Suve hommikutunnid. Kell lähenes kiirel sammul "Robert Connori päevikud" 1.2 läbi valu ja vaeva, selleks,

Enamus inimesi loomulikult magasid, kuid üks Olid ühe suve varased hommikutunnid. Kell lähenes kiirel sammul kahele. Enamus inimesi loomulikult magasid, kuid üks naine elas läbi valu ja vaeva, selleks, et ilma näeks uus kodanik, kes kohe-kohe oli sündimas. See "Robert Connori päevikud" 1.2 Olid ühe suve varased hommikutunnid. Kell lähenes kiirel sammul kahele. Enamus inimesi loomulikult magasid, kuid üks naine elas läbi valu ja vaeva, selleks, et ilma näeks uus kodanik, kes kohe-kohe oli sündimas. See naine oli küllalt vana juba. Nii mõnedki mured olid jätnud oma jälje üksikute kortsude ja hallide k

"Robert Connori päevikud" 1.2 Robert Connor pühapäeval, 11. juulil 2010., kell 01:05:21 Olid ühe suve varased hommikutunnid. Kell lähenes kiirel sammul kahele. Enamus inimesi loomulikult magasid, kuid üks naine elas läbi valu ja vaeva, selleks, et ilma näeks uus kodanik, kes kohe-kohe oli sündimas. See naine oli küllalt vana juba. Nii mõnedki mured olid jätnud oma jälje üksikute kortsude ja hallide karvade näol tema peale.  Siiski soovis see naine ülekõige laps sünnitada. Beebi oli tema jaoks esimene. Vaatamata sellele, et esimene ja vanust oli ka omajagu, ei olnud sünnitus talle väga raske.  Kõik algas kella kaheksa ajal, kell 10 oli ta juba haiglas ning nüüd ei olnud enam kaua lõpuni. Samal ajal istus tulevane isa lähedal asuvas baaris. Ta oli toonud oma raseda naise õhtul autoga haiglasse. Nüüd elas ta naisele kaasa, kuid omamoodi. Ta ei kannatanud silmaotsaski haiglaid ja seepärast otsustas, et otsib mõne ööpäev läbi lahti oleva baari ja elab seal oma naisele kaasa.  Kuna haigla asus suures linnas, siis ei olnud ühe sellise koha otsimine raske. Kuigi ta oli juba mitu tundi baaris istunud ja joonud, oli ta siiski täiesti kaine. Seda sellepärast, et laps ja naine oli vaja tõenäoliselt juba järgmisel päeval koju tagasi sõidutada.  Ta ei istunud seal üksi kusagil nurgas, vaid oli koos kahe kauni naisega. Üks neist kandis musta värvi särki ja sama tooni seelikut. Ta oli blond ja peenike.  Teine oli brünett ja kandis musta kleiti. Ta ei olnud paksem ega lühem eelmisest.  Mees tantsis ja jõi koos nendega. See oli temale meelepärane t

"Robert Connori päevikud" 1.2

Robert Connor pühapäeval, 11. juulil 2010., kell 01:05:21

Olid ühe suve varased hommikutunnid. Kell lähenes kiirel sammul kahele. Enamus inimesi loomulikult magasid, kuid üks naine elas läbi valu ja vaeva, selleks, et ilma näeks uus kodanik, kes kohe-kohe oli sündimas. See naine oli küllalt vana juba. Nii mõnedki mured olid jätnud oma jälje üksikute kortsude ja hallide karvade näol tema peale. 
Siiski soovis see naine ülekõige laps sünnitada. Beebi oli tema jaoks esimene. Vaatamata sellele, et esimene ja vanust oli ka omajagu, ei olnud sünnitus talle väga raske. 
Kõik algas kella kaheksa ajal, kell 10 oli ta juba haiglas ning nüüd ei olnud enam kaua lõpuni.
Samal ajal istus tulevane isa lähedal asuvas baaris. Ta oli toonud oma raseda naise õhtul autoga haiglasse. Nüüd elas ta naisele kaasa, kuid omamoodi. Ta ei kannatanud silmaotsaski haiglaid ja seepärast otsustas, et otsib mõne ööpäev läbi lahti oleva baari ja elab seal oma naisele kaasa. 
Kuna haigla asus suures linnas, siis ei olnud ühe sellise koha otsimine raske. Kuigi ta oli juba mitu tundi baaris istunud ja joonud, oli ta siiski täiesti kaine. Seda sellepärast, et laps ja naine oli vaja tõenäoliselt juba järgmisel päeval koju tagasi sõidutada. 
Ta ei istunud seal üksi kusagil nurgas, vaid oli koos kahe kauni naisega. Üks neist kandis musta värvi särki ja sama tooni seelikut. Ta oli blond ja peenike. 
Teine oli brünett ja kandis musta kleiti. Ta ei olnud paksem ega lühem eelmisest. 
Mees tantsis ja jõi koos nendega. See oli temale meelepärane tähistamine.
Hetkel jäi kõik veel viisakuse piiridesse. Ta jõi õlut koos kahe veetleva naisega, kellele ta oli tellinud šampanjat. Vahepeal tantsis ta nendega, kuid ei teinud midagi siivutut või ebaviisakat.

