Mul vaja sinuga pikemalt rääkida. Kas Täitumata unistused koolitunde oma lemmikkohvikusse kus ta

peale tunde kohvikus kokku? Henry."Nii lippaski "Greta kallis, mul oleks vaja sinuga pikemalt rääkida. Kas saaksime peale tunde kohvikus kokku? Henry."Nii lippaski neiu peale koolitunde oma lemmikkohvikusse kus ta pidi Henryga kohtuma. Ta ei osanud sel Täitumata unistused "Greta kallis, mul oleks vaja sinuga pikemalt rääkida. Kas saaksime peale tunde kohvikus kokku? Henry."Nii lippaski neiu peale koolitunde oma lemmikkohvikusse kus ta pidi Henryga kohtuma. Ta ei osanud sel hetkel aimatagi mida poiss kavatseb talle öelda. Ta oli rõõmus, ta ei muretsenud millegi pärast, ta

Täitumata unistused Janica Von Sandman laupäeval, 4. dets. 2010., kell 01:08:41 Head aega, Henry! "Greta kallis, mul oleks vaja sinuga pikemalt rääkida. Kas saaksime peale tunde kohvikus kokku? Henry." Nii lippaski neiu peale koolitunde oma lemmikkohvikusse kus ta pidi Henryga kohtuma. Ta ei osanud sel hetkel aimatagi mida poiss kavatseb talle öelda. Ta oli rõõmus, ta ei muretsenud millegi pärast, ta tundis end õnneliku ja vabana. Reliance Cafesse jõudes ei olnud noormees veel seal ning tüdruk istus nende tavapärasesse nurgalauda ootama. Kui Henry umbes viie minuti pärast kohale jõudis, hõiskas neiu: "Oh, miks sul küll nii kaua läks?! Ma ootasin terve päeva millal ometi need neetud tunnid läbi saavad!" "Tere Gretake. Mul oli veidi tegemist. Mõned asjad vajasid kordaseadmist. Aga nüüd on kõik tehtud." Poiss istus lauda, tellis endale ja neiule kohvi ning kogus julgust ütlemaks mis edasi saab. Huvitaval kombel kartis ta piigale rääkida oma kavatsustest. Ta kartis, et too ei mõista, kuid parata polnud, tuli lagedale laduda kogu kupatus. "Gretake, vaata, ma siin mõtlesin natuke asjade üle järele ja jõudsin otsusele." "Mis asjade? Mis otsusele?" Piiga oli segaduses, kuid ei aimanud midagi halba. "Vaata, kallike, ma olen mõelnud oma tuleviku üle päris palju ning mõistnud, et ma ei kavatse peale keskkooli ülikooli minna, vähemalt mitte kohe. Ja ma ei kavatse ka siia jääda. Olen otsustanud minna maailma rändama mõneks ajaks. Plaan on käia Euroopas. Kui kõik läheb nii nagu loodan,

Täitumata unistused

Janica Von Sandman laupäeval, 4. dets. 2010., kell 01:08:41
Head aega, Henry!

"Greta kallis, mul oleks vaja sinuga pikemalt rääkida. Kas saaksime peale tunde kohvikus kokku? Henry."

Nii lippaski neiu peale koolitunde oma lemmikkohvikusse kus ta pidi Henryga kohtuma. Ta ei osanud sel hetkel aimatagi mida poiss kavatseb talle öelda. Ta oli rõõmus, ta ei muretsenud millegi pärast, ta tundis end õnneliku ja vabana.

Reliance Cafesse jõudes ei olnud noormees veel seal ning tüdruk istus nende tavapärasesse nurgalauda ootama. Kui Henry umbes viie minuti pärast kohale jõudis, hõiskas neiu:

"Oh, miks sul küll nii kaua läks?! Ma ootasin terve päeva millal ometi need neetud tunnid läbi saavad!"

"Tere Gretake. Mul oli veidi tegemist. Mõned asjad vajasid kordaseadmist. Aga nüüd on kõik tehtud."

Poiss istus lauda, tellis endale ja neiule kohvi ning kogus julgust ütlemaks mis edasi saab. Huvitaval kombel kartis ta piigale rääkida oma kavatsustest. Ta kartis, et too ei mõista, kuid parata polnud, tuli lagedale laduda kogu kupatus.

"Gretake, vaata, ma siin mõtlesin natuke asjade üle järele ja jõudsin otsusele."

"Mis asjade? Mis otsusele?"

Piiga oli segaduses, kuid ei aimanud midagi halba.

"Vaata, kallike, ma olen mõelnud oma tuleviku üle päris palju ning mõistnud, et ma ei kavatse peale keskkooli ülikooli minna, vähemalt mitte kohe. Ja ma ei kavatse ka siia jääda. Olen otsustanud minna maailma rändama mõneks ajaks. Plaan on käia Euroopas. Kui kõik läheb nii nagu loodan, siis ei tule ma välismaalt niipea tagasi."

"No mida sa ometi räägid?! Ja kuhu siis mina jään?"

"Selles asi ongi... vaata, ma lõpetan viie päeva pärast keska, kuid sinul on veel kaks aastat koolis käia ning ma ei saa sind kaasa võtta. Sa ei tohi mingil tingimusel kooli pooleli jätta... seega... me peame lahku minema..."

