Seksiga aja eest algatasid rohelised arutelu Seksist kas 14-, 16- või 18-aastaselt.

üle, millal võiks noortele anda seaduslikult Millal alustada seksiga Mõne aja eest algatasid rohelised arutelu selle üle, millal võiks noortele anda seaduslikult voodimõnusid nautida: kas 14-, 16- või 18-aastaselt. Keskkonnaaktivistid on küll teada maailmapara Seksist Millal alustada seksiga Mõne aja eest algatasid rohelised arutelu selle üle, millal võiks noortele anda seaduslikult voodimõnusid nautida: kas 14-, 16- või 18-aastaselt. Keskkonnaaktivistid on küll teada maailmaparandajad, kuid tekib kohe mõte, et miks just nemad ja mitte näiteks Eesti rahva iive pärast muretsevad

Seksist Ed Vecin teisipäeval, 20. aprillil 2010., kell 11:53:24 No mõelge ise... Millal alustada seksiga Mõne aja eest algatasid rohelised arutelu selle üle, millal võiks noortele anda seaduslikult voodimõnusid nautida: kas 14-, 16- või 18-aastaselt. Keskkonnaaktivistid on küll teada maailmaparandajad, kuid tekib kohe mõte, et miks just nemad ja mitte näiteks Eesti rahva iive pärast muretsevad isamaaliitlased on pädevad selliseid arutelusid läbi viima? Kahtlemata on noorte varase seksiga kaasnevad probleemid ühiskonnale oluline mure. Paljud neist justkui polegi kaitsevahenditest kuulnud ning tagajärgedeks on nakatumine mitmesugustesse haigustesse ja soovimatud rasestumised. Väitluses on välja öeldud ka mõte, et noored polegi 14-aastaselt piisavalt küpsed, et mõista mitte ainult suguühtega kaasas käivaid ohtusid, vaid ka vastutust - ja miks ka mitte seksi kui kahe inimese lähedasema suhte tõelist olemust. Samas aga väidavad oponendid, et kui selles vanuses peavad noored vastutama oma tegude eest kriminaalkorras, miks siis seada piirangud nende suhetele? Palju on pakutud seksuaalelu alustamise minimaalseks eaks ka 18. eluaastat. Paraku saavad tänased noored vara küpseks ja ilmselt on neil selleks ajaks ka suhe käimas või koguni selja taga. Kas oleks siiski mõistlik sättida esimest vahekorda sedavõrd hilisele ajale, arvestades, et käsikäes käimised ja esimesed suudlused on paljudele 18-aastasele juba kauge minevik? Kas tasub neid anna ootama päeva, mil võib pidulikult täiskasvanuks saanuna viimaks ometi armsamaga voodisse minna? Üldiselt, kes soovib süütuna abiell

Seksist

Ed Vecin teisipäeval, 20. aprillil 2010., kell 11:53:24
No mõelge ise...

Millal alustada seksiga


Mõne aja eest algatasid rohelised arutelu selle üle, millal võiks noortele anda seaduslikult voodimõnusid nautida: kas 14-, 16- või 18-aastaselt. Keskkonnaaktivistid on küll teada maailmaparandajad, kuid tekib kohe mõte, et miks just nemad ja mitte näiteks Eesti rahva iive pärast muretsevad isamaaliitlased on pädevad selliseid arutelusid läbi viima?
Kahtlemata on noorte varase seksiga kaasnevad probleemid ühiskonnale oluline mure. Paljud neist justkui polegi kaitsevahenditest kuulnud ning tagajärgedeks on nakatumine mitmesugustesse haigustesse ja soovimatud rasestumised. Väitluses on välja öeldud ka mõte, et noored polegi 14-aastaselt piisavalt küpsed, et mõista mitte ainult suguühtega kaasas käivaid ohtusid, vaid ka vastutust - ja miks ka mitte seksi kui kahe inimese lähedasema suhte tõelist olemust. Samas aga väidavad oponendid, et kui selles vanuses peavad noored vastutama oma tegude eest kriminaalkorras, miks siis seada piirangud nende suhetele?
Palju on pakutud seksuaalelu alustamise minimaalseks eaks ka 18. eluaastat. Paraku saavad tänased noored vara küpseks ja ilmselt on neil selleks ajaks ka suhe käimas või koguni selja taga. Kas oleks siiski mõistlik sättida esimest vahekorda sedavõrd hilisele ajale, arvestades, et käsikäes käimised ja esimesed suudlused on paljudele 18-aastasele juba kauge minevik? Kas tasub neid anna ootama päeva, mil võib pidulikult täiskasvanuks saanuna viimaks ometi armsamaga voodisse minna? Üldiselt, kes soovib süütuna abielluda või täisikka jõuda, see teeb nii juba praegugi.
Teisalt on üleval ka küsimus, et kui noor saab õiguse seksuaalelu alustada, siis millises vanuses vastassooga esindajaga ta seda võiks teha? Verinoor tüdruk keskeas mehega on kahtlemata liig mis liig, aga kas selles saab taas mingeid piire seada? Kahjuks tundub, et seal peab noortel endal mõistus peas olema ja vanemadki võiksid selgitada, et partnerite suur vanusevahe pole loomulik. Aga taas - armastus teadupärast passiandmeid ei küsi.
Seega leian, et kui seksuaalelu alustamise minimaalvanust tõsta, siis võiks see olla 16 aasta vanusena. Alla selle noored on siiski liiga ebaküpsed, et tajuda ohtusid. Mind pani hiljuti ahhetama see protsent Eesti naisi, kes on vähemalt korra elus vastu tahtmist vahekorras olnud - minu mäletamist mööda iga kümnes. Paljud naised ei räägigi üleelatust, vaid eelistavad oma muserdatud hingekesega vaikselt edasi elada ja juhtunu unustada. Kui vägistamine leiab aset varases nooruses, on noore neiuhakatise hingetrauma eriti suur ja võib jätta märgi terveks eluks. Kui varase seksuaalelu alustamise kõrgem piir säästaks mõnegi neiu kibedast kogemusest, on see kindlasti õige ja vajalik.
Seks on inimese elu loomulik osa. Aga loomulik on kindlasti ka see, et vahekorda astutaks omal soovil ja vabal tahtel, vaid siis on see tõsine ja tõeline elu.

Seksiga aja eest algatasid rohelised arutelu Seksist kas 14-, 16- või 18-aastaselt.
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [96] Sisupuu sitemap
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [479]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [289]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [502]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [635]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [651]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [694]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [941]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1025]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [1076]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [96] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [124] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [107] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Reede, 15. jaan. 2021., kell 21:50 - parim aeg päevast
või tee uus
[3345] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.034s