Palatis viibis peale raseda veel kaks medõe praktikanti ja ämmaemand. Nii ämmaemand ise kui ka õed võtsid tööd väga rahulikult, ei mingit kiirustamist. Võiks öelda, et kõik toimus isegi natuke räpaselt ja 
lohakalt. Ämmaemand tundus olevat lausa natuke joonud. Piirituse hais käis üle pea. See oli imelik naise arvates, kes kohe lapse pidi sünnitama. 
Ämmaemand nägi välja 55-60 aastane vanaema, kes kohe pensionile läheb ja kõik oma päevad viinauimas veedab. Õed olid kenad umbes 20-ne aastased noored praktikandid. Nemad nii ükskõiksed kui mammi, ei olnud. Tõenäoliselt ei olnud nad sünnituse juures palju kordi olnud, võib-olla 2-3 korda. Siiski olid nad küllaltki vaimustunud. Isegi peale mitut tundi kestnud sünnitust.

Lähedal asuvas baaris olid samal ajal asjad juba muutunud. Turske välimusega tulevane isa, kellel olid tumedad juuksed ja sinised silmad, oli baaris juba märksa lõbusamas tujus. Üks käsi asetses ühe naise 
ja teine teise ümber. Vahepeal käis käsi ka mujal, näiteks kummagi põlvel. Kaugemale ta siiski seda veel ei viinud. 
Endiselt nägi ta kaine välja. Ta ei saanud isegi aru, kuidas ta seda oli suutnud. 

Sünnitus oli jõudmas lõpule. Mammi karjus veel viimased korrad: "Suru, suru, suru!" kui oligi kuulda kõva lapse nuttu. Kõigepealt võttis lapse oma kätte mammi, ulatades lapse lohakalt kohe õe kätte. Koos teisega läksid nad suure kausi juurde kus pesid last õrnalt. 
Samal ajal otsis ema umbusaldavalt oma pilguga vastsündinut. 
Kui tema pilk oli lapse leidnud, rahunes ta ja üritas lõõgastuda. 
Kuigi ta oli väga väsinud ja tüdinud, võis tema näolt näha naeratust. Naeratust, mida ei anna võrrelda millegagi. Tema näol ei paistnud mitte lihtsalt õnn, see meenutas pigem õndsust. 
Naeratus paistis ka kahe kauni õe näost. Neile meeldis vist last pesta. Tegelikult see oligi üks vähestest asjadest, mis sünnituse juures kahele kaunitarile usaldati. Kõik muu oli ämmaemanda ja ema teha. 
Kui õed olid last natuke pesnud, võtsid nad rätiku ja kuivatasid imikut. 
Kuid siis juhtus midagi imelikku, mis samas väga koomiline. 
Nimelt, juba siis kui nad kahekesi last pesid, oli midagi vastsündinul paisuma hakanud. Selleks ajaks kui nad kuivatama hakkasid, oli aga midagi silmnähtavalt paisunud.
Nüüd oli juba võimatu mitte märgata seda. 
Nimelt, uskuge või mitte, aga mingil põhjusel oli imiku peenis silmnähtavalt paisunud, lausa kõvastunud. 
Õed olid hämmingus ja samas paanikas. Kuidas küll anda ema kätte last, kelle väikemees kõvaks on läinud? Kindlasti pakkus juhtunu neile ka omajagu nalja. Seda oli väga hästi aru saada nende vaiksest naerust, mida nad üritasid igati varjata. 
Kui üks neist lapse sülle võttis, et too ema kätte viia, siis oli erektsioon üle läinud ning piinlikku hetke ei tulnud nagu alguses kardetud. Lapse ema oli ilmselgelt õnnelik kui noored õed lapse tema kätte ulatasid. 
Ta võttis lapse õrnalt oma sülle. Väsimus oli kui peoga pühitud.

Samal ajal tuli värske isa koos kahe neiuga baari wc-st välja. Nende näolt paistis välja rahulolu. Nad kõndisid läbi baari, otse sellest välja, baari kõrvale pargitud autosse ning sõitsid kahe neiu juurde, kus läks pidu täies hoos edasi.
Suve hommikutunnid. Kell lähenes kiirel sammul "Robert Connori päevikud" 1.2 läbi valu ja vaeva, selleks,
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Novellid
Taiduse Koolivend: Zenoni kirjatahvel, Zenonile meeldis alati kui vanaisa ja vanaema külla tulid. Ta näg.. [4132] Sisupuu sitemap
Erika Azojan: To truly live, you need to die., I've stopped. It's over. No developing, no direction. Ju.. [4144]
CC: LILIAN & KEVIN - And the reason is youu.., Ühel päikselisel kevade hommikul lõpuks see, millest .. [4119]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.11, Istusin klassis ja ei suutnud oodata tunni lõppu. Käes ol.. (2) [22003]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.10, Oli laupäev ja ma vaatasin parasjagu diivanil elutoas tel.. [4228]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.9, Koolis olid tunnid äsja lõppenud. Jalutasin kodu poole ja.. (4) [25735]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.8, Musi, mille Robert Jenniferilt tol päeval sai, muutis teda.. [4371]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.7, Viies tund oli lõppenud. Jennifer kutsus mind enda poole... [3977]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.6, Amanda kõndis oma 7 aastase pojaga koolist koju. See oli R.. [4132]
ericita: Muinasjutt., Elu ongi muinasjutt!Muinasjut ud algavad elust enesest ja hetkedest,mis meid lumma.. [4795]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kindlustushind: Kasko- ja liikluskindlustuse ostmisega toetad Lastefondi!, link portaalis on võimalik võ.. [49] Hea kodulehe valmistamine
digiuudised: Sportlased, raha ja tehnoloogia, Suuremat pilti vaadates ei ole tegemist NFL-is millegi era.. [60] Korraliku kodulehe tegemine
digiuudised: Mis juhtus Inglismaa jalgpallis?, Inglismaa jalgpall on võtnud vastu otsuse, et see nädalav.. [35] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 9. mai 2021., kell 15:53 - parim aeg päevast
või tee uus
[3139] Novell
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0328s