Ette rongituuride käigus viisid Estonia muusikud, Ooperihooaeg avati rongituuridega Narva, Jõgevale, Tartusse ja Valka.

ja balletiartistid muusikalist ja koreograafilist külakosti Kahel päeval ette võetud rongituuride käigus viisid Estonia muusikud, lauljad ja balletiartistid muusikalist ja koreograafilist külakosti Rakverre, Jõhvi, Narva, Jõgevale, Tartusse ja Valka. Rahvaliku muusikaprogram Ooperihooaeg avati rongituuridega Kahel päeval ette võetud rongituuride käigus viisid Estonia muusikud, lauljad ja balletiartistid muusikalist ja koreograafilist külakosti Rakverre, Jõhvi, Narva, Jõgevale, Tartusse ja Valka. Rahvaliku muusikaprogrammi kava oli kokku miksitud tuntud ooperitest ja operettidest pärinevatest populaarsetest lugudest.

Ooperihooaeg avati rongituuridega Marek Kiviselg kolmapäeval, 31. augustil 2005., kell 18:42:14 Rahvusooper Estonia andis 100. juubelihooaja avalöögi rongituuridega Põhja- ja Lõuna-Eestisse. Kahel päeval ette võetud rongituuride käigus viisid Estonia muusikud, lauljad ja balletiartistid muusikalist ja koreograafilist külakosti Rakverre, Jõhvi, Narva, Jõgevale, Tartusse ja Valka. Rahvaliku muusikaprogrammi kava oli kokku miksitud tuntud ooperitest ja operettidest pärinevatest populaarsetest lugudest. Rahvusooper lõi kui osav rätsep rongituuri korraldades mitu kärbest ühe hoobiga. Ühelt poolt avastatakse järjest uusi kontserdipaiku ja -võimalusi, sest Estonia teatrisaal on kuni detsembri keskpaigani remondis. Teisalt oli see Tallinna teatrite vahel üha tuure koguva marketingivõitluse tingimustes hea võimalus väiksemate linnade elanikele rahvusooperi olemasolu meelde tuletada. Ja lõpuks, rongituuri käigus ehk kõige sugereerivamalt korratud sõnumiks oli, et rahvusooper etendab Rocca al Mare tennisehallis 8.-18. septembrini kümme korda ooperit Othello. Ette rongituuride käigus viisid Estonia muusikud, Ooperihooaeg avati rongituuridega Narva, Jõgevale, Tartusse ja Valka. Tartu raudteejaamas üles astuvaid Rahvusooper Estonia sümfoonikuid juhatas Erki Pehk. Taamal said kõik soovijad linnavalitsuse mahitusel jaamahoone omaniku Rein Kilgi üle sõbralikku tagaseljanalja heita. Samast žanrist Edmund: Live 8 kontserdite tähelepanuspinn, Kümnel kontserdil esinesid tasuta enam kui 170 tuntud popart.. (5) [72718] Freddie

Ooperihooaeg avati rongituuridega

Marek Kiviselg kolmapäeval, 31. augustil 2005., kell 18:42:14
Rahvusooper Estonia andis 100. juubelihooaja avalöögi rongituuridega Põhja- ja Lõuna-Eestisse.

Kahel päeval ette võetud rongituuride käigus viisid Estonia muusikud, lauljad ja balletiartistid muusikalist ja koreograafilist külakosti Rakverre, Jõhvi, Narva, Jõgevale, Tartusse ja Valka. Rahvaliku muusikaprogrammi kava oli kokku miksitud tuntud ooperitest ja operettidest pärinevatest populaarsetest lugudest.

Rahvusooper lõi kui osav rätsep rongituuri korraldades mitu kärbest ühe hoobiga. Ühelt poolt avastatakse järjest uusi kontserdipaiku ja -võimalusi, sest Estonia teatrisaal on kuni detsembri keskpaigani remondis. Teisalt oli see Tallinna teatrite vahel üha tuure koguva marketingivõitluse tingimustes hea võimalus väiksemate linnade elanikele rahvusooperi olemasolu meelde tuletada.

Ja lõpuks, rongituuri käigus ehk kõige sugereerivamalt korratud sõnumiks oli, et rahvusooper etendab Rocca al Mare tennisehallis 8.-18. septembrini kümme korda ooperit Othello. Ette rongituuride käigus viisid Estonia muusikud, Ooperihooaeg avati rongituuridega Narva, Jõgevale, Tartusse ja Valka.
Tartu raudteejaamas üles astuvaid Rahvusooper Estonia sümfoonikuid juhatas Erki Pehk. Taamal said kõik soovijad linnavalitsuse mahitusel jaamahoone omaniku Rein Kilgi üle sõbralikku tagaseljanalja heita.
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Muusikaelamus
Freddie Mercury: "John & Elvis Are Dead", Close friend of mine as a child fell into a slumberNo sign of.. [3340] Sisupuu sitemap
Freddie Mercury: "N.M.K.Ü.", "N.M.K.Ü." (orig. Village People Y.M.C.A) Noorte Meeste Kristlik.. [3458]
Freddie Mercury: "Valvejoodik", Valvejoodik"(or ig. J.Steinfeldt Tiigrikutsu) Mul juba sünnist saat.. [3116]
Säde: Tänan Sind Marek Sadam!!,  Minu kodukülas esine s Marek Sadam ja Toomas Laur. Mul oli ko.. [4809]
bangeman: Homme Plink Plonk, Homme siis üle kahe aasta jälle plaanis Plink Plonkile minna. Selle aasta e.. [5300]
Moonily: Vesiroosivisioon Raplas!, 27. veebruaril asub Raplas noorte ansamblite konkursil Vesiroosivisi.. [5088]
Katrin: Urban Symphony läheb võitma, 2009 Eesti esindajad Eurovisioonil - Urban Symphony on välja lasknu.. [5504]
Mooni: VESIROOSIVISIOOON, 28.veebruaril toimub 13 aastat järjest suurepärane muusikasündmus: Vesiroosivi.. (2) [27237]
musika: Ma kuulan, Kuulan muusikat mis on võimeline mind kuulama panema ,,Hiljuti kuulasin Kellegipool.. [5263]
Kokk: Äike Päike - NIKI (MCO REMIX), ... Äike päike suvi ja kaunid ilmad.... äike päike sügis ja talvekü.. (1) [296226]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [26] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [123] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [156] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Neljapäev, 21. jaan. 2021., kell 21:48 - parim aeg päevast
või tee uus
[4751] Muusikaelamus
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0319s