Planeedid majades ja aspektides. Veel üks horoskoop KUU SKORPIONIS Kuu

Jun 9.00 - Horoskoop Sünnikaardi planeedid märkides, majades ja aspektides. 24 Jun 9.00 - KUU SKORPIONIS Kuu Skorpionis annab Teie tunnetele kirglikkust ja jõulisust. Teie emotsionaalne elu võib võib olla üsna äärmu Veel üks horoskoop Horoskoop Sünnikaardi planeedid märkides, majades ja aspektides. 24 Jun 9.00 - KUU SKORPIONIS Kuu Skorpionis annab Teie tunnetele kirglikkust ja jõulisust. Teie emotsionaalne elu võib võib olla üsna äärmuslik. Teile on omane kriitilistes situatsioonides kiiresti tegutseda. See on tingitud pidevast a

Veel üks horoskoop maiken neljapäeval, 16. juunil 2005., kell 12:07:42 Leidsin äsja koha, http://www.horoskoop.net/index.php kus ülima täpsusega (isegi sünni kellaaega minutilise täpsusega nõuti) kirjeldatakse mind. Väga huvitav jätk mu enese jaoks, eriti kui silmas pidada eelmist horoskoopi. Ma ei ole kunagi olnud suur horoskoopide-uurija. Pigem uudishimust lähenen asjale, et kas läheb täppi. No läheb , kuid.... Horoskoop Sünnikaardi planeedid märkides, majades ja aspektides. 24 Jun 9.00 - KUU SKORPIONIS Kuu Skorpionis annab Teie tunnetele kirglikkust ja jõulisust. Teie emotsionaalne elu võib võib olla üsna äärmuslik. Teile on omane kriitilistes situatsioonides kiiresti tegutseda. See on tingitud pidevast alateadlikust valvelolekust ja heast psühholoogilisest vaistust. Teie terav intuitsioon lubab inimesi kergesti läbi näha. Teid on üsna raske petta, sest naiivsust on Teis küll kõige vähem. See seis annab terava elu ja surma tunnetuse. Sügavad eksistentsi probleemid pakuvad Teile huvi. MERKUUR VÄHIS Niisugune Merkuuri asend annab alust arvata, et Te olete suhtlemises teistega peenetundeline ja vahest ülearugi tagasihoidlik, Te nagu ei julgeks alati oma mõtteid avaldada. ----------------------- Just, aga blogis julgen, see on ka üks paljudest blogimise põhjustest ------------------------------- Tihti juhtub nii, et oma sisimas ei ole Te nõus mõne vestluskaaslase väite või seisukohaga, kuid kas pelglikkusest või liigsest diskreetsusest jätate oma arvamuse välja ütlemata. ---------------------

Veel üks horoskoop

maiken neljapäeval, 16. juunil 2005., kell 12:07:42
Leidsin äsja koha, http://www.horoskoop.net/index.php kus ülima täpsusega (isegi sünni kellaaega minutilise täpsusega nõuti) kirjeldatakse mind. Väga huvitav jätk mu enese jaoks, eriti kui silmas pidada eelmist horoskoopi. Ma ei ole kunagi olnud suur horoskoopide-uurija. Pigem uudishimust lähenen asjale, et kas läheb täppi. No läheb , kuid....

Horoskoop Sünnikaardi planeedid märkides, majades ja aspektides.
24 Jun 9.00 -

KUU SKORPIONIS
Kuu Skorpionis annab Teie tunnetele kirglikkust ja jõulisust.
Teie emotsionaalne elu võib võib olla üsna äärmuslik.
Teile on omane kriitilistes situatsioonides kiiresti tegutseda.
See on tingitud pidevast alateadlikust valvelolekust ja heast psühholoogilisest vaistust.
Teie terav intuitsioon lubab inimesi kergesti läbi näha.
Teid on üsna raske petta, sest naiivsust on Teis küll kõige vähem. See seis annab terava elu ja surma tunnetuse.
Sügavad eksistentsi probleemid pakuvad Teile huvi.

