üle aja, mõtlesin mis oleks võinud Tavaline päev. tütart, käin tööl, koolis ja

teisiti. Ma olen noor üksikema, kasvatan Täna hommikul, üle pika aja, mõtlesin mis oleks võinud olla teisiti. Ma olen noor üksikema, kasvatan kolme aastast tütart, käin tööl, koolis ja tegelen veel mõningate huvialadega.  Tunnen et mu noorus on jäänu Tavaline päev. Täna hommikul, üle pika aja, mõtlesin mis oleks võinud olla teisiti. Ma olen noor üksikema, kasvatan kolme aastast tütart, käin tööl, koolis ja tegelen veel mõningate huvialadega.  Tunnen et mu noorus on jäänud elamata. Laps ei piira käimisi, aga .. ma enam ei suuda. Lapse saamisega kadusid ümberringi olnud

Tavaline päev. unknown neljapäeval, 21. aprillil 2011., kell 00:36:38 Oled sa mõnel hommikul tõusnud sooviga, et su elu oleks teistmoodi ? Minul on nii, tihti... Täna hommikul, üle pika aja, mõtlesin mis oleks võinud olla teisiti. Ma olen noor üksikema, kasvatan kolme aastast tütart, käin tööl, koolis ja tegelen veel mõningate huvialadega.  Tunnen et mu noorus on jäänud elamata. Laps ei piira käimisi, aga .. ma enam ei suuda. Lapse saamisega kadusid ümberringi olnud sõber, ahh - mis sõbrad need üldse olid..pigem mööduvad nähtused. Lähedased siiski kadusid, hoidsid eemale. Jäin üksi oma muredega, emale kõigest rääkida ei suutnud..  Hommikul voodis lesides ja akna taga eredat päikest vaadates, mõtlesin ... et kui poleks tulnud minu ellu noormeest tol ajal.. Oleksin esimest aastat Disaini Kõrgkoolis, käiksin kooli kõrvalt tööl ja elaksin tüüpilist üliõpilase elu. Ma ei elaks enam vanematekodus, oleks tuttavaid ehk ka mõni sõbranna oleks ? See hommik oleks kujunenud teistmoodi : Oleksin tõusnud voodist, valmis teinud kohvi ja saiad. Oleksin käinud pesemas, enda kõhtu toitnud ja nautinud hiljem kohvi koos suitsuga. Oleksin suundunud kooli ja peale pikka päeva tööle. Hilja õhtul puruväsinuna jõudnud koju ja vajunud voodile.. Hetkel tunduks selline minu jaoks just ideaalne elu olevat.. Aga minu reaalne hommik oli hoopis teistmoodi : Tõusin üles, sest laps tahtis vaadata multikaid, kui need olid peale pandud heitsin voodisse..Mõlgutasin oma piinatud mõtteid.. päev oli sisutühi. Lõuna ajal käisin tuttavaga linnas.. kes muideks ajab mu täiesti endast välj

Tavaline päev.

unknown neljapäeval, 21. aprillil 2011., kell 00:36:38
Oled sa mõnel hommikul tõusnud sooviga, et su elu oleks teistmoodi ? Minul on nii, tihti...

Täna hommikul, üle pika aja, mõtlesin mis oleks võinud olla teisiti. Ma olen noor üksikema, kasvatan kolme aastast tütart, käin tööl, koolis ja tegelen veel mõningate huvialadega.
 Tunnen et mu noorus on jäänud elamata. Laps ei piira käimisi, aga .. ma enam ei suuda.
Lapse saamisega kadusid ümberringi olnud sõber, ahh - mis sõbrad need üldse olid..pigem mööduvad nähtused. Lähedased siiski kadusid, hoidsid eemale.
Jäin üksi oma muredega, emale kõigest rääkida ei suutnud..

 Hommikul voodis lesides ja akna taga eredat päikest vaadates, mõtlesin ... et kui poleks tulnud minu ellu noormeest tol ajal.. Oleksin esimest aastat Disaini Kõrgkoolis, käiksin kooli kõrvalt tööl ja elaksin tüüpilist üliõpilase elu. Ma ei elaks enam vanematekodus, oleks tuttavaid ehk ka mõni sõbranna oleks ? See hommik oleks kujunenud teistmoodi : Oleksin tõusnud voodist, valmis teinud kohvi ja saiad. Oleksin käinud pesemas, enda kõhtu toitnud ja nautinud hiljem kohvi koos suitsuga. Oleksin suundunud kooli ja peale pikka päeva tööle. Hilja õhtul puruväsinuna jõudnud koju ja vajunud voodile.. Hetkel tunduks selline minu jaoks just ideaalne elu olevat..
Aga minu reaalne hommik oli hoopis teistmoodi : Tõusin üles, sest laps tahtis vaadata multikaid, kui need olid peale pandud heitsin voodisse..Mõlgutasin oma piinatud mõtteid.. päev oli sisutühi. Lõuna ajal käisin tuttavaga linnas.. kes muideks ajab mu täiesti endast välja. Alguses oli väga armas ja sõbralik neiu, aga aja jooksul selgus et tegu on meeletu valetajaga. kohutav. Ma tahaks siin karjuda, aga karjumine trükkimise kaudu oleks oluliselt võimatu. Neiu arvab endast kohutavalt palju - Ta on kõige parem, ilusam ja toredam . Kurat võtaks , keegi võiks talle näkku öelda, et ta on lühike paks suhuvõtja huultega inetu kääbus , keda ei saa usaldada, keda ei saa sõbrannaks nimetada. Vaid et ta torgib end igale poole, on tüütu ja teistega mitte arvestav. Kas ma olen halb sõber?
Kõnealune preili rikkus ära ka minu n.ö. deidi vana tuttavaga. Mainisin tüdrukule, et mul on kokkusaamine, aga kuna selle uudishimu oli niiiiiii suur, ei läinud ta minema vaid jäi minuga ootama, kellega kokku saan. Kui üritasin noormehega vestelda, segas pidevalt vahele too uudishimulik plika. Vot, see oli masendav..

Ülejäänud päev kulges kuidagi emotsioonitult ja .. igavalt. Koju jõudes sama rutiin, röökiv laps, koristamata toad ja laiali asjad. Panin tujutult kokku oma trenniasjad. Viskasin üht-teist korda ja olin preiliga. Hiljem jõudsin trenni, kus olin tund aega ja koju jõudes avastasin end meeletust masendusest. Miks? Ma ei tea.. Leidsin oma põsed märjana, pisarad voolasid ja peas taas mõte.. Miks mu elu ei oleks võinud teistmoodi minna ?


üle aja, mõtlesin mis oleks võinud Tavaline päev. tütart, käin tööl, koolis ja


Kirjatükki on kommenteeritud (2) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [103] Sisupuu sitemap
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [490]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [297]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [508]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [638]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [652]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [697]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [943]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1027]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [1078]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [103] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [132] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [115] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 17. jaan. 2021., kell 20:01 - parim aeg päevast
või tee uus
(2) [13139] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0352s