Moeasi Üks mu lähedane Positiivsus kui moeasi esinenud naine rääkis tema ja

käis mõne aja eest positiivse ellusuhtumise Positiivsus kui moeasi Üks mu lähedane inimene käis mõne aja eest positiivse ellusuhtumise seminaril. Seal esinenud naine rääkis tema ja teiste kuulajate hinnangul justkui õiget juttu, kutsudes inimesi elus nägem Positiivsus kui moeasi Positiivsus kui moeasi Üks mu lähedane inimene käis mõne aja eest positiivse ellusuhtumise seminaril. Seal esinenud naine rääkis tema ja teiste kuulajate hinnangul justkui õiget juttu, kutsudes inimesi elus nägema ennekõike selle häid külgi. Paraku see suhtumine muutus, kui selgus, et esineja positiivsuse aluse

Positiivsus kui moeasi Ed Vecin esmaspäeval, 25. veebr. 2013., kell 09:52:48 mõtteid Positiivsus kui moeasi Üks mu lähedane inimene käis mõne aja eest positiivse ellusuhtumise seminaril. Seal esinenud naine rääkis tema ja teiste kuulajate hinnangul justkui õiget juttu, kutsudes inimesi elus nägema ennekõike selle häid külgi. Paraku see suhtumine muutus, kui selgus, et esineja positiivsuse aluseks on välismaal saadud pärandus. Sugugi mitte kõik eestlased ei saa pärandust ega võida loteriis suuri summasid. Isegi hea ja tasuva töökoha leiab vaid suhteliselt väike protsent  inimesi. Positiivse ellusuhtumise aluseks aga on nii või teisiti just majanduslik kindlustatus. Tühja kõhuga on raske ilusaid mõtteid mõlgutada. Veel siiani mõjutab meie ühiskonda taasiseseisvudes levima hakanud arusaam, et ainult edukas inimene on midagi väärt. See muserdab ja tekitab alaväärsuskompleksi ennekõike neis eesti meestes, kes töötavad miinimumpalgal või on sootuks tööta. Paraku kõik marjamaale ei pääse, suur osa meist peab jääma karjamaale. Nüüd on mingiks imeravimiks saanud positiivne ellusuhtumine, mis peaks meid ilusa elu juurde juhatama. Kasvõi nui neljaks, aga inimene ei tohi norutada ega halbu mõtteid pähe lasta. Kahjuks ei lähe Eestimaa inimestel sugugi hästi, et ainult häid mõtteid mõlgutada. Positiivsusest kirjutavad kümned eneseabiõpikud, nagu "Maagia," "Kuidas leida sõpru ja mõjustada inimesi" ja paljud teised. Neid raamatuid lugedes ohkab inimene sageli "Jutt jumalast õige!" ja otsustab selle järgi kohe elama hakata

