Päeva on kõigil Eesti elanikel, olenemata Veel 10 päeva on Elu paremaks muutmise konkurss ideedeks avatud meie elu lihtsamaks, mõttekamaks, säästlikumaks.

või tegevusalast, võimalus formuleerida nupukaid ettepanekuid, Veel kümne päeva jooksul on kõigil Eesti elanikel, olenemata vanusest või tegevusalast, võimalus formuleerida nupukaid ettepanekuid, mis muudaksid meie elu lihtsamaks, mõttekamaks, säästlikumaks. Peapreemia on 100 0 Veel 10 päeva on Elu paremaks muutmise konkurss ideedeks avatud Veel kümne päeva jooksul on kõigil Eesti elanikel, olenemata vanusest või tegevusalast, võimalus formuleerida nupukaid ettepanekuid, mis muudaksid meie elu lihtsamaks, mõttekamaks, säästlikumaks. Peapreemia on 100 000 krooni, samuti saavad eesti ettevõtjad alustada koostöös huvitavamate ideede autoritega uute tood

Veel 10 päeva on Elu paremaks muutmise konkurss ideedeks avatud Katrin Mesilane neljapäeval, 3. mail 2007., kell 17:32:28 Sügisel Eesti Kunstiakadeemia (EKA) Disaini Innovatsioonikeskuse poolt Disainiaasta raames väljakuulutatud Elu paremaks muutmise konkursile saab oma ideid esitada 14. maini k.a. Esmakordselt Eestis väljakuulutatud Elu paremaks muutmise konkurss toimub Disainiaasta raames Veel kümne päeva jooksul on kõigil Eesti elanikel, olenemata vanusest või tegevusalast, võimalus formuleerida nupukaid ettepanekuid, mis muudaksid meie elu lihtsamaks, mõttekamaks, säästlikumaks. Peapreemia on 100 000 krooni, samuti saavad eesti ettevõtjad alustada koostöös huvitavamate ideede autoritega uute toodete ja teenuste loomist. "Igaüks meist tõdeb päevast päeva, et asjad ei ole nii, nagu peaks," märkis žürii liige, EKA tootedisaini õppejõud Martin Pärn, "Sageli tundub, et kui oleks meie teha, toimiks kõik palju paremini - ladusamalt ja mõistuspärasemalt. Enamasti jääb see siiski ainult mõtteks." Elu paremaks muutmise konkursi eesmärgiks on loovuse, disaini ja innovatsiooni väärtustamine ning tutvustamine laiemale üldsusele, samuti disainerite ja leidurite oskuste demonstreerimine ning arendamine. "Haarakem härjal sarvist ning loogem ise endale uus hea elu," julgustas Pärn. Auhinnarahaga avaneb võimalus oma idee elluviimist alustada. Samuti pakub Disaini Innovatsioonikeskus ettevõtlusalast nõustamist säravamate ideede autoritele ja otsekontakte ettevõtjatega. Konkursile oodatakse disainilahendusi ja kontseptsioone, m

Veel 10 päeva on Elu paremaks muutmise konkurss ideedeks avatud

Katrin Mesilane neljapäeval, 3. mail 2007., kell 17:32:28
Sügisel Eesti Kunstiakadeemia (EKA) Disaini Innovatsioonikeskuse poolt Disainiaasta raames väljakuulutatud Elu paremaks muutmise konkursile saab oma ideid esitada 14. maini k.a.

Esmakordselt Eestis väljakuulutatud Elu paremaks muutmise konkurss toimub Disainiaasta raames
Veel kümne päeva jooksul on kõigil Eesti elanikel, olenemata vanusest või tegevusalast, võimalus formuleerida nupukaid ettepanekuid, mis muudaksid meie elu lihtsamaks, mõttekamaks, säästlikumaks. Peapreemia on 100 000 krooni, samuti saavad eesti ettevõtjad alustada koostöös huvitavamate ideede autoritega uute toodete ja teenuste loomist.

"Igaüks meist tõdeb päevast päeva, et asjad ei ole nii, nagu peaks," märkis žürii liige, EKA tootedisaini õppejõud Martin Pärn, "Sageli tundub, et kui oleks meie teha, toimiks kõik palju paremini - ladusamalt ja mõistuspärasemalt. Enamasti jääb see siiski ainult mõtteks."

