Raissa mõtiskleb

Raissa mõtiskleb

Raissa mõtiskleb Raissa reedel, 5. jaan. 2007., kell 23:51:18 Mängu elemendid Ta elus hakkasid kõige muu üle võimust võtma. See oli alanud kui kerglane nali, mille tagajärjed on olematud ja mõju kaduvväike. See oli mõeldud olema värvikaks kõrvalepõikeks igapäevarutiinist... Loe lähemalt esmasp., 8. jaan. 07., kell 08:42 BimBum Juua on vähem vaja! Pühad ka nagu peaks juba möödas olema. Proovi nüüd raissake tasapisi tavalise elu juurde tagasi tulla, vaata seebikaid ja joo teed. Ära enam blogi! teisip., 9. jaan. 07., kell 05:06 Raissa Sa peaks õppima lausemoodustamise imelisi elementaartõdesid. Usu mind, isegi siis kui sul mitte midagi tarka ega naljakat öelda pole, võiks su blogi olla huvitav. Vaja vaid pisut haridust. Rinnad o n mul kahtlemata sinu omadest ilusamad. Serjoga arvab küll nii. teisip., 9. jaan. 07., kell 09:05 Kõuts Vaata, kui kogu meie blogi kirjutada keeleliselt korrektses vormis kaotaks see kindlasti olulise osa oma isikupärast.Aga tisse pead näitama -muidu ma ei usu! teisip., 9. jaan. 07., kell 10:48 Raissa Mida te, kirjutate siia igasugu lollusi, mingid lollakad olete vää! Ma ei saa üldse aru mis ma ei või kirjutada vää??? teisip., 9. jaan. 07., kell 11:26 Kõuts Kirjuta ikka! Aga kasuta selleks näiteks wordpadi ja kustuta kogu kirjutatu koheselt ära! teisip., 9. jaan. 07., kell 13:46 Serjoga Raissa, ära ärritu mingite mõttetute kommentaaride peale. Sinusugune tüdruk teab, et on rohkem väärt. Sinu blog on minu jaoks nagu päike, ilma selleta on kurb maailm. teisip., 9. jaan. 07., kell 17:5

Raissa mõtiskleb

Raissa reedel, 5. jaan. 2007., kell 23:51:18

Mängu elemendid Ta elus hakkasid kõige muu üle võimust võtma. See oli alanud kui kerglane nali, mille tagajärjed on olematud ja mõju kaduvväike. See oli mõeldud olema värvikaks kõrvalepõikeks igapäevarutiinist... Loe lähemalt


esmasp., 8. jaan. 07., kell 08:42
Juua on vähem vaja! Pühad ka nagu peaks juba möödas olema. Proovi nüüd raissake tasapisi tavalise elu juurde tagasi tulla, vaata seebikaid ja joo teed. Ära enam blogi!
teisip., 9. jaan. 07., kell 05:06
Raissa
Sa peaks õppima lausemoodustamise imelisi elementaartõdesid. Usu mind, isegi siis kui sul mitte midagi tarka ega naljakat öelda pole, võiks su blogi olla huvitav. Vaja vaid pisut haridust.

Rinnad o n mul kahtlemata sinu omadest ilusamad. Serjoga arvab küll nii.

teisip., 9. jaan. 07., kell 09:05
Kõuts
Vaata, kui kogu meie blogi kirjutada keeleliselt korrektses vormis kaotaks see kindlasti olulise osa oma isikupärast.Aga tisse pead näitama -muidu ma ei usu!
teisip., 9. jaan. 07., kell 10:48
Raissa
Mida te, kirjutate siia igasugu lollusi, mingid lollakad olete vää! Ma ei saa üldse aru mis ma ei või kirjutada vää???
teisip., 9. jaan. 07., kell 11:26
Kõuts
Kirjuta ikka! Aga kasuta selleks näiteks wordpadi ja kustuta kogu kirjutatu koheselt ära!
teisip., 9. jaan. 07., kell 13:46
Serjoga
Raissa, ära ärritu mingite mõttetute kommentaaride peale. Sinusugune tüdruk teab, et on rohkem väärt. Sinu blog on minu jaoks nagu päike, ilma selleta on kurb maailm.
teisip., 9. jaan. 07., kell 17:54
Raissa
Kui sa tahad mu tisse näha, Kõuts, siis meenuta omale, millised on kõige ilusamad tissid mida sa üldse elus kohanud oled. Ja siis pane neile veel glamuuri juurde ja ongi minu omad.