MERKUUR VÄHIS
Niisugune Merkuuri asend annab alust arvata, et Te olete suhtlemises teistega peenetundeline ja vahest ülearugi tagasihoidlik,
Te nagu ei julgeks alati oma mõtteid avaldada.
-----------------------

Just, aga blogis julgen, see on ka üks paljudest blogimise põhjustest
-------------------------------
Tihti juhtub nii, et oma sisimas ei ole Te nõus mõne vestluskaaslase väite või seisukohaga, kuid kas pelglikkusest või liigsest diskreetsusest jätate oma arvamuse välja ütlemata.
-------------------------------------------------
isega olen alati imestanud, et miks?
-----------------------------------------------------
Olete üsna tundlik ja solvute kergesti, ning siis panete oma suu sootuks lukku.
. Nii rääkimises kui ka kuulamises lasete Te ennast juhtida peaasjalikult tunnetest.
Sageli avalduvad Teie mõtted tundevarjundite kujul Teie näoilmes, ning need räägivad palju selgemat keelt kui sõnad.
Teie mällu talletuvad peaasjalikult sündmused ja teabekatked, mis avaldavad Teile emotsionaalset mõju.
Kõik ülejäänu, mis ei pane Teie tundekeeli võnkuma, jääb Teist fikseerimata ja mälurakkudesse salvestamata.
---------------------
Ülimalt õige !
----------------------------
Te saavutaksite elus palu enamat, kui võtaksite südame rindu ja arutaksite käsitletavad probleemid igakülgselt ja põhjalikult läbi. ˇrge jätke erimeelsuste korral oma arvamust otse oponendile välja ütlemata. Uskuge, sellest ei ole mingit kasu, kui Te õigel ajal olete vait ja alles hiljem kellelegi teisele kaebate, kui valesti see või teine isik Teie arvates mõtles, ütles või toimis.
------------------------------
Püüan meeles pidada!
---------------------------------

Loomupärase traditsionalistina klammerdute Te konservatiivsete arvamuste ja tõekspidamiste külge. Kõik vana tundub Teile mugava ja turvalisena ning kõik uued ideed hirmutavad Teid sedavõrd, et Te keeldute neid tihtipeale kuulamastki.
-------------------------------------------------
Alateadvus ilmselt teab seda suurt viga ja ma olen kogu aeg ikka muudatuste pooldaja olnud.
---------------------------------------------
Te suhtute inimestesse, kelle arvamused ja seisukohad vastanduvad Teie sissejuurdunud tõekspidamistega, automaatselt kui vaenlastesse ning Te ei hakkagi ära kuulama nende esitatavaid ideesid, kuna arvate, et need on meelega sihitud Teie isikliku julgeoleku vastu.
------------------------------------------
Vastupidi on siiani olnud.
---------------------------------------

Te võtate kõike nii kohutavalt isiklikult, et väikseimgi eriarvamus tundub Teile Teie isiku solvamise ja kritiseerimisena.

VEENUS SÕNNIS
Armastuses on Teile tähtis eelkõige püsivus ja stabiilsus. Truudus on kõige olulisem.
Kui hakkate kedagi armastama, siis reeglina on Teie kiindumus püsiv.
Samas on Teil kalduvus oma partnerilt ka üsna palju nõuda. Teile on ka omane pidada oma partnerit vaid enda omandiks, mistõttu olete üsna armukade.
See moment võibki suhetes palju ära rikkuda.
Teil võib olla tugevalt arenenud kompimistaju.
Puudutused ja füüsilised hellitused on Teile seetõttu äärmiselt olulised.
. Seis on väga levinud lillemüüjate seas.