Elu paremaks muutmise konkursi eesmärgiks on loovuse, disaini ja innovatsiooni väärtustamine ning tutvustamine laiemale üldsusele, samuti disainerite ja leidurite oskuste demonstreerimine ning arendamine.

"Haarakem härjal sarvist ning loogem ise endale uus hea elu," julgustas Pärn.

Auhinnarahaga avaneb võimalus oma idee elluviimist alustada. Samuti pakub Disaini Innovatsioonikeskus ettevõtlusalast nõustamist säravamate ideede autoritele ja otsekontakte ettevõtjatega.

Konkursile oodatakse disainilahendusi ja kontseptsioone, mis on innovaatilised nii oma idee, vormi, tehnoloogia kui ka funktsionaalsuse poolest. Esitatud töö peab olema esitaja originaallooming, need ei tohi olla eelnevalt tootmisse antud ega ka teistele konkurssidele esitatud, meedias tutvustatud või näitusele välja pandud.

Elu paremaks muutvaid ideid hindava žürii koosseis on muljetavaldav. Oma nõusoleku on andnud EKA rektor Signe Kivi, teadus.ee juhataja Tiit Kändler, Tallinna Tehnikaülikooli (TTÜ) majandusteaduskonna turunduse õppejõud Rene Arvola, EKA tootedisaini õppejõud Martin Pärn, Eesti Disainerite Liidu (EDL) esimees Ilona Gurjanova, Eesti Leiutajate Liidu esimees Aivar Kaljula ja Erakond Eestimaa Rohelised juhatuse liige Marek Strandberg.

Tööde esitamise lõpptähtaeg on 14. mai 2007. aastal kell 16.00. Tulemused tehakse teatavaks 18. juunil konkursile esitatud paremate tööde näituse avamisel.

Rohkem infot tööde esitamise reglemendi kohta ning konkursiga seotud küsimused internetilehel www.disainiaasta.ee


Lisainformatsioon:

Riin Kranna-Rõõs
Disainiaasta projektijuht
52 70226
626 7109
info@disainiaasta.ee

Katrin Mesilane
Disainiaasta meediajuht
51 69139
Päeva on kõigil Eesti elanikel, olenemata Veel 10 päeva on Elu paremaks muutmise konkurss ideedeks avatud meie elu lihtsamaks, mõttekamaks, säästlikumaks.
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Kultuuriuudised
Iti Teder: Veljo Tormise Virtuaalkeskuse kujunduskonkurss, Käesoleval aastal tähistavad kogu maailma koo.. [1503] Sisupuu sitemap
Marko Kaldur: Algas Teeliste Kirikute uus hooaeg, "Teeliste kirikud" eesmärk on tutvustada nii.. [3162]
tteater: "Sõnadeta mäng" - T-TEATER, Kõrb. Pimestav valgus.Inimene paiskub lavale. Ta kukub, tõuseb, puh.. [4449]
Kaire Papp: Oktoobris toimub esmakordselt uus festival ÜLE HELI, Esimesel aastal on festivali teemaks.. [4218]
Raske Raud: Tuunitud, mehiste masinate show, Juulikuus saab Tallinna lauluväljakul näitusel Baltic Truck.. [5034]
Maale elama: Maal on avarust ja mulda, Kindlasti tead, et maal on palju tühjalt seisvaid talusid, mis oo.. (2) [33237]
Tall Ships Races: Saaremaad väisanud suursugune purjelaevastik peatub nädalalõpul Riia, „Tall Ship.. [4152]
Piia: Linna Pea Rock 2012, Sellel aastal juba neljateistkümnendat korda toimuv Linna Pea Rock toob laval.. (2) [17119]
Monika Lell: Tudengite Talvepäevad 2012, Tudengite Talvepäevad on 14. korda Pärnus toimuv pidu ja möll,.. [5041]
Eleny: Vesiroosivisioon 2012, Visioon hakkab rokkima laupäeval, 25. Veebruaril kell 18.00. PILET 2 &euro.. [4539]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [96] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [125] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [107] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Laupäev, 16. jaan. 2021., kell 04:36 - parim aeg päevast
või tee uus
[4219] Kultuuriuudis
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0342s