Nõme, siin parandusi teha ei saa. Patukahetsus Luban, et taolisi pilte enam

rõvedus ajab ennastki närvi. Üks lollus Ah, kui nõme, et siin parandusi teha ei saa. Taoline rõvedus ajab ennastki närvi. Üks lollus kasvatab teist. Luban, et taolisi pilte enam blogisse ei pane. ---------------------------- Külvan hoopis midagi mu Patukahetsus Ah, kui nõme, et siin parandusi teha ei saa. Taoline rõvedus ajab ennastki närvi. Üks lollus kasvatab teist. Luban, et taolisi pilte enam blogisse ei pane. ---------------------------- Külvan hoopis midagi muud siia. veidi iseennast, aga rohkem ikka neid, kes mind on loonud. 1. Peatu! Ja kuula, mis s

Patukahetsus maiken neljapäeval, 16. juunil 2005., kell 10:10:01 Ah, kui nõme, et siin parandusi teha ei saa. Taoline rõvedus ajab ennastki närvi. Üks lollus kasvatab teist. Luban, et taolisi pilte enam blogisse ei pane. ---------------------------- Külvan hoopis midagi muud siia. veidi iseennast, aga rohkem ikka neid, kes mind on loonud. 1. Peatu! Ja kuula, mis sulle öeldakse! Mine ja hakka külvama! 2. Külva! Külva alati, külva vahet pidamata! Külva, kuni on päikest! 3. Ja ära vaata tagasi, kuidas kaarnad nokivad! Ära pane tähele pilvi, mis on tumedamad kui must! Külva! Ja ära mõtle, kuidas päike kõrvetab! Sina külva! 4. Ja siis tulevad sõbrad ja ütlevad: mis sa külvad nõder, sellest ei ole kasu! Kuid sina ära kuula, mida nad räägivad! Külva! Kui nad oleksid tõesti sõbrad, siis tuleksid ja aitaksid sind! Aga sina külva! 5. Ja siis tulevad teised ja hakkavad sind nöökima. Kuid sina külva! Ja ära tee välja nende sõnadest! Vaid külva! Sest nende sõnad on kadedusest ja rumalusest! Ja ära lase enda kätt lõdvaks! Vaid külva! 6. Ja siis nad lähevad ära ja tulevad uued. Aga sina külva! Need uued on öelamad ja tahavad paha sulle. Kuid sina ära vaata nende tegusi! Vaid külva! Ära jäta tööd pooleli! Siis nad hakkavad sind kividega loopima! Kuid sina külva! Külva! Ja ära hirmu kividest! Sest sinu valu makstakse sulle heaga! Külva! Nuta valust! Karju Jumal appi, kuid ära jäta külvi pooleli! Külva! 7. Sest mitte keegi ei külva! Sina oled see, kes peab seda tegema! Ja sina külva! Sest mitt

Patukahetsus

maiken neljapäeval, 16. juunil 2005., kell 10:10:01

Ah, kui nõme, et siin parandusi teha ei saa. Taoline rõvedus ajab ennastki närvi. Üks lollus kasvatab teist. Luban, et taolisi pilte enam blogisse ei pane.
----------------------------

Külvan hoopis midagi muud siia. veidi iseennast, aga rohkem ikka neid, kes mind on loonud.
1.

Peatu! Ja kuula, mis sulle öeldakse! Mine ja hakka külvama!
2.

Külva! Külva alati, külva vahet pidamata! Külva, kuni on päikest!
3.

Ja ära vaata tagasi, kuidas kaarnad nokivad! Ära pane tähele pilvi, mis on tumedamad kui must! Külva! Ja ära mõtle, kuidas päike kõrvetab! Sina külva!
4.

Ja siis tulevad sõbrad ja ütlevad: mis sa külvad nõder, sellest ei ole kasu! Kuid sina ära kuula, mida nad räägivad! Külva! Kui nad oleksid tõesti sõbrad, siis tuleksid ja aitaksid sind! Aga sina külva!
5.

Ja siis tulevad teised ja hakkavad sind nöökima. Kuid sina külva! Ja ära tee välja nende sõnadest! Vaid külva! Sest nende sõnad on kadedusest ja rumalusest! Ja ära lase enda kätt lõdvaks! Vaid külva!
6.

Ja siis nad lähevad ära ja tulevad uued. Aga sina külva! Need uued on öelamad ja tahavad paha sulle. Kuid sina ära vaata nende tegusi! Vaid külva! Ära jäta tööd pooleli! Siis nad hakkavad sind kividega loopima! Kuid sina külva! Külva! Ja ära hirmu kividest! Sest sinu valu makstakse sulle heaga! Külva! Nuta valust! Karju Jumal appi, kuid ära jäta külvi pooleli! Külva!
7.

Sest mitte keegi ei külva! Sina oled see, kes peab seda tegema! Ja sina külva! Sest mitte kellelgi ei ole aega ega tahtmist! Sina külva!
8.

