Oli K6ik v6tsid mind s6bralikult vastu Schooldays... algab koolip2ev kell7 ning mina

m6ni yksik oskab ka inglise keelt. Esimene koolip2ev oli super. K6ik v6tsid mind s6bralikult vastu ning m6ni yksik oskab ka inglise keelt. Siin Brasiilias algab koolip2ev kell7 ning mina pean yles t6usma kell 5:30 varahommikul. Selle eest aga l6peb k Schooldays... Esimene koolip2ev oli super. K6ik v6tsid mind s6bralikult vastu ning m6ni yksik oskab ka inglise keelt. Siin Brasiilias algab koolip2ev kell7 ning mina pean yles t6usma kell 5:30 varahommikul. Selle eest aga l6peb koolip2ev varem, kell 12:15. Kooli s6idan igal hommikul koolibussiga, mis k2ib k6ikidest erinevatest

Schooldays... YFU reedel, 13. augustil 2010., kell 20:12:54 Nyyd l6puks pajatan m6ne s6na ka oma koolist:) Esimene koolip2ev oli super. K6ik v6tsid mind s6bralikult vastu ning m6ni yksik oskab ka inglise keelt. Siin Brasiilias algab koolip2ev kell7 ning mina pean yles t6usma kell 5:30 varahommikul. Selle eest aga l6peb koolip2ev varem, kell 12:15. Kooli s6idan igal hommikul koolibussiga, mis k2ib k6ikidest erinevatest koolidest l2bi, mis ette juhtuvad. Kool, kus mina k2in, on v2ga v2ike ning igal klassil on oma ruum, st. 6petajad on need, kes k2ivad yhest klassist teise. 6pilaste arv klassis on umbes sama suur nagu Eestiski. Minu esimene mulje koolist oli hea. Selline tunne, et 6pilased teevad koolis seda, mida ise tahavad, neid eriti ei keelata. N2iteks keset kooli p2eva lykata toolid-lauad eemale, kutsuda kokku m6ned 6pilased, kes oskavad trumme ja kitarri m2ngida ning hakata tantsima....see pole just eriti tavaline:) Aga mulle meeldib...iga jumala p2ev tantsitakse, absoluutselt k6ik tantsivad. Tegelikult ei k2i rytmiline muusika ainult koolis, vaid ka linnat2navatel m2ngib koguaeg muusika...inimesed on l6busad ning nakatavad sindki. Nyyd kooli juurde tagasi. Teisel koolip2eval oli tantsuv6istlus, mille meie klass 2ra v6itis. Sel p2eval j2id tunnid 2ra.Kokku oli gruppe 3:caucazilla, juparaqua ning meie grupi nimi oli papa-jaga. See pole veel k6ik. Kuigi ma ise tantsust osa ei v6tnud, siis selle eest sain sambakoolituse oma klassikaaslaste poolt. Kolmandal p2eval toimusid gruppidevahelised v6istlused, st. tunnid j2id taas 2ra. Iga p2ev sain uusi s6pru ja tutta

Schooldays...

YFU reedel, 13. augustil 2010., kell 20:12:54
Nyyd l6puks pajatan m6ne s6na ka oma koolist:)

Esimene koolip2ev oli super. K6ik v6tsid mind s6bralikult vastu ning m6ni yksik oskab ka inglise keelt. Siin Brasiilias algab koolip2ev kell7 ning mina pean yles t6usma kell 5:30 varahommikul. Selle eest aga l6peb koolip2ev varem, kell 12:15. Kooli s6idan igal hommikul koolibussiga, mis k2ib k6ikidest erinevatest koolidest l2bi, mis ette juhtuvad. Kool, kus mina k2in, on v2ga v2ike ning igal klassil on oma ruum, st. 6petajad on need, kes k2ivad yhest klassist teise. 6pilaste arv klassis on umbes sama suur nagu Eestiski.
Minu esimene mulje koolist oli hea. Selline tunne, et 6pilased teevad koolis seda, mida ise tahavad, neid eriti ei keelata. N2iteks keset kooli p2eva lykata toolid-lauad eemale, kutsuda kokku m6ned 6pilased, kes oskavad trumme ja kitarri m2ngida ning hakata tantsima....see pole just eriti tavaline:) Aga mulle meeldib...iga jumala p2ev tantsitakse, absoluutselt k6ik tantsivad.
Tegelikult ei k2i rytmiline muusika ainult koolis, vaid ka linnat2navatel m2ngib koguaeg muusika...inimesed on l6busad ning nakatavad sindki.
Nyyd kooli juurde tagasi. Teisel koolip2eval oli tantsuv6istlus, mille meie klass 2ra v6itis. Sel p2eval j2id tunnid 2ra.Kokku oli gruppe 3:caucazilla, juparaqua ning meie grupi nimi oli papa-jaga. See pole veel k6ik. Kuigi ma ise tantsust osa ei v6tnud, siis selle eest sain sambakoolituse oma klassikaaslaste poolt.
Kolmandal p2eval toimusid gruppidevahelised v6istlused, st. tunnid j2id taas 2ra. Iga p2ev sain uusi s6pru ja tuttavaid juurde. V6istlused toimusid 6ues ja hea oli, et ma l6puks ikkagi endale p2iksekreemi peale panin, sest kiirgus on siin palju ohtlikum ja tugevam. K6igest 5 minutit ja oledki p6lenud. Aga ylitore p2ev oli sellegipoolest. Sai tantsida, laulda ja v6istlustele kaasa elada;)
T2na koolip2eva j2lle polnud, sest t2histatakse 6pilastep2eva. Niiet, kolm vaba p2eva j2rjest.

Koolist praegu k6ik...mul on nii palju veel r22kida, aga lihtsalt ei j6ua k6ike kirja panna. Koguaeg juhtub siin midagi p6nevat. Luban, et kirjutan nii pea kui v6imalik:)

Seniks aga,
Chao!
Oli K6ik v6tsid mind s6bralikult vastu Schooldays... algab koolip2ev kell7 ning mina
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [99] Sisupuu sitemap
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [485]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [294]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [505]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [637]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [652]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [695]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [943]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1027]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [1077]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [99] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [128] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [110] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Laupäev, 16. jaan. 2021., kell 19:53 - parim aeg päevast
või tee uus
[3169] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0395s