Greta ei osanud selle peale midagi öelda. Ta pani käed oma näo ette ja hakkas vaikselt nutma. Ta ei suutnud uskuda, et terve aastajagu armastust oli tegelikult olnud vaid üks suur vale. Ta tundis viha mis võttis temas võimust. Ta tundis end ärakasutatuna.

"Palun anna andeks, et asjad nii lähevad. Ma ei taha sind ju meelega maha jätta... ma lihtsalt ei saa lasta sul pooleli jätta kõige olulisemat asja su elus. Haridus on liiga tähtis, et sind sellest lahti tirida."

"Aga miks sa siis ei või oodata selle rändamisega kuni mul kool läbi saab?!"

"Ma ei suuda kaks aastat istuda siin midagi tegemata. Ma pean siit välja saama."

"Ütle siis parem kohe juba, et sul on minust kõrini! Et sa ei suuda leida minus kui noores keskaplikas enam seda mida leidsid siis kui me käima hakkasime! Sa tahad lihtsalt ringi ajada!"

"Oo ei Greta, sa tead väga hästi, et ma pole selline. Mul on vaja õhku ja siit ma seda enam ei leia. Ma vajan ekstreemsust ja vabadust, vajan midagi uut oma ellu, põnevust, seiklust, teadmatust mida homne päev mulle tuua võib."

"Valetaja oled! Mine! Mine, aga arvesta, et ma ei jää sind ootama lihtsalt sellepärast, et sul oli vaja seigelda ja põnevust otsida! ... Kurat küll, mille eest ma sind armastan? Mõttetu!"

"Mul on tõesti kahju, Gretake. Ma ei taha sulle ometi haiget teha, tõepoolest. Anna andeks, palun."

"Hoia oma sõnu mõne eurooplanna tarbeks, sest sul läheb neid andekspalumisi veel vaja! Ja mitte minu jaoks! Olgu sul seiklusterohke ja põnev elu, Henry. Kõike head!"

"Gretake...?"

Tüdruk lahkus joostes kohvikust, silmad pisaratest pimedad. Ta ei teadnud kuhu esmajoones tormata. Ta tundis vaid suurt valu, viha ja pettumust. Ta tahtis kõigest sellest eemale saada, minna kuhugi kust keegi teda ei leiaks.

Greta läks peale kahetunnist linnas luusimist koju ning rääkis vanematele, et ta tahab suveks minna hobusefarmi sõbranna juurde. Mõlema tüdruku isad olid omavahel head sõbrad ning Greta sai väga hästi läbi nii Cathy kui ka tema vanema venna Royga juba lapsepõlvest saati.

Loomulikult olid vanemad selle sooviga nõus. Mis saaks lapsele veel paremini mõjuda kui värske puhas maaõhk ja loomad! Ema ja isa lubasid neiul juba nädala lõpus maale sõita.

 

Järgmisel päeval koolis oli Greta väga vaikne, endassetõmbunud ja kurva ilmega. Iga tund lendas kui linnutiivul. Neiu ei märganudki kui tunnid läbi said. Kell tormas teadmata kuhu sellisel kiirus nagu oleks sel võidusõit vaja võita.

Lonkides kurvalt mööda tänavat kodu poole, helises tüdruku telefon.

"Jah?"

"Tere, Greta. Ma tahaksin sind enne ärasõitu veel näha. On see mõeldav?"

Neiu hakkas Henry häält kuuldes nutma. Taaskord tundis ta tohutut viha ja valu.

"Mida sa minust veel tahad, Henry?! Sa jätsid mu maha, on veel vaja midagi öelda?"

"Gretake, ma ei teinud seda meelega. Ma tõepoolest hoolin sinust, aga ma ei saa sinu elu kihva keerata oma püsimatusega. Millal sa seda mõistad? Tahan sind näha enne kui minema sõidan, sest ma armastan sind. Mis selles imelikku on?"

"Imelik on see, et peale ilmselget näkku valetamist julged sa ikka veel mulle helistada, tahta kokku saada ja öelda, et armastad mind! Kas sul natuke häbi pole või?! Tahtsid ilma minuta laias ilmas ringi seigelda, said selle. Mida sul veel vaja on? Mul on praegu vaja aega maha rahuneda sellest jamast, mitte sind. Head aega, Henry."

 

Nii lõppes noorte viimane telefonikõne peale mida lonkis Greta koju asju pakkima, et suveks Cathy juurde minna ning Henry tuiskas lennujaama, et Prantsusmaale lennata.

Mälestused teevad haiget, vahet pole kas oled mees või naine, 17 või 35. Kui tunded saavad riivata, ei suuda me keegi andeks anda sellele kes haiget tegi. Ka mitte aastaid hiljem.

Mul vaja sinuga pikemalt rääkida. Kas Täitumata unistused koolitunde oma lemmikkohvikusse kus ta
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [47] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [141]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [572]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [340]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [519]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [665]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [662]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [709]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [955]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1036]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [47] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [141] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [175] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 24. jaan. 2021., kell 08:01 - parim aeg päevast
või tee uus
[3048] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0343s