Usu

Usu

Usu BimBum neljapäeval, 1. märtsil 2007., kell 09:49:29 Samal ajal .. Loe lähemalt neljap., 1. märtsil 07., kell 12:11 muhhin Otse loomulikult tunnen ma ennast pärast sellist tähelepanuavaldust justkui kõrvust tõstetud ja valmistun täiega tohutute naisfännide hordidega kohtuma. Mehed võivad Mirošlavi poole pöörduda neljap., 1. märtsil 07., kell 13:10 BimBum Meesfännidele siis ka Selle kena Sloveenia kuti meiliaadress-vist ka MSN(peab veel täpsustama) miroslav69@slovenskijeb.sl neljap., 1. märtsil 07., kell 13:29 Skingirl Peaasi,et muhhin Su kõrvad väga välja ei veni sest nahk on kibe venima.Kõust on meil väga viksi intrvijuu teind ja kiitkem ka teda. neljap., 1. märtsil 07., kell 15:42 ei nohh Kui blogimisega juba tõsisemalt tegeletakse, võiks omale pähe tuupida selle, et pealkirja taha punkti ei panda kunagi. Minge kooli! neljap., 1. märtsil 07., kell 16:17 BimBum tra sa nohh, mine parem ja tao pihku kui meie kirjaoskust kommenteerima hakkad, vittu kui midagi muud norida pole siis üks väike punkt jääb ette, tra topi endale see perse. neljap., 1. märtsil 07., kell 16:56 BimBum Ma kommin siis kõutsi poolt ka punkte.Mina ta panin. esiteks pole see punkt! See on täpp. Selliseid täppe hakkavad sinusugused -Ei Nohh, kõikvõimalikes kohtades nägema siis kui neil sperma hakkab ajju valguma(juhul kui oled mees) Naistel juhtub see siis kui nad pole kas üldse või väga ammu saanud. Normaalse sugueluga inimesed täppe ei näe! Seega osta lits või pane pihku(mees) Või tee näppu või küsi keppi(naine) reedel, 2. märtsil 07.,

Usu

BimBum neljapäeval, 1. märtsil 2007., kell 09:49:29
Samal ajal

.. Loe lähemalt


neljap., 1. märtsil 07., kell 12:11
muhhin
Otse loomulikult tunnen ma ennast pärast sellist tähelepanuavaldust justkui kõrvust tõstetud ja valmistun täiega tohutute naisfännide hordidega kohtuma. Mehed võivad Mirošlavi poole pöörduda
neljap., 1. märtsil 07., kell 13:10
Meesfännidele siis ka Selle kena Sloveenia kuti meiliaadress-vist ka MSN(peab veel täpsustama) miroslav69@slovenskijeb.sl
neljap., 1. märtsil 07., kell 13:29
Skingirl
Peaasi,et muhhin Su kõrvad väga välja ei veni sest nahk on kibe venima.Kõust on meil väga viksi intrvijuu teind ja kiitkem ka teda.
neljap., 1. märtsil 07., kell 15:42
ei nohh
Kui blogimisega juba tõsisemalt tegeletakse, võiks omale pähe tuupida selle, et pealkirja taha punkti ei panda kunagi. Minge kooli!
neljap., 1. märtsil 07., kell 16:17
tra sa nohh, mine parem ja tao pihku kui meie kirjaoskust kommenteerima hakkad, vittu kui midagi muud norida pole siis üks väike punkt jääb ette, tra topi endale see perse.
neljap., 1. märtsil 07., kell 16:56
Ma kommin siis kõutsi poolt ka punkte.Mina ta panin. esiteks pole see punkt! See on täpp. Selliseid täppe hakkavad sinusugused -Ei Nohh, kõikvõimalikes kohtades nägema siis kui neil sperma hakkab ajju valguma(juhul kui oled mees) Naistel juhtub see siis kui nad pole kas üldse või väga ammu saanud. Normaalse sugueluga inimesed täppe ei näe!
Seega osta lits või pane pihku(mees) Või tee näppu või küsi keppi(naine)
reedel, 2. märtsil 07., kell 09:02
Janari
Mis asja te norite siin? Ja see, et pealkirja taha punkti ega täpikesi ai asetata, on siin kommenteerijatel õigus küll. Ei tea, kas Teie emakeele õpetajad ei olnud tasemel või puudus Teil kooliskäimise ajal absoluutselt tase. Eks see jäägu Teie endi otsustada, kuid punkte palun ärge pealkirja taha pange, te ju ei ole venelased, kes eestikeele grammatikast tuhkagi ei tea. Ärge häbivääristage eestlasi. Edu Teile.
reedel, 2. märtsil 07., kell 09:19
Kõuts
Janari musike-kas sa selle peale ei tule et kui näiteks Kõuts koolis käis olid hoopis teised grammatikareeglid kasutusel-minu ajal oleks ma etteütluse kahe saanud kui ma oleksin kirjutanud pensjonär mitte pensionär! See on aint üks näide.
reedel, 2. märtsil 07., kell 10:18
Skingirl
Ma käisin ka samal ajal koolis mis siis, et me ei kohtundud siis veel kõutsiga, oleksin talt süütuse ära võtnud aga see kuri saatus teda õnneks ei tabnud.
reedel, 2. märtsil 07., kell 11:23
isver
isver mis juttu te siin ajate. kja kas see kõuts on siis tänaseni süütu??? palu tal kapist välja tulla, las tunneb ka mõnu, pedekad raisk.
reedel, 2. märtsil 07., kell 11:27
Janari
Teised grammatika reeglid olid, on ja jäävad, kuid seda vaid autistidele, sest nemad on endi jaoks ise reeglid teinud. Ah jaa, teised reeglid olid, on ja jäävad ka näiteks Puiatu Erikooli(s). Palju edu teile!
reedel, 2. märtsil 07., kell 11:48
Skingirl
Väga soe on lugeda ,et ka Puijatu erakool on meie blogi ablas lugeja ja keeleõpet vajame me väga ja ma võime maksta teile punktide panemise ja ära võtmise eest krooni.
reedel, 2. märtsil 07., kell 12:54
Janari
Ei tea, kas sellistel, nagu Teie, leidub üldse krooni?
reedel, 2. märtsil 07., kell 12:55
Janari
Ei tea, kas Teil lahti ka läheb, kui Te neid kommentaare siin loete?
reedel, 2. märtsil 07., kell 12:57
Janari
Mulle tundub, et see kool ei ole Teie lugeja, vaid Teie koostaja, ehk siis, kui Te aru ei saanud, siis te ise ehk oletegi see Puiati Erikool!
reedel, 2. märtsil 07., kell 13:47
kõuts
Kulla Janari. Ära täna enam pepsikoolat joo! Jutt ja kiri on sul niigi piisavalt segased.Hoia oma noort maksa!
reedel, 2. märtsil 07., kell 15:50
Janari
Sa oled vist väga eakas? Pepsikoolat ei toodeta enam ammu, nüüd on coca cola ja pepsi!
reedel, 2. märtsil 07., kell 16:07
Skingirl
Kõuts on oma parimas eas, küll sa pedenimega poiss ka kohe vanaks saad. Ja sellse nimega kaua ei ela ära lõigatakse.


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [255] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [319]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [995]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [526]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [602]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [719]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [722]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [770]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [1024]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1108]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [255] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [319] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [456] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 7. märts 2021., kell 20:11 - parim aeg päevast
või tee uus
(19) [10042] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0308s