Esimest kontserdil. Vaatasime Kristiga lava ees Taavi. Poiss kes lõhkus mu maailma. mu varvaste. Ta jäi mulle

kui tema tuli oma sõbraga ja Nägin teda esimest korda kontserdil. Vaatasime Kristiga lava ees Kostjat, kui tema tuli oma sõbraga ja tatsas üle mu varvaste. Ta jäi mulle silma ja terve õhtu jooksul jätkus mul silmi vaid talle. Ka laval toimuvass Taavi. Poiss kes lõhkus mu maailma. Nägin teda esimest korda kontserdil. Vaatasime Kristiga lava ees Kostjat, kui tema tuli oma sõbraga ja tatsas üle mu varvaste. Ta jäi mulle silma ja terve õhtu jooksul jätkus mul silmi vaid talle. Ka laval toimuvasse ei suutnud ma süveneda. Kontsert sai läbi ja läksime Kristiga koju. Vajusin kell 12 voodisse ja

Taavi. Poiss kes lõhkus mu maailma. Mammu neljapäeval, 27. sept. 2007., kell 19:08:06 Ma armastasin teda. Parim poiss keda tean. Ta rohekad silmad särasid alati, olgu ta halvas või heas tujus. Ta suutis alati säilitada positiivsuse ja selleläbi ka minu tuju paremaks muuta. Ta hoolis ja armastas. Ta oli minu jaoks kõik. Mina ja tema(L) Nägin teda esimest korda kontserdil. Vaatasime Kristiga lava ees Kostjat, kui tema tuli oma sõbraga ja tatsas üle mu varvaste. Ta jäi mulle silma ja terve õhtu jooksul jätkus mul silmi vaid talle. Ka laval toimuvasse ei suutnud ma süveneda. Kontsert sai läbi ja läksime Kristiga koju. Vajusin kell 12 voodisse ja surusin näo patja. Peas keerles vaid mõte et kuidas teda veel saaksin näha. Järgmisel hommikul oli kohutavalt raske tõusta, väsimus oli mu üle võimust võtnud. Ajasin end jalule ja läksin kooli. Terve päeva tukkusin ma erinevates tundides käsi pea all hoides. Kui koju jõudsin otsustasin läbi põigata internetist. Vaatasin et mu Rate.ee postkasti oli tulnud kiri "Kas sina olid see tüdruk kontserdilt kelle põsel oli süda?!" Kirjutajaks oli tema. Tahtmatult ilmus mu näole naeratus ja südant läbis rõõmujudin. Mõned päevad hiljem sain temaga taas kokku. Me hängisime niisama ja rääkisime oma elu huvitavatest seikadest. Kord kutsusin ta minu ja mu sõpradega välja. Ta teadis et ma käin teisega kuid mina noolisin juba teda, kuna teise jätsin maha. Õhtul saatsin talle kahemõttelisi sms-e ja tema vastas samaga. Järgmisel päeval sain temaga jälle kokku. Me olime koos väljas ja tegime pilte. Olime juba mitu tundi väljas

Taavi. Poiss kes lõhkus mu maailma.

Mammu neljapäeval, 27. sept. 2007., kell 19:08:06
Ma armastasin teda. Parim poiss keda tean. Ta rohekad silmad särasid alati, olgu ta halvas või heas tujus. Ta suutis alati säilitada positiivsuse ja selleläbi ka minu tuju paremaks muuta. Ta hoolis ja armastas. Ta oli minu jaoks kõik.

