
või tee uus
(2) [9218] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0342s