Vahel nii traagiline.'' Terve mu elu on Vabateemaline jutt. seda ja tee toda, vahel

üks põrgu, ei oskagi enam kuidagi ,,Elu võib vahel olla nii traagiline.'' Terve mu elu on olnud üks põrgu, ei oskagi enam kuidagi elada. Tee seda ja tee toda, vahel lihtsalt ei suuda. Kuid siis tuleb mulle tema meelde, tema kes aitab mind sel Vabateemaline jutt. ,,Elu võib vahel olla nii traagiline.'' Terve mu elu on olnud üks põrgu, ei oskagi enam kuidagi elada. Tee seda ja tee toda, vahel lihtsalt ei suuda. Kuid siis tuleb mulle tema meelde, tema kes aitab mind sellest üle, tema kes viib mu mõtted mujale. See on üks fantastiline poiss. Ja väga eriline poiss. Ta p

Vabateemaline jutt. Madlen Müür reedel, 21. jaan. 2011., kell 15:57:14 Minu väljamõeldud - LUGEGE JA AVALDAGE ARVAMUST! ,,Elu võib vahel olla nii traagiline.''   Terve mu elu on olnud üks põrgu, ei oskagi enam kuidagi elada. Tee seda ja tee toda, vahel lihtsalt ei suuda. Kuid siis tuleb mulle tema meelde, tema kes aitab mind sellest üle, tema kes viib mu mõtted mujale. See on üks fantastiline poiss. Ja väga eriline poiss. Ta pole isegi mu sõber, ega ka tuttav. Käime ühes koolis. Ning lausa ühes ja samas klassis. Ja ta istub mulle koolis väga lähedal. Kahjuks olen ma haledalt häbelik. Mul on ainult üks sõber ja ta nimi on Christina. Temaga me saame hästi läbi, suisa väga hästi. Aga see poiss, ma ei julge temga vestlust alustada, aina ootan ja ootan, et tema teeks esimese sammu. Ainus kord ma juhuslikult läksin temast mööda ja küsisin: ,,Kas sul viltpliiatsit on?'' ja tema vastuseks oli kahetäheline vastus: ,,Ei.'' . Mul on ikka sama tunne, et me oleme üksteisele loodud. Tean teda juba teisest klassist, kui ta sammus garderoobist välja, ma olin ainus keda ta vaatas, ning siis pilgu minu poolt ära pööras. Sellest ajast saadik vaatan ma ainult teda. Ta on isegi mind üks ainus kord kallistanud ja see juhtus pudelimängus klassiõhtul. Ta kallistus oli tugev, kuid samas ka õrn ja tagasihoidlik. Ma ei ole temaga mitte kunagi rääkinud. Tema juuksed on blondid ja ta nägu on hele, ta huuled on heleroosad ja silmad rohelised. Nagu unistuste prints valgel hobusel, aga valge hobuse asemel on tal jalgratas. Ta sõidab sellega iga hommik kooli. Miks ta küll on nii va

Vabateemaline jutt.

Madlen Müür reedel, 21. jaan. 2011., kell 15:57:14
Minu väljamõeldud - LUGEGE JA AVALDAGE ARVAMUST!

,,Elu võib vahel olla nii traagiline.''

 

Terve mu elu on olnud üks põrgu, ei oskagi enam kuidagi elada. Tee seda ja tee toda, vahel lihtsalt ei suuda. Kuid siis tuleb mulle tema meelde, tema kes aitab mind sellest üle, tema kes viib mu mõtted mujale. See on üks fantastiline poiss. Ja väga eriline poiss. Ta pole isegi mu sõber, ega ka tuttav. Käime ühes koolis. Ning lausa ühes ja samas klassis. Ja ta istub mulle koolis väga lähedal. Kahjuks olen ma haledalt häbelik. Mul on ainult üks sõber ja ta nimi on Christina. Temaga me saame hästi läbi, suisa väga hästi. Aga see poiss, ma ei julge temga vestlust alustada, aina ootan ja ootan, et tema teeks esimese sammu. Ainus kord ma juhuslikult läksin temast mööda ja küsisin: ,,Kas sul viltpliiatsit on?'' ja tema vastuseks oli kahetäheline vastus: ,,Ei.'' . Mul on ikka sama tunne, et me oleme üksteisele loodud. Tean teda juba teisest klassist, kui ta sammus garderoobist välja, ma olin ainus keda ta vaatas, ning siis pilgu minu poolt ära pööras. Sellest ajast saadik vaatan ma ainult teda. Ta on isegi mind üks ainus kord kallistanud ja see juhtus pudelimängus klassiõhtul. Ta kallistus oli tugev, kuid samas ka õrn ja tagasihoidlik. Ma ei ole temaga mitte kunagi rääkinud. Tema juuksed on blondid ja ta nägu on hele, ta huuled on heleroosad ja silmad rohelised. Nagu unistuste prints valgel hobusel, aga valge hobuse asemel on tal jalgratas. Ta sõidab sellega iga hommik kooli. Miks ta küll on nii vaikne ja tühine, mitte kellegiga ei räägi, nagu oleks tumm. Ükski tüdruk ei jumalda teda, ainult üks häbelik ja tagasihoidlik tüdruk ja selleks olen mina. Võibolla on asi selles, et mina olen brünett ja tema blond. Aga silmad on meil ühte värvi-rohelised. Kuid ühel päeval või isegi öösel muutub kõik, ma arvan seda. Ning juhtuski.

