Teen järjeka nüüd . ( : Tee Õnneni # 1 . rohelisi ( ; . Olgemusid

Et siis , lugege & kommige ttttsauuu , teen uue järjeka nüüd . ( : . Et siis , lugege & kommige & pange rohelisi ( ; . Olgemusid . <3 .See jutt põhineb siis ühel tüdrukul , kellel on alguses suhteliselt kõik hästi kuni sinnamaani k Tee Õnneni # 1 . ttttsauuu , teen uue järjeka nüüd . ( : . Et siis , lugege & kommige & pange rohelisi ( ; . Olgemusid . <3 .See jutt põhineb siis ühel tüdrukul , kellel on alguses suhteliselt kõik hästi kuni sinnamaani kui ta haigeks jääb . Hakkavad kulgema probleemid . Head lugemist ! (: Jutustan tüdrukust nimega Me

Tee Õnneni # 1 . Melllu . teisipäeval, 22. mail 2012., kell 21:44:03 Jutt on mina vormis kuid ei räägi minust ! . ttttsauuu , teen uue järjeka nüüd . ( : . Et siis , lugege & kommige & pange rohelisi ( ; . Olgemusid . <3 . See jutt põhineb siis ühel tüdrukul , kellel on alguses suhteliselt kõik hästi kuni sinnamaani kui ta haigeks jääb . Hakkavad kulgema probleemid . Head lugemist ! (: Jutustan tüdrukust nimega Melissa . Ta on 15 . Tal on isa & ema , kes mõlemad on praegu kodused . Ning tal õdesi & vendi pole , kui ainult siis poolõed ja poolvend . Ta tegeleb laulmisega ja õppimisega . Tal on bünetid juuksed ja rohelised silmad . Ta on keskmist kasvu ja peenike . Oli siis järjekordne Novembri hommik . Lumi oli mõned kohad õues katnud . Ma tõusin ülesse , läksin vannituppa , pesin hambaid . Tulin tuppa tagasi , läksin WC-sse . Hiljem läksin kööki ja sõin midagi . Siis panin meigi peale . Panin riidesse , kammisin juukseid ja läksin välja . Trolli pidin ma kauem ootama kui tavaliselt , sest see hilines . Lõpuks jõudsingi siis ka kooli . Võtsin väliriided ruttu ära ja tormasin tundi . Esimene tund oli mul Ajalugu . Kui klassi sisenesin , kuulsin hüüdeid nagu : ,, Hahhaa , lohh , miks hilined ? , tra , sa igakord hilined ?! `` . Ma ei pannud neid tähele eriti , kuigi see tegi haiget . Läksin siis oma kohale ja võtsin asjad välja . Ma tundsin kuidas mu silmad kinni vajuvad , ma olin nii väsind lihtsalt . Mul oli nõrkus . Ma mõtlesin et ma kohe minestan . Ja panin oma käed lauale ja pea nende peale ning panin silmad kinni . Kuid kui ma ku

Tee Õnneni # 1 .

Melllu . teisipäeval, 22. mail 2012., kell 21:44:03
Jutt on mina vormis kuid ei räägi minust ! .

ttttsauuu , teen uue järjeka nüüd . ( : . Et siis , lugege & kommige & pange rohelisi ( ; . Olgemusid . <3 .

See jutt põhineb siis ühel tüdrukul , kellel on alguses suhteliselt kõik hästi kuni sinnamaani kui ta haigeks jääb . Hakkavad kulgema probleemid .
Head lugemist ! (:


Jutustan tüdrukust nimega Melissa . Ta on 15 . Tal on isa & ema , kes mõlemad on praegu kodused . Ning tal õdesi & vendi pole , kui ainult siis poolõed ja poolvend . Ta tegeleb laulmisega ja õppimisega . Tal on bünetid juuksed ja rohelised silmad . Ta on keskmist kasvu ja peenike .


