Rehepapp läks vastuolude tõttu lõhki

Rehepapp läks vastuolude tõttu lõhki

Rehepapp läks vastuolude tõttu lõhki Marek Kiviselg neljapäeval, 28. aprillil 2005., kell 09:14:06 Üle mitme-setme aasta tõeliselt ugrimugriliku faabulaga film, millele on Eesti identiteedi tõstjana palju lootusi pandud, ei jõua filmitegijate vastuolude tõttu kinolinale. Eesti filmi sihtasutus kaalub EPL andmetel filmi väntamiseks Rudolf Konimois Filmile lubatud 6 miljonist kroonist nüüdseks juba üle kantud raha tagasinõudmist. Euroopa filmitootmise fond Eurimages, mis lubas re.. Loe lähemalt neljap., 28. aprillil 05., kell 14:19 Maar Tore lugu küll, filmitegijad nuiasid üle kümne milli kokku ja lõid selle vaataja jaoks lisaväärtust loomata laiaks. Ma sain ilmund kirjutistest aru, et selle kümne milli laiakslöömise eest karistab Eesti Filmi Sihtasutus rehepapi produtsente sellega, et paari aasta jooksul neile nüüd raha ei anna. Nüüd saab vaid tagantjärgi nentida, et sedapuhku trumpasid lihast ja luust rehepapid kirjandusliku kangelase kaugelt üle. reedel, 29. aprillil 05., kell 14:57 Sally Ekspressi artiklis kirjeldati väga ilmekalt täielikku oskamatust omavahel suhelda, salakokkuleppeid, ebaprofessionaalsete sugulaste palkamist filmi õnnestumise seisukohalt võtmekohtadele ja suutmatust heas üksteisemõistmises üheskoos probleeme lahendada. Ma arvan, et see lugu iseloomustab päris vahedalt tänases Eestis valitsevat äri ja loomingukultuuri. Kahju on ja piinlik ka. laup., 7. mail 05., kell 20:46 No millal reklaamfilmitegijad enne tõelist kino teinud on.

Rehepapp läks vastuolude tõttu lõhki

Marek Kiviselg neljapäeval, 28. aprillil 2005., kell 09:14:06
Üle mitme-setme aasta tõeliselt ugrimugriliku faabulaga film, millele on Eesti identiteedi tõstjana palju lootusi pandud, ei jõua filmitegijate vastuolude tõttu kinolinale.

Eesti filmi sihtasutus kaalub EPL andmetel filmi väntamiseks Rudolf Konimois Filmile lubatud 6 miljonist kroonist nüüdseks juba üle kantud raha tagasinõudmist. Euroopa filmitootmise fond Eurimages, mis lubas re.. Loe lähemalt


neljap., 28. aprillil 05., kell 14:19
Tore lugu küll, filmitegijad nuiasid üle kümne milli kokku ja lõid selle vaataja jaoks lisaväärtust loomata laiaks. Ma sain ilmund kirjutistest aru, et selle kümne milli laiakslöömise eest karistab Eesti Filmi Sihtasutus rehepapi produtsente sellega, et paari aasta jooksul neile nüüd raha ei anna. Nüüd saab vaid tagantjärgi nentida, et sedapuhku trumpasid lihast ja luust rehepapid kirjandusliku kangelase kaugelt üle.
reedel, 29. aprillil 05., kell 14:57
Ekspressi artiklis kirjeldati väga ilmekalt täielikku oskamatust omavahel suhelda, salakokkuleppeid, ebaprofessionaalsete sugulaste palkamist filmi õnnestumise seisukohalt võtmekohtadele ja suutmatust heas üksteisemõistmises üheskoos probleeme lahendada.

Ma arvan, et see lugu iseloomustab päris vahedalt tänases Eestis valitsevat äri ja loomingukultuuri. Kahju on ja piinlik ka.
laup., 7. mail 05., kell 20:46
No
millal reklaamfilmitegijad enne tõelist kino teinud on.


Arvamusrubriik
Andres: Riidest kottide disainid, Riidest kott peab kilekotist keskmiselt 300 korda kauem vastu, lisaks.. [447] Sisupuu sitemap
Iga Roju: Itaalia põgenikelembuse juured, Tegelikult on illegaalsete sisserändajate vastuvõtt ja ülevalp.. (2) [16097]
Eeno Riks: Maailma spämmisõbralikum riik?, Uus e-residentsuse idee kogub tuure ja lööb laineid. Uudne ja.. [3718]
ivar: Toidu kasutamine, Oleme harjunud, et ettevõtete imago ja brändid tehakse tihtipeale ümberteiste vä.. [5814]
ivar: Baltikumi ja Skandinaavia koostöö, Sattusin täna lugema huvitavat artiklit sellel teemal, kuidas S.. [4475]
raido: On siis kinnisvarabuum või ei ole?, Üldiselt tundus, et ootamas on stagnatsioon sarnaselt Eu.. [3718]
raido: Filmimaailma ja online pokker, Mitmed online pokkeri kõneisikud on mures, et antud film võib jätt.. [4183]
rait: Sathyagraha 2.0 versus Tallinna "tasuta" ühissõit 1.0, 2013 01 20 paiku tõmmati tasuta ühissõit ni.. (1) [21603]
ericita: Jõulud., Tuli mõte kodus midagi muuta,lisada ehk mõni väike sisustus element-no mis siis muud k.. [5545]
hiireke01: Mõttetera, Tihti tundub,et elu üle järele mõeldes meenub ainult halb.....Kuigi head on olnud.. (5) [25058]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [26] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [123] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [156] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Neljapäev, 21. jaan. 2021., kell 20:42 - parim aeg päevast
või tee uus
(3) [39311] Arvamusrubriik
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0289s