Selline kelle peale saan alati loota Sõbrad sarnased.Tema juures võlub mind kõige

olukorras.Ta mõistab minu hingeelu,sest meie isiksused Jacoby on selline sõber kelle peale saan alati loota igas olukorras.Ta mõistab minu hingeelu,sest meie isiksused on suhteliselt sarnased.Tema juures võlub mind kõige enam see ,et ta suudab igas olukorras kaine mõist Sõbrad Jacoby on selline sõber kelle peale saan alati loota igas olukorras.Ta mõistab minu hingeelu,sest meie isiksused on suhteliselt sarnased.Tema juures võlub mind kõige enam see ,et ta suudab igas olukorras kaine mõistuse säilitada.Ma olen selline inimene,et isegi mu õde ei salli mind.Võib olla ,et viga on vanuse vah

Sõbrad Darii reedel, 28. mail 2010., kell 19:51:04 Ma olen(olin) 17.aastane täiesti tavaline tüdruk. Mul ei ole eriti palju sõpru. Tegelikult võib vaid ühte inimest minu sõbraks nimetada,ta on Jacoby.Jacoby on 24. aastane mees,kes on väga huvitava iseloomu ning abstraktse välimusega. Jacoby on selline sõber kelle peale saan alati loota igas olukorras.Ta mõistab minu hingeelu,sest meie isiksused on suhteliselt sarnased.Tema juures võlub mind kõige enam see ,et ta suudab igas olukorras kaine mõistuse säilitada. Ma olen selline inimene,et isegi mu õde ei salli mind.Võib olla ,et viga on vanuse vahes ,mida tegelikult ei olegi(kõigest 2 aastat). Nii oli siis jälle ,et mu õde läks koos oma sõprade(nn. ka minu sõpradega) välja ning mind ta kaasa ei võtnud.Peale seda olin kurb ja suht masendunud.Ma mõtlesin ,et miks ei taha keegi kunagi minuga koos kuskile lõbutsema minna vaid alati mu õega.Jõudsin järeldusele ,et viga on seega minus. Veidi aja pärast tuli  Jacoby minu poolt läbi ning ta nägi mind nutmas.Poiss tõttas kohe lohutama ,kuid ma ei tahtnud talle kõigest rääkida ,sest arvasin ,et noorel poisil omal ka küllaga muresi ,mis ma talle neid juurde annan.Veidi hiljem ta siiski suutis mult kõik välja pinnide.Jacoby siis ütles ,et viga pole minus vaid neis nn. sõprades.Sõprades,kes on vaid minuga siis ,kui neil on midagi vaja(raha,süüa jms).Ta ütles ,et mina olen tema arvates väga hea ja hoolitsev tüdruk, ning ma ei peaks nii väga põdema nende nn. sõprade pärast . Kuid jah,ega mul polegi vaja teisi sõpru peale Jacoby,Jacoby,keda ei olegi olemas... Selline kelle pe

Sõbrad

Darii reedel, 28. mail 2010., kell 19:51:04
Ma olen(olin) 17.aastane täiesti tavaline tüdruk. Mul ei ole eriti palju sõpru. Tegelikult võib vaid ühte inimest minu sõbraks nimetada,ta on Jacoby.Jacoby on 24. aastane mees,kes on väga huvitava iseloomu ning abstraktse välimusega.

Jacoby on selline sõber kelle peale saan alati loota igas olukorras.Ta mõistab minu hingeelu,sest meie isiksused on suhteliselt sarnased.Tema juures võlub mind kõige enam see ,et ta suudab igas olukorras kaine mõistuse säilitada.
Ma olen selline inimene,et isegi mu õde ei salli mind.Võib olla ,et viga on vanuse vahes ,mida tegelikult ei olegi(kõigest 2 aastat).
Nii oli siis jälle ,et mu õde läks koos oma sõprade(nn. ka minu sõpradega) välja ning mind ta kaasa ei võtnud.Peale seda olin kurb ja suht masendunud.Ma mõtlesin ,et miks ei taha keegi kunagi minuga koos kuskile lõbutsema minna vaid alati mu õega.Jõudsin järeldusele ,et viga on seega minus.
Veidi aja pärast tuli  Jacoby minu poolt läbi ning ta nägi mind nutmas.Poiss tõttas kohe lohutama ,kuid ma ei tahtnud talle kõigest rääkida ,sest arvasin ,et noorel poisil omal ka küllaga muresi ,mis ma talle neid juurde annan.Veidi hiljem ta siiski suutis mult kõik välja pinnide.Jacoby siis ütles ,et viga pole minus vaid neis nn. sõprades.Sõprades,kes on vaid minuga siis ,kui neil on midagi vaja(raha,süüa jms).Ta ütles ,et mina olen tema arvates väga hea ja hoolitsev tüdruk, ning ma ei peaks nii väga põdema nende nn. sõprade pärast .
Kuid jah,ega mul polegi vaja teisi sõpru peale Jacoby,Jacoby,keda ei olegi olemas...
Selline kelle peale saan alati loota Sõbrad sarnased.Tema juures võlub mind kõige
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [102] Sisupuu sitemap
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [488]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [297]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [505]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [638]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [652]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [697]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [943]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1027]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [1078]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [102] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [132] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [113] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 17. jaan. 2021., kell 13:39 - parim aeg päevast
või tee uus
[2684] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0356s