Oli tavaline varahommik ja nagu mul harjumuseks on, ärkan ma kell 7.00. Teadsin kindlalt, et nagunii on koolipäev. Sammusin ükskõikselt kööki, et juua kohvi ja süüa röstsaia. Ema oli juba tööle läinud, ning isa mul polnud. Olin ainuke laps peres. Ema oli mulle jätnud kirja:

Maris kullake!

Söö kindlasti midagi hommikul ja mine kooli!

Ära täna koolis poppi tee!Tulen täna õhtul kell 21.00.

Vaata, et õpid kõik ära ja siis mine välja kui tahad.

Sinu ema.

 

Ema ei jäta mulle kunagi kirja, ainult täna jättis ja esmakordselt. Pesin hambad ära, vaatasin telerit ja panin riidesse. Ning väljusin kodunt. Järjekordne vihmane päev oli. Tuhm, hall ja ükskõikne. Kõndisin kuni silmapiirile ilmus koolimaja ja peagi leidsingi end kooli eest. Garderoobis ma ei näinud seda poissi. Ka tema jopet ei rippunud garderoobi nagis. Väljusin garderoobist ja kõndisin teisele korrusele, seal pidi hakkama meie klassil füüsika tund. Õpetaja jõudis klassi juurde ja tegi meile klassiukse lahti. Kuid seda poissi ei olnud ikka veel tulnud. Ma eriti isegi ei teadnud teda, kuid muretsesin ta pärast liialt. Kui füüsika oli läbi saanud polnud teda ikka veel. Möödusid veel mõned tunnid, kuid teda polnud siiski veel koolis. Keegi ei muretsenud tema pärast, ainult mina. Küsisin mõndadelt: ,,Ega te ei tea kus Chris võiks olla?'' ja vastuseks sain: ,,Ei tea!'' Kõik Chrisi sõbrad käitusid ükskõikselt, kõigil oli temast pooge. Aga minul ei olnud.

Möödusid päevad ja nädalad. Läksin iga hommik kooli teadmata, kus ta küll võiks olla. Ühel hommikul ma lihtsalt ei suutnud kooli minna. Olin harjunud iga hommik teda koolis nägema. Aga nüüd? Teda polnud kolm nädalat koolis käinud. Isegi klassijuhatajatele polnud teatatud, miks Chris pole nii kaua koolis käinud. Peale selle, ma kartsin, et Chris äkki on teadmata kadunud. Kuid ühel õhtul, tegelikult hilisõhtul helistas keegi mulle. Võtsin kõne nii ruttu kui sain vastu.

Ja kuulsin sealt: ,,Tere, kas sina Maris?Ma olen Chrisi ema, Chris oli kolm nädalat kadunud, kuid nüüd ilmus ta välja, ta lebas kesklinnas verisena lume peal. Talle oli selga löödud viis noahoopi ja teda oli pussitatud. Me toimetasime ta haiglasse ja ainuke sõna mida ta lausus oli: ,,Maris, ma tahan Marist näha!'' Ja uinus. Kas saaksid siia tulla, ütlen sulle kohe, kus haiglas.''

,,Jaa, ma tulen kohe sinna ja ma tean kus see on! Aitäh, et te mulle ütlesite!''

