Sellel jõudis Roy linna. Greta ebales Täitumata unistused kaduma. Neiu otsustas Royle võimaluse

veel, kuid lootus, et Henry tagasi 24.november - sellel päeval jõudis Roy linna. Greta ebales ikka veel, kuid lootus, et Henry tagasi tuleb, hakkas kaduma. Neiu otsustas Royle võimaluse anda. Ehk laabub kõik veel...Esimese asjana helistas poiss Greta Täitumata unistused 24.november - sellel päeval jõudis Roy linna. Greta ebales ikka veel, kuid lootus, et Henry tagasi tuleb, hakkas kaduma. Neiu otsustas Royle võimaluse anda. Ehk laabub kõik veel...Esimese asjana helistas poiss Gretale: "Tere lilleke! Ma olen nüüd linnas. Kas saaksime kokku täna? Viin su välja sööma."&quo

Täitumata unistused Janica Von Sandman kolmapäeval, 29. dets. 2010., kell 19:43:48 Sõprusest saab armastus 24.november - sellel päeval jõudis Roy linna. Greta ebales ikka veel, kuid lootus, et Henry tagasi tuleb, hakkas kaduma. Neiu otsustas Royle võimaluse anda. Ehk laabub kõik veel... Esimese asjana helistas poiss Gretale: "Tere lilleke! Ma olen nüüd linnas. Kas saaksime kokku täna? Viin su välja sööma." "Oh, tere Roy! Kui tore, et sa lõpuks siia jõudsid, ma nii ootasin! Muidugi võime kohtuda, kuid pean enne kodust läbi käima. Ma ei saa ometi koolikoti ja riietega tulla!" "Väga hea! Kas sobib kui ma tulen sulle kell kaheksa järgi?" "Eee... sobib ikka. Sean end selleks ajaks siis valmis." "Jah. Ja üks asi veel. Sa peaksid mulle oma aadressi siis ka ütlema, muidu ei ole mul õrna aimugi kuhu tulema pean." "Saadan selle sulle natukese aja pärast, siis kui tund läbi saab. Pean praegu tagasi klassi minema enne kui direktor mind otsima saadetakse." "Ma jään siis õhtut ootama, lilleõis." "Jah." Greta tundis nagu teeks ta Henryle liiga, sest läheb teise poisiga välja. Kuid ta tõrjus niisugused mõtted kiiresti kõrvale. Henry pole temaga siiani ühendust võtnud. Mitte ühtki kirja, teadet ega sõnumit. Mitte sõnagi selle kohta kas ta ikka terve on. Mitte midagi. Greta neelatas ja sundis end õpetaja juttu süvenema. Aga mõtted rändasid ikka ringi, hoolimata tüdruku jõupingutustest. Mõni aeg hiljem kui Greta koolist kodu poole kõndis, uitasid ta mõtted ikka ve

Täitumata unistused

Janica Von Sandman kolmapäeval, 29. dets. 2010., kell 19:43:48
Sõprusest saab armastus

24.november - sellel päeval jõudis Roy linna. Greta ebales ikka veel, kuid lootus, et Henry tagasi tuleb, hakkas kaduma. Neiu otsustas Royle võimaluse anda. Ehk laabub kõik veel...
Esimese asjana helistas poiss Gretale: "Tere lilleke! Ma olen nüüd linnas. Kas saaksime kokku täna? Viin su välja sööma."
"Oh, tere Roy! Kui tore, et sa lõpuks siia jõudsid, ma nii ootasin! Muidugi võime kohtuda, kuid pean enne kodust läbi käima. Ma ei saa ometi koolikoti ja riietega tulla!"
"Väga hea! Kas sobib kui ma tulen sulle kell kaheksa järgi?"
"Eee... sobib ikka. Sean end selleks ajaks siis valmis."
"Jah. Ja üks asi veel. Sa peaksid mulle oma aadressi siis ka ütlema, muidu ei ole mul õrna aimugi kuhu tulema pean."
"Saadan selle sulle natukese aja pärast, siis kui tund läbi saab. Pean praegu tagasi klassi minema enne kui direktor mind otsima saadetakse."
"Ma jään siis õhtut ootama, lilleõis."
"Jah."
Greta tundis nagu teeks ta Henryle liiga, sest läheb teise poisiga välja. Kuid ta tõrjus niisugused mõtted kiiresti kõrvale. Henry pole temaga siiani ühendust võtnud. Mitte ühtki kirja, teadet ega sõnumit. Mitte sõnagi selle kohta kas ta ikka terve on. Mitte midagi.
Greta neelatas ja sundis end õpetaja juttu süvenema. Aga mõtted rändasid ikka ringi, hoolimata tüdruku jõupingutustest.

