Tallinna ülikoolil pole oma nägu

Tallinna ülikoolil pole oma nägu

Tallinna ülikoolil pole oma nägu Vallo Sinisalu teisipäeval, 24. mail 2005., kell 13:26:40 Kõrgharidusmaastikul läheb lähemate aastate jooksul kõvaks konkurentsiks. Hiljemalt kolme-nelja aasta pärast hakkavad sisseastujate read hõrenema ja siis võime tõenäoliselt näha suurt portsu ülikoole hingusele minemas. Positsioneerimisguru Al Ries'i arvates on tugevate turuliidrite ründamine nende endi niššis täielikult mõttetu ja lõppeb äratuntava identiteedi puudumise puhul enamasti suurte kaotustega. Nädalajagu päevi .. Loe lähemalt teisip., 24. mail 05., kell 17:17 Ants See tu.ee domeeni kahmamine oli küll tõsiselt tobe liigutus. Tallinna Ülikool peaks TÜ lühendi kasutamise mõtetest küll loobuma, sest see seondub väga konkreetselt Tartuga. Linnaülikool oleks lühendamise ja eristuvuse poolest igal juhul praegusest nimest etem olnud. teisip., 24. mail 05., kell 18:48 Sally Juhtusin lugema seal TlnÜ koduleheküljel logode kõrval olevat teksti ning sain hea suutäie naerda. Pealkirja "identiteedi lähtekohad" all pakuti välja, et ülikool on suur ja samal ajal ka väike. Üliõpilaste vastu ollakse nõudlikud aga samal ajal võivad nad siiski teha mida ise tahavad. TlnÜ on väärikas ja konservatiivne kuid samal ajal ka parasjagu liberaalne. Eriti meeldis mulle idee sellest, et ülikooli noorus ei takista sel sugugi järgimast keskaegseid väärtusi. Ebamäärane ja laialivalguv jutt igal juhul. Ma soovitaksin ülikooli juhtidel registreerida endale domeen wu.ee mis oleks siis lühend wannebeülikoolist. Jääks kõigile hästi meelde ja iseloomustaks suht lühidalt

Tallinna ülikoolil pole oma nägu

Vallo Sinisalu teisipäeval, 24. mail 2005., kell 13:26:40
Kõrgharidusmaastikul läheb lähemate aastate jooksul kõvaks konkurentsiks. Hiljemalt kolme-nelja aasta pärast hakkavad sisseastujate read hõrenema ja siis võime tõenäoliselt näha suurt portsu ülikoole hingusele minemas.

Positsioneerimisguru Al Ries'i arvates on tugevate turuliidrite ründamine nende endi niššis täielikult mõttetu ja lõppeb äratuntava identiteedi puudumise puhul enamasti suurte kaotustega. Nädalajagu päevi .. Loe lähemalt


teisip., 24. mail 05., kell 17:17
Ants
See tu.ee domeeni kahmamine oli küll tõsiselt tobe liigutus. Tallinna Ülikool peaks TÜ lühendi kasutamise mõtetest küll loobuma, sest see seondub väga konkreetselt Tartuga. Linnaülikool oleks lühendamise ja eristuvuse poolest igal juhul praegusest nimest etem olnud.
teisip., 24. mail 05., kell 18:48
Juhtusin lugema seal TlnÜ koduleheküljel logode kõrval olevat teksti ning sain hea suutäie naerda. Pealkirja "identiteedi lähtekohad" all pakuti välja, et ülikool on suur ja samal ajal ka väike. Üliõpilaste vastu ollakse nõudlikud aga samal ajal võivad nad siiski teha mida ise tahavad. TlnÜ on väärikas ja konservatiivne kuid samal ajal ka parasjagu liberaalne. Eriti meeldis mulle idee sellest, et ülikooli noorus ei takista sel sugugi järgimast keskaegseid väärtusi.

