Tunnen kui kesk saladusi, mida mina Unise lugeja pihtimus Woodman väidab, et kehadele meeldivad

tohiks teada. Jaanalindu ma ei hakka Kuningneitsit lugedes tunnen end kui kesk saladusi, mida mina ei tohiks teada. Jaanalindu ma ei hakka mängima; Maroin Woodman väidab, et kehadele meeldivad kujundid väga, mulle pole kunagi nad eriti meeldinud, sest Unise lugeja pihtimus Kuningneitsit lugedes tunnen end kui kesk saladusi, mida mina ei tohiks teada. Jaanalindu ma ei hakka mängima; Maroin Woodman väidab, et kehadele meeldivad kujundid väga, mulle pole kunagi nad eriti meeldinud, sest ma pole neid osanudki näha. Nüüd on olukord muidugi muutunud. Pigem otsisin noorena raamatuist mõtet

Unise lugeja pihtimus maiken laupäeval, 11. juunil 2005., kell 22:01:51 Kuningneitsit lugedes tunnen end kui kesk saladusi, mida mina ei tohiks teada. Jaanalindu ma ei hakka mängima; Maroin Woodman väidab, et kehadele meeldivad kujundid väga, mulle pole kunagi nad eriti meeldinud, sest ma pole neid osanudki näha. Nüüd on olukord muidugi muutunud. Pigem otsisin noorena raamatuist mõtet, puhast mõtet, mis oleks nagu kark jalutule, et suuta elus edasi minna ja mitte vigu teha. Kui ma nüüd jäerele mõtlen, siis vigu olen elus vähe teinud. Kõik mu vead tulenesid hirmust. Hirmust, et mind ei armastata. Nüüd tean, kust see hirm on pärit ja sedagi tean, et mu elu on olnud üks suur hirmudest vabanemine. Üldjoontes ma ju suuri vigu polegi teinud, mida praegu mainida. Mul on kolm last, kelle üle on olnud võimalus tunda vaid rõõmu. Arvan, et see tuleneb mu suhtumisest neisse, sest ma pole neid omandiks kunagi pidanud, vaid nad on mulle olnud head partnerid. Arvesse ei lähe Kaareli õnnetus ja arstide lohakus, mis kumbki minust ei sõltunud. Tänu minu oskusele diagnoosida haigusi ja inimest oleme me elu suurimast raskusest üle saanud. Võin olla rahul oma psühholoogi-pilgule, kodule ja eriti sõprade üle. Ses suhtes olen lausa rikas inimene. Täna sain oma üllatuskülaliselt kirja, mida ma ei osanudki oodata, sest ma lihtsalt arvasin, kui ta lahkus ja me näeme ehk taas poole aasta pärast. Ma ei julge enam ammu endale head soovida. Olen musta stsenaariumi enese jaoks ette kirjutanud, et võimalikud elulöögid ei pääseks mind ootamatult räsima.Ma ei tea, kas see on hea või h

