Avaldub väärtus mitmest portaalist värskete uudiste RSS allikaadressid agregaatorid on näiteks link ja

ja nende ühest kohast lugemise võimaluses. Lugejate jaoks avaldub RSS väärtus mitmest portaalist värskete uudiste kokkukogumises ja nende ühest kohast lugemise võimaluses. Eesti tuntuimad agregaatorid on näiteks link ja link Uute lugude pealkirjad ja sisut RSS allikaadressid Lugejate jaoks avaldub RSS väärtus mitmest portaalist värskete uudiste kokkukogumises ja nende ühest kohast lugemise võimaluses. Eesti tuntuimad agregaatorid on näiteks link ja link Uute lugude pealkirjad ja sisututvustused annavad lugejaile märku uute uudiste avaldamisest ning kutsuvad neid täispikkuses lugema.

RSS allikaadressid "Really Simple Syndication" ehk lühendatult RSS kasutab uudispealkirjade ja sisututvustuste avaldamiseks standardiseeritud XML formaati, mis lubab veebilehekülgedel neid hõlpsasti omavahel jagada. Lugejate jaoks avaldub RSS väärtus mitmest portaalist värskete uudiste kokkukogumises ja nende ühest kohast lugemise võimaluses. Eesti tuntuimad agregaatorid on näiteks www.w3.ee ja www.jah.ee Uute lugude pealkirjad ja sisututvustused annavad lugejaile märku uute uudiste avaldamisest ning kutsuvad neid täispikkuses lugema. Selline lugejate "õngitsemise" viis eeldab kirjutajatelt muidugi erilist tähelepanu löövate pealkirjade ja ülevaatlike sisututvustuste kirjutamisele. Iga autoriprofiili lehekülje alumises servas on nupu all link selle konkreetse autori RSS 2.0 XML 1.0 formaadis allikale. Ka seda portaali siin võib nimetada autorite sündikaadiks ehk liiduks, sest üheskoos avaldatud kirjutised lisavad üksteisele lisaväärtust. Kõigi autorite kirjutised ilmuvad peale avaldamist alati esileheküljele ja ¾anriavalehekülgedele ning nõnda saavad lugejad kõigi autorite uusimatest lugudest kerge vaevaga ülevaate. Mulje.ee portaal sisaldab 11 ¾anrit. Kui soovid kirjatükkide pealkirju ja sisututvustusi mulje.ee portaali väliselt lugeda, siis kasuta siin loetletud allikaadresse. Kogu portaali kõikide tekstide RSS allikas: mulje.ee/rss RSS allikad teemade kaupa: mulje.ee/rss/kultuuriuudised mulje.ee/rss/arvamusrubriik mulje.ee/rss/kirjandusest mulje.ee/rss/filmiarvustus mulje.ee/rss/teatrikriitika mulje.ee/rss/muusikael

RSS allikaadressid

"Really Simple Syndication" ehk lühendatult RSS kasutab uudispealkirjade ja sisututvustuste avaldamiseks standardiseeritud XML formaati, mis lubab veebilehekülgedel neid hõlpsasti omavahel jagada.

Lugejate jaoks avaldub RSS väärtus mitmest portaalist värskete uudiste kokkukogumises ja nende ühest kohast lugemise võimaluses. Eesti tuntuimad agregaatorid on näiteks www.w3.ee ja www.jah.ee

Uute lugude pealkirjad ja sisututvustused annavad lugejaile märku uute uudiste avaldamisest ning kutsuvad neid täispikkuses lugema. Selline lugejate "õngitsemise" viis eeldab kirjutajatelt muidugi erilist tähelepanu löövate pealkirjade ja ülevaatlike sisututvustuste kirjutamisele.

Iga autoriprofiili lehekülje alumises servas on nupu all link selle konkreetse autori RSS 2.0 XML 1.0 formaadis allikale. Ka seda portaali siin võib nimetada autorite sündikaadiks ehk liiduks, sest üheskoos avaldatud kirjutised lisavad üksteisele lisaväärtust. Kõigi autorite kirjutised ilmuvad peale avaldamist alati esileheküljele ja ¾anriavalehekülgedele ning nõnda saavad lugejad kõigi autorite uusimatest lugudest kerge vaevaga ülevaate.

Mulje.ee portaal sisaldab 11 ¾anrit. Kui soovid kirjatükkide pealkirju ja sisututvustusi mulje.ee portaali väliselt lugeda, siis kasuta siin loetletud allikaadresse.

Kogu portaali kõikide tekstide RSS allikas:
mulje.ee/rss

RSS allikad teemade kaupa:
mulje.ee/rss/kultuuriuudised
mulje.ee/rss/arvamusrubriik
mulje.ee/rss/kirjandusest
mulje.ee/rss/filmiarvustus
mulje.ee/rss/teatrikriitika
mulje.ee/rss/muusikaelamus
mulje.ee/rss/blogid
mulje.ee/rss/reisikirjad
mulje.ee/rss/novellid
mulje.ee/rss/luuletused
mulje.ee/rss/mutoloogiad


Portaali RSS allika formaat
on kooskõlas validator.w3.or....html poolt avaldatud RSS 2.0 XML 1.0 elementide ja süntaksiga. RSS formaadi standarditele vastavust saab kontrollida validator.w3.org leheküljel oleva süntaksi kontrolli abil.


Mõned RSS programmid
Järgnevalt mõned näited enamlevinumatest RSS allikate lugemiseks kasutatavatest programmidest:
www.feedreader.com/  Feedreader is a lightweight open-source aggregator that supports RSS and ATOM formats. It works under Windows 95 and later versions.

www.sharpreader....net/ SharpReader is an RSS/Atom Aggregator for Windows, created by Luke Hutteman

www.deskshare.c....aspx Active Web Reader is a FREE web feed reader that supports RSS 0.9x, 1.x and 2.x feed formats. It is a lightning fast RSS reader that takes up only 1MB on your PC.

www.newsgator.c....aspx Read all of your favorite news, websites and blogs all in one place.
Avaldub väärtus mitmest portaalist värskete uudiste RSS allikaadressid agregaatorid on näiteks link ja

Uusimad
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [55] Sisupuu sitemap
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [213]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [613]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [697]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [791]
Algirdas: Kas tasub juua kanepitee?, Kas tasub juua kanepitee? Praegu on populaarsust kogunud kuivatatud.. [832]
Iti Teder: Veljo Tormise Virtuaalkeskuse kujunduskonkurss, Käesoleval aastal tähistavad kogu maailma koo.. [1011]
hable: 8 asja, millele võiksid enne kodulehe kohtumisele tulekut mõelda, 1. Head näited Tuleta meel.. [1287]
tann: Kodulehe tegemine aastal 2020, Klient tavaliselt ei tea ega peagi teadma, kuidas toimivad ühe aren.. [1330]
veebel: Robottolmuimeja - mida selle valimisel silmas pidada?, Alustan kohe sellest, et robottolmuimeja.. [1340]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [55] Hea kodulehe valmistamine
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [213] Korraliku kodulehe tegemine
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [613] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Kolmapäev, 23. sept. 2020., kell 12:12 - parim aeg päevast
või tee uus
RSS allikaadressid
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.1562s