Mina ja tema(L)
Nägin teda esimest korda kontserdil. Vaatasime Kristiga lava ees Kostjat, kui tema tuli oma sõbraga ja tatsas üle mu varvaste. Ta jäi mulle silma ja terve õhtu jooksul jätkus mul silmi vaid talle. Ka laval toimuvasse ei suutnud ma süveneda.
Kontsert sai läbi ja läksime Kristiga koju. Vajusin kell 12 voodisse ja surusin näo patja. Peas keerles vaid mõte et kuidas teda veel saaksin näha.
Järgmisel hommikul oli kohutavalt raske tõusta, väsimus oli mu üle võimust võtnud. Ajasin end jalule ja läksin kooli. Terve päeva tukkusin ma erinevates tundides käsi pea all hoides. Kui koju jõudsin otsustasin läbi põigata internetist. Vaatasin et mu Rate.ee postkasti oli tulnud kiri "Kas sina olid see tüdruk kontserdilt kelle põsel oli süda?!" Kirjutajaks oli tema. Tahtmatult ilmus mu näole naeratus ja südant läbis rõõmujudin.
Mõned päevad hiljem sain temaga taas kokku. Me hängisime niisama ja rääkisime oma elu huvitavatest seikadest. Kord kutsusin ta minu ja mu sõpradega välja. Ta teadis et ma käin teisega kuid mina noolisin juba teda, kuna teise jätsin maha. Õhtul saatsin talle kahemõttelisi sms-e ja tema vastas samaga. Järgmisel päeval sain temaga jälle kokku. Me olime koos väljas ja tegime pilte. Olime juba mitu tundi väljas olnud. Ta kallistas mind ja hoidis mult ümbert kinni. Mul olid üle pika aja liblikad kõhus. Ma vaatasin talle otsa ja enne kui märkasin olid ta soojad huuled surutud vastu minu huuli. Ta suudles mind. See oli parim suudlus mis ma saanud olen.
Mitu päeva käisime me käsikäes väljas, suudlesime ja kallistasime, ilma et me oleksime "paar". Kuid ühel päeval 14.okt hakkasime me nö. "käima". Mul oli hea meel kuna ta oli mulle juba pikka aega meeldinud. Ta kallistustest oli meelde jäänud see suurepärane parfüüm, mis mulle alati teda meenutas ja nüüd sain seda veelgi rohkem tunda.
Ta oli ilus pikk poiss. Armsate suurte huultega, mille muutis kenamaks veel tema imearmas huuleneet. Ta juuksed olid mustaks värvitud ja ta meenutas mingit punk-rock kutti kui siis mitte emot.
Me olime mitmeid kuid koos. Armastasime üksteist. Igal hommikul sõitis ta minu juurde ja äratas mind oma suudluste ja kallistustega. Päev oli minu jaoks korda läinud kui sain olla hommiku esimesed tunnid tema kaisus. Vahel juhtus sedagi et kumbki meist ei jõudnud kooli, kuna teineteisega oli nii hea lihtsalt olla. Igal õhtul peale tunde olime me koos.
Kuid enne suve algust, kui läksin lahku oma poisist, hakkasin ma jooma ja suitsetama, lõikuma... et oma valu leevendada. See sai meie suhtele saatuslikuks.
Ühel joogisel õhtul tuli minu juurde üks sõber, kes oli ka parajalt nokastanud ja surus oma huuled minu huulte vastu. Ma ei tahtnud seda kuid ma ei lükanud teda ka ära.
Süümekad pidid mind peaaegu tapma, ja ma tunnistasin talle kõik üles. Ta otsustas minuga edasi koos olla, kuid meie vahelist usaldust see ei taastanud. Ta ei lubanud mul enam ilma temata kuhugile minna, ta ei lubanud juua, ta ei lubanud suitsetada. Ta ei lubanud mu sõpradega olla. Ma aktsepteerisin ta otsuseid. Ta tähendas mulle kõike ja tema nimel olin valmis kõigest loobuma. Kuid peagi hakkasime me võõranduma. Minu hinded olid alla käinud ja pidin ennast kokku võtma. Ma pidin peale kooli õppima ja ka teda vaevas unisus ning tihtipeale ei jõudnud ta enam hommikuti minu juurde.
Meil sai seitse kuud. Ma olin õnnelik kuigi meil ei olnud enam miski hästi ja me mõlemad teadsime seda. Panin tähele et Üllatavalt palju hakkas ta rääkima ühest tüdrukust kuskilt Sakust või Tallinnast. Kui küsisin mis tal temaga on ütles ta et midagi. Uskusin teda. Kuid siis sai kõik selgeks. Poisil polnud enam minu vastu tundeid.
21.mai jättis ta mu maha. Sain teada et ta oli selle tüdrukuga suudelnud. Mõtlesin tast halvimat. Nutsin vahet pidamata.
Lasin tal minna. Mõnda aega solvasin teda, vihkasin kuid armastasin teda. Maailm vajus aeglaselt ja valulikult kokku. Mu randmeid ja käsivarsi katsid verised triibud, mu silmad olid nutmisest punased, mu süda oli puru ja mu mõistus oli kadunud.
Mind polnud enam.
Nüüd 3-4 kuud hiljem olen temast üle saanud. See valmistas raskusi, aga olen suutnud sellega hakkama saada.

Taavi,aitähh suurepäraste mälestuste eest.Ma olin õnnelik, aitähh!.
Esimest kontserdil. Vaatasime Kristiga lava ees Taavi. Poiss kes lõhkus mu maailma. mu varvaste. Ta jäi mulle
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [48] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [142]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [575]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [341]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [519]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [665]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [663]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [710]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [956]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1038]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [48] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [142] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [176] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Esmaspäev, 25. jaan. 2021., kell 02:40 - parim aeg päevast
või tee uus
[3209] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0387s