Ja ära mõtle, et see on raske! Külva! See ei ole võimatu! Külva! Kui ei ole ka kõige vähematki lootust terakestki saaki saada, sina ikka külva! Ja ära mõtle, mis saab! Vaid külva! Külva, kuni on päikest! Sest saab see, mis saama peab!
9.

Ja siis nad kaebavad korravalvuritele! Kuid sina ära heitu sellest! Vaid külva! Sest tegu tahab tegemist! Ja korravalvurid tulevad ja tahavad sind kinni võtta! Kuid sina külva! Ja ära vaata nende poolegi! Külva! Sest nende tõendid on valed ja väited on alusetud! Külva! Sest Jumal ise tuleb kohtunikuks! Sestap külva! Külva ilma hirmuta! Sa ei pea mitte hirmu tundma! Külva!
10.

Ja siis nad saadavad sõdurid sinu peale! Kuid sina ära karda! Vaid külva! Sest vaata, Ingel tuleb sind kaitsma! Nende sõjakirved muutuvad tinaraskeks! Nende nooled ei taba märki! Nende odadel puudub jõud! Külva rahus! Sest ükski sõjariist ei tee sulle viga! Sest ingel on sinu ja nende vahel! Ta sõdib sinu eest! Külva! Ja sõdurid ei tea mille nimel nad sõdivad! Vaata, nad lähevad ära! Ja külva! Külva ikka edasi
11.

Ja siis nad toovad ja näitavad oma lapsi! Ja nad ütlevad: vaata, sinu pärast nutavad meie lapsed! Kuid sina ära usu neid! Vaid külva! Sest nende lapsed nutavad nende endi kurjusest! Nende valu on pärit nende endi seast. Külva! Külva!
12.

Ja siis nad mõtlevad: jätame ta üksi ja läheme ära! Kuid sina ära mine nendega! Sest külv tahab külvamist! Külva!
13.

Ma tean, sul on raske! Kes suudaks kanda üksindust! Kuid sina ära tagane oma tööst! Vaid külva edasi! Külva, kuni on jõudu! Nuta, mu poiss! Kuid külva! Külva läbi pisarate! Külva ikka!
14.

Sinu üksindus ei kesta kaua! Sest vaata, lõoke lõõritab sulle! Põldpüüd jooksevad ümber sinu! Nemad tahavad, et sa külvaksid! Külva! Külva kasvõi nende pärast! Kasvõi kaarnate pärast, kes su selja taga nokivad! Ära jäta üksinduse pärast oma tööd pooleli! Külva! Sest metsaloomadki tulevad sulle seltsiks ja taevalinnud teavad, kus sa asud! Külva! Sest nemad mõistavad!
15.

Ja vaata, kuningad panevad pead kokku ja peavad salanõu sinu vastu! Kuid sina külva ja ära tee välja. Külva! Sest nende nõu on nõutus ja jõud on jõuetus! Külva ikka! Ja siis nad tulevad ja toovad kingitusi! Nad maksavad sulle palju raha! Kuid sina ära lase ennast petta! Sest nende ainuke soov on, et sa ei külvaks! Kuid sina külva! Nende kiitused ja kingitused on sama tühised, kui nende salanõugi! Ära jäta külvi sellepärast! Külva! Külva ikka edasi! Mis sellest, et riided on räbalad ja sellest, et kõnnid paljajalu! See on kõik tühine selle kõrval, mida külvad.
16.

Külva. Külva armu. Külva elu. Külva, kuni nõrked. Külva, kuni sured. Nõme, siin parandusi teha ei saa. Patukahetsus Luban, et taolisi pilte enam


Kirjatükki on kommenteeritud (2) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [398] Sisupuu sitemap
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [484]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [566]
Algirdas: Kas tasub juua kanepitee?, Kas tasub juua kanepitee? Praegu on populaarsust kogunud kuivatatud.. [595]
hable: 8 asja, millele võiksid enne kodulehe kohtumisele tulekut mõelda, 1. Head näited Tuleta meel.. [1066]
tann: Kodulehe tegemine aastal 2020, Klient tavaliselt ei tea ega peagi teadma, kuidas toimivad ühe aren.. [1214]
veebel: Robottolmuimeja - mida selle valimisel silmas pidada?, Alustan kohe sellest, et robottolmuimeja.. [1261]
Wixter: ÕPETUS: Kuidas teha päris enda blogi?, SAMM 1. - Vali platvorm!Ca 60% internetist on loodud Word.. [1290]
Noor Nõid: 13, Kõik oli nagu normaalne päev aga ma seisin äkki Delice-s suht lampi Kirna mõisa omanikug.. [1631]
Noor Nõid: Nõie elu algus., Ma ei kirjuta veel sellest millest kõik alguse sai. Jäägu see üllatusek.. [1355]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [398] Hea kodulehe valmistamine
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [484] Korraliku kodulehe tegemine
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [566] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Laupäev, 15. august 2020., kell 21:03 - parim aeg päevast
või tee uus
(2) [8996] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0335s