Ka tuttavaks: Nimeks siis Kerttu- Kadi. Tutvutan ka end siis! (ja selle üle ääretult õnnelik!!!!)

aastane ja elan Tartus, käin Tartu Saagem siis ka minuga tuttavaks: Nimeks siis Kerttu- Kadi. 14- aastane ja elan Tartus, käin Tartu Descartes'i Lütseumis (ja selle üle ääretult õnnelik!!!!) 8c. klassis. Mul on toredad klassiõed- vennad ning seega ka Tutvutan ka end siis! Saagem siis ka minuga tuttavaks: Nimeks siis Kerttu- Kadi. 14- aastane ja elan Tartus, käin Tartu Descartes'i Lütseumis (ja selle üle ääretult õnnelik!!!!) 8c. klassis. Mul on toredad klassiõed- vennad ning seega ka parimad sõbrad, keda üldse olemas olla saab: Mirt, Kristin ja Merilin! Lemmiklauljaks on Hylene

Tutvutan ka end siis! Kerttu reedel, 25. augustil 2006., kell 21:55:05 Väga ebaviisakas minust, et hakkasin siin kohe kirjutama, ilma end tutvustamata. Kohe alljärgnevast kastist võite üht-teist minu kohta teada saada. Mina. Saagem siis ka minuga tuttavaks: Nimeks siis Kerttu- Kadi. 14- aastane ja elan Tartus, käin Tartu Descartes'i Lütseumis (ja selle üle ääretult õnnelik!!!!) 8c. klassis. Mul on toredad klassiõed- vennad ning seega ka parimad sõbrad, keda üldse olemas olla saab: Mirt, Kristin ja Merilin! Lemmiklauljaks on Hylene (kelle kodulehega ma juba mitu nädalat mässanud olen, aga siiani pole kuskile jõudnud). Lemmikbändiks aga Dynamint! (Jah, pead mind nüüd imelikuks?! Ela üle! Mulle Dynamint meeldib ja Sinu maitse üle (mis võib olla Tokio Hotel, aga ma võin ka eksida) vinguma ei tule, seega jäta ka minu maitse rahule! Maitse üle mitte ei vaielda, vaid kakeldakse;) Aga oma lemmiklauljale/bändile ei luba ma kunagi midagi halvasti öelda! Ja nii ongi! ) Okei, nüüd jäi Sul võibolla minust ülbe mulje, ära muretse, sa ei ole ainus, paljud arvavad seda, kuid eksivad rängalt, ma ei ole seda :). Kui ma tahan (mida ma tavaliselt ka teen) siis olen ma väga hoolitsev ja armas. :) Aga, kui mõni inimene mulle nii haiget teeb, siis olen valmis ka kurjaks minema! Aga seda teen ma üldjuhul harva. :) Siis veidi ka mu sõpradest (okei, peale seda paned sa vist selle lehe kohe kinni, aga püüa ellu jääda:D) Mirt: Ääretult hooliv ja kallis inimene! Selline säravate silmadega ja lihtsalt heatahtlik inimene, kellesuguseid kahjuks kohtab viimasel ajal

Tutvutan ka end siis!

Kerttu reedel, 25. augustil 2006., kell 21:55:05
Väga ebaviisakas minust, et hakkasin siin kohe kirjutama, ilma end tutvustamata. Kohe alljärgnevast kastist võite üht-teist minu kohta teada saada.

