Hiljem Greta juba täie hooga koos Täitumata unistused maalima loodust ja loomi, nad

maal. Nad käisid iga päev ratsutamas, Kaks kuud hiljem lõbutses Greta juba täie hooga koos Cathyga maal. Nad käisid iga päev ratsutamas, nad õppisid maalima loodust ja loomi, nad võtsid osa tantsuõhtust, mille Cathy isa alevikus korraldas. Neiud nautisi Täitumata unistused Kaks kuud hiljem lõbutses Greta juba täie hooga koos Cathyga maal. Nad käisid iga päev ratsutamas, nad õppisid maalima loodust ja loomi, nad võtsid osa tantsuõhtust, mille Cathy isa alevikus korraldas. Neiud nautisid suve ning Greta hakkas vaikselt aina lõbusamaks muutuma. Võis arvata lausa, et ta on Henry unustan

Täitumata unistused Janica Von Sandman kolmapäeval, 8. dets. 2010., kell 00:27:37 Sõbrad head Kaks kuud hiljem lõbutses Greta juba täie hooga koos Cathyga maal. Nad käisid iga päev ratsutamas, nad õppisid maalima loodust ja loomi, nad võtsid osa tantsuõhtust, mille Cathy isa alevikus korraldas. Neiud nautisid suve ning Greta hakkas vaikselt aina lõbusamaks muutuma. Võis arvata lausa, et ta on Henry unustanud, et see oli kõigest pisike ebaõnnestunud esimene armastus, mis teatavasti ei jää kunagi püsima. Neiu elu oli lausa nii kaugel, et Cathy vanem vend Roy suutis Greta naeratama panna ja elu huvitavalt lõbusaks teha. Cathy arvates sobisid ta vend ja sõbranna suurepäraselt kokku. Neil ei hakanud kunagi igav teineteise seltsis. Ainult, et Greta ise pidurdas oma niigi värsket suhet Royga. Ta kartis, et teeb vea. Et Henry tuleb tagasi. Ja kartis ka seda, et ei suuda ise Royd piisavalt armastada. Suvi möödus linnutiivul. Septembris oli vaja tagasi linna põrutada ja kooliteed taas tammuma hakata. Greta ei tundnud end kuigi hästi kui pidi Cathy ja Royga hüvasti jätma kuniks järgmise suveni milles neiu polnud isegi veel päris kindel kas ta ikka läheb tagasi maale. Roy lubas piigale linna külla minna aastavahetuseks ning mõneks ajaks sinna jäädagi. Nimelt pidi poiss praktikale minema ja ta otsustas, et tahab Gretale võimalikult lähedal olla mis õnnestuks just siis kui ta linnas praktikakoha leiab. Cathy lubas omakorda, et kevadvaheajal astub ta linnast läbi ja siis lähevad neiud koos kohvitama. Greta pelgas Roy linna tulekut, kuid mõtles, et kui annab

Täitumata unistused

Janica Von Sandman kolmapäeval, 8. dets. 2010., kell 00:27:37
Sõbrad head

Kaks kuud hiljem lõbutses Greta juba täie hooga koos Cathyga maal. Nad käisid iga päev ratsutamas, nad õppisid maalima loodust ja loomi, nad võtsid osa tantsuõhtust, mille Cathy isa alevikus korraldas. Neiud nautisid suve ning Greta hakkas vaikselt aina lõbusamaks muutuma. Võis arvata lausa, et ta on Henry unustanud, et see oli kõigest pisike ebaõnnestunud esimene armastus, mis teatavasti ei jää kunagi püsima.
Neiu elu oli lausa nii kaugel, et Cathy vanem vend Roy suutis Greta naeratama panna ja elu huvitavalt lõbusaks teha.
Cathy arvates sobisid ta vend ja sõbranna suurepäraselt kokku. Neil ei hakanud kunagi igav teineteise seltsis.
Ainult, et Greta ise pidurdas oma niigi värsket suhet Royga. Ta kartis, et teeb vea. Et Henry tuleb tagasi. Ja kartis ka seda, et ei suuda ise Royd piisavalt armastada.

