Raamatuid selle pärast et neil rohkem Raamatute kirjutamisest usu et igasugused Lotmanid ja

oleks. vaadake kasvõi seda Bukowskit. Ja Mehed kirjutavad raamatuid kahtlemata selle pärast et neil rohkem naisi oleks. vaadake kasvõi seda Bukowskit. Ja ma ei usu et igasugused Lotmanid ja Kohellod jne jne on sellepärast raamatuid kirjutanud et neile meel Raamatute kirjutamisest Mehed kirjutavad raamatuid kahtlemata selle pärast et neil rohkem naisi oleks. vaadake kasvõi seda Bukowskit. Ja ma ei usu et igasugused Lotmanid ja Kohellod jne jne on sellepärast raamatuid kirjutanud et neile meeldib raamatuid kirjutada. Isegi Masing kirjutas raamatuid ainult sellepärast et saaks üha uusi austaj

Raamatute kirjutamisest Raissa esmaspäeval, 13. nov. 2006., kell 01:22:46 Üleüldse ma ei saa aru mis neid raamatuid nii palju vaja kirjutada on. Mehed kirjutavad raamatuid kahtlemata selle pärast et neil rohkem naisi oleks. vaadake kasvõi seda Bukowskit. Ja ma ei usu et igasugused Lotmanid ja Kohellod jne jne on sellepärast raamatuid kirjutanud et neile meeldib raamatuid kirjutada. Isegi Masing kirjutas raamatuid ainult sellepärast et saaks üha uusi austajaid ja armukesi. Aga milleks kuramus naised siis raamatuid kirjutavad - vot sellest ma ei saa aru. Lähed Zavoodis mingi tüübi juurde ja ütled köidet ulatades "Mina kirjutasin selle siin!!!" "Nii nummi, vii mind bemmiga sõitma, osta mulle ka autojuhiload, käime Kanaaridel ka. Sellepärast et mina kirjutasin selle raamatu siin. Pealkiri on "Kreveti mitokondri DNA uurimise ajalugu". No ma tahan näha paljud mind kanaaridele viiks peale sellist juttu. Või noh kirjutaks romaani - plämaks midagi armastusest kuskil Rapa Nui saarel jne jne. Revolutsioonist kapitalistide vastu, seiklustest vihmametsades. Või siis hoopis luulekogu. Tai Pohh et keegi mind selle eest Veneetsiasse viib. "Tere Zavoodi poiss - mina olen Raissa, ma olen luuletaja ja romaaniautor - osta mulle juua ja lähme Hispaaniasse - eksju????"""""" No milline normaalne mees viiks hispaaniasse sukelduma mingi naise kes on solaariumis istumise asemel kirjutanud valmis luulekogu???? tule taevas appi. Ma ei usu et isegi see Sakala keskuse arhitekt kunagi oma ilusate nummide majade loomise eest soomegi on puhkama viidud. Aga mi

Raamatute kirjutamisest

Raissa esmaspäeval, 13. nov. 2006., kell 01:22:46
Üleüldse ma ei saa aru mis neid raamatuid nii palju vaja kirjutada on.

Mehed kirjutavad raamatuid kahtlemata selle pärast et neil rohkem naisi oleks. vaadake kasvõi seda Bukowskit. Ja ma ei usu et igasugused Lotmanid ja Kohellod jne jne on sellepärast raamatuid kirjutanud et neile meeldib raamatuid kirjutada. Isegi Masing kirjutas raamatuid ainult sellepärast et saaks üha uusi austajaid ja armukesi.

Aga milleks kuramus naised siis raamatuid kirjutavad - vot sellest ma ei saa aru. Lähed Zavoodis mingi tüübi juurde ja ütled köidet ulatades "Mina kirjutasin selle siin!!!" "Nii nummi, vii mind bemmiga sõitma, osta mulle ka autojuhiload, käime Kanaaridel ka. Sellepärast et mina kirjutasin selle raamatu siin. Pealkiri on "Kreveti mitokondri DNA uurimise ajalugu".

No ma tahan näha paljud mind kanaaridele viiks peale sellist juttu. Või noh kirjutaks romaani - plämaks midagi armastusest kuskil Rapa Nui saarel jne jne. Revolutsioonist kapitalistide vastu, seiklustest vihmametsades. Või siis hoopis luulekogu. Tai Pohh et keegi mind selle eest Veneetsiasse viib. "Tere Zavoodi poiss - mina olen Raissa, ma olen luuletaja ja romaaniautor - osta mulle juua ja lähme Hispaaniasse - eksju????""""""


No milline normaalne mees viiks hispaaniasse sukelduma mingi naise kes on solaariumis istumise asemel kirjutanud valmis luulekogu???? tule taevas appi.

Ma ei usu et isegi see Sakala keskuse arhitekt kunagi oma ilusate nummide majade loomise eest soomegi on puhkama viidud.

Aga minul on rinnad - ja muide päris suured. Selle eest viiakse mind Punase mere äärde sukelduma, mitte aga selle eest et ma olen raamatu kirjutanud. Kui kirjutaksin oma nime all raamatu saaksin ma selle eest kultuurkapitalilt 4356 krooni preemiat, mille eest ei saa kuskil näruses Türgi urkas ka päevitamas käia.


Aga blogis kirjutamine on isegi vahva. Mingid Serjogad ja teised poisid on minust juba sisse võetud ilma et mu korralikku fototki näinud oleks. Ma olen lihtsalt selline - ma mõjun inimestele niiviisi. Nad loevad ükskõik mida ma kirjutan või näevad mind tänaval selja tagant ja juba ongi armunud.

Ja nüüd veel siis igapäevajuttu ka- Ma olen juba päev otsa orkutis ringi tuhninud. Nii nummid braziilia pärdikud on seal ikka. Ma ühe 10 aastase panin omale sõbraks ka. Kui olen 30 tahan minna brasiiliasse ja siis on see pruun poiss minu jaoks ju olemas seal.


päikest ja äkki näed ka sina mind kunagi , kui jumal annab Raamatuid selle pärast et neil rohkem Raamatute kirjutamisest usu et igasugused Lotmanid ja


Kirjatükki on kommenteeritud (9) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [55] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [150]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [591]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [346]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [521]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [668]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [667]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [713]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [959]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1039]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [55] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [150] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [184] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Teisipäev, 26. jaan. 2021., kell 16:43 - parim aeg päevast
või tee uus
(9) [18944] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0336s