Vaikus vääriline vara ...

Vaikus vääriline vara ...

Vaikus vääriline vara ... Maar pühapäeval, 3. aprillil 2005., kell 11:33:59 Pühapäevahommikuti kostub mitmel pool kõrvu kohutav põmmimine. Need on kirikukellad, mis lõhestavad rahulikku pühapäevahommikust iseolemise rahu. Räige metalne kõmin tuletab justkui nõudlikult meelde, et vaja kirikusse minna, seal alandlikkust õppida ja pappidele andamit viia. Veendunud ateistina on selline pealetükkivus mulle solvav. Arvan, et nii hääle.. Loe lähemalt pühap., 3. aprillil 05., kell 11:54 Edmund Need ei olnud tavalised kellalöögid, vaid tähistasid umbes 1,1 miljardi katoliiklase leina ning kaotusvalu roomakatoliku kirikupea Johannes Paulus II surma puhul. Have some respect! pühap., 3. aprillil 05., kell 12:05 Maar Hmm, surm on muidugi üks tugevamaid kultuuriuniversaale, mis ei hooli riigipiiridest või usuklannide võimuvahekordadest. Samas, Edmund kust võtad õiguse öelda, et ühe inimese surm on tähelepanuväärsem kui teiste oma? Aafrikas sureb iga paari minuti tagant mõni laps nälja või arstiabi puudumise tõttu. Selle põhimõtte järgi peaksid kirikukellad kogu aeg tungivalt vaikust lõhestama. Ütle üks hea põhjus, miks ma peaksin sallima üdini ideologiseeritud (tasakaalustamatult esiletõstetud, ühe konkreetse organisatsiooni huve teenivat) informatsiooni esitusviisi? pühap., 3. aprillil 05., kell 12:16 Edmund Ma arvan, et siin on küsimus eelkõike uudisväärtuslikkuse olemuses. Lood prominentsetest ja lähedastest inimestest müüvad lihtsalt lehelugejate seas paremini kui tavalistest ja kaugetest. Sealjuures polegi tähtis, kas uudise sisuks on s

Vaikus vääriline vara ...

Maar pühapäeval, 3. aprillil 2005., kell 11:33:59
Pühapäevahommikuti kostub mitmel pool kõrvu kohutav põmmimine. Need on kirikukellad, mis lõhestavad rahulikku pühapäevahommikust iseolemise rahu.

Räige metalne kõmin tuletab justkui nõudlikult meelde, et vaja kirikusse minna, seal alandlikkust õppida ja pappidele andamit viia. Veendunud ateistina on selline pealetükkivus mulle solvav. Arvan, et nii hääle.. Loe lähemalt


pühap., 3. aprillil 05., kell 11:54
Need ei olnud tavalised kellalöögid, vaid tähistasid umbes 1,1 miljardi katoliiklase leina ning kaotusvalu roomakatoliku kirikupea Johannes Paulus II surma puhul. Have some respect!
pühap., 3. aprillil 05., kell 12:05
Hmm, surm on muidugi üks tugevamaid kultuuriuniversaale, mis ei hooli riigipiiridest või usuklannide võimuvahekordadest. Samas, Edmund kust võtad õiguse öelda, et ühe inimese surm on tähelepanuväärsem kui teiste oma?

