Precious

Precious

Precious Absolutely Flawless pühapäeval, 15. jaan. 2006., kell 01:41:47 Ma kirjutan teile, et te teaksite, kui hea on elada: Oli üks tüdruk, kes oli väga armunud ja õnnelik. Kuid tema noormehel sai nö armastus otsa ja ta lõpetas selle suhte. See tüdruk oli nii katki omadega, et p.. Loe lähemalt pühap., 15. jaan. 06., kell 01:59 mikk Kas sul on selliseid enesetapukalduvustega juhtumite puhul palju kogemusi? Mul on ainult korra juhtunud et asi nii tõsiseks läheb. Aga inimene kes tõmbab ligi enesetapukalduvusega tüüpe? Kõlab huvitavalt. Siis pead ikka lahe tibi olema , kui neid niipalju juba kogunenud :D. Mehed ei saa ewnam sust lahti ega üle. pühap., 15. jaan. 06., kell 13:10 Absolutely Flawless Ei, asi on hullem veel. Nagu tõsine seebikas, aga ma ei taha nendest juhtumitest kirjutada. Need inimesed ei ole mehed olnud, sest mehed on tugevamad tavaliselt ja ei tee selliseid rumalusi. pühap., 15. jaan. 06., kell 13:40 mikk Mehed ei ole tavaliselt tugevamad, seda võib vist iga mees öelda. Äkki sa ise oma käitumisega põhjustad omale ja teistele raskusi. Mulle jääb küll selline mulje. Ma võibolla noorena olin ka pisut segane ja hull, aga nüüd tundub , et peaaegu saab hakkama. pühap., 15. jaan. 06., kell 13:50 Absolutely Flawless Vot ma tõesti ei tea, mis mu käitumisel viga on, et ma alati satun hõivatud meestega suhtlema. Ja need juhtumid kujunesid selliseks just sellepärast, et ma ei teadnud, et nad hõivatud on. Muidu oleksin ju eemale hoidnud. pühap., 15. jaan. 06., kell 13:53 mikk Huvitav on võõra inimesega arutada selliseid tee

Precious

Absolutely Flawless pühapäeval, 15. jaan. 2006., kell 01:41:47

Ma kirjutan teile, et te teaksite, kui hea on elada: Oli üks tüdruk, kes oli väga armunud ja õnnelik. Kuid tema noormehel sai nö armastus otsa ja ta lõpetas selle suhte. See tüdruk oli nii katki omadega, et p.. Loe lähemalt


pühap., 15. jaan. 06., kell 01:59
mikk
Kas sul on selliseid enesetapukalduvustega juhtumite puhul palju kogemusi? Mul on ainult korra juhtunud et asi nii tõsiseks läheb. Aga inimene kes tõmbab ligi enesetapukalduvusega tüüpe? Kõlab huvitavalt. Siis pead ikka lahe tibi olema , kui neid niipalju juba kogunenud :D. Mehed ei saa ewnam sust lahti ega üle.
pühap., 15. jaan. 06., kell 13:10
Ei, asi on hullem veel. Nagu tõsine seebikas, aga ma ei taha nendest juhtumitest kirjutada. Need inimesed ei ole mehed olnud, sest mehed on tugevamad tavaliselt ja ei tee selliseid rumalusi.
pühap., 15. jaan. 06., kell 13:40
mikk
Mehed ei ole tavaliselt tugevamad, seda võib vist iga mees öelda. Äkki sa ise oma käitumisega põhjustad omale ja teistele raskusi. Mulle jääb küll selline mulje. Ma võibolla noorena olin ka pisut segane ja hull, aga nüüd tundub , et peaaegu saab hakkama.
pühap., 15. jaan. 06., kell 13:50
Vot ma tõesti ei tea, mis mu käitumisel viga on, et ma alati satun hõivatud meestega suhtlema. Ja need juhtumid kujunesid selliseks just sellepärast, et ma ei teadnud, et nad hõivatud on. Muidu oleksin ju eemale hoidnud.
pühap., 15. jaan. 06., kell 13:53
mikk
Huvitav on võõra inimesega arutada selliseid teemasid :D Kui mõne naise sõbrannaga räägiksin, siis need läheks kohe kaebama et mees sul segi pööranud.
pühap., 15. jaan. 06., kell 13:56
mikk
Keda sa siis neist eelpoolkirjeldatutest ikkagi endale tahad? Ma üritan naiste loogikast aru saada, tavaliselt muidugi edutult. Aga huvitav teada, kas naiste jaoks tähtsam pruunid silmad või midagi muud ka.
pühap., 15. jaan. 06., kell 14:41
Jobu tahan.
Ainult pruunidest silmadest loomulikult ei piisa, nad on lihtsalt ilusad.
pühap., 15. jaan. 06., kell 14:49
mikk
Aga see ongi naiste puhul huvitav. Mis sind siis takistab ja miks sa ennast kurnad asjata. Mul juba ammu jäänud mulje, et naised alateadlikult nö tekitavad keerulisi olukordi. Niisiis probleem hoopis selles et jobu ei taha sind, kuigi muutus nö kutsikakeseks?
pühap., 15. jaan. 06., kell 15:30
Haha.. kle sa teed mu elu keerulisemaks, kui ta on :D
Tahab ikka, ma loodan. Pole nagu midagi negatiivset kuulnud.


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [212] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [277]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [877]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [479]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [583]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [708]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [709]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [754]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [1012]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1085]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [212] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [277] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [344] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Neljapäev, 25. veebr. 2021., kell 23:47 - parim aeg päevast
või tee uus
(10) [17668] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0304s