On väljas 4 kraadi sooja, ent Tasa sõuad, kaugele jõuad teine tuju. Sain jälle teada,

on päikseline. Õnneks on Laupäev. Taevas on hall, väljas 4 kraadi sooja, ent hing on päikseline. Õnneks on täna hoopis teine tuju. Sain jälle teada, kui oluline on ära oodata muudatus, mis tuleb ise, kui oma mõõnas suuta vabastada end vih Tasa sõuad, kaugele jõuad Laupäev. Taevas on hall, väljas 4 kraadi sooja, ent hing on päikseline. Õnneks on täna hoopis teine tuju. Sain jälle teada, kui oluline on ära oodata muudatus, mis tuleb ise, kui oma mõõnas suuta vabastada end vihast või muust negatiivsest emotsioonist - endale andestamine on esmane ja lihtsaim viis selleks.

Tasa sõuad, kaugele jõuad maiken kolmapäeval, 1. juunil 2005., kell 21:18:29 30. aprill 2005 Laupäev. Taevas on hall, väljas 4 kraadi sooja, ent hing on päikseline. Õnneks on täna hoopis teine tuju. Sain jälle teada, kui oluline on ära oodata muudatus, mis tuleb ise, kui oma mõõnas suuta vabastada end vihast või muust negatiivsest emotsioonist - endale andestamine on esmane ja lihtsaim viis selleks. Kontaktiloomine parimate osadega iseendas eeldab sügavustesse laskumist, ja mul pole enam ammu tõrget pimeduse ega kuristike ees, sest ma luban endal lihtsalt karta - teen kõike hirmu kiuste ikkagi. Mu naiselik tundekeha on õppinud hirmuvärinaid kasutama tuimuse ja ükskõiksuse tapmiseks. - pole ju siin maailmas midagi hullemat kui ükskõiksus ja tuimaks muutumine. Ebaõnnestumistele ja raskustele tuleb lihtsalt julgelt silma vaadata. Vähene meeleavarus on õnneks mind maha jätnud, tean, et ammutan jõudu just enda sügavikest. Tänapäeva disko, muu mürarikas muusika on minu arvates põgenemine sügavuse eest. Koolidest on ammu kadunud elavad dialoogid, kirglikud vaidlused ja muu , mis annab võime julgelt silma vaadata probleemidele, lahendustest rääkimata. Nüüd on moes hiilata faktidega, valida misse ehk siis hinnata välist hiilgust ja muidugi lõputult ära panna: kes kellele- kes keda - mentaliteet ei saa olla õige. Isegi loomariigis kehtivad ürgsed traditsioonid. Õnneks hing ja keha teavad, mida mõistus ei tea, ning paljud otsivad alternatiive. Praegu on igasugused alternatiivid ju moes. Mis see hipinduski muud oli, kui soov muutuda taas norm

Tasa sõuad, kaugele jõuad

maiken kolmapäeval, 1. juunil 2005., kell 21:18:29
30. aprill 2005

Laupäev. Taevas on hall, väljas 4 kraadi sooja, ent hing on päikseline.
Õnneks on täna hoopis teine tuju. Sain jälle teada, kui oluline on ära oodata muudatus, mis tuleb ise, kui oma mõõnas suuta vabastada end vihast või muust negatiivsest emotsioonist - endale andestamine on esmane ja lihtsaim viis selleks.

Kontaktiloomine parimate osadega iseendas eeldab sügavustesse laskumist, ja mul pole enam ammu tõrget pimeduse ega kuristike ees, sest ma luban endal lihtsalt karta - teen kõike hirmu kiuste ikkagi. Mu naiselik tundekeha on õppinud hirmuvärinaid kasutama tuimuse ja ükskõiksuse tapmiseks. - pole ju siin maailmas midagi hullemat kui ükskõiksus ja tuimaks muutumine. Ebaõnnestumistele ja raskustele tuleb lihtsalt julgelt silma vaadata.
Vähene meeleavarus on õnneks mind maha jätnud, tean, et ammutan jõudu just enda sügavikest.