Aafrikas sureb iga paari minuti tagant mõni laps nälja või arstiabi puudumise tõttu. Selle põhimõtte järgi peaksid kirikukellad kogu aeg tungivalt vaikust lõhestama. Ütle üks hea põhjus, miks ma peaksin sallima üdini ideologiseeritud (tasakaalustamatult esiletõstetud, ühe konkreetse organisatsiooni huve teenivat) informatsiooni esitusviisi?
pühap., 3. aprillil 05., kell 12:16
Ma arvan, et siin on küsimus eelkõike uudisväärtuslikkuse olemuses. Lood prominentsetest ja lähedastest inimestest müüvad lihtsalt lehelugejate seas paremini kui tavalistest ja kaugetest. Sealjuures polegi tähtis, kas uudise sisuks on sünd, surm, ametisse pühitsemine või võimult kukutamine.
pühap., 3. aprillil 05., kell 12:24
Hmm, selle lähedusega on nagu on. Ma saan aru, et siin on tegemist pigem vaimse läheduse ja samastumisega kui geograafilisega. Mina isiklikult ei tunne vagameeste laiutamise vastu mingit sümpaatiat. Veelgi enam, kogen ideoloogliselt salakavalate meediatrikkide abil ükskõik millise organisatsiooni populariseerimise vastu sügavat jälestust.
pühap., 3. aprillil 05., kell 12:37
Maar, meedia jälgib teatud demokraatlikule ühiskonnale omaseid jooni, nii kajastatakse uudiseid, mida arvatakse suurele hulgale inimestele korda minevat. 1,1 miljardit katoliiklast, kellest suur osa elab Euroopalikus kultuuriruumis moodustab selge enamiku, et uudise ülesvõtmist õigustada.
pühap., 3. aprillil 05., kell 12:41
Eestis elab AK andmetel vaid umbes 6000 katoliiklast. Kui järgida pelgalt enamuse huvide printsiipi, siis peaks nii väikest huvigruppi puudutava uudise täiega maha vaikima. Võibolla tundub see paavsti surma valguses pisut pragmaatilisena, kuid kui katoliiklikul kirikul oleks rohkem võimu, siis piiraks see mitmeid inimvabadusi, näiteks keelaks ära homoabielud, abortide tegemise ja isegi rasestumisvastaste vahendite kasutamise.
pühap., 3. aprillil 05., kell 12:46
Maar, Sinus pole kübetki inimlikkust. Ma arvan, et võiksid ikkagi pisut kaastunnet üles näidata. Kasvõi vormiliseltki. Sinusuguste pärast lokkabki meil praegu moraalitus ja maailm on huku äärele viidud. Kui kõik inimesed elaksid kristlike põhimõtete järgi, oleks maailm elamiseks palju parem koht.
pühap., 3. aprillil 05., kell 12:51
See näeks siis rohkem silmakirjalikkuse moodi välja. Olen püüdnud enese ja teiste vastu laias laastus ikka ausaks jääda.

Selle meediajutu peale veel, et tõenäoliselt ei tehtud AK erisaadet lihtsalt selle pärast, et seal töötaksid maailma kõige inimlikumad ja kaastundlikumad inimesed, vaid et kõigile uudiskriteeriumitele vastavat materjali oli lihtsalt kuhjaga käes. Milleks muidu nii uudistevaesel ajal laialt käes olevat videomaterjali niisama tühja lasta?

Edmund, hoolimata sellest, et me ei jõudnud teineteise seisukohtadele suuremat lähemale, oli meil väga sisukas dialoog. Lõpetan nüüd ja lähen hoopis peikaga välja jalutama. Päiksesepaiste ja kevad ju.

Samas jään ikkagi seisukohale, et kirikukellade metalne lärm häirib inimesi nende igapäevastes toimetustes ja mõjub kultuuriliselt irrelevantse ning pealesunnituna.
teisip., 5. aprillil 05., kell 02:23
vaidlesime ka eile sõpradega sel teema. põhimõtteliselt on tegemist institutsiooniga, mis on pidev ja kestab isikutest sõltumata. seda esindab üks inimene, kes oli väga vana ja haige, nüüd ta suri . kelli ma ei kuulnud, aga ega see mullegi meeldiks jah. pms peaks inimesed siiski võrdsed olema ja minu surma puhul vaevalt sellist trianglit ette võetakse. nii et ma elan oma elu edasi ja ei emotsioneeru eriti.
teisip., 5. aprillil 05., kell 13:34
Marek
Ma pean järgmiseks teisipäevaks majandusõpetuse tunniks mingi äriplaani idee välja mõtlema. Olen selle väljamõtlemisega kohe hästi kimpus.

Siis tuli mulle idee, et hakkan pakkuma teenust, mille tellijad saavad peale surma õndsaks. Kohe hästi õndsaks. Ja igavesest ajast igaveseks. Idee teravmeelsus seisneb selles, et rulli peavad kõik muidugi kohe nüüd välja köhima.

