Spordiseaduse eelnõu tõstab olümpiasporti aujärjele

Spordiseaduse eelnõu tõstab olümpiasporti aujärjele

Spordiseaduse eelnõu tõstab olümpiasporti aujärjele Sulev Sonne neljapäeval, 4. nov. 2004., kell 13:45:15 Uue spordiseaduse eelnõu järgi hakkavad olümpiavõitjad keskmisest pensionärist 4 korda kopsakamaid pensione saama. Nojah, Eestis pole ju olümpiavõitjaid nii väga palju, aga olümpiavõitjate tavalistest pensionäridest neli korda suurem pension tekitab siiski vastakaid mõtteid. Just väärtushinnagute seisukohast. Olümpiavõitjat.. Loe lähemalt neljap., 4. nov. 04., kell 14:01 Auli Kuul Mul on väga suur kahtlus, et kõik sel suvel olümpiameeskonnale kulutatud raha oli suuremalt jaolt tuulde visatud, ega tõstnud mingit sporditeadlikkust. Rahvas jääb ikka järjest põduramaks, sest ega teleri ees võistluste vaatamine pole enda olemuselt väga sportlik tegevus. Kui riigiisad jahuvad kogu aeg innovatsiooni- ja teadmistepõhisest elust, siis peaks ikka selgemaid valikuid tegema, ning ilu- ja jõuvõistlusi mitte püünele tõstma. Elualade diversiteet on hea asi, aga väike riik ei saa raha siiski päris valimatult kõikidesse eluvaldkondadesse loopida. neljap., 4. nov. 04., kell 14:10 Kuuvana Aga miks Eestil ei ole ikkagi enda kosmoseagentuuri? Tutvustaks meie väikest, kuid väga edasipürglikest inimestest koosnevat riiki ka näiteks marsielanikele või Veenuse atmosfääris elavatele bakteritele. Väikeese riigi asi, me peame ju end tutvustama, sest kõik ei tea veel kus Eesti asub täpselt. reedel, 5. nov. 04., kell 10:55 Fin Ance Riikliku pensionimaksmise kohustuse pensionifondidele nihutamise kontekstis on olümpiavõitjatele riikliku pensioni kehte

Spordiseaduse eelnõu tõstab olümpiasporti aujärjele

Sulev Sonne neljapäeval, 4. nov. 2004., kell 13:45:15
Uue spordiseaduse eelnõu järgi hakkavad olümpiavõitjad keskmisest pensionärist 4 korda kopsakamaid pensione saama.

Nojah, Eestis pole ju olümpiavõitjaid nii väga palju, aga olümpiavõitjate tavalistest pensionäridest neli korda suurem pension tekitab siiski vastakaid mõtteid. Just väärtushinnagute seisukohast. Olümpiavõitjat.. Loe lähemalt


neljap., 4. nov. 04., kell 14:01
Auli Kuul
Mul on väga suur kahtlus, et kõik sel suvel olümpiameeskonnale kulutatud raha oli suuremalt jaolt tuulde visatud, ega tõstnud mingit sporditeadlikkust. Rahvas jääb ikka järjest põduramaks, sest ega teleri ees võistluste vaatamine pole enda olemuselt väga sportlik tegevus.

Kui riigiisad jahuvad kogu aeg innovatsiooni- ja teadmistepõhisest elust, siis peaks ikka selgemaid valikuid tegema, ning ilu- ja jõuvõistlusi mitte püünele tõstma. Elualade diversiteet on hea asi, aga väike riik ei saa raha siiski päris valimatult kõikidesse eluvaldkondadesse loopida.
neljap., 4. nov. 04., kell 14:10
Aga miks Eestil ei ole ikkagi enda kosmoseagentuuri? Tutvustaks meie väikest, kuid väga edasipürglikest inimestest koosnevat riiki ka näiteks marsielanikele või Veenuse atmosfääris elavatele bakteritele.

Väikeese riigi asi, me peame ju end tutvustama, sest kõik ei tea veel kus Eesti asub täpselt.
reedel, 5. nov. 04., kell 10:55
Fin Ance
Riikliku pensionimaksmise kohustuse pensionifondidele nihutamise kontekstis on olümpiavõitjatele riikliku pensioni kehtestamine äärmiselt kummastama panev samm.

Qlümpiavõitjad saavad võidu eest päris kopsaka riikliku auhinnaraha. Sellest ka vaid kümnekonna protsendi investeerimine indeksaktsiatesse lubab pensioniikka jõudes neil endale ise päris korralikku pensioni maksta.