Ebamäärane ja laialivalguv jutt igal juhul. Ma soovitaksin ülikooli juhtidel registreerida endale domeen wu.ee mis oleks siis lühend wannebeülikoolist. Jääks kõigile hästi meelde ja iseloomustaks suht lühidalt ja konkreetselt ka ülikooli olemust.
teisip., 24. mail 05., kell 20:33
Mind on absoluutselt ära tüüdanud Tartu Ülikooli inimeste põlglik suhtumine kõikidesse teistesse ülikoolidesse. Ma tean näiteks õppejõude, kes nimetavad järjekindlalt teisi ülikoole "kassiülikoolideks" - ise ümisevad sinna juurde veel:

"Meie kiisul kriimud silmad,
istus metsas, kännu otsas,
kutsus lapsi lugema.

Kes ei mõistnud lugeda,
see sai tukast sugeda.
Kes aga mõistis, aru sai,
sellele ta tegi pai."

Ma arvan, et see on neist igal juhul äärmiselt üleolev. Et mitte öelda isegi pahatahtlik. Miks ei võiks osa teadusrahast ja teadlastest heaga Tallinna Ülikoolile ära anda?
kolmap., 31. augustil 05., kell 11:59
Vinnu
Näikse, et Tartu Ülikool seljatas seadapuhku domeenitülis Tallinna Ülikooli täiega. Viimane peab nüüd tu.ee asemel hoopis tlu.ee 'ga leppima. Parafraseerides esialgse uudise postitajat: "Segadust on palju aga oma nägu ei kusagil."

Ja siis veel sellest ka, et ma olen küll igasuguseid Tallinna lühendamise variante näinud, tuntuim neist on ehk Tln. Seevastu tl. paistab küll suhteliselt kehvalt meie armsa pealinnaga assotsieeruvat. Kokaraamatuid lapates on sealt retseptide koostisainete juures nähtud tl. täheühend pigem teelusika tähistajana mällu sööbinud.

Ma arvan, et kujutelm sellest kuidas ülikoolides kühveldatakse üliõpilastele suure kühvliga seda kõikse paremat tarkust pähe, on suhteliselt kujundlik ja peaks väga muhedalt meeldejäävaid assotsiatsioone looma. Seda ma ei tea kuidas kühvlitäit lühendama peaks aga nimelühendi panekul oleks võinud kaaluda veel selliseid mahumõõtühikuid kui detsiliiter (dl) või supilusikatäis (sl). Ehk oleksid teelusikatäiest pisut suurejoonelisemalt kõlanud.
kolmap., 5. juulil 06., kell 13:55
Jonni
kes teab tallinna ülikooli lehekülg internetis?Abistage mulle palun!See on vaga tahtis minu jaoks!Suur tanu!Head inimesed =)


Kultuuriuudised
Iti Teder: Veljo Tormise Virtuaalkeskuse kujunduskonkurss, Käesoleval aastal tähistavad kogu maailma koo.. [1513] Sisupuu sitemap
Marko Kaldur: Algas Teeliste Kirikute uus hooaeg, "Teeliste kirikud" eesmärk on tutvustada nii.. [3173]
tteater: "Sõnadeta mäng" - T-TEATER, Kõrb. Pimestav valgus.Inimene paiskub lavale. Ta kukub, tõuseb, puh.. [4457]
Kaire Papp: Oktoobris toimub esmakordselt uus festival ÜLE HELI, Esimesel aastal on festivali teemaks.. [4230]
Raske Raud: Tuunitud, mehiste masinate show, Juulikuus saab Tallinna lauluväljakul näitusel Baltic Truck.. [5041]
Maale elama: Maal on avarust ja mulda, Kindlasti tead, et maal on palju tühjalt seisvaid talusid, mis oo.. (2) [33472]
Tall Ships Races: Saaremaad väisanud suursugune purjelaevastik peatub nädalalõpul Riia, „Tall Ship.. [4159]
Piia: Linna Pea Rock 2012, Sellel aastal juba neljateistkümnendat korda toimuv Linna Pea Rock toob laval.. (2) [17158]
Monika Lell: Tudengite Talvepäevad 2012, Tudengite Talvepäevad on 14. korda Pärnus toimuv pidu ja möll,.. [5049]
Eleny: Vesiroosivisioon 2012, Visioon hakkab rokkima laupäeval, 25. Veebruaril kell 18.00. PILET 2 &euro.. [4549]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [22] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [121] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [153] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Neljapäev, 21. jaan. 2021., kell 00:00 - parim aeg päevast
või tee uus
(6) [23247] Kultuuriuudis
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.032s