Unise lugeja pihtimus

maiken laupäeval, 11. juunil 2005., kell 22:01:51

Kuningneitsit lugedes tunnen end kui kesk saladusi, mida mina ei tohiks teada. Jaanalindu ma ei hakka mängima; Maroin Woodman väidab, et kehadele meeldivad kujundid väga, mulle pole kunagi nad eriti meeldinud, sest ma pole neid osanudki näha. Nüüd on olukord muidugi muutunud. Pigem otsisin noorena raamatuist mõtet, puhast mõtet, mis oleks nagu kark jalutule, et suuta elus edasi minna ja mitte vigu teha. Kui ma nüüd jäerele mõtlen, siis vigu olen elus vähe teinud. Kõik mu vead tulenesid hirmust. Hirmust, et mind ei armastata. Nüüd tean, kust see hirm on pärit ja sedagi tean, et mu elu on olnud üks suur hirmudest vabanemine. Üldjoontes ma ju suuri vigu polegi teinud, mida praegu mainida. Mul on kolm last, kelle üle on olnud võimalus tunda vaid rõõmu. Arvan, et see tuleneb mu suhtumisest neisse, sest ma pole neid omandiks kunagi pidanud, vaid nad on mulle olnud head partnerid. Arvesse ei lähe Kaareli õnnetus ja arstide lohakus, mis kumbki minust ei sõltunud. Tänu minu oskusele diagnoosida haigusi ja inimest oleme me elu suurimast raskusest üle saanud. Võin olla rahul oma psühholoogi-pilgule, kodule ja eriti sõprade üle. Ses suhtes olen lausa rikas inimene.
Täna sain oma üllatuskülaliselt kirja, mida ma ei osanudki oodata, sest ma lihtsalt arvasin, kui ta lahkus ja me näeme ehk taas poole aasta pärast. Ma ei julge enam ammu endale head soovida. Olen musta stsenaariumi enese jaoks ette kirjutanud, et võimalikud elulöögid ei pääseks mind ootamatult räsima.Ma ei tea, kas see on hea või halb?
Ei ütleks, et ma terve elu olen närviliselt oodanud teiste heakskiitu ja tegutsenud selle nimel. Kolakaid saades ma olen enamasti enesele kindlaks jäänud ja tegutsenud südamesoovi sunnil. MU hingeväed on liikvel ja nad on mind viimastele aastatel väga muutnud: sõltumatuks ja ma ei väldi sugugi olukordi, kus võin vastu päid ja jalgu saada. Otse vastupidi, ma olen julgelt end "lahinguisse" heitnud ja imestusega kogenud, et mitte midagi halba ei juhtu. Kui ongi midagi halba, siis selle taga on leidunud alati mingi päiksekiir. Elu on nagu ring, mis ei vii mind kunagi samasse paika tagasi ja pikkamööda olen õppinud armastama kujundeid, kuigi ma olen veel ses maailmas kui uudishimulik lapseke, kes on avastanud midagi toredat, millega tegeleda.
Mingi võimas vägi minus armastab lugeda. Marion väidab, et väge ei ole võimalik hävitada, seda saavat vaid ümber vormida. See olevat hingeelu kohta käiv seadus. Niisiis, ma olen ümber vormunud.. Oma emale pole ma kunagi pahane olnud, et ta mind kaotada kunagi tahtis, kuid see pinge oli ikkagi minus rakutasandil olemas.
Ema olevat see, kes valitsevat meie veres voogavat elujõudu. Nüüd saan aru, miks koolis olin äpu. Kuid just raamatud on aidanud mul oma väge suurendada.

Kui paradiis peab olema kaotatud, et seda leida, siis on ju inimese elu ilma kannatusteta täiesti mõttetu elu. Mille pärast ma praegu kannatan? Ma ei oskagi ütleda. Kas see on ohtlik?
Ei saa anda midagi seesugust, mida pole kogetud. Nüüd saan aru, miks mu luule on selline nagu ta on. Mu eilne külaline ütles, et ma olen oma luulega temal peos. Ta ei öelnud seda halva varjundiga, pigem võis ta olekust välja lugeda, et mus pole tema jaoks saladusi.
Kas peab olema? Kas peame suhtlema ainult salapärastega? Ma arvan, et arengut silmas pidades on hea, kui me aina uusi saladusi teada saame. Seega loen ma Kuningneitsit veel ja veel. Raamat on tõesti täis saladusi. Ürgmeest ma olengi juba kaks korda lugenud ja loen kindlasti ka kolmandat. Kuningneitsi pean varsti raamatukokku tagasi viima, aga ma usun, et saan ka selle omale muretsetud. Oh, mis ma oleksin ilma lugemata? Kristiina Ehingi, kes selle raamatu tõlkis, on oma luule jaoks saanud tohutult mõjutusi sellest raamatust. Nüüd ma saan sellest aru. Tunnen kui kesk saladusi, mida mina Unise lugeja pihtimus Woodman väidab, et kehadele meeldivad
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [103] Sisupuu sitemap
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [489]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [297]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [505]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [638]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [652]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [697]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [943]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1027]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [1078]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [103] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [132] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [114] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 17. jaan. 2021., kell 15:03 - parim aeg päevast
või tee uus
[3054] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0339s