Tänapäeva disko, muu mürarikas muusika on minu arvates põgenemine sügavuse eest. Koolidest on ammu kadunud elavad dialoogid, kirglikud vaidlused ja muu , mis annab võime julgelt silma vaadata probleemidele, lahendustest rääkimata. Nüüd on moes hiilata faktidega, valida misse ehk siis hinnata välist hiilgust ja muidugi lõputult ära panna: kes kellele- kes keda - mentaliteet ei saa olla õige. Isegi loomariigis kehtivad ürgsed traditsioonid.
Õnneks hing ja keha teavad, mida mõistus ei tea, ning paljud otsivad alternatiive. Praegu on igasugused alternatiivid ju moes. Mis see hipinduski muud oli, kui soov muutuda taas normaalseks inimeseks. Ah et milline on normaalne inimene?
Inimkond on tuhandeid aastaid elanud füüsilist tööd tehes. Me keha funktsioneerib hästi vaid liikumises, sest jõuvarud uuenevad vaid läbi füüsilise töö - see on ammu tuntud tõde. Inimkond on nüüd aga juba liiga pikka aega elanud teadmises: füüsiline töö on halb. Ameeriklaste peal näeme meiegi oma tulevikku: täissöönute ühiskond, paksud ja kimpus erinevate närvihaigustega.
Igal inimesel on valus, kui teda üldse ei imetleta, keegi ei armasta. Peksmine, sõnasõda, ärapanemine, võistlus mitte iseenda, vaid teistega - kõik see tekitab haavu. Löögid, mis hävitavad eneseaustust, vähendavad innukust ja jätavad meie hingekehaldele mõrasid, haavu ja arme.Näen seda väga sageli koolis, kus tunnustatakse vaid edukaid. Üksteise hävitamine on moes, sest arvatakse, et nii sillutatakse omale teed parema tuleviku suunas. See olevat loomulik, kapitalismile omane ja ainuõige.
Ent mina usun, et inimene sünnib siia ilma armastust kiirgama ja seda saama. Pole ju võimalik, et sünnitakse hävingu, sõja, ärapanemise ja konkurentsi tarbeks.

Mul on juba pikka aega olnud nõrkus peeglite vastu. Olen neid omale ostnud igasuguseid, äragi kinkinud juba mitmeid, aga ikka ma seisatan poodides peeglite ees ja võitlen sooviga mõni jälle ära osta - nii nagu eilegi. Lugesin hiljuti kusagilt, et inimene, kes vaatab peeglisse, saab teadlikuks oma teisest poolest, oma varjust ehk siis peidetud isiksusest, ürgsest minast, mis tuli siia maailma oma missiooni täitma.

Mõned õpivad peegliga tõttvaatamise ära juba varases lapsepõlves ja niimoodi suutnud nägema hakata rohkem kui need, kes peeglitesse vaadata ei julge. "Ma ei meeldi endale" - kas pole see lause liialt sagedane!
Mulle imponeerib see lause:

Oleme õppinud ihkama kõrgusi, ent vaja oleks laskuda sügavale.


Õhtupoolik
--------------

Endiselt on sompus, kuid õnneks tuuletu ja meil oli õues kokku viis lõket. Ka kulu põles vaikselt ja otsekui hiilivalt, et mitte trahvijatele vahele jääda. Pärast nägin hallikaks põlenud tigude kestasid ja neid olid kahjuks palju. Järelikult on suvel taas teod vallutamas põõsaid, lilli ja isegi maja seina - nii nagu möödunud aastal. Nad pugesid isegi maja voodri vahele.
Lõhesupp söödud, saunas käidud - nüüd kuulan Armin Tõugu loengut mina-teadvusest, kõrgemast minast. Kes on kõrgemal, näeb kaugemale ehk siis rohkem. Usun sellist asja. Usun ka seda, et kes on arengus jõudnud teistest ette, ei muutu kõrgiks ega teiste suhtes süüdistavaks - seda teevad madalamal arenguastmel olevad inimesed.
-----------------------------
www.etv.ee/inde...23048
Milline naudinguid täis õhtupoolik tänu sellele saatele!

ÕHTU JÄTKUB ANTROPOSOOFIAGA......

Kant: tõestas seda, mida aimati ka varem: puhta ratsionaalse mõtteviisiga ei saa midagi tõestada.
Goethe "Saagu valgus!"
Steiner tegeles Goethe arhiividega, süvenes ja märkas, et Goethe lähenemisviis teadusele on üks võimalus mõista maailma. Kanti transtsendentaalne maailm oli Steineri jaoks reaalne maailm.
Mis on objektiivse tunnetuse põhimärgid? Kuidas arendada teisi meeli ja olla sensitiivsem, laiendada kogemuste ala? Kogemus on kõige alus. Oma kogemuse seostamine nendega, mis on varem avastatud, lubab laiendada oma vaatevälja.
Kant elas oma nelja seina piires.Ta ei lahkunud kunagi Köningsbergist ja ei suutnud astuda ka üle teatud piiride. Köningsbergi müüride taga on transtsendentaalne maailm, linnas sees aga reaalne.Kant oli 70 aastaselt sügavalt seniilne.
Goethe seevastu rändas palju, kohtus erinevate inimestega ja veel 80neaastaselt armus ja tahtis abielluda. Mõlema elu on sümptomaatiline olnud. On väljas 4 kraadi sooja, ent Tasa sõuad, kaugele jõuad teine tuju. Sain jälle teada,
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [99] Sisupuu sitemap
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [484]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [294]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [504]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [637]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [652]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [695]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [942]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1026]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [1077]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [99] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [128] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [110] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Laupäev, 16. jaan. 2021., kell 14:15 - parim aeg päevast
või tee uus
[3361] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0401s