Kasutasingi wordpadi. Kustutasin ära muuseas ka sellised laused nagu: Kõutsi rinnad on ilmselgelt suht pisikesed ja nirud, ega ta muidu nii kuri poleks.
teisip., 9. jaan. 07., kell 17:58
Raissa
Ja kulla Serjoga, sa hakkad mulle juba tõsiselt meeldima. Sa oled järjekindel - see on hea. Mulle meeldivad mehed, kes kohe alla ei anna.
kolmap., 10. jaan. 07., kell 08:40
Kõuts
Krt! Nüüd jäin vist jälle oma naisele vahele!? Sest ainsad tissid mis eelpooltoodud kirjeldusele vastavad on temavõi skingirli omad. Aga skin sa ei ole.
Ja kes kurat see serjoga veel on!? Hoia oma ahned kombitsad mu naisest ja eriti ta tissidest eemale!
kolmap., 10. jaan. 07., kell 11:11
Raika kurat! Sa oled siia ju rohkem kui ühe une ja pohmasegase sissekande teinud!! Kirjuta kirjuta veel! Paar kohta olid päris head!
kolmap., 10. jaan. 07., kell 14:35
Raissa
Wat da fak? mis Raika, mis Kõuts???? Mingi zoopark on meil siin või? Serjoga, appi, loomaaed ahistab.
kolmap., 10. jaan. 07., kell 14:41
Tibi55
Tsau, lahe värk, mis värk on, on ka mingit värki vää, oleneb mida ma nagu ei saa eriti kõigele pihata.
neljap., 11. jaan. 07., kell 14:35
Serjoga
Need ei ole normaalsed inimesed siin. Mitte mingit austust pole. Kuidas nii saab? Jätke Raissa rahule, ta on vaikne armas tüdruk, vahel ka meeletu, kuid ta ei sega teie elu, miks siis teie tema vastu kenad ei ole?
neljap., 11. jaan. 07., kell 17:23
Skingirl
Me kõik tahame Raisale head, eriti tahab kõuts, talle meeldivad erinevad nibud ja see on vaid harival eesmärgil.
neljap., 11. jaan. 07., kell 17:44
Skingirl
Kle Serjoga aga mis auto sul siis on? Mulle meeldivad ilgelt suured autod ja vene posid, ma olen Raissast palju kabedam ja pappi on mul kaa sitaks rohkem, kirjuta mulle.
neljap., 11. jaan. 07., kell 18:16
lihtne blogilugeja
tissidest on mul suva, eriti kui need virtuaalsed on. kabeduse üle me vaidleks, aga vaimuannet on raissale ikka kõvasti rohkem antud, tema kirjutised on siin tõeliseks päiksekiireks. Raissa, kirjuta rohkem. teised kes siin viimasel ajal aktiviseerunud on, võiks see-eest vähem kirjutada, maailm ei kaotaks sellest midagi.
reedel, 19. jaan. 07., kell 14:55
Serjoga
Kullake, kas nad on su oma hirmsat kommentaaridega ära hirmutanud? Miks sust enam midagi kuulda pole?
teisip., 30. jaan. 07., kell 21:18
Raissa
ma olen kartmatu ja minust ei ole võimalik lahti saada kui ma ära minna ei taha. mul on tegemist. ole kannatlik, poisu.
kolmap., 31. jaan. 07., kell 10:21
Ken
Midugi on tal tegemist, kuna tal on vaja lapsed lasteaeda viia ja raha teenida ja uut polti otsida kes ta urroode aitab toita.
kolmap., 31. jaan. 07., kell 17:27
Serjoga
Ken, mine mängi oma Barbiega parem. Mis see urrood on muidu, kas sa räägid mingit keni-barbimaailma pudikeelt?
neljap., 1. veebr. 07., kell 10:42
kõuts
Ma olen keniga üldiselt samal arvamusel-Ilmselgelt eelistab raissa elada normaalset elu ka reaalis-st sexida, süüa lõunat , juua veini ja elada nagu kõik normaalsed inimesed seda teevad.Ma ei näe ühtki põhjust miks ta peaks sellisele elule eelistama sejoga lõbustamist antud keskkonnas. Mõttetu tropp oled serjoga-otsi endale naine!
neljap., 1. veebr. 07., kell 11:39
Skingirl
Serjoga Sa võid mu akna all laulma tulla võid ka luuletusi lugeda ma samas viskaks lõhkepakette.
laup., 3. veebr. 07., kell 04:41
Raissa
Kuule ära tule siin minu poisse solvama. Laule ma tean häid su akna alla. Äkki seda, mis oli filmis Siin me oleme - akna all. Sa võid vastata, et oled pätsuaegne naine.


Blogid
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [36] Sisupuu sitemap
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [194]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [596]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [682]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [779]
Algirdas: Kas tasub juua kanepitee?, Kas tasub juua kanepitee? Praegu on populaarsust kogunud kuivatatud.. [820]
hable: 8 asja, millele võiksid enne kodulehe kohtumisele tulekut mõelda, 1. Head näited Tuleta meel.. [1281]
tann: Kodulehe tegemine aastal 2020, Klient tavaliselt ei tea ega peagi teadma, kuidas toimivad ühe aren.. [1325]
veebel: Robottolmuimeja - mida selle valimisel silmas pidada?, Alustan kohe sellest, et robottolmuimeja.. [1337]
Wixter: ÕPETUS: Kuidas teha päris enda blogi?, SAMM 1. - Vali platvorm!Ca 60% internetist on loodud Word.. [1354]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [36] Hea kodulehe valmistamine
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [194] Korraliku kodulehe tegemine
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [596] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 20. sept. 2020., kell 22:39 - parim aeg päevast
või tee uus
(23) [26148] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0491s