Nägid võitsid...krt see on ni häiriv. S.-le oli esimene koolipäev. me seisime

esimene kord, kui ma sa tulid, nägid ja võitsid...krt see on ni häiriv. esimene kord, kui ma sind nägin oli esimene koolipäev. me seisime bussipeatuses ja ma oleks peaaegu tulnud midagi rääkima,isegi ei mäleta,millest rääkinud oleks. S.-le sa tulid, nägid ja võitsid...krt see on ni häiriv. esimene kord, kui ma sind nägin oli esimene koolipäev. me seisime bussipeatuses ja ma oleks peaaegu tulnud midagi rääkima,isegi ei mäleta,millest rääkinud oleks. eesti keeles muideks,kuna ma olin veel piisavalt naiivne arvamaks, et sa pole meie koolist. sul oli

S.-le cold-as-ice teisipäeval, 13. veebr. 2007., kell 20:39:37 ma ei tea mis must saab, mis variant mul on igakord sõidad sa minust üle kui rong igakord kui sa kaod, jään seisma üksi keset tühja teed.. sa tulid, nägid ja võitsid...krt see on ni häiriv. esimene kord, kui ma sind nägin oli "esimene koolipäev". me seisime bussipeatuses ja ma oleks peaaegu tulnud midagi rääkima,isegi ei mäleta,millest rääkinud oleks. eesti keeles muideks,kuna ma olin veel piisavalt naiivne arvamaks, et sa pole meie koolist. sul oli mingi beez jakk seljas ja of course, hilfigeri teksad ja selline äge kott ja sa nägid meeletult hea välja. ja sa naeratasid mulle. kuid krt need sommid rikkusid asja ära. teine kord, kui ma sind nägin oli inglise keele tunnis, me sattusime samasse gruppi. sa istusid seal pingis ja uurisid midagi oma valgest macbookist. veel oli hästi soe õues ja päike paistis nii mõnusalt. ja jälle olid need samad sommid seal. nii nägin ma sind pea iga päev,kuna meil olid paar loengut ühised. ja sa naeratasd mulle üha enam. ja sis oli see kontsert. sul oli seljas must tribuline pintsak ja sa nägid väga väga väga stiilne välja. mingil hetkel olid sa mu selja taga, ja siis jälle teisel pool saali, kui seda saab saaliks nimetada. kuni ma enam ei suutnud ja tulin ise su juurde, lausega, it's ladys choice..;D ja sa hakkasid narema, mitte halvas mõttes, ja see oli nii kohutavalt armas, ma oleks peaegu et nagu vaha sulama hakanud... ja siis mingl hetkel, inglise keele tunnis ma avastis et sa vaatad mulle otse silma. ja mina ei suutnud, füüsliselt ei suutnu

S.-le

cold-as-ice teisipäeval, 13. veebr. 2007., kell 20:39:37
ma ei tea mis must saab, mis variant mul on igakord sõidad sa minust üle kui rong igakord kui sa kaod, jään seisma üksi keset tühja teed..

sa tulid, nägid ja võitsid...krt see on ni häiriv.
esimene kord, kui ma sind nägin oli "esimene koolipäev". me seisime bussipeatuses ja ma oleks peaaegu tulnud midagi rääkima,isegi ei mäleta,millest rääkinud oleks. eesti keeles muideks,kuna ma olin veel piisavalt naiivne arvamaks, et sa pole meie koolist. sul oli mingi beez jakk seljas ja of course, hilfigeri teksad ja selline äge kott ja sa nägid meeletult hea välja. ja sa naeratasid mulle. kuid krt need sommid rikkusid asja ära.
teine kord, kui ma sind nägin oli inglise keele tunnis, me sattusime samasse gruppi. sa istusid seal pingis ja uurisid midagi oma valgest macbookist. veel oli hästi soe õues ja päike paistis nii mõnusalt. ja jälle olid need samad sommid seal.
nii nägin ma sind pea iga päev,kuna meil olid paar loengut ühised. ja sa naeratasd mulle üha enam.
ja sis oli see kontsert. sul oli seljas must tribuline pintsak ja sa nägid väga väga väga stiilne välja. mingil hetkel olid sa mu selja taga, ja siis jälle teisel pool saali, kui seda saab saaliks nimetada. kuni ma enam ei suutnud ja tulin ise su juurde, lausega, it's ladys choice..;D ja sa hakkasid narema, mitte halvas mõttes, ja see oli nii kohutavalt armas, ma oleks peaegu et nagu vaha sulama hakanud...
ja siis mingl hetkel, inglise keele tunnis ma avastis et sa vaatad mulle otse silma. ja mina ei suutnud, füüsliselt ei suutnud sulle silma sisse vaadata. ma vihkasin end sel hetkel. aga ma lihtsalt ei suutnud.
ja siis ma jälle ei suutnud, ma pidin sinuga ühendust saama. ma kirjutasin sulle mailile. mtte tõtt.´hoopis palusin abi, kuigii seda tegelikult nii väga vaja ei olnudki. ja sa vastasid. don't hesitate to ask some more advice. ja ma haarasin härjalt sarvist ja vastasin, midagi selle laadset, et sa said minust valesti aru jne. ja sis sa vastasid ka mulle. kogu nädalavahetuse ma mõtlesin ainult sinust ja meie kirjadest. ja need ei olnud lhtsalt mingid abi palumised-aitamised.
ja siis oli jälle seesama kontsert sealsamas. ja meie vestlus oli stiilis,hi-how-are-you. ma vihkan selliseid vestlusi,kohutavalt. ja see oli kõik.
ja nyt ma sis nägin sind jälle bussipeatuses. mitte selles esimeses,vaid minu bussipeatuses. ja need sommid olid jälle seal. ja ma tundsin kuidas sa bussis seisad mu selja taga. manägin su kätt võtmas kinni sellest torust et mitte kukkuda nimestele selga. aga samas olid sa minust nii kaugel. ja ma astusin bussi pealt maha ja kõk toimus nagu aegluubis. ainuke mõte mu peas oli, et ma pean lahti laskma, pean lahti laskma...ja seest oli kõk õõnes, täpselt nagu sis kui ma pean suure rahva hulga ees esinema. ja ma hingasin sügavamalt ja tundsin kuidas miski libiseb käest, ja ma ei suuda seda takistada....miks sa teed mulle niimoodi?
Nägid võitsid...krt see on ni häiriv. S.-le oli esimene koolipäev. me seisime
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [99] Sisupuu sitemap
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [485]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [294]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [504]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [637]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [652]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [695]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [942]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1026]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [1077]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [99] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [128] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [110] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Laupäev, 16. jaan. 2021., kell 15:52 - parim aeg päevast
või tee uus
[127666] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0387s