Positiivsus kui moeasi

Ed Vecin esmaspäeval, 25. veebr. 2013., kell 09:52:48
mõtteid

Positiivsus kui moeasi

Üks mu lähedane inimene käis mõne aja eest positiivse ellusuhtumise seminaril. Seal esinenud naine rääkis tema ja teiste kuulajate hinnangul justkui õiget juttu, kutsudes inimesi elus nägema ennekõike selle häid külgi. Paraku see suhtumine muutus, kui selgus, et esineja positiivsuse aluseks on välismaal saadud pärandus.
Sugugi mitte kõik eestlased ei saa pärandust ega võida loteriis suuri
summasid. Isegi hea ja tasuva töökoha leiab vaid suhteliselt väike
protsent  inimesi. Positiivse ellusuhtumise aluseks aga on nii või
teisiti just majanduslik kindlustatus. Tühja kõhuga on raske ilusaid
mõtteid mõlgutada.
Veel siiani mõjutab meie ühiskonda taasiseseisvudes levima hakanud arusaam, et ainult edukas inimene on midagi väärt. See muserdab ja tekitab alaväärsuskompleksi ennekõike neis eesti meestes, kes töötavad miinimumpalgal või on sootuks tööta. Paraku kõik marjamaale ei pääse, suur osa meist peab jääma karjamaale.
Nüüd on mingiks imeravimiks saanud positiivne ellusuhtumine, mis peaks meid ilusa elu juurde juhatama. Kasvõi nui neljaks, aga inimene ei tohi norutada ega halbu mõtteid pähe lasta. Kahjuks ei lähe Eestimaa inimestel sugugi hästi, et ainult häid mõtteid mõlgutada.
Positiivsusest kirjutavad kümned eneseabiõpikud, nagu "Maagia,"
"Kuidas leida sõpru ja mõjustada inimesi" ja paljud teised. Neid
raamatuid lugedes ohkab inimene sageli "Jutt jumalast õige!" ja
otsustab selle järgi kohe elama hakata. Paraku paneb reaalne elu asjad paika ja peagi selgub, et igas olukorras naerunägu ette manada on võimatu, eriti, kui tunneli otsast valgust ei paista. Iga hinna eest positiivselt mõelda on sama raske kui elada Piibli kümne käsu järgi:
kõik näib õige olevat, aga lõpuks väsid ja lähed valet teed.
Positiivse mõtlemise edasiviiva jõu muudavad nulliks juba inimeste
erinevad iseloomutüübid. On tugevaid inimesi, kes rühivad läbi elu
kõigi raskuste kiuste. Teised on samuti tugevad, kuid mingil hetkel
väsivad ja murduvad. Kolmandad ei saa jagu kahtlustest, kas valitud tee on ikka õige, kas poleks õige minna teist teed. Neljandad annavad alla juba esimeste raskuste juures. Keegi pole meist täiuslik, muidu elaksime ammu ideaalses ühiskonnas.
Positiivset mõtlemist peavad toetama ka välised tegurid. Ääremaal elav töötu ja sissetulekuta inimene ainult petab end, kui sisendab endale, et homme on kõik parem. Tegelikult järgneb kehvale päevale teine samasugune ja head mõtted lihtsalt kaotavad kasvupinna. Eesti riik hädas inimesi ei aita: seda näitasid kärpeprogrammid, mis hammustasid ennekõike sotsiaalsfääri pirukaosast, aga ka näiteks äsjane elektrihinna tõus, mis suunab vaesumise uuele ringile.
Tean üht noort peret, kus nii mehel kui ka naisel oli hea töökoht ja
oma kodu rajamiseks võeti eluasemelaenu. Siis tuli kriis, noored jäid
tööta ja varsti ka koduta, sest laenu tagasi maksta enam ei suudetud.
See katastroof polnud noorte süü, nad ei laenanud mõtlematult, sest panka minnes oli mõlemal tasuv töö, mis võimaldanuks laenu mõne aastaga tasuda. Paraku tegi majanduskriis oma korrektiivid, majanduse jahenemisest ei rääkinud ei poliitikud ega pangategelased.
Praegu elab see pere üürikorteris, mõlemal on küll töö, aga mitte
sedavõrd tasuv ja meeldiv nagu enne majandussurutist. Noored pole veel 30 täis, kuid on juba elult peksa saanuna tõsised nagu vanainimesed.
Mina neile positiivset ellusuhtumist küll õpetama ei läheks.
Paraku ongi nii, et eneseabiõpikud toovad kasu ennekõike nende
kirjutajale. Minagi soovitan inimestel leida igas päevas päikesekiir,
kuid ka positiivsus on mõttelaad, millega maksab piiri pidada. Et
vältida hilisemaid pettumusi, mis kogu elu allamäge võivad paisata. Moeasi Üks mu lähedane Positiivsus kui moeasi esinenud naine rääkis tema ja
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [51] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [145]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [579]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [341]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [520]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [665]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [665]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [710]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [957]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1038]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [51] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [145] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [178] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Esmaspäev, 25. jaan. 2021., kell 16:30 - parim aeg päevast
või tee uus
[2642] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.035s