Head lillekesed ! : d . Tee Õnneni # 6 . lähe kuskile . mai lase

Ta ütles kiirelt : ,,Eiei , Etsiis , head lugemist lillekesed ! : d . Ta ütles kiirelt : ,,Eiei , sa ei lähe kuskile . mai lase . maitaha . Sa jääd siia , niikaua kui sa terve lõpuks oled ! `` . Ja ma vajusin voodisse tagasi . Ta jälgis iga m Tee Õnneni # 6 . Etsiis , head lugemist lillekesed ! : d . Ta ütles kiirelt : ,,Eiei , sa ei lähe kuskile . mai lase . maitaha . Sa jääd siia , niikaua kui sa terve lõpuks oled ! `` . Ja ma vajusin voodisse tagasi . Ta jälgis iga mu liigutust . Järsku ta lähenes mulle ...ja suudles mind . Kui suudlus lõpule jõudis , ma küsisin :

Tee Õnneni # 6 . Melllu . teisipäeval, 22. mail 2012., kell 22:34:37 Jutt on mina vormis kuid ei räägi minust ! . Etsiis , head lugemist lillekesed ! : d . Ta ütles kiirelt : ,, Eiei , sa ei lähe kuskile . mai lase . maitaha . Sa jääd siia , niikaua kui sa terve lõpuks oled ! `` . Ja ma vajusin voodisse tagasi . Ta jälgis iga mu liigutust . Järsku ta lähenes mulle ...ja suudles mind . Kui suudlus lõpule jõudis , ma küsisin : ,, miks sa seda tegid , ? ´´ . Andres vastas : ,, ma lihtsalt tahan sind endale. ! ´´ . Ma naersin ja ütlesin : ,,heh , arvad et ma mingi usun ka v ? ´´ . Andres tegi masendunud nägu ja ütles : ,,pmst , ausalt , sa nagu väga meeldid mulle. Ja sa peaksid uskuma ja ! .´´ . Ma jäin mõttesse ja jäin ka samas vait . Ma olin segaduses . Paar tunnikest oli möödas . Kedagi polnud mu juures enam. Mõtlesin , et tõusen natukeseks ka püsti. Tõusin siis ja käisin Andrese toas ringi . Vaatasin ta polstreid ja õppimisasju . Kui äkki avastasin ta asjade hulgast , pisikese raamatu . Kuigi ma teadsin et sinna sisse ei tohiks vist vaadata , kuid ma siiski vaatasin. Ja minu imestus oli SUUR ! . Seal oli kirjas nii : Kallis Jana , ma niinii armastan sind. maisuudaks ilma sinuta . sa oled mulle KÕIK ! . Ma mõtlesin : wtf ta siis minust tahab ? , omg . mingi nende järjekordne plaan . Haige lihtsalt . mulle aitab . ma lähen ära . . Ja ma puhkesin nutma . Seejärel hakkas mul ka paha . Jälle tuli mulle see hoog peale. Üritasin rahulik olla . Istusin voodi äärepeale ja hingasin sügavalt sisse-välja . Lõp

Tee Õnneni # 6 .

Melllu . teisipäeval, 22. mail 2012., kell 22:34:37
Jutt on mina vormis kuid ei räägi minust ! .

Etsiis , head lugemist lillekesed ! : d .


Ta ütles kiirelt : ,,Eiei , sa ei lähe kuskile . mai lase . maitaha . Sa jääd siia , niikaua kui sa terve lõpuks oled ! `` . Ja ma vajusin voodisse tagasi .

Ta jälgis iga mu liigutust . Järsku ta lähenes mulle ...ja suudles mind . Kui suudlus lõpule jõudis , ma küsisin : ,,miks sa seda tegid , ? ´´ . Andres vastas : ,,ma lihtsalt tahan sind endale. ! ´´ . Ma naersin ja ütlesin : ,,heh , arvad et ma mingi usun ka v ? ´´ . Andres tegi masendunud nägu ja ütles : ,,pmst , ausalt , sa nagu väga meeldid mulle. Ja sa peaksid uskuma ja ! .´´ . Ma jäin mõttesse ja jäin ka samas vait . Ma olin segaduses .