Mina.
Saagem siis ka minuga tuttavaks: Nimeks siis Kerttu- Kadi. 14- aastane ja elan Tartus, käin Tartu Descartes'i Lütseumis (ja selle üle ääretult õnnelik!!!!) 8c. klassis. Mul on toredad klassiõed- vennad ning seega ka parimad sõbrad, keda üldse olemas olla saab: Mirt, Kristin ja Merilin!
Lemmiklauljaks on Hylene (kelle kodulehega ma juba mitu nädalat mässanud olen, aga siiani pole kuskile jõudnud).
Lemmikbändiks aga Dynamint! (Jah, pead mind nüüd imelikuks?! Ela üle! Mulle Dynamint meeldib ja Sinu maitse üle (mis võib olla Tokio Hotel, aga ma võin ka eksida) vinguma ei tule, seega jäta ka minu maitse rahule! Maitse üle mitte ei vaielda, vaid kakeldakse;) Aga oma lemmiklauljale/bändile ei luba ma kunagi midagi halvasti öelda! Ja nii ongi! )
Okei, nüüd jäi Sul võibolla minust ülbe mulje, ära muretse, sa ei ole ainus, paljud arvavad seda, kuid eksivad rängalt, ma ei ole seda :). Kui ma tahan (mida ma tavaliselt ka teen) siis olen ma väga hoolitsev ja armas. :) Aga, kui mõni inimene mulle nii haiget teeb, siis olen valmis ka kurjaks minema! Aga seda teen ma üldjuhul harva. :)
Siis veidi ka mu sõpradest (okei, peale seda paned sa vist selle lehe kohe kinni, aga püüa ellu jääda:D)
Mirt: Ääretult hooliv ja kallis inimene! Selline säravate silmadega ja lihtsalt heatahtlik inimene, kellesuguseid kahjuks kohtab viimasel ajal üsna vähe. Hästi abivalmis ja mind kohutavalt palju aidanud. Kui Sul on juba selline sõber, siis usu mind, ta ei lase Sul vahepeal üldse elada:D kuid vahepeal lihtsalt ootad, milla teda näed ja teda saad tüüdata ja oma muredega kurnata. Mitte kunagi ei lase ta mul masenduse musta auku kukkuda, vaid käsib alati jääda positiivseks ja teeb kõik, et ma ikka rõõmsasse tujju jääksin. Uskuge mind, kui poleks teda, poleks ka mind, sest ma oleksin lihtsalt nii masenduses! Ühesõnaga kallis inimene!
Kristin: Nii, Kristin on väga tark ja hästi huvitavate mõtetega inimene! Ega ta eriti Mirdist erinegi, nagu Mirtki, on Kristin rõõmsameelne ja abivalmis klassiõde ja seega ka ääretult kallis sõbranna, kes kunagi ei kohku millegi uue proovimisest, ning väga abivalmis, ka tema on mind palju aidanud, kuigi mina olen vahepeal suhteliselt halvasti käitunud :$.
Kuid asi, mida ma kahetsen on see, et talle üht inimest tutvustasin..(A) , aga kui lugeda orkutist Kristini iseloomustust mulle, siis on ta elu ikka päikseline.. :D Aga see jäägu teise korda:D. Igatahes kallis sõbranna, kes paneb päikese särama! :)
Merilin: On hästi tark ja ilus sõbranna! Vahepeal ajab oma kiiksudega närvi (rattahirmuga:D) aga selle saab talle andestada ;). Merilinil on selline psühholoogiline mõtlemine, mis peale temaga väljasolemist paneb suhteliselt mõttesse ja pakub mõtlemisainet tükiks ajaks ja on väga arukas. Meriliniga ei hakka kunagi igav, sest temaga on lihtsalt ääretult tore koos olla, kui näeks teda ka tihemini, aga seda viga annab ka parandada :). Ääretult kallis! :)

Siis on muidugi ka teisi toredaid sõpru, aga nendest ei ole eriti rääkida, muidugi on "täheke", aga temast ei oska eriti iseloomustust kokku panna... Kuna ei ole temaga kunagi rääkinud rohkem, kui "tsau", aga selle vea parandan esmaspäeval. :)
Ahjaa, kuidas saab unustada VS'id!!! Oh, kui te ainult teaksite, kui vahva meil oli Kristini ja Mirdiga, kui teie meid taga ajasite! :D Seda aastat ei unusta ma kunagi! See oli selleks liiga tore!!! :D Me igatseme teid! ;)

Seega pean teid jälle oma sõpradega tüütama, aga siinkohal tänan veel oma kalleid sõpru: Mirti, Kristinit ja Merilini, kes mulle lootust andsid ja mulle hästi abiks igati olid! Ei unusta seda mitte kunagi!!!


Ka tuttavaks: Nimeks siis Kerttu- Kadi. Tutvutan ka end siis! (ja selle üle ääretult õnnelik!!!!)
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [43] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [137]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [568]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [336]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [517]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [665]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [661]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [708]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [955]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1036]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [43] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [137] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [171] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Laupäev, 23. jaan. 2021., kell 23:00 - parim aeg päevast
või tee uus
[3469] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0345s