Ma puhkesin nutma, kuidas võis nii juhtuda, kes seda teha võis? Pisarad voolamas mu põskedel tormasin kodunt välja haiglasse. Mind juhatati õigesse palatisse. Kui palatisse jõudsin ja Chrisi poole vaatasin, siis ta lausus: ,,Kui hea, et said tulla!'' Ma ei lausund midagi, võtsin talt käest kinni. Hoidsin ta kätt oma süles. Ma ei suutnud uskuda, kuidas ja kes seda tegi? Ja miks?! Ma nutsin, pisarad vohasid mööda mu põselohkusid. Ning Chris püüdis neid vaevu kuivatada. Kuid asjatult, pisaraid tuli ainult juurde. Ma istusin päevad ja ööd Chrisi voodi ees ja vaatasin ta paranemist. Üks öö ärkas ta järsult. Ta hingeldas ja siis lausus: ,,Maris aitäh, et sa mu vastu nii hea oled, ma palun vabandust, et ma koolis su poole tähelepanu ei pööranud, tegelikult ma tahan sulle midagi öelda, midagi väga tähtsat.''

Kuulasin teda asjalikult ja siis ta lausus: ,,Ma armastan sind!'' . Võtsin temalt ümbert kinni ja suudlesin teda ja siis laususin: ,,Ka mina armastan sind! Sa oled mulle koguaeg meeldinud!'' Kallistasime üksteist ja siis uinusime nagu väiksed lapsed.

Ärkasin päikesekiirte pärast, mis aknast sisse piilusid. Chris magas veel. Suudlesin teda laubale ja läksin tooma meile midagi kohvikust. Kui tagasi jõudsin, siis Chris hingas aeglaselt, ta süda lõi lööke aeglaselt. Ja lõpuks väga aeglaselt. Kutsusin arsti ja ta ütles, et läheksin palatist välja. Mind kutsuti tagasi poole tunni pärast. Chris oli ärkvel ja lausus: ,,Luba mulle, et kui mind enam ei ole, siis sa ei jää mind kauaks leinama ja, et sinu põski ei kata pisarad ja, et sa leiad kellegi kellega õnnelik olla edasipidi, kas lubad mulle seda üht?'' Olin sõnatu, kas siis Chris sureb, ma ei uskund teda, kallistasin teda ja ta ütles: ,,Kas lubad?'' Ja ütlesin talle õnnetult: ,,Jah, ma luban!'' Sain lõpuks aru, et Chris surebki, aga ma ei tahtnud seda.

Miks ta peab surema, oli ju halb, siis oli väheke rõõmu, aga nüüd?! Nüüd on kõik täiesti halb. Vaatasin ta poole ja ta ei hingand enam. Kutsusin nuttes arsti. Arst sisenes palatisse ja käskis mul jällegi palatist väljuda. Hiljem tuli arst uudisega: ,,Mul on kahju, et nii juhtus, aga ta ei jäänud elama, haavad olid väga sügavad ja tal oli väga raske hingata, mul on tõsiselt kahju!'' Puhkesin nutma.

Ma ei oska enam edasi elada ilma Chrisita. Tema tõi mu päeva rõõmu, päikest ja muretust. Tema oli see inimene, kes aitas mind raskustes. Ta oli kui kaitseingel minule. Kuid nüüd?! Miks kõik läks nii, ma tean, et juhuseid ei ole olemas, aga ikkagi. Äkki ongi see mu saatus.. Ma ei suuda enam edasi elada ja nüüd päriselt.

Kahe nädala pärast kirjutati minust ajalehes.

Eile kella üheksa paiku õhtul hüppas kaljuservalt alla 16 aastane neiu,

ning seejärel sooritaski enesetapu. Kahjuks teda ei suudetud enam päästa ja ta hukkus.

Avaldame kaastunnet tema lähedastele!

Ja selleks olingi mina.

Mina ei suutnud elada inimeseta, kes oli mulle nii kallis. Kõige kallim ilma peal! Lähedaste kaotamine on valus, aga selle poisi kaotamine oli mulle rängalt valus. Nüüd me kõrvuti lebamegi hauas, haua peal lilled ja meie nimed. Ning me olemegi koos, lahutamatud. Ja nagu öeldakse, kuni surmani, kuid meie saime olla kõrvuti alles siis kui surime.

PS hoia oma lähedasi ja paku tuget siis kui nad seda kõige rohkem vajavad, sest üks päev või öö võib olla liiga hilja ja

sa kahetsed seda elu lõpuni!

 

Vahel nii traagiline.'' Terve mu elu on Vabateemaline jutt. seda ja tee toda, vahel
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [3] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [103]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [499]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [297]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [509]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [639]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [653]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [698]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [944]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1028]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [3] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [103] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [132] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 17. jaan. 2021., kell 21:48 - parim aeg päevast
või tee uus
[3815] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0344s