MARSS VÄHIS
Teie energia on suunatud rohkem isiklikule kui üldisele. Konkreetses tegevuses lähtute eelkõige isiklikest vajadustest (kodune majapidamine, perekond jne.)
Teile on omane tegutsemine tuleviku kindlustamise ja ülesehitamise nimel, pidades silmas ka mineviku kogemusi.
Teie energia ja auahnus on suunatud rohkem kodusse ja perekonda puutuvasse, kui ühiskondlikkusse tegevusse.
Kodu peab Teie jaoks olema kindlus.
Probleemiks on see, et Teie tegevus on kohati liiga palju mõjutatud tunnetest.Kuu 4. majas:
Märksõnad: Intuitiivsus, enesesse keskendumine, sisemine soov rahu ja turvalisuse järele, tugev side emaga, kodu ja perekonna väärtustamine. - enda isoleerimine ümbritsevast maailmast, kartlikkus, rahutus, vastumeelsus kodu ja vanemate vastu, eemaletõrjutus ühiskonna poolt, sagedased muudatused kodus, perekondlik ebastabiilsus. See seis annab tugeva emotsionaalse ühtekuuluvuse kodu ja perekonnaga. Seis annab tugevalt väljendunud emainstinkti, seda ka Kui Kuu on halvasti aspekteeritud, siis annab see seis kohanemisraskusi seoses koduse eluga. Teil on raske kohanduda teiste pereliikmete emotsionaalsete vajadustega. Teie elus on väga suur roll lapsepõlve mõjudel ja üldse kõigel koduga seonduval. Lapsepõlves väljakujunenud harjumused võivad hilisemas eas ehk liigagi palju ära määrata. Seetõttu olete sageli oma kasvatuse ori ning Te ei suuda hiljem nendest mõjudest vabaneda. Kord juba väljakujunenud halbadest kommetest saab Teil olema väga raske vabaneda. Positiivne on see, et austate alati traditsioone - olgu need siis perekondlikud või rahvuslikud. Teie suhe välise maailmaga on keeruline. Te vajate inimest, kes vahendaks Teile välist maailma (kaitseks Teid maailma eest) Seis annab armastuse koduse elu ja laste vastu.

Merkuur 12. majas:
See seis on seotud alateadvusega. See tähendab seda, et Teie intellekt ja vaimne olemus avalduvad väga tihti läbi spontaannse alateadliku käitumise. Seetõttu võite sageli üsna kummaliselt käituda. Kuid see seis on suurepärane igasuguse loomingulise töö jaoks, kuna Teie intuitsioon on tihedalt seotud loogikaga ja ka vastupidi. Teie jaoks on oluline, et saaksite aeg-ajalt olla rahulikult omaette, sest vaikuse ja rahu tingimustes suudate kõige paremini oma mõtteid koguda. Teie jaoks ei sobi kiirustades otsuse langetamine, vaid Te vajate selleks aega.

Veenus 10. majas:
Teil on kalduvus ajada segamini isiklikke ja ametlikke suhteid. Töö ja teenistuse liinis võite palju korda saata täna oma suhtlemisoskusele ja isiklikule veetlusele. See seis soodustab meeldivaid suhteid ülemuste ja muude juhtivate jõududega.

Marss 11. majas:
Teile on omane soov tegutseda teistest sõltumatult. Vabadus ja iseseisvus on Teile äärmiselt tähtsad. Seetõttu on Teil raske alluda kellegi teise nõudmistele. Seda eriti mõnes suuremas grupis või kollektiivis. See võib Teie puhul viia mässumeelsuse ja piirangute mittesallimiseni. Seetõttu võib Teil olla ekstsentriku kuulsus. Te leiate kergesti vahendeid ja võimalusi eneseteostuseks, kusjuures Te kasutate selleks üsnagi originaalseid meetodeid. Teile meeldivad kõikvõimalikud uuendused ja originaalsed lahendused. Samas võib nende elluviimine olla raskendatud, kuna Teile on omane teatud äkilisus ja distsipliini puudumine. See muutub segavaks igasuguse rutiinse töö tegemisel. Olete võimeline nii mõttetuks lammutamiseks kui ka loovaks ülesehitamiseks.

Jupiter 10. majas:
Teil on head võimalused saavutada edu sotsiaalses ja ühiskondlikus liinis. Oskate kõige optimaalsemalt kasutada oma ühiskondlikku positsiooni ja selles sisalduvaid võimalusi. Mõistate oma missiooni ja teate, millises suunas peaksite liikuma. See seis toob sageli kaasa sotsiaalse ja ühiskondliku tunnustuse. Reeglina juhtub see siiski juba küpsemas eas.