Järgmiseks kerkib kohe esile hinnakujunduse probleem. See ei tohiks liiga madal olla aga samas ka mitte liiga kõrge. Kõige parem on vist kui on palju püsikliente, kes teevad regulaarseid makseid. Peale pikka kaalutlemist mõtlesin välja, et umbes 1/10 kõigist klientide sissetulekutest oleks täitsa optimaalne summa.

Ma mõtlesin, et võin selle teenuse usaldusväärsuse tõstmiseks anda ka absoluutse õndsuse garantii. See tähendab, et kui kliendid pole pärast surma saavutatud õndsusega rahul, siis saavad teatud tingimustel kogu eluajal makstud raha tagasi nõuda.

Ma arvan, et see on kohe täitsa originaalne idee. Ma pole küll kuulnud, et sellist ettevõtet oleks kunagi varem kellegi teise poolt tehtud. Eks vaatame, mis õpetaja järgmisel nädalal selle peale ütleb.
neljap., 7. aprillil 05., kell 09:38
Angst
Ma arvan, et selline idee Sul majandusõpetuses küll läbi ei lähe - see klassifitseeruks joonelt petturluseks. See teenus, mida Sa pakud on liiga ähmane, eelkõike tekib raskusi klientide rahulolu kontrollimisel.
reedel, 8. aprillil 05., kell 11:17
Täitsa huvitav, et sellise "äriplaaniga" lagedale tulevad inimesed tembeldatakse joonelt petturiteks, samas kui inimeste surmahirmu ja ebakindluse najal juba mitmendat aastatuhandet süüdimatult liugu lasknud katoliku kirikut peetakse siiani mingil imekombel väga auväärseks organisatsiooniks.
neljap., 14. aprillil 05., kell 16:10
Marek
Nagu arvata oli, põrmustati mu idee teisipäeval täielikult. Milline häbi ja avalik teotus! Vaju või maa alla. Mõtlesin sellise fiasko võimalike põhjuste üle ja leidsin, et kirik on igavese õndsuse pakkujate vahelise konkurentsi vähendamiseks välja töötanud moraali, mille järgi tuleb konkureerivad organisatsioonid juba eos lämmatada. Õpetajad ja teised mu hea idee materdajad on lihtsalt moraalimonopoli poolt lõa otsas peetavad, iseseisva mõtlemiseta kelgunöörid. Ütlen suurmonopolide poolt läbi viidavale omakasupüüdlikule ajupesule enda kindla ei!


Muusikaelamus
Freddie Mercury: "John & Elvis Are Dead", Close friend of mine as a child fell into a slumberNo sign of.. [3389] Sisupuu sitemap
Freddie Mercury: "N.M.K.Ü.", "N.M.K.Ü." (orig. Village People Y.M.C.A) Noorte Meeste Kristlik.. [3508]
Freddie Mercury: "Valvejoodik", Valvejoodik"(or ig. J.Steinfeldt Tiigrikutsu) Mul juba sünnist saat.. [3171]
Säde: Tänan Sind Marek Sadam!!,  Minu kodukülas esine s Marek Sadam ja Toomas Laur. Mul oli ko.. [4855]
bangeman: Homme Plink Plonk, Homme siis üle kahe aasta jälle plaanis Plink Plonkile minna. Selle aasta e.. [5340]
Moonily: Vesiroosivisioon Raplas!, 27. veebruaril asub Raplas noorte ansamblite konkursil Vesiroosivisi.. [5131]
Katrin: Urban Symphony läheb võitma, 2009 Eesti esindajad Eurovisioonil - Urban Symphony on välja lasknu.. [5546]
Mooni: VESIROOSIVISIOOON, 28.veebruaril toimub 13 aastat järjest suurepärane muusikasündmus: Vesiroosivi.. (2) [27410]
musika: Ma kuulan, Kuulan muusikat mis on võimeline mind kuulama panema ,,Hiljuti kuulasin Kellegipool.. [5308]
Kokk: Äike Päike - NIKI (MCO REMIX), ... Äike päike suvi ja kaunid ilmad.... äike päike sügis ja talvekü.. (1) [296430]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [233] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [300] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [390] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Esmaspäev, 1. märts 2021., kell 15:44 - parim aeg päevast
või tee uus
(13) [141192] Muusikaelamus
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0303s