Stiilipidu! Taas uus Eesti film kinodes!

Stiilipidu! Taas uus Eesti film kinodes!

Stiilipidu! Taas uus Eesti film kinodes! Raissa esmaspäeval, 25. aprillil 2005., kell 16:00:32 Paljud teist uut Eesti filmi "Stiilipidu" juba näinud on? Ja mis arvate? Ajakirjanduses on küll kostunud hääli, et film on liialt naistekas ja liialt naiivne. Mina ei nõustu ja arvan, et tegemist on taas tubli .. Loe lähemalt teisip., 26. aprillil 05., kell 10:42 Vello Kasemets Ma olen viimasel ajal lugenud paljude muidu kõrgelt hinnatud filmikriitikute sulest ohkimist, et napi eelarvega pole võimalik ülemaailmseid kuulsusloorbereid lõikavaid filme üleüldse teha. Sellisest hädaldamisest on totaalselt kopp ees. On võimalik küll. See kuidas vaatajad filmi tajuvad, sõltub hoopis rohkem sinna pandud huvitavatest mõtetest ja nende najal loodavatest assotsiatsioonidest, kui mingitest kallitest eriefektidest. Ma arvan, et plahvatuste, kümnete autode lõhkumise ja masse haaravate sõjastseenide kasutamine on tingitud tõsiasjast, et millegagi peab sisutühjust varjama - muidu paistab liig teravalt silma. Stiilipidu on ehe näide sellest, et ka ilma ühtegi autot lõhkumata, püssirohtu, võltsverd või lõhkeainet kasutamata on võimalik filme teha. Mulle meeldis filmi pehme ja südamlik stiil igal juhul väga. Ja veel, filmid on tüki maad võimsamaks meediumiks kui mingid kooliõpikud, ajalehed või kolmekümnesekundilised reklaamklipid kokku. Arvan, et kui filmitegijad hindavad sotsiaalseid väärtusi, südamlikkust, siis muutub maailm elamiseks igal juhul tüki maad paremaks paigaks. neljap., 2. juunil 05., kell 12:12 Sally Minu jaoks on alati olnud mõist

Stiilipidu! Taas uus Eesti film kinodes!

Raissa esmaspäeval, 25. aprillil 2005., kell 16:00:32

Paljud teist uut Eesti filmi "Stiilipidu" juba näinud on? Ja mis arvate? Ajakirjanduses on küll kostunud hääli, et film on liialt naistekas ja liialt naiivne. Mina ei nõustu ja arvan, et tegemist on taas tubli .. Loe lähemalt


teisip., 26. aprillil 05., kell 10:42
Ma olen viimasel ajal lugenud paljude muidu kõrgelt hinnatud filmikriitikute sulest ohkimist, et napi eelarvega pole võimalik ülemaailmseid kuulsusloorbereid lõikavaid filme üleüldse teha. Sellisest hädaldamisest on totaalselt kopp ees.

On võimalik küll. See kuidas vaatajad filmi tajuvad, sõltub hoopis rohkem sinna pandud huvitavatest mõtetest ja nende najal loodavatest assotsiatsioonidest, kui mingitest kallitest eriefektidest. Ma arvan, et plahvatuste, kümnete autode lõhkumise ja masse haaravate sõjastseenide kasutamine on tingitud tõsiasjast, et millegagi peab sisutühjust varjama - muidu paistab liig teravalt silma.

Stiilipidu on ehe näide sellest, et ka ilma ühtegi autot lõhkumata, püssirohtu, võltsverd või lõhkeainet kasutamata on võimalik filme teha. Mulle meeldis filmi pehme ja südamlik stiil igal juhul väga.

Ja veel, filmid on tüki maad võimsamaks meediumiks kui mingid kooliõpikud, ajalehed või kolmekümnesekundilised reklaamklipid kokku. Arvan, et kui filmitegijad hindavad sotsiaalseid väärtusi, südamlikkust, siis muutub maailm elamiseks igal juhul tüki maad paremaks paigaks.
neljap., 2. juunil 05., kell 12:12
Minu jaoks on alati olnud mõistatuseks, et miks filmitegijad peavad vägivalda, peksu ja tagaajamist niivõrd suure au sees. Miks arvatakse, et inimesed vaimustuvad kinolinalt kellegi peksmise ja tapmise vaatamisest.