Paar tunnikest oli möödas . Kedagi polnud mu juures enam. Mõtlesin , et tõusen natukeseks ka püsti. Tõusin siis ja käisin Andrese toas ringi . Vaatasin ta polstreid ja õppimisasju . Kui äkki avastasin ta asjade hulgast , pisikese raamatu . Kuigi ma teadsin et sinna sisse ei tohiks vist vaadata , kuid ma siiski vaatasin. Ja minu imestus oli SUUR ! . Seal oli kirjas nii : Kallis Jana , ma niinii armastan sind. maisuudaks ilma sinuta . sa oled mulle KÕIK ! . Ma mõtlesin : wtf ta siis minust tahab ? , omg . mingi nende järjekordne plaan . Haige lihtsalt . mulle aitab . ma lähen ära . . Ja ma puhkesin nutma . Seejärel hakkas mul ka paha . Jälle tuli mulle see hoog peale. Üritasin rahulik olla . Istusin voodi äärepeale ja hingasin sügavalt sisse-välja . Lõpuks , tuli tagasi ka Andres . Tuli mu juurde ja küsis : ,,no , kullake , kuidas sa ennast tunned ? ´´ . Ma olin vihane ja ütlesin : ,,tead , ma lähen ära siit nüüd . mulle aitab nendest mängudest . ! . tean ju küll , keda sa TEGELIKULT ihaldad . ´´ . Andres tegi imestunud näo pähe . Ja küsis : ,,misasja , ? , millest sa räägid ? ´´. Ma läksin veel vihasemaks. Ja siis järsku ta nägi et tema pisike raamat on põrandal maas . Ta sai aru , millest jutt käis . Ma ei lubanud tal midagi seletada ja lihtsalt lahkusin tema juurest .


Ma kõndisin ja kõndisin . Ja mulle tuli järsku meelde Kristofer . Ja ma mõtlesin : issand , miks ma talle pidevalt mõtlen ? . Ning ma üritasin talle mitte mõelda enam. Ma olin nii masenduses & segaduses ja väsinud ning valudes . Hakkasin siis oma telot otsima. Vaatasin . 3 vastamatta kõnet . Tegin lahti kõnelogi ja nägin et need olid : ema , Jana ja klassiõde . Ma olin seda JANA nime nähes nii vihane et mai tahtnud mitte kellegile tagasi helistada .

Hiljem ma siis jõudsin peaaegu kodutee peale . Ja 10min pärast olin koduukse ees lõpuks. Kui tuppa jõudsin , küsis ema mind nähes kohe : ,,issand küll milline sa välja näed . mis sul küll juhtus ? , me nii muretsesime . ´´ . Ma vastasin : ,,ma olin... klassiõe juures . Ja midagi ei juhtund , auto pritsis mind veega täis lihtsalt . Ja telo oli mul hääletu peal. ´´ . Ema rahunes ja isa ei hakanud siis mind rohkem küsitlemagi . Läksin siis koheselt duzialla . Hiljem heitsin pikali .


Oli siis järgmine koolipäev . Ärkasin . Läksin vannituppa . Tegin toimetusi & sättisin . Sõin . Ja panin riidesse . Läksin kiirelt kooli et mitte hilineda . Troll tuli õigelajal . Jõudsin ilusti enne tundi kooli . Kui aga klassi sisenesin , üritasin võimalikult rahulikuks jääda . Läksin siis klassi , keegi ei teinud välja , Janat polnud veel tulnud ja tema kambas olijaid . Istusin siis kõige taha . Ja võtsin asjad välja . klassiõde polnud samuti . Hiljem , 15min hiljem , jõudsid ka kõik need . Jana tuli kõige ees , temajärel Andres ja ülejäänud . Ja nende taga mu pinginaaber . ennem kui nad kohale läksid , läks Jana mu pinginaabri juurde ja ütles talle midagi ning seejärel .....

Head lillekesed ! : d . Tee Õnneni # 6 . lähe kuskile . mai lase
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [99] Sisupuu sitemap
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [485]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [294]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [505]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [637]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [652]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [695]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [943]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1027]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [1077]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [99] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [128] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [110] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Laupäev, 16. jaan. 2021., kell 23:19 - parim aeg päevast
või tee uus
[2862] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0349s