On enda tekste ise toimetada. Arvamuste Tekstide toimetamisest kommentaaridena. Erinevate arvamuste avaldamine ja

puhul on lihtsaim moodus postitada enda Kõikidel autoritel on võimalus enda tekste ise toimetada. Arvamuste erisuste puhul on lihtsaim moodus postitada enda seisukohad tekstide kommentaaridena. Erinevate arvamuste avaldamine ja pluralistlike vaatepunktide Tekstide toimetamisest Kõikidel autoritel on võimalus enda tekste ise toimetada. Arvamuste erisuste puhul on lihtsaim moodus postitada enda seisukohad tekstide kommentaaridena. Erinevate arvamuste avaldamine ja pluralistlike vaatepunktide kirjeldamine on mootoriks, mis aitab vabal ja demokraatlikul ühiskonnal areneda. Sobimatud teksti

Tekstide toimetamisest Mulje.ee on eestikeelne blogiportaal, mis on loodud eelkõike selleks, et pakkuda keskkonda kirjalikuks eneseväljenduseks. Sisutekstid ja kommentaarid on kirjutatud portaali kasutajate poolt ja portaali toimetajatering koosneb ainult entusiastlikest vabatahtlikest. Kõikidel autoritel on võimalus enda tekste ise toimetada. Arvamuste erisuste puhul on lihtsaim moodus postitada enda seisukohad tekstide kommentaaridena. Erinevate arvamuste avaldamine ja pluralistlike vaatepunktide kirjeldamine on mootoriks, mis aitab vabal ja demokraatlikul ühiskonnal areneda. Sobimatud tekstid Kirjutiste postitamisel kontrollitakse need üle automaatsete filtritega, mis aitavad portaali hoida viisaka ja reklaamivabana. Portaali postitustel hoitakse silma peal ka vabatahtlike toimetajate poolt, kellel on vahendid tekstide toimetamiseks ja kustutamiseks. Sobimatute tekstide leidmisel on võimalus vabatahtlikke toimetajaid nende töös aidata ja saata neile viide sobimatule tekstile e-maili user = "toimetus";domain = "mulje.ee";document.write(' ');document.write(user + '@' + domain + ' '); kaudu. Kirjas on kindlasti soovitav ära märkida: Konkreetne aadress, millel tekst asub Kui tegemist on kommentaariga, siis lisaks veel ka autor ja postituse kellaaeg Mille poolest tekst on sobimatu või illegaalne Enda nimi ja kontaktandmed Autorite vastutus Portaal pakub kõigile soovijaile võimalust kirjutada ja enda tekste avaldada. Seda tehes eeldatakse, et kõik autorid järgivad kehtivaid seadusi ja on suutelised enda tekstide eest vastutust kandma.  Kõikid

Tekstide toimetamisest

Mulje.ee on eestikeelne blogiportaal, mis on loodud eelkõike selleks, et pakkuda keskkonda kirjalikuks eneseväljenduseks. Sisutekstid ja kommentaarid on kirjutatud portaali kasutajate poolt ja portaali toimetajatering koosneb ainult entusiastlikest vabatahtlikest.

Kõikidel autoritel on võimalus enda tekste ise toimetada. Arvamuste erisuste puhul on lihtsaim moodus postitada enda seisukohad tekstide kommentaaridena. Erinevate arvamuste avaldamine ja pluralistlike vaatepunktide kirjeldamine on mootoriks, mis aitab vabal ja demokraatlikul ühiskonnal areneda.

Sobimatud tekstid
Kirjutiste postitamisel kontrollitakse need üle automaatsete filtritega, mis aitavad portaali hoida viisaka ja reklaamivabana. Portaali postitustel hoitakse silma peal ka vabatahtlike toimetajate poolt, kellel on vahendid tekstide toimetamiseks ja kustutamiseks. Sobimatute tekstide leidmisel on võimalus vabatahtlikke toimetajaid nende töös aidata ja saata neile viide sobimatule tekstile e-maili kaudu.

Kirjas on kindlasti soovitav ära märkida:
  1. Konkreetne aadress, millel tekst asub
  2. Kui tegemist on kommentaariga, siis lisaks veel ka autor ja postituse kellaaeg
  3. Mille poolest tekst on sobimatu või illegaalne
  4. Enda nimi ja kontaktandmed

Autorite vastutus
Portaal pakub kõigile soovijaile võimalust kirjutada ja enda tekste avaldada. Seda tehes eeldatakse, et kõik autorid järgivad kehtivaid seadusi ja on suutelised enda tekstide eest vastutust kandma.  Kõikide kirjutiste puhul salvestatakse autorite ISP, sealhulgas IP andmed. Väljastame andmeid ainult seadustega ettenähtud juhtudel, kui tekstidega on kahjustatud kolmandate isikute huve, need on esitanud avalduse politseile ja viimane on portaalile esitanud ametliku päringu autori tuvastamiseks.