Mõni aeg hiljem kui Greta koolist kodu poole kõndis, uitasid ta mõtted ikka veel ringi, ikka ja jälle Henry juurde. Neiu mõtiskles kas mitte proovida ise poisiga ühendust võtta. Kuid see mõte jäi siiski vaid mõtteks. Juba oligi ta kodu ukse ees ning aeg oli hakata ennast sättima, et õhtul välja minna.
Koridori astudes viskas ta koolikoti trepi kõrvale maha ning sammus kööki, kust napsas endale paar virsikut. Seejärel jooksis ta üles teisele korrusele oma tuppa. Tuhnides oma riidekapi avarustes, suutmata leida sobivat riietust õhtuks, leidis neidis kapi kõige kaugemast nurgast Henry foto, mille too oli talle andnud kui nad veel armunud olid. Greta puhkes nutma mõeldes, et Henry on kuskil kaugel ja kellegi teisega. Mõte selle poisi kaotusest oli nii südantlõhestav. Nii julm...
Tüdruk tõmbas sügavalt hinge, viskas pildi tagasi ning haaras kapist sädelevate litritega topi, musta värvi põlvpüksid ja mantli mida ta polnud juba pea poole aasta jagu kordagi selga pannud. Mõnikümmend minutit hiljem kui Greta oli jõudnud duši all käia ja meigi teha, saabusid piiga vanemad koju.
Isa suundus otsejoones oma kabinetti, ema hakkas aga õhtusööki vaaritama.
Greta jooksis kiirelt kööki ema tervitama: "Tere, ema! Võin ma täna välja minna? Saan sõbraga kokku, ta tuleb mulle ise järgi ja toob hiljem koju tagasi ka."
"Nooh, eks siis ikka võid. Aga pea meeles, ära tee midagi mida mina ei teeks. Ole ettevaatlik ja ära liiga hilja peale jää."
"Jah, ema. Sa ei pea muretsema, kõik on korras. Luban, et olen enne keskööd kodus."
"Oled sa söönud juba?"
"Ei ole, sest... õigupoolest me lähemegi sööma."
"Ahsoo. Lõbutse siis hästi."
"Aitäh, ema!"
Greta tuiskas kui tuul tagasi oma tuppa kus vahetas riided ja sättis juuksed soengusse. Kapist kingi otsides takerdus ta taas Henry foto otsa. Seekord otsustas ta pildi prügikasti visata. Igasugune lootus seda poissi veel kunagi näha, oli kadunud. Tüdruk ohkas raskelt ja lasi pildil käest prügi hulka libiseda.
Piiga oli kurb, ikka veel. Pärast möödunud aega ei suutnud ta siiski nii kergesti Henryst loobuda, kuid ta oli sunnitud seda tegema. Kiirelt kingad jala otsa visanud ja viimase pilgu peeglisse heitnud, kuuliski ta auto signaali mis oli märguandeks, et Roy oli kohal.
Tüdruk heitis mantli lenneldes üle õlgade ning jooksis trepist alla. Välisust kinni tõmmates hüüdis neiu emale: "Nägemist, ema! Ma tulen varsti!"
Roy ei saanud silmi Gretalt kohe kuidagi ära, nähes neiut õuetrepist alla astumas. Nagu habras noor luik oma lendleval sammul, ettevaatlikult jälgides asteid, et mitte murda oma kauneid õrnu tiibu.
Roy avastas just sellel õhtul kui kaunis Greta oli. Avastas kui armunud ta sellesse tüdrukusse oli. Ta tundis, et maailmas olid ainult nemad kaks ja mitte miski ei suutnud seda õnne ära rikkuda.
Roy mõistis Gretat vaadates, et sõprusest oli saanud armastus...

Sõbrad on need kes aitavad halbadest aegadest ja mälestustest üle saada. Nende abiga suudame oma eluga edasi minna ja heita pilgu helgemasse tulevikku. Julgeme loota, et kõik muutub paremaks ja õnn pöördub taas meie poole. Aga kuidas käituda siis kui sõprusest armastus saab?
Arvatakse, et sõprusest armastus võib saada, armastusest aga sõprus mitte kunagi, kuid kas vahel pole mitte nii, et sõprade vahel tekkinud armastus lõhub kogu sõpruse ning inimesed lõpetavad vaenlastena?
Armastus on ilusaim tunne maailmas, mille taga peitub kalk ja jäine suhete lõhkumine. Piisab vaid ühest valest sõnast...
Sellel jõudis Roy linna. Greta ebales Täitumata unistused kaduma. Neiu otsustas Royle võimaluse
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [96] Sisupuu sitemap
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [477]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [289]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [501]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [635]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [651]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [694]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [939]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1025]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [1075]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [96] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [124] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [107] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Reede, 15. jaan. 2021., kell 16:36 - parim aeg päevast
või tee uus
[3157] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0342s