Põhjuseta puudumisel on sügavamad

Põhjuseta puudumisel on sügavamad

Põhjuseta puudumisel on sügavamad Vello Kasemets esmaspäeval, 1. nov. 2004., kell 21:05:59 Põhjuseta puudumiste arstimine seadusemuudatuse abil ei kõrvalda sügavamal peituvaid huvipuuduse põhjuseid. Idee poolest on ju hea, et seadustes olevad hämarad alad saavad selgemad piirjooned ja Haridus- ja teadusministeerium võtab põhikooli- ja gümnaasiumiseaduse parandamise tõsiselt e.. Loe lähemalt kolmap., 3. nov. 04., kell 22:13 Airi Leiok Olin just selles artiklis mainitud pähe aetava faktipudru pärast enda kooliajale tagasi vaadates pööraselt kuri. Mind paneb imestama, kuidas niivõrd sotsiaalses kohas nagu kool ei arene adekvaatseid suhtlusoskuseid. Lugesin mõnda aega tagasi Robert Boltoni "Igapäevaoskusi" ja imestasin, miks mulle neidsamu elementaarseid asju koolis ei õpetatud. Mingi fakti kusagilt wikipeediast järgivaatamine võtab paarkümmend sekundit. Tõeliselt kriitilise analüüsioskuse vahedalt kättesaamine võtab rohkem aega. Siis veel, et huvitav kas õppeprogrammide koostamisel peetakse silmas ka alandlikkuse ja kuulekuse dimensiooni? Põhiaeg kogu koolist kulubki ju nendele. neljap., 4. nov. 04., kell 14:16 Olev Õud Seaduseloojad on tegelikult kooli sekundaarsetest funktsioonidest väga õieti aru saanud. Koole ongi just selleks vaja, et lapsed liiga vara tööturule ei läheks ega vanemate inimeste käest tööd ära ei võtaks. No ja siis veel tänavakuritegevuse pärssimiseks ka. Hoolimata sellest, et koolis eluga hakkamasaamiseks väga palju tarkusi ei õpetata, tuleks põhikooli aega umbes 15 aastale pi

Põhjuseta puudumisel on sügavamad

Vello Kasemets esmaspäeval, 1. nov. 2004., kell 21:05:59
Põhjuseta puudumiste arstimine seadusemuudatuse abil ei kõrvalda sügavamal peituvaid huvipuuduse põhjuseid.

Idee poolest on ju hea, et seadustes olevad hämarad alad saavad selgemad piirjooned ja Haridus- ja teadusministeerium võtab põhikooli- ja gümnaasiumiseaduse parandamise tõsiselt e.. Loe lähemalt


kolmap., 3. nov. 04., kell 22:13
Airi Leiok
Olin just selles artiklis mainitud pähe aetava faktipudru pärast enda kooliajale tagasi vaadates pööraselt kuri.

Mind paneb imestama, kuidas niivõrd sotsiaalses kohas nagu kool ei arene adekvaatseid suhtlusoskuseid. Lugesin mõnda aega tagasi Robert Boltoni "Igapäevaoskusi" ja imestasin, miks mulle neidsamu elementaarseid asju koolis ei õpetatud.

Mingi fakti kusagilt wikipeediast järgivaatamine võtab paarkümmend sekundit. Tõeliselt kriitilise analüüsioskuse vahedalt kättesaamine võtab rohkem aega.

Siis veel, et huvitav kas õppeprogrammide koostamisel peetakse silmas ka alandlikkuse ja kuulekuse dimensiooni? Põhiaeg kogu koolist kulubki ju nendele.
neljap., 4. nov. 04., kell 14:16
Olev Õud
Seaduseloojad on tegelikult kooli sekundaarsetest funktsioonidest väga õieti aru saanud. Koole ongi just selleks vaja, et lapsed liiga vara tööturule ei läheks ega vanemate inimeste käest tööd ära ei võtaks. No ja siis veel tänavakuritegevuse pärssimiseks ka. Hoolimata sellest, et koolis eluga hakkamasaamiseks väga palju tarkusi ei õpetata, tuleks põhikooli aega umbes 15 aastale pikendada. See leevendaks riigis palju sotsiaalseid probleeme. Joonelt!
pühap., 14. nov. 04., kell 18:54
Erki Ubba
Alaandlikkust ja kuulekust pole koolis enam ammu ja seda ei saagi nõuda. Küll aga on kurb, et käimas on metsistumine. Lapse näkku on kirjutatud tema kodu iseloom. Karjade viisi kolatakse öösiti linnas ringi.Kas see ongi vabapidamine?Või on selline eesmärk kohe.Täiskasvanuna ei saa ma ju kõike seda rahumeeli pealt vaadata. Ja ometi on selle karjaelu õigustajaid. Vist pole need veel oma õppust kätte saanud. Ka häirib eluvõõraste targutajate jutt (selliseid on külalt palju).


Arvamusrubriik
Andres: Riidest kottide disainid, Riidest kott peab kilekotist keskmiselt 300 korda kauem vastu, lisaks.. [113] Sisupuu sitemap
Iga Roju: Itaalia põgenikelembuse juured, Tegelikult on illegaalsete sisserändajate vastuvõtt ja ülevalp.. (2) [15560]
Eeno Riks: Maailma spämmisõbralikum riik?, Uus e-residentsuse idee kogub tuure ja lööb laineid. Uudne ja.. [3642]
ivar: Toidu kasutamine, Oleme harjunud, et ettevõtete imago ja brändid tehakse tihtipeale ümberteiste vä.. [5712]
ivar: Baltikumi ja Skandinaavia koostöö, Sattusin täna lugema huvitavat artiklit sellel teemal, kuidas S.. [4380]
raido: On siis kinnisvarabuum või ei ole?, Üldiselt tundus, et ootamas on stagnatsioon sarnaselt Eu.. [3632]
raido: Filmimaailma ja online pokker, Mitmed online pokkeri kõneisikud on mures, et antud film võib jätt.. [4109]
rait: Sathyagraha 2.0 versus Tallinna "tasuta" ühissõit 1.0, 2013 01 20 paiku tõmmati tasuta ühissõit ni.. (1) [20546]
ericita: Jõulud., Tuli mõte kodus midagi muuta,lisada ehk mõni väike sisustus element-no mis siis muud k.. [5462]
hiireke01: Mõttetera, Tihti tundub,et elu üle järele mõeldes meenub ainult halb.....Kuigi head on olnud.. (5) [24496]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Andres: Riidest kottide disainid, Riidest kott peab kilekotist keskmiselt 300 korda kauem vastu, lisaks.. [113] Hea kodulehe valmistamine
Jan12: 1, .. [174] Korraliku kodulehe tegemine
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Algirdas: .. [189] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Teisipäev, 1. dets. 2020., kell 10:37 - parim aeg päevast
või tee uus
(3) [29157] Arvamusrubriik
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0365s