Oma eluea jooksul pidanud vajalikuks omi Täna... saab kõik sõnadega ära ütelda.

kuhugile üles märkida. Ju pole pidanud Pole siiani oma pika eluea jooksul pidanud vajalikuks omi mõtteid kuhugile üles märkida. Ju pole pidanud vajalikuks. Alati saab kõik sõnadega ära ütelda. Aga täna just tundsin,et enam ei saa. Ei taha enam kulutada Täna... Pole siiani oma pika eluea jooksul pidanud vajalikuks omi mõtteid kuhugile üles märkida. Ju pole pidanud vajalikuks. Alati saab kõik sõnadega ära ütelda. Aga täna just tundsin,et enam ei saa. Ei taha enam kulutada tühje sõnu tühjade lootuste kasvatamiseks. Ei taha enam midagi... õigemini tahan küll, aga ei oska s

Täna... Lilli neljapäeval, 13. augustil 2009., kell 12:45:02 alustan blogimist endale Pole siiani oma pika eluea jooksul pidanud vajalikuks omi mõtteid kuhugile üles märkida. Ju pole pidanud vajalikuks. Alati saab kõik sõnadega ära ütelda. Aga täna just tundsin,et enam ei saa. Ei taha enam kulutada tühje sõnu tühjade lootuste kasvatamiseks. Ei taha enam midagi... õigemini tahan küll, aga ei oska seda sõnadesse panna. Ja nii tundsin vajadust oma mõtted, tahtmised ja soovid kirja panna. Ehk hiljem lugedes saan endast paremini aru. Mis siis õigupoolest juhtus? Nagu psühholoogid armastavad ütelda, alustame algusest. Mul on kodu, lapsed, mees, koduloomad, töökoht, väike hobi, tselluliit ja kerge ülekaal. Midagi nagu ei ole puudu ja midagi pole ka üle. Täiesti tavaline keskeale lähenev naine. Ometi tunnen just täna end väga halvasti. Nagu ei elaks seda elu, mis mulle määratud. Tahaks kisendada, et ma olen rohkemat väärt! Mul on huvitavaid mõtteid, aga pole kellega neid jagada. Kooselu Mehega on jõudnud sellesse faasi, kus ta minu olemasolu märkab vaid siis, kui ma karjun. Isegi mitte siis, kui mind pole kodus või kui kodutööd on lohakil. Tänapäeva mehed saavad ise suurepäraselt hakkama nii söögitegemise kui nõudepesuga. Seega tunnen end kodus... ei oskagi seletada,kuidas. Igatahes mitte asendamatuna. Saatmata kirjas Mehele tõin tunnete kirjeldamiseks välja võrdluse tapeediga. Et nagu esteetiliselt vajalik, aga märkamatu. Selle puudumisel aga harjub silm seda enam mitte märkama. Miks ma sellest internetis kirjutan, mitte ei ütle seda välja otse kodus? Sest olen s

Täna...

Lilli neljapäeval, 13. augustil 2009., kell 12:45:02
alustan blogimist endale

Pole siiani oma pika eluea jooksul pidanud vajalikuks omi mõtteid kuhugile üles märkida. Ju pole pidanud vajalikuks. Alati saab kõik sõnadega ära ütelda.
Aga täna just tundsin,et enam ei saa. Ei taha enam kulutada tühje sõnu tühjade lootuste kasvatamiseks. Ei taha enam midagi... õigemini tahan küll, aga ei oska seda sõnadesse panna. Ja nii tundsin vajadust oma mõtted, tahtmised ja soovid kirja panna. Ehk hiljem lugedes saan endast paremini aru.
Mis siis õigupoolest juhtus?
Nagu psühholoogid armastavad ütelda, alustame algusest.
Mul on kodu, lapsed, mees, koduloomad, töökoht, väike hobi, tselluliit ja kerge ülekaal. Midagi nagu ei ole puudu ja midagi pole ka üle. Täiesti tavaline keskeale lähenev naine.
Ometi tunnen just täna end väga halvasti. Nagu ei elaks seda elu, mis mulle määratud. Tahaks kisendada, et ma olen rohkemat väärt! Mul on huvitavaid mõtteid, aga pole kellega neid jagada. Kooselu Mehega on jõudnud sellesse faasi, kus ta minu olemasolu märkab vaid siis, kui ma karjun. Isegi mitte siis, kui mind pole kodus või kui kodutööd on lohakil. Tänapäeva mehed saavad ise suurepäraselt hakkama nii söögitegemise kui nõudepesuga. Seega tunnen end kodus... ei oskagi seletada,kuidas. Igatahes mitte asendamatuna.
Saatmata kirjas Mehele tõin tunnete kirjeldamiseks välja võrdluse tapeediga. Et nagu esteetiliselt vajalik, aga märkamatu. Selle puudumisel aga harjub silm seda enam mitte märkama.
Miks ma sellest internetis kirjutan, mitte ei ütle seda välja otse kodus?
Sest olen sellest Mehega juba mitmeid kordi rääkinud. Rääkimine aga on selline ohtlik tegevus, kus öeldut enam tagasi võtta ei saa. Pealegi tunnen end tõeliselt lollina, kaua ma jõuan rääkida, rääkida ja veelkord rääkida. Tulemusteta. Õigemini lühiajalised tulemused on. Natuke aega on Mees tähelepanelikum, toob lilli ja viib välja sööma. No nii umbes nädala. Lubab, et ei jäta mind enam unarusse. Aga ikka jõuan välja samasse punkti,kus avastan, et viimati sain tähelepanu kevadel, emadepäeval, kohustuslikus korras. Halloo, praegu on augusti keskpaik.
Nädalavahetused on Mees suutnud endal kenasti ära organiseerida, mina pean omad plaanid kohandama tema tegemiste järgi. Et ka lapsed vajavad järelevaatamist, ei teki mul just palju võimalusi kodust väljas üksinda midagi teha. Seega on Mees kindel, et meie kooselu püsib kuni surmani ja temal pole vaja end just palju pingutada.
Peale kümneaastast kooselu on palju loota, et me oleks nagu noored armunud, aga mina ikka igatsen tagasi seda aega, kus ma olin Mehele Kõige Tähtsam.

Kirjutasin veel pika ja põhjaliku analüüsi, aga miskipärast läks see netiavarustesse kaduma. See selleks, külla polnudki seda siis nii väga vaja.

Oma eluea jooksul pidanud vajalikuks omi Täna... saab kõik sõnadega ära ütelda.
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [55] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [150]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [591]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [346]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [521]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [668]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [667]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [713]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [959]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1039]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [55] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [150] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [184] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Teisipäev, 26. jaan. 2021., kell 16:33 - parim aeg päevast
või tee uus
[2664] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0334s