Veebimajutust firma Virtuaal.com. Kirjutasin otsingusõnaks "virtuaal Sinu ettevõte, Twitter ja Google kasutaja bio (kirjeldus) ja ma

Panete tähele - Twitteri konto kirjelduses Näitena toon veebimajutust pakkuva firma Virtuaal.com. Kirjutasin otsingusõnaks "virtuaal com". Panete tähele - Twitteri konto kirjelduses on kogu kasutaja bio (kirjeldus) ja ma saan teada kogu informatsio Sinu ettevõte, Twitter ja Google Näitena toon veebimajutust pakkuva firma Virtuaal.com. Kirjutasin otsingusõnaks "virtuaal com". Panete tähele - Twitteri konto kirjelduses on kogu kasutaja bio (kirjeldus) ja ma saan teada kogu informatsiooni ilma, et ma oleks üldse Virtuaal.com'i profiili lehele läinud. See on suurepärane võimalus juba

Sinu ettevõte, Twitter ja Google dispak kolmapäeval, 14. okt. 2009., kell 10:26:45 Kui Sa oled Twitter’i kasutaja ja keegi otsib Sinu firmat Google’st, siis enamasti on Sinu konto näha kohe esimesel otsingutulemuste lehel. Näitena toon veebimajutust pakkuva firma Virtuaal.com. Kirjutasin otsingusõnaks "virtuaal com". Panete tähele - Twitteri konto kirjelduses on kogu kasutaja bio (kirjeldus) ja ma saan teada kogu informatsiooni ilma, et ma oleks üldse Virtuaal.com'i profiili lehele läinud. See on suurepärane võimalus juba kohe ennast reklaamida, ilma, et inimene kaotaks huvi Sinu ettevõtte vastu. Miks? Oletame, et mind hakkab jälgima mingi suvaline ettevõte, mille nimi ei ütle mulle mitte mida. Esimese asjana ma vaatan tema bio üle. Kes ta on, mida ta teeb, mis väärtust ta võib mulle pakkuda? Kui see on piisavalt huvitav, siis ma kohe ei süvenegi tema säutsudesse vaid jälgin teda vastu. Kui teie bio on tühi või mitte piisavalt informatiivne, siis võite väga palju "kliente" kaotada. Võimalik on kasutada 160 tähemärki. Kasutage seda kõik ära. Lisage kindlasti oma profiili ka pilt. Eesti Twitter'i kataloogi siuts.us ettevõtteid lisades satun väga tihti selliste kontode otse kus on vaikimisi "linnukese" pilt. See ei anna mulle mitte mingisugust informatsiooni. Kui lisate oma ettevõtte logo, siis jägige seda, et Twitter'i displei-pilt on ruudukujuline. Kui te panete sinna nt 100×300 piksli suuruse pildi, siis see lõigatakse automaatselt ruudu kujuliseks. us kohas te asute? Mis tähendab "7 maa ja mere taga".

Sinu ettevõte, Twitter ja Google

dispak kolmapäeval, 14. okt. 2009., kell 10:26:45
Kui Sa oled Twitter’i kasutaja ja keegi otsib Sinu firmat Google’st, siis enamasti on Sinu konto näha kohe esimesel otsingutulemuste lehel.

Näitena toon veebimajutust pakkuva firma Virtuaal.com. Kirjutasin otsingusõnaks "virtuaal com". Panete tähele - Twitteri konto kirjelduses on kogu kasutaja bio (kirjeldus) ja ma saan teada kogu informatsiooni ilma, et ma oleks üldse Virtuaal.com'i profiili lehele läinud.

See on suurepärane võimalus juba kohe ennast reklaamida, ilma, et inimene kaotaks huvi Sinu ettevõtte vastu.

Miks?

Oletame, et mind hakkab jälgima mingi suvaline ettevõte, mille nimi ei ütle mulle mitte mida. Esimese asjana ma vaatan tema bio üle. Kes ta on, mida ta teeb, mis väärtust ta võib mulle pakkuda? Kui see on piisavalt huvitav, siis ma kohe ei süvenegi tema säutsudesse vaid jälgin teda vastu.

Kui teie bio on tühi või mitte piisavalt informatiivne, siis võite väga palju "kliente" kaotada. Võimalik on kasutada 160 tähemärki. Kasutage seda kõik ära.

Lisage kindlasti oma profiili ka pilt. Eesti Twitter'i kataloogi siuts.us ettevõtteid lisades satun väga tihti selliste kontode otse kus on vaikimisi "linnukese" pilt. See ei anna mulle mitte mingisugust informatsiooni. Kui lisate oma ettevõtte logo, siis jägige seda, et Twitter'i displei-pilt on ruudukujuline. Kui te panete sinna nt 100×300 piksli suuruse pildi, siis see lõigatakse automaatselt ruudu kujuliseks.

us kohas te asute? Mis tähendab "7 maa ja mere taga". Asukoha märkimine annab juurde palju võimalusi - kasvõi see, et klient teab seda kus kohas te tegutsete ja kust teid leida.

Kindlasti märkige ära ka oma kodulehe, Facebook‘i või LinkedIn aadress. See annab kliendile võimaluse veel rohkem teist teada saada. (On mitu näidet kus e-pood ei märgi enda kodulehe aadressi üldse ära).

Lisage ennast Eesti Twitteri kataloogi siuts.us

Kas oled ise sattunud mõne "pooliku" konto otsa?
Originaaltekst aadressilt rauniste.eu/

Veebimajutust firma Virtuaal.com. Kirjutasin otsingusõnaks "virtuaal Sinu ettevõte, Twitter ja Google kasutaja bio (kirjeldus) ja ma
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Kultuuriuudised
Iti Teder: Veljo Tormise Virtuaalkeskuse kujunduskonkurss, Käesoleval aastal tähistavad kogu maailma koo.. [1516] Sisupuu sitemap
Marko Kaldur: Algas Teeliste Kirikute uus hooaeg, "Teeliste kirikud" eesmärk on tutvustada nii.. [3175]
tteater: "Sõnadeta mäng" - T-TEATER, Kõrb. Pimestav valgus.Inimene paiskub lavale. Ta kukub, tõuseb, puh.. [4460]
Kaire Papp: Oktoobris toimub esmakordselt uus festival ÜLE HELI, Esimesel aastal on festivali teemaks.. [4231]
Raske Raud: Tuunitud, mehiste masinate show, Juulikuus saab Tallinna lauluväljakul näitusel Baltic Truck.. [5045]
Maale elama: Maal on avarust ja mulda, Kindlasti tead, et maal on palju tühjalt seisvaid talusid, mis oo.. (2) [33540]
Tall Ships Races: Saaremaad väisanud suursugune purjelaevastik peatub nädalalõpul Riia, „Tall Ship.. [4163]
Piia: Linna Pea Rock 2012, Sellel aastal juba neljateistkümnendat korda toimuv Linna Pea Rock toob laval.. (2) [17175]
Monika Lell: Tudengite Talvepäevad 2012, Tudengite Talvepäevad on 14. korda Pärnus toimuv pidu ja möll,.. [5052]
Eleny: Vesiroosivisioon 2012, Visioon hakkab rokkima laupäeval, 25. Veebruaril kell 18.00. PILET 2 &euro.. [4550]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [37] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [132] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [164] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Laupäev, 23. jaan. 2021., kell 00:08 - parim aeg päevast
või tee uus
[4504] Kultuuriuudis
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0346s