Tõrva hingamine on tervisele kahjulik

Tõrva hingamine on tervisele kahjulik

Tõrva hingamine on tervisele kahjulik Toomas Tõeleid teisipäeval, 18. jaan. 2005., kell 14:37:58 Autor hirmutab sõltuvusorjuses olijaid kurjalt kõrge suremusstatistikaga ja viitab, et tervis ning pikem eluiga on igaühe enda kätes. Suitsetamine on lääneliku kultuuriareaali kuuluvates riikides kõige suuremaks sõltuvuspaheks. Tubakafirmade suurtel kasumitel on ka varjukülg - tõrva sissehingamine on inimeste elule ohtlik. Kanada vähihai.. Loe lähemalt neljap., 20. jaan. 05., kell 11:12 Sally Eestis ei ole ju tubakatööstust, mis karmima maksustamise või hoopistükkis ärakeelamise tõttu kannataks või inimesi töötuks jätaks. Sestap peaks suitsetamise piiramine või isegi keelustamine suhteliselt libedalt minema. Ma isegi imestan, et siiani seda teemat nii leige ükskõiksusega on võetud. reedel, 25. märtsil 05., kell 15:42 Maar Kuidagi imelik on ajakirjandusest mingite pubi ja ööklubipidajate ohkimist lugeda - kardavad, et kui suitsetajatel, keda on ca. kolmandik inimestest ei lubata avalikes kohtades suitsetada, siis nad kaotavad hullult kliente. Mingil kummalisel kombel ei mahu neile pähe, et kaks kolmandikku inimestest, kes ei salli suitsuhaisu on täissuitsetatud "suitsutubadest" kauge kaarega ringi käinud. Lõpetagu halamine ja vaadaku parem uutele võimalustele näkku! kolmap., 20. aprillil 05., kell 12:52 oioi Suitsetamise keelamine on demokraatiavastane. Läheb täpselt niisama hästi läbi kui kuivseadus - see suurendaks vastuolusid riigi ja rahva vahel. Olgem ausad, suitsetajaid on palju. Perfektses maailmas eksisteerib täielik vabadus t

Tõrva hingamine on tervisele kahjulik

Toomas Tõeleid teisipäeval, 18. jaan. 2005., kell 14:37:58
Autor hirmutab sõltuvusorjuses olijaid kurjalt kõrge suremusstatistikaga ja viitab, et tervis ning pikem eluiga on igaühe enda kätes.

Suitsetamine on lääneliku kultuuriareaali kuuluvates riikides kõige suuremaks sõltuvuspaheks. Tubakafirmade suurtel kasumitel on ka varjukülg - tõrva sissehingamine on inimeste elule ohtlik. Kanada vähihai.. Loe lähemalt


neljap., 20. jaan. 05., kell 11:12
Eestis ei ole ju tubakatööstust, mis karmima maksustamise või hoopistükkis ärakeelamise tõttu kannataks või inimesi töötuks jätaks. Sestap peaks suitsetamise piiramine või isegi keelustamine suhteliselt libedalt minema. Ma isegi imestan, et siiani seda teemat nii leige ükskõiksusega on võetud.
reedel, 25. märtsil 05., kell 15:42
Kuidagi imelik on ajakirjandusest mingite pubi ja ööklubipidajate ohkimist lugeda - kardavad, et kui suitsetajatel, keda on ca. kolmandik inimestest ei lubata avalikes kohtades suitsetada, siis nad kaotavad hullult kliente. Mingil kummalisel kombel ei mahu neile pähe, et kaks kolmandikku inimestest, kes ei salli suitsuhaisu on täissuitsetatud "suitsutubadest" kauge kaarega ringi käinud. Lõpetagu halamine ja vaadaku parem uutele võimalustele näkku!
kolmap., 20. aprillil 05., kell 12:52
oioi
Suitsetamise keelamine on demokraatiavastane. Läheb täpselt niisama hästi läbi kui kuivseadus - see suurendaks vastuolusid riigi ja rahva vahel. Olgem ausad, suitsetajaid on palju.
Perfektses maailmas eksisteerib täielik vabadus teha, mida tahad. Piirama peaks lihtsalt seda, et suitsutoss suitsu mittesallivate inimesteni ei jõuaks. Keelamine piiraks suitsetajate vabadust.
kolmap., 27. aprillil 05., kell 11:36
Ma arvan, et see tubakatoodete tarbimise seadus tõstatab tegelikult laiema küsimuse mõnuainete lubatavusest või keelatusest. Kui palju mõnu on üksikisikule lubatav, et see liiga suurel määral ühiskonda ei kahjustaks?

Tegelikult on mul suitsetajatest südamest kahju. Nikotiin ON tugevat füsioloogilist ja psühholoogilist sõltuvust tekitav, eriti kui see on pakendis, mida on käepärane sageli ja igas kõikvõimalikus kohas tarbida. Parafraseerin eelmises lõigus esitatud küsimust - kui palju sõltuvust me peaksime sallima, et see ühiskondlikke eesmärkide saavutamist liialt kahjustama ei kipuks?


Arvamusrubriik
Andres: Riidest kottide disainid, Riidest kott peab kilekotist keskmiselt 300 korda kauem vastu, lisaks.. [453] Sisupuu sitemap
Iga Roju: Itaalia põgenikelembuse juured, Tegelikult on illegaalsete sisserändajate vastuvõtt ja ülevalp.. (2) [16107]
Eeno Riks: Maailma spämmisõbralikum riik?, Uus e-residentsuse idee kogub tuure ja lööb laineid. Uudne ja.. [3718]
ivar: Toidu kasutamine, Oleme harjunud, et ettevõtete imago ja brändid tehakse tihtipeale ümberteiste vä.. [5815]
ivar: Baltikumi ja Skandinaavia koostöö, Sattusin täna lugema huvitavat artiklit sellel teemal, kuidas S.. [4478]
raido: On siis kinnisvarabuum või ei ole?, Üldiselt tundus, et ootamas on stagnatsioon sarnaselt Eu.. [3719]
raido: Filmimaailma ja online pokker, Mitmed online pokkeri kõneisikud on mures, et antud film võib jätt.. [4185]
rait: Sathyagraha 2.0 versus Tallinna "tasuta" ühissõit 1.0, 2013 01 20 paiku tõmmati tasuta ühissõit ni.. (1) [21652]
ericita: Jõulud., Tuli mõte kodus midagi muuta,lisada ehk mõni väike sisustus element-no mis siis muud k.. [5547]
hiireke01: Mõttetera, Tihti tundub,et elu üle järele mõeldes meenub ainult halb.....Kuigi head on olnud.. (5) [25072]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [37] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [132] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [164] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Reede, 22. jaan. 2021., kell 21:30 - parim aeg päevast
või tee uus
(4) [34883] Arvamusrubriik
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0322s