Suvi möödus linnutiivul. Septembris oli vaja tagasi linna põrutada ja kooliteed taas tammuma hakata. Greta ei tundnud end kuigi hästi kui pidi Cathy ja Royga hüvasti jätma kuniks järgmise suveni milles neiu polnud isegi veel päris kindel kas ta ikka läheb tagasi maale.
Roy lubas piigale linna külla minna aastavahetuseks ning mõneks ajaks sinna jäädagi. Nimelt pidi poiss praktikale minema ja ta otsustas, et tahab Gretale võimalikult lähedal olla mis õnnestuks just siis kui ta linnas praktikakoha leiab.
Cathy lubas omakorda, et kevadvaheajal astub ta linnast läbi ja siis lähevad neiud koos kohvitama.
Greta pelgas Roy linna tulekut, kuid mõtles, et kui annab võimaluse järele proovida mida nende kahe suhe väärt on, siis saab ta ehk selgeks teadmise, et see poiss on kulda väärt ega tee piigale iialgi nii kuis tegi Henry.

Mõned kuud hiljem helistas Roy Gretale: "Tere päiksekiir! Tahtsin sulle öelda, et ma tulen kuu lõpus linna. Ehk saame aastavahetuse koos veeta, sest jõuludel oled ju ometi perega?"
"Tere, Roy. Arvatavasti olen jõuludel jah koos perega ja nagu mulle tundub, siis aastavahetus on juba minu eest ära planeeritud! Kui kauaks sa siis linna jääd?"
"No praktika kestab esialgsetel andmetel 4 kuud, kuid ega kunagi ei tea ju ette mis elu tuua võib. Mõtlen, et kui hästi läheb, siis jään ehk kauemakski sinna. Mulle igatahes see plaan meeldiks. Saaksin sinuga koos olla ja saaks linnaeluga harjuda, sest ega ma maale ei jää tulevikus, kuigi isa tahaks."
"Eks ma siis jään sinu saabumist ootama. Anna mulle teada, saan võib-olla rongi vastugi tulla."
"Eks ma helistan sulle kui tulen."
Greta oli õnnelik, kuid samal ajal ka veidi kurb ja segaduses. Ta kartis ikka veel, et Henry võib tagasi tulla ja temaga ühendust võtta, kuigi ta teadis sisimas, et seda ei juhtu.
Tüdruku ema soovitas soojalt, et ärgu piiga liiga kiiresti tormaku selle suhtega, kuid ärgu ka alla andku. Ehk saab sellest isegi asja. Isa oli aga rõõmus, et vähemalt valis tütar seekord sellise noormehe keda ta teab ja kelle perekonda tunneb ning mis kõige tähtsam, poiss on heast perest pärit.
Nooruke plikatirts mõtles aga senini lakkamatult Henryle ja lootis koledasti, et too tuleb tagasi ning nad saavad oma suhte taas korda ja kõik läheb hästi.

Naiivne mõttelaad paiskab haiget saanud nooruki maailma kus ta tunneb end turvaliselt ja kindlalt. Kus ta ei karda, et keegi ta hülgab või et miski läheb valesti. Nii käitume me kõik noores, õrnas eluavastamise faasis. Raske on leppida ümbritseva maailmaga kui ei suuda leppida iseendagagi. See pole vale, kuid võib põhjustada tulevikus palju halbu mälestusi mida meenutada ei taha. Me õpime elukestvalt elama, see tähendab aga paraku, et vahel saame haiget ja nutame patja, kuid vahel asenduvad need kurvad pisarad hoopis rõõmupisaratega ning taaskord saame õnne ja rõõmu nautida.
Vahepeal on aga suureks abiks pere ja sõbrad. Tänu neile suudame palju halba oma elus mineviku veergu paigutada ning mitte selle peale mõelda. Kuid alati ei pruugi sõbrad jääda ainult sõpradeks...
Hiljem Greta juba täie hooga koos Täitumata unistused maalima loodust ja loomi, nad
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [13] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [115]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [533]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [313]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [510]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [661]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [658]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [705]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [948]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1029]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [13] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [115] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [147] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Teisipäev, 19. jaan. 2021., kell 16:28 - parim aeg päevast
või tee uus
[3129] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0355s