Saturn 3. majas:
Teie mõistus on väga distsiplineeritud. Teie jaoks on esmatähtis süsteem ja metoodika. Te ei jäta naljalt midagi juhuse hooleks, vaid enne tegevusse astumist mõtlete kõik hoolikalt läbi. Teie mõtteviis on kaine ja praktiline. --Teil võib olla raskusi nii oma mõtete väljendamisega kui ka suhtlemisega. Sageli olete liiga krampis ja pingul, mistõttu Te ei suuda muutuvate oludega vajalikul määral kohaneda. Te olete ka väga kinni oma mõtetes, mistõttu Teil on raskusi uute ideede omaksvõtmisega. Teil võis olla kooliajal probleeme õppimisega. Te vajate alati rohkem aega selleks, et midagi selgeks saada või lõplikult omaks võtta. Teil on suhteliselt väike tutvusringkond.

Uraan 11. majas:
Teie suhted sõprade ja tuttavatega on omapärased. Teile meeldivad kummalised tüübid ja huvitavad isiksused. Teie roll ühiskonnas on sageli üpris omapärane. Siin on mõeldud eelkõige seda rolli, mis on Teil oma sõpruskonnas. Kui olete seotud mingi grupi või kollektiiviga, siis püüate selles grupis säilitada maksimaalse tegevusvabaduse.

Neptuun 3. majas:
Teie mõttemaailm on tugevasti mõjutatud intuitsioonist. Teie loogilised mõtteprotsessid kulgevad sageli kummalisi teid pidi. See seis on ideaalne kirjanikele ja luuletajatele, kes peavad nii sõnas kui ka kirjas väljendama tundeid ja meeleoluseisundeid. Te oskate end väga poeetiliselt väljendada ja suudate ka oma kuulajad Teile kaasa elama panna. -- Teil on kalduvus sattuda mingite kummaliste ideede mõju alla. Võite luua enese jaoks mingi illusioonide maailma ja seda tegelikkuse pähe võtta.

Pluuto 1. majas:
Nii Teie välimuses kui ka käitumises võivad välja lüüa tugevalt omapärased jooned. Teie ellusuhtumine on üsna maksimalistlik. Kõigute sageli suurte äärmuste vahel. Teie suhe iseendaga on pingeline - see tähendab seda, et olete tihti iseendaga konfliktis. Te võite olla väga läbinägev ja hea psühholoogilise vaistuga. Kasulik oleks teha sporti ja elada oma agressiivsed impulsid välja mõnel muul süütul viisil.

Kuu trigoon Merkuuriga:
Märksõnad: hea mälu, praktiline mõistus, mõistuse ja tunnete harmoonia. Teil on arenenud võime hinnata oma reaktsioonide olemust (oma tunnete teadlik analüüsimine). Teie mõistus on tihedalt seotud tunnetega ja ka vastupidi. Praktilisel tasandil suhtute asjalikult kõigesse, mis on seotud toitlustuse, tervise ja hügieeniga. Teie kodune elu ja igapäevane rutiin on hoolikalt läbi mõeldud ja organiseeritud. Saate elu pisiasjadega hakkama ilma liigsete emotsioonideta. Sünnipärane taktitunne. Oma mõtteid ja ideid väljendate lihtsalt ja selgelt.

Päikese ühendus Marsiga:
Energia ja organiseerimisvõime. Aspekt sümboliseerib mehelikku alget - mehisust, jõudu ja aktiivsust kõige laiemas plaanis. Olete asendamatu organisaator ja teiste tagant innustaja. Armastate igas olukorras juhtimist enda peale võtta. Olete tegudeinimene, kes ei armasta teha tühje sõnu.