Oli siis järjekordne Novembri hommik . Lumi oli mõned kohad õues katnud . Ma tõusin ülesse , läksin vannituppa , pesin hambaid . Tulin tuppa tagasi , läksin WC-sse . Hiljem läksin kööki ja sõin midagi . Siis panin meigi peale . Panin riidesse , kammisin juukseid ja läksin välja . Trolli pidin ma kauem ootama kui tavaliselt , sest see hilines . Lõpuks jõudsingi siis ka kooli . Võtsin väliriided ruttu ära ja tormasin tundi . Esimene tund oli mul Ajalugu . Kui klassi sisenesin , kuulsin hüüdeid nagu : ,, Hahhaa , lohh , miks hilined ? , tra , sa igakord hilined ?! `` . Ma ei pannud neid tähele eriti , kuigi see tegi haiget . Läksin siis oma kohale ja võtsin asjad välja . Ma tundsin kuidas mu silmad kinni vajuvad , ma olin nii väsind lihtsalt . Mul oli nõrkus . Ma mõtlesin et ma kohe minestan . Ja panin oma käed lauale ja pea nende peale ning panin silmad kinni . Kuid kui ma kuulsin sõna : KONTROLLTÖÖ , siis ma nagu selgesttaevast ehmatasin ja võtsin vihiku ruttu lahti , sest oli aeg kordamisküsimusi kirjutada . Me kirjutasime kõik . Lõpuks helises ka kell . Ma tõusin vaevu püsti toolilt ja klassiõde , kes oli mu pinginaaber küsis : ,,On sinuga ikka kõik korras Mellu ? `` . Ma vastasin : ,,em , vist küll . lihtsalt väike väsimus . `` . Ja me tõttasime klassist välja . Järgmisteks tunditeks olid Mata & Keemia & Geograafia & Vene keel & Eesti keel ja Inglis keel . Kui mata & Keemia läbi said , tundsin ma külmavärinaid ja südames tugevat valu . Natukese ajapärast hakkas mul pea valutama . Ütlesin seda ka oma klassiõele ja me läksime koos kooli arsti juurde . Arst andis mulle peavalu rohtu ja Geograafia tunni möödudes läks peavalu üle . Kuid südamevalu ja külmavärinad jäid ikka . Koju ei tahtnud ka ma minna , vaid kannatasin . Vene keele tunnis , läks mul süda ka pahaks . Ja see südamevalu aina kasvas ja kasvas . Ma isegi ei näinud enam tahvli peale . Ja küsisin ühelt oma klassiõelt pool uimasena : ,,Kuule , mis seal tahvli peal kirjas on ? `` . ta vastas mulle ülbelt : ,,Hah , sa ei näe v ? , tra ega maiviitsi sulle seda seletada , sa nkn hale . `` . Ja mul tulid pisarad silma . Ja mul läks veel halvemaks . Hiljem kutsus õpetaja mind tahvli ette midagi vastama , kuid kui ma sinna läksin , kukkusin ma poolel teel kokku .

Kui ma jälle ärkasin olin ma haiglas . Maisaanud aru mis toimub . Nägin häguselt haigla tuba , medõdesid ja oma vanemaid kes olid väga kurvad millegipärast . Ja äkki mu vanemad ütlesid : ,,Oh , ta tegi silmad lahti .. MU KULLAKENE , kuidas sa ennast tunned ? `` . Kuid ma ei suutnud midagi vastada , ma olin nii väsinud ikka veel . Mul voolasid pisarad . Ma tundsin oma käe peal midagi .. ja see oli kanüül . Ning sellega ühenduses oli tilgut . Ma aimasin halba . Kuid mul oli ikka väga halb ollla . Süda valutas & pea valutas jälle ja külmavärinad olid ning mu silmad valutasid . Ja ma kuulsin kuidas arst mu vanematele ütles : ,,Teate , teie tütar on väga halvas seisus .. tal on esiteks üleväsimus , pinged rõhuvad ta südant ja ta süda jätab lööke vahele ning üldse pumpab verd liiga vähe . Ning tal on väga kõrge palavik , 39.9 . Ja see on surmav . Ainuke asi mida te teha saate on tema juures olla ja teda toetada ja temaeest hoolt kanda ning negatiivsetest asjadest eemale hoida , väiksemgi pingutus võib olla lõpp ! . `` .Kui ma seda kuulsin , üritasin mõelda heast ja jääda rahulikuks . Ema aga läks hüsteeriasse ja isa hakkas nutma . Ma pöörasin selja neile ja mõtlesin : Kas nüüd ongi lõpp ? , maitaha veel surra . ma lihtsalt ei saa veel . ma kardan .Ma tõesti kartsin . Siiis aga jäin ma magama uuesti , sest ma olin lõppväsinud kõigest sellest .

