Vai

Vai

Vai BimBum neljapäeval, 15. veebr. 2007., kell 10:51:24 .. Loe lähemalt neljap., 15. veebr. 07., kell 11:34 Skingirl Mina paneks ta nurka seisma ja pealt vaatama kuidas ma õlut joon.tra jälle ei saa märke täis ikka on vaja lällata neljap., 15. veebr. 07., kell 13:14 BimBum aga äkki ma peaks siis talle ka juba õlut pakkuma.Ja niipidi keerab kogu see jama mulle juba kahjulikuks. Kui ma endale ikka mingi mehe juba valin või naise -peab temast ikka mingi tulu ka tõusma!? neljap., 15. veebr. 07., kell 15:05 Skingirl Mina isiklikult arvan,et sa ei peaks selliseid mehi endale koju vedama , saad naise käest peksa kaa. neljap., 15. veebr. 07., kell 15:33 BimBum Ma ei saagi sihukesi endale koju viia-mul on lapsed ja loomad ka!Iial ei või teada mis mõnele poliitikule pähe tuleb!! neljap., 15. veebr. 07., kell 17:16 Longi Tundub ,et te ei räägi siin õigust vaid pilate ausaid inimesi.Kas teil häbi ka on, vaadake oma blogi ainult haige inimene võib selle peale tulla. neljap., 15. veebr. 07., kell 17:18 Kõuts Võib olla tõesti pilame?! Aga kas poliitikud meid ei pila? Nad ju lausa keeravad meile taha!? Iga päev!? See on siis meie meetod neile vastata! Longi sa võid ju ebameeldivate emotsioonide vältimiseks edaspidi piirduda Perekooli ja lemmikerakonna kodulehe külastamisega. Heil Edgar! neljap., 15. veebr. 07., kell 17:25 Skingirl Üks häbe on meil ikka kahe peale ja ka üks vige vänt. me vaatame kogu aeg üle, äkki tahaksite ise mister või missis longi meile kirjavigade parandajaks tulla.

Vai

BimBum neljapäeval, 15. veebr. 2007., kell 10:51:24

.. Loe lähemalt


neljap., 15. veebr. 07., kell 11:34
Skingirl
Mina paneks ta nurka seisma ja pealt vaatama kuidas ma õlut joon.tra jälle ei saa märke täis ikka on vaja lällata
neljap., 15. veebr. 07., kell 13:14
aga äkki ma peaks siis talle ka juba õlut pakkuma.Ja niipidi keerab kogu see jama mulle juba kahjulikuks. Kui ma endale ikka mingi mehe juba valin või naise -peab temast ikka mingi tulu ka tõusma!?
neljap., 15. veebr. 07., kell 15:05
Skingirl
Mina isiklikult arvan,et sa ei peaks selliseid mehi endale koju vedama , saad naise käest peksa kaa.
neljap., 15. veebr. 07., kell 15:33
Ma ei saagi sihukesi endale koju viia-mul on lapsed ja loomad ka!Iial ei või teada mis mõnele poliitikule pähe tuleb!!
neljap., 15. veebr. 07., kell 17:16
Longi
Tundub ,et te ei räägi siin õigust vaid pilate ausaid inimesi.Kas teil häbi ka on, vaadake oma blogi ainult haige inimene võib selle peale tulla.
neljap., 15. veebr. 07., kell 17:18
Kõuts
Võib olla tõesti pilame?! Aga kas poliitikud meid ei pila? Nad ju lausa keeravad meile taha!? Iga päev!? See on siis meie meetod neile vastata! Longi sa võid ju ebameeldivate emotsioonide vältimiseks edaspidi piirduda Perekooli ja lemmikerakonna kodulehe külastamisega. Heil Edgar!
neljap., 15. veebr. 07., kell 17:25
Skingirl
Üks häbe on meil ikka kahe peale ja ka üks vige vänt.
me vaatame kogu aeg üle, äkki tahaksite ise mister või missis longi meile kirjavigade parandajaks tulla.


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [205] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [275]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [869]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [472]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [583]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [708]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [707]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [753]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [1010]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1084]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [205] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [275] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [330] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Neljapäev, 25. veebr. 2021., kell 01:07 - parim aeg päevast
või tee uus
(7) [8654] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0299s