Portaal kui keskkond

Portaal ei vastuta selle kasutajate poolt postitatud sisu eest. Argumenteeritud avalduste alusel saame sobimatuid tekste mõistliku aja jooksul toimetada või neid kustutada.

Silmas tasub pidada, et portaali näol on tegemist eelkõige kasutuskeskkonnaga, mille analoogideks päris elus on näiteks õhk raekoja platsil või tänav, mida mööda võivad kõik kõndida. Olgu need näited arusaadavuse huvides ka pikemalt illustreeritud.
Hilisõhtusel tunnil raekoja platsil kõndijaid tabab nokastanud rullnokkade rõve sõim ja solvangud. Rahumeelsed jalutajad ei soovi solvanguid taluda ja helistavad politseisse.Politseil kulub kohalejõudmiseks üle veerand tunni ja noortekamp on selle aja jooksul minema loivanud, ning neid ei õnnestugi tuvastada.

Kas solvangutes tuleks selle peale süüdlaseks pidada linnavalitsust, kellele kuulub raekoja plats ja õhk selle kohal? Ilmselt siiski mitte.

Teine illustratsioon
Ühe päikesepaistelise laupäeva pärastlõunal väikealeviku tänaval jalutava vanapaari juurde hiilib ootamatult taskuvaras, kes haarab vanaproua käekoti ning tormab minema. Vanahärra püüab taskuvast jälitada, kuid ta ei ole enda ea tõttu just eriti kiire jooksja. Röövi ohvrid pöörduvad politseisse ja esitavad kuriteoavalduse, kotiröövel jääb siiski paraku küll tabamata.

Kas nüüd peaks juhtunus süüdistama kohalikku omavalitsust, sest aleviku tänavad on ju viimase hallata? Te teate juba vastust.

Mõlemad juhtumid illustreerivad ilmekalt, et avaliku keskkonna omanik ja haldaja ei oma enamasti õigust viia läbi juurdlusi, samuti ei ole kombeks taolistel juhtudel neid ka kolmandate isikute poolt sooritatud õigusrikkumiste eest vastutavaks pidada.

Me eeldame, et suurem osa portaalis kirjutavaid autoreid on viisakad ja kaaskondseid austavad inimesed. Üksikute ebameeldivate erandite puhuks ei ole praktiline palgata ülemäärast toimetajatearmeed, sest see tekitaks kulusid, mida kasutajad ei ole valmis kandma. Pakkudes soovijaile tasuta blogimiskeskkonda, loodame siiralt, et see arendab eestikeelset kirjakultuuri ja loob pinnase asjalikeks ning demokraatiat arendavateks aruteludeks.   On enda tekste ise toimetada. Arvamuste Tekstide toimetamisest kommentaaridena. Erinevate arvamuste avaldamine ja

Uusimad
Kodustaar.ee: Patsikummi ajalugu, Scrunchie on kerge ja lõbus aksessuaar, mis kannab endas kahte funktsi.. [73] Sisupuu sitemap
Kristo: Aiakujundamine - ideed ja mõtted, Millist aiatüüpi valida?Aiatüüpe on mitmeid erinevaid aga toon.. [108]
Sergei: Parimad majutusasutused Eestis?, Kuidas siis valida parimaid majutusasutusi Eestis? Üks võimalus.. [184]
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [412]
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [471]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [1274]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [582]
Andres: Riidest kottide disainid, Riidest kott peab kilekotist keskmiselt 300 korda kauem vastu, lisaks.. [827]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [673]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [770]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kodustaar.ee: Patsikummi ajalugu, Scrunchie on kerge ja lõbus aksessuaar, mis kannab endas kahte funktsi.. [73] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Aiakujundamine - ideed ja mõtted, Millist aiatüüpi valida?Aiatüüpe on mitmeid erinevaid aga toon.. [108] Korraliku kodulehe tegemine
Sergei: Parimad majutusasutused Eestis?, Kuidas siis valida parimaid majutusasutusi Eestis? Üks võimalus.. [184] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Teisipäev, 13. aprill 2021., kell 07:04 - parim aeg päevast
või tee uus
mulje.ee blogiportaal
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0444s