Head siis ! (: . Tee Õnneni . # 12 . nii mõtetu ja ma mõtlesin

Ma lesisin siis voodis . Kõik Et , head lugemist siis ! (: . Ma lesisin siis voodis . Kõik tundus äkitselt nii mõtetu ja ma mõtlesin et maiusu nüüd enam mitte ühtegi poissi . Kuid siis .. ma nägin endaees , mingit HÄSTI ilusa poisi kujutist .. Tee Õnneni . # 12 . Et , head lugemist siis ! (: . Ma lesisin siis voodis . Kõik tundus äkitselt nii mõtetu ja ma mõtlesin et maiusu nüüd enam mitte ühtegi poissi . Kuid siis .. ma nägin endaees , mingit HÄSTI ilusa poisi kujutist .. mõtlesin : omg , ma olen hulluks läinud vist . TÄITSAHAIGE KUI ILUS TA ON . . ... Hiljem , ta hakka

Tee Õnneni . # 12 . Melllu . teisipäeval, 22. mail 2012., kell 22:54:31 Jutt on mina vormis kuid ei räägi minust ! . Et , head lugemist siis ! (: . Ma lesisin siis voodis . Kõik tundus äkitselt nii mõtetu ja ma mõtlesin et maiusu nüüd enam mitte ühtegi poissi . Kuid siis .. ma nägin endaees , mingit HÄSTI ilusa poisi kujutist .. mõtlesin : omg , ma olen hulluks läinud vist . TÄITSAHAIGE KUI ILUS TA ON . . ... Hiljem , ta hakkas ka minuga vestlust alustama ... Küsis siis : ,, Kas midagi juhtus kallis Mellu ? `` . Ma olin nagu : dafuq , ta mu nime teab . ? , imelik . . Ja ma vastasin suhteliselt ärritunult : ,, Ei juhtunud. Kõik on hästi. `` . Kuid ta sai kuidagi aru , et midagi on ikka valesti. Ja tuli mulle lähemale ja küsis uuesti : ,, Kindel ? `` . Kuid siis ma ei suutnud enam tagasi hoida ja vastasin : ,, ei , kõik on nii si*tasti tegelikult . Kris ei tea keda tahta ja mulle teeb see Jana haiget. `` . Ja see poissilmutus jäi mõtlema.. ning siis ütles mulle : ,, Aga kellepoole ta rohkem kaldub ? `` . Ma jäin vait . Ma lihtsalt ütlesin talle pärast väikest vaikust : ,, Kuule , ma tahaks puhata . sest ma näen vist sinust juba und . Sa ple ju nagu elus vmis ? `` . See poiss naeris ja siis ütles : ,, Kusjuures ei ole küll ja . Ma tundsin et sa vajad mind ja tulin maa peale. `` . Ma naersin samuti ja vastasin : ,, pff , haha , kuidas see võimalik saab olla ? `` . Kuid ta ei vastand mulle . Ja ta kadus . Jällegi , ma olin oma murega üksi ja segaduses . Siiski , ma olin väsinud ja ma sulgesin silmad ning jäin magama. Unes ma nägin seda poissi ko

Tee Õnneni . # 12 .

Melllu . teisipäeval, 22. mail 2012., kell 22:54:31
Jutt on mina vormis kuid ei räägi minust ! .

Et , head lugemist siis ! (: .Ma lesisin siis voodis . Kõik tundus äkitselt nii mõtetu ja ma mõtlesin et maiusu nüüd enam mitte ühtegi poissi . Kuid siis .. ma nägin endaees , mingit HÄSTI ilusa poisi kujutist .. mõtlesin : omg , ma olen hulluks läinud vist . TÄITSAHAIGE KUI ILUS TA ON . . ... Hiljem , ta hakkas ka minuga vestlust alustama ... Küsis siis : ,,Kas midagi juhtus kallis Mellu ? `` . Ma olin nagu : dafuq , ta mu nime teab . ? , imelik . . Ja ma vastasin suhteliselt ärritunult : ,,Ei juhtunud. Kõik on hästi. `` . Kuid ta sai kuidagi aru , et midagi on ikka valesti. Ja tuli mulle lähemale ja küsis uuesti : ,,Kindel ? `` . Kuid siis ma ei suutnud enam tagasi hoida ja vastasin : ,,ei , kõik on nii si*tasti tegelikult . Kris ei tea keda tahta ja mulle teeb see Jana haiget. `` . Ja see poissilmutus jäi mõtlema.. ning siis ütles mulle : ,,Aga kellepoole ta rohkem kaldub ? `` . Ma jäin vait . Ma lihtsalt ütlesin talle pärast väikest vaikust : ,,Kuule , ma tahaks puhata . sest ma näen vist sinust juba und . Sa ple ju nagu elus vmis ? `` . See poiss naeris ja siis ütles : ,,Kusjuures ei ole küll ja . Ma tundsin et sa vajad mind ja tulin maa peale. `` . Ma naersin samuti ja vastasin : ,,pff , haha , kuidas see võimalik saab olla ? `` . Kuid ta ei vastand mulle . Ja ta kadus . Jällegi , ma olin oma murega üksi ja segaduses . Siiski , ma olin väsinud ja ma sulgesin silmad ning jäin magama.


Unes ma nägin seda poissi korduvalt . Siis hiljem veel Krissi , Joonast & Andrest ja Janat . Ja selles unes polnud midagi head . Sest ma elasin kõike läbielatut unes uuesti läbi . Ning järsku , ma hakkasin unes kaljult alla hüppama. Ja ma hüppasin... . Kuid siis ma ehmatasin ja ma ärkasin üles. Ma arvasin kohe et see läheb täide. Ma tõusin siis ruttu üles ja läksin kohemaid läpakasse . Mul tuli ühesõnaga MÕTE . Läksin kohe ka msnni & panin musa käima ja kõrvaklapid kõrva. Ning , kohe alustas minuga juttu 3 inimest . Kuid ma ei vaadand neid , vaid läksin ka oma blogisse . Ja tegin pärast natukest mõtlemist algust oma ELUJUTUGA .