Oli minu järgmine päev haiglas siis . Tegin oma silmad lahti ja ma tundsin ennast natukene paremini kui eile siia jõudes . Kui ma ümberringi vaatasin nägin enda juures emat & isat ja mõlemat poolõde ning ka oma klassiõde . Ma tahtsin naeratada , et nad siin on , aga ma ei suutnud . Mullle toodi siis süüa . Ma natuke proovisin aga kui ma hakkasin järgmist ampsu võtma , lõi mu südamesse õudne valu , ning mu ribidesse . Ma pillasin kahvli maha ja kukkusin voodisse pikali tagasi . Ema küsis kohe ja klassiõde tuli ka lähemale : ,,Mis juhtus ? , kõik korras ? `` . Ma vastasin hästi vaikselt : ,,Jah ... kõik on hästi . `` . Ma vastasin nii , sellepärast et nad ei muretseks liigselt .

Möödus nädal . Ja arst tuli minu juurde küsides : ,,No , kuidas sa ennast tunned ? ``. Ma vastasin juba normaalsema häälega : ,,Hästi suhteliselt .. natuke valus on veel südames aga süda pole enam paha ja pea ka ei valuta . `` . Siis tuldi mõõdeti mul vererõhku . See oli normaalne . Ja arst naeratas mulle . Siis aga ma küsisin : ,,Kas ma võin natuke ringi käia , ma lihtsalt ei suuda siin voodis ollla enam ? `` . Ema & isa olid kohe vastu . aga ma palusin . Ja arst oli nõus . Ema aitas mu ratastooli siis , sest ma ise veel eriti ei julgend kõndida , sest ma olin endiselt nõrk . Ütlesin siis emale ja isale et ma tahan omaette ringi sõita . Ja nad jäid sinna , mina aga läksin haiglatoast välja . Ma vaatasin ringi ja uurisin ja puurisin . Kui äkki ma jäin mõttesse kuid sõitsin edasi . Ja äkki kogematta ma sõitsin kellegi vastu . Ma tulin mõttest välja ja vaatasin minuees olevale poisile otsa . Ta küsis : ,,No kuhu sa ilusake ruttad nüüd ? `` . Ma suutsin naeratada ja vastasin talle : ,,em , mdeagi . ma jäin mõttesse ja siis jamh , sorri kui haiget said ! `` . Poiss naeris sellepeale ja ütles : ,,Ei saanud ei saanud . `` . Ta oli hästi kkena , pruunide silmadega ja tumedate juustega ja suhteliselt pikka kasvu . Ma vaatasin talle silma ja mul kõhus keeras . Ma mõtlesin muidugi kohe et see oli sellest tervisejamast . Ja siis see poiss ütles : ,,Dvj , tule ma tutvustan sulle ennast ja räägin miks ma siin olen , sest ma tunnen et sind võib usaldada . `` . Ma olin kohe nõus ja me läksime lähedal olevasse kohvikusse .

Teen järjeka nüüd . ( : Tee Õnneni # 1 . rohelisi ( ; . Olgemusid
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [99] Sisupuu sitemap
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [485]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [294]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [505]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [637]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [652]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [695]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [943]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1027]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [1077]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [99] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [128] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [110] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Laupäev, 16. jaan. 2021., kell 20:40 - parim aeg päevast
või tee uus
[2184] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0369s