Konkreetne näide: kui kahekümne viie aastane olümpiavõitja investeerib enda auhinnarahadest ka vaid napi 100 000 krooni indeksaktsiatesse, siis 53. eluaastaks on see summa 12% keskmise aastatootlikuse puhul juba üle 2,3 miljoniliseks paisunud. Kumulatiivne tootlikkus ju!

Tähelepanuta on jäänud veel tõsiasi, et edukad sportlased saavad ka sponsoritelt säravate võitude puhul korralikke boonuseid.

Tavakodanike seas pikema visiooniga mõtlemise levitamine on tänaseks üle 2/3 palgasaajatest pensionifondidega liituma pannud. Olümpiavõitjaid peetakse sellise eenõu kirjutajate poolt siis ilmselt ajukääbikuteks, kes ei suuda endale kumulatiivse tootlikkuse põhitõdesid selgeks teha.

Avalikku tähelepanu kriteeriumit esikohale seades paistab seadusloojatel olevat kujutelm, et osa olümpiavõitjate aupaistest langeb ka neile. See aga on ju siis juba räige populism.
neljap., 11. nov. 04., kell 12:09
Ranno
Ma arvan, et olümpiaspordi tegelikuks mootoriks on üllaste aadete asemel siiski raha. Spordiseaduse eelnõusse sisse kirjutatud pensionide maksmise idee on selle üheks tõestuseks.

Metafoor antiiksete gladiaatoritega, kes arenil teisi lõbustavad on omal kohal. Tõsi küll, tänapäeval valatakse tüki maad vähem verd. Sportlaste managerid, treenerid, mürgisegajad, staadioniomanikud, piletitega hangeldajad ja kohtunikud saavad sevastu enda leiva ning au täpselt samamoodi kätte kui vanas Roomaski.
pühap., 14. nov. 04., kell 19:04
Susakoff
Nii ja naa oleks vastus.Elada pool elu nö mungaelu, ratastel ja higi valades, samal ajal kui suur enamus istub teleka ees ja arvustab su etteasteid. Mis oleks selle kompensatsiooniks? Teadmine, et olid eestlasena pjedestaalil ja maailm kuulas meie kahasse tehtud hümni, on siiski anakronistlik lähenemine asjale.Palja vaimu najal ei suuda inimene ära elada.Miks peab poliitiliste ümberjagamiste nõksude abil Riigikokku saanud inimene saama kõrget pensioni? Kas selle eest, et tukkus Toompeal oma aja välja? Selle koha peal ei taha keegi polemiseerida.


Arvamusrubriik
Iga Roju: Itaalia põgenikelembuse juured, Tegelikult on illegaalsete sisserändajate vastuvõtt ja ülevalp.. (2) [14809] Sisupuu sitemap
Eeno Riks: Maailma spämmisõbralikum riik?, Uus e-residentsuse idee kogub tuure ja lööb laineid. Uudne ja.. [3537]
ivar: Toidu kasutamine, Oleme harjunud, et ettevõtete imago ja brändid tehakse tihtipeale ümberteiste vä.. [5609]
ivar: Baltikumi ja Skandinaavia koostöö, Sattusin täna lugema huvitavat artiklit sellel teemal, kuidas S.. [4271]
raido: On siis kinnisvarabuum või ei ole?, Üldiselt tundus, et ootamas on stagnatsioon sarnaselt Eu.. [3541]
raido: Filmimaailma ja online pokker, Mitmed online pokkeri kõneisikud on mures, et antud film võib jätt.. [4005]
rait: Sathyagraha 2.0 versus Tallinna "tasuta" ühissõit 1.0, 2013 01 20 paiku tõmmati tasuta ühissõit ni.. (1) [18192]
ericita: Jõulud., Tuli mõte kodus midagi muuta,lisada ehk mõni väike sisustus element-no mis siis muud k.. [5368]
hiireke01: Mõttetera, Tihti tundub,et elu üle järele mõeldes meenub ainult halb.....Kuigi head on olnud.. (5) [23774]
dispak: Kui palju maksab Sinu aeg?, Jõulud on  varsti ukse ees ja vaatamata headele või halbadele a.. [5755]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [34] Hea kodulehe valmistamine
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [193] Korraliku kodulehe tegemine
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [592] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Laupäev, 19. sept. 2020., kell 13:07 - parim aeg päevast
või tee uus
(5) [20451] Arvamusrubriik
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0293s