Möödus 15min v 20min . Ja ma olin valmis, oma esimese osaga. Pealkirjaks sai : Ühe tüdruku Elu. Ma olin õnnelik & sest ma sain ennast selle jutu kirjutamisega välja elada . Hiljem , ma vaatasin siis ülihea tujuga oma msnni ... ning nägin et Kris kirjutas mulle & Jana kirjutas ja Andres . Võtsin siis Krissi jutuvärgi lahti ja nägin et ta oli kirjutanud nii :


Kris . ' . says :

tttsau . mt ? . Kuidas meestega läheb ? ,Ma ei kirjutanud talle midagi vastu kohe , vaid muutusin kurvaks tagasi. samalajal vaatasin ka Jana jutuvärki ja seal oli nii :


Janzu . (#) . mjäuks , says :

jjou , kuule ... saad sa mulle teene teha ? , mine KÄRVA ÄRA KUSKIL. sinusugust pole vaja siia ja sa ju tead et , KRIS TAHAB MIND , MITTE SIND . sa liiga vvastik selleks. srrrry ; D .


Seda nähes , mul oleks peaaegu süda seisma jäänud.. . Ja Andrese kirjutatut ma ei tahtnud enam ausaltöeldes nähagi , kuid ma siiski vaatasin ... :


Anduuu , xd. says :

tttsauki kkiiisu . :) . kuule , sa välja viitsid ? ^^ .

Ma olin raskelt öeldes suures segaduses . Maisaanud aru , mis neil kõigil plaanis on . Kuid , nendest kõikidest hoolimatta , ma loobusin kurvast tujust ja mul tuli ka üks asi meelde. tuli meelde, KARL ! . et ta ju hellas mulle paar päeva tagasi . Helistasin siis Karlile ..


Mina : , tttsauks .

Karl : jou . kes oled ?

Mina. : Mellu , enam ei mäletagi ?

Karl : aajaa , srrrry musi. igatahes ja , mis problem on ?

Mina : hmm , sa õue viitsid ?

Karl : ikkkaikka . kuhu ? millal ? miskell ?

Mina : minujuurde , praegu ?

Karl : oo , hmm . ikka saab . ma arvan.

Mina : jessjess , dvj , hakka liikuma . tttsau .

Karl : okei , ttsau.


Ja mul oli plaan. poole tunni pärast jõudis Karl mu uksetaha . Ja me kallistasime ja läksime üles minu tuppa . Ja ma alustasin juttu : ,,Karl ... kas ma meeldin sulle ? `` . Ja ta oli imestunud , kuid siis vastas rahulikult : ,,Jap . mis ss ? `` . Mu nägu säras ja ma vastasin : ,,Eiii , nsm . ``. Ja ma meelega panin msnni pealkirjaks nii : Melllu ;* . KARLIGA ;3 . ssuve (#) . ... Sest ma teadsin et kui Kris seda näeb , läheb ta armukadedaks. kuid ma ei hakanud temaga rääkima , vaid läksin pärast seda välja msnnist . Siis aga läksime Karliga õue ja vastu tuli mulle palju tuttavaid. Natukese ajapärast möödus ka meist..

Head siis ! (: . Tee Õnneni . # 12 . nii mõtetu ja ma mõtlesin
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Noor Nõid: 13, Kõik oli nagu normaalne päev aga ma seisin äkki Delice-s suht lampi Kirna mõisa omanikug.. [198] Sisupuu sitemap
Noor Nõid: Nõie elu algus., Ma ei kirjuta veel sellest millest kõik alguse sai. Jäägu see üllatusek.. [174]
Võromaaveere: Aluksne hauakaevajad, Aluksne brigaad on järjest rohkem hakanud meil siinkandis käima. Ole.. [215]
euudised: Eestlaste uus teenuste eksport?, Loetud päevad tagasi vallutas uudistepealkirjasid see, kuidas.. (2) [529]
veebel: Eesti kasiinod, mis ei vaja mängimiseks konto avamist, Vähe tuntud tõde on, et Eestisse on tekki.. [251]
Toomas: Mööbel internetist?, Kas on võimalik saada kvaliteetne valmismööbel internetist või peaks laskma.. [280]
Kasiinoguru: Võimalused internetikasiinodes võitmiseks, Selle artikli kirjutajal on kogemusi internetika.. [236]
veebel: Eesti litsentsiga Online Kasiinod, Meelelahutusena on online kasiinod suurepäraseks ajaviiteks... [560]
veebel: Parimad spordiennustus leheküljed, Tegelen juba pikemat aega meelelahutusliku panustamisega. spo.. [544]
Katre: Projektide rahastamine ilma investoriteta, Kuna paljud on sõbrad on minu käest küsinud, kuidas ma.. [712]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Noor Nõid: 13, Kõik oli nagu normaalne päev aga ma seisin äkki Delice-s suht lampi Kirna mõisa omanikug.. [198] Hea kodulehe valmistamine
Noor Nõid: Nõie elu algus., Ma ei kirjuta veel sellest millest kõik alguse sai. Jäägu see üllatusek.. [174] Korraliku kodulehe tegemine
Võromaaveere: Aluksne hauakaevajad, Aluksne brigaad on järjest rohkem hakanud meil siinkandis käima. Ole.. [215] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Esmaspäev, 21. okt. 2019., kell 03:09 - parim aeg päevast
või tee uus
[3083] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0425s