Ma arvan, et vägivalda armastavad filmitegijad lähtuvad vaatajaile näkku sülitades eelkõike enda madalast laubast. Testosteroonimöllu demonstreerimine filmilinal teenib vaid filmitegijate lühiajalisi huve ja muudab pikemas perspektiivis maailma vägivaldsemaks ja tundetumaks - ühesõnaga kalgimaks paigaks kus elada.

Ma teen ettepaneku panna filmitegijatele või maaletoojatele kohustus märgistada kõik need filmid, kus kedagi lüüakse või kus on näha vägivaldset surma selgelt äratuntava erimärgistusega. Täpselt samamoodi nagu suitsupakkidel peab olema kohustuslik hoiatuskiri - näiteks: "See film sisaldab peksu ja vägivaldseid surmi, mille vaatamine muudab maailma kalgimaks ja vägivaldsemaks."

Seejärel saaksid vaatajad koonduda ja nendele filmidele üheskoos boikotte korraldada. Boikottide tagajärjel kogevad filmitegijad otsest rahalist survet vägivalda mitte näidata ja ei pane seda edaspidi filmidesse sisse. Olen kindel, et selle peale muutub maailm elamise jaoks märksa sõbralikumaks ja rahulikumaks paigaks!
pühap., 26. juunil 05., kell 12:27
Mõtlesin just endamisi, et mis teeb mõnest filmist väärtfilmi ja jätab teistele lihtlabase kommertssildi. Vaatasin teisipäeval Eesti televisioonis väärtfilmiks tituleeritud Austria ja Saksa tegijate poolt tehtud filmi "Pärijad."

Selle vaatamise järel mõlkusid mitmeks päevaks päris vastandlikud mõtted. See oli siis film, mis pani mõtlema - selles oli idee sees. Filmi loojatel oli vaatajatele midagi öelda.


Filmiarvustus
Vihmas ja päikeses: Tuhandekilomeetrine vonklev teelint, Ilus Eestimaa, ilusad inimesed. Reaalajas mööda.. [4161] Sisupuu sitemap
Critic Bird: "Rummipäeviku" arvustus, New-Yorki ajakirjanik  Paul Kemp(Johnny Depp) tüdineb suurlin.. [4372]
Critic Bird: Justfilm: Loomariik, Peale seda kui ema üledoosi tõttu sureb, kolib peategelane Josh oma v.. [3637]
Critic Bird: Justfilm: ©okeeriv Sinine, Miks just sinine?  Ning miks šokeeriv? Sest sinine s.. [3406]
Critic Bird: Karupoeg Puhh 2011, Walt Disney Animation Studios  toob kinolinadele tagasi paljude p.. [3878]
Critic Bird: Laenatud Aeg 2011, Selles filmis see just nii ongi, 21.sajandi lõpuks õpivad teadlased ku.. [3682]
antipritni: 127 tundi, James Franco. Üks mees. Üks film. Kandev osa. Ainult üks osa. Osa, mille puhul po.. [4386]
Karl Kaukes: Detsembrikuumus - suurfilm Eesti mõistes, Asko Kase „Detsembrikuum us“ jutust.. [4786]
The Joke: Queen Of The Damned (2002), Michael Rimer'i film,Anne Rice'i romaani põhjal. Peaosades Stuart.. [4965]
The Joke: Minu Top 20!, 1.The Shining (1980) 2.Die Hard (1988) 3.Die Hard II:Die Harder (1990) 4.Pulp Fi.. [4843]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Andres: Riidest kottide disainid, Riidest kott peab kilekotist keskmiselt 300 korda kauem vastu, lisaks.. [112] Hea kodulehe valmistamine
Jan12: 1, .. [174] Korraliku kodulehe tegemine
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Algirdas: .. [189] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Teisipäev, 1. dets. 2020., kell 10:15 - parim aeg päevast
või tee uus
(3) [64084] Filmiarvustus
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.1128s