Päikese poolkvadraat Veenusega:
Armastuse ja ilu printsiip on Teie elus väga tugevalt esindatud. Teile meeldib seltskond ja elu lõbusam pool. Sageli annab see aspekt kunstilisi kalduvusi ja loomingulist annet. Mõnikord olete ehk liialt enesearmastaja, kuid samas olete suuteline ka oma partnerile tõelist naudingut pakkuma.

Veenuse sekstiil Uraaniga:
Teie jaoks on väga tähtis vabadus. Seda eriti intiimsuhetes. Samas olete võimeline armuma esimesest pilgust ja kiirelt abielluma. Siiski tuleks selle seisuga võimalikult kaua vaba olla ja mitte end liiga vara abieluga siduda. Vaatamata kõigele annab see seis Teile elu jooksul palju huvitavaid suhteid. Kui näete, et vana suhe Teid enam ei rahulda, siis leiate endale kiiresti "uue kallima". See aspekt annab sageli andekust seoses muusika ja kunstiga. Eriti just nende moodsamates vormides. Väga hästi sobiks ka töötada raadios ja televisioonis, samuti aladel, mis on seotud elektroonilise meelelahutusega.

Marsi poolkvadraat Pluutoga:
Aspekt näitab ebatavalist energiat ja aktiivsust. Teie tegevusele on omane eriline jõulisus ja maksimalism. Elu jooksul panete oma elu ja tervise nii mitugi korda tõsiselt ohtu, kuna Te pole harjunud olema ettevaatlik. Võite end sageli väga äärmuslikult ja isegi agressiivselt üleval pidada. Teile sobib selline töö ja tegevus, kus on vaja kõik oma energia korraga mängu panna. Teie fanaatilisus võib Teile palju vaenlasi tuua. Kuid samamoodi võib olla ka sõpradega. Teid usaldatakse, kuna Te olete niivõrd iseteadev ja jõuline. Kui olete juba midagi pähe võtnud, siis ei peata Teid enam miski. Teil on kalduvus sattuda elu jooksul paljudesse õnnetusjuhtumitesse. Seetõttu ei tohiks Te riskida ega ennast asjatult ohtu asetada. Kuid see seis on ideaalne sportlastele ja teistele, kes peavad end vajalikul hetkel absoluutsel määral mobiliseerima.

Saturni ühendus Neptuuniga:
Selle aspekti mõjud on keerulised. Võib viidata sellele, et saavutate elu jooksul suurepärase vaimse-intuitiivse keskendumise. See tähendab, et suudate oma vaimu kvaliteeti mateeria (füüsilise keha) kaudu väljendada. Kuid samas võib mateeria Teie vaimu ka tugevasti piirata, mis omakorda põhjustab depressiooni ja hingelist kurnatust. Te peaksite oma psüühikat hoidma suurte vapustuste eest. Samuti tuleks Teil õppida probleeme lahendama, ilma et peaksite nende eest põgenema.

Saturni sekstiil Pluutoga:
Aspekt näitab, et olete põhjalik ja tõsine inimene. Oskate kasutada oma energiat selleks, et tundma õppida looduslike jõudude struktuuri ja olemust. Teis on väga palju püsivust, mis põhineb oma sisemise jõu tunnetamisel. Te võite saavutada elu jooksul väga suure enesekontrolli ja sellest tuleneva stabiilsuse.

Saturni kvadraat Uraaniga:
See aspekt võib aga anda ka palju sisemisi pingeid, mis omakorda põhjustavad tervisehäireid. Teil tuleks õppida tasakaalustama vabadusi ja kohustusi oma elus. Töö ja puhkus peavad samuti olema tasakaalus. See seis võib sageli tuua probleeme seoses südame ja veresoonkonnaga. Kuid seda juhul, kui Te oma tervisesse hooletult suhtute. Planeedid majades ja aspektides. Veel üks horoskoop KUU SKORPIONIS Kuu


Kirjatükki on kommenteeritud (1) kord — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [26] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [122]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [548]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [324]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [514]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [663]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [659]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [706]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [952]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1031]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [26] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [122] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [156] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Neljapäev, 21. jaan. 2021., kell 13:36 - parim aeg päevast
või tee uus
(1) [31001] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0361s