Klassik öelnud, et Venemaad on võimatu Venemaad ei saa võtta mõistusega mõttetu see on, sest Sarmaatia

võtta. Praegu üritame me seda teha, Üks Vene klassik on öelnud, et Venemaad on võimatu mõistusega võtta. Praegu üritame me seda teha, mõistmata, kui mõttetu see on, sest Sarmaatia ei tunnista läänelikku mõttelaadi. Venelastele meeldib kannatada, see o Venemaad ei saa võtta mõistusega Üks Vene klassik on öelnud, et Venemaad on võimatu mõistusega võtta. Praegu üritame me seda teha, mõistmata, kui mõttetu see on, sest Sarmaatia ei tunnista läänelikku mõttelaadi. Venelastele meeldib kannatada, see on üks osa nende elust ja nad naudivad kannatusi. Venemaa on endiselt Teise maailmasõja kaevikutes, k

Venemaad ei saa võtta mõistusega Ed Vecin reedel, 4. aprillil 2014., kell 11:06:12 Neist saab aru see, kes tunneb Vene hinge Üks Vene klassik on öelnud, et Venemaad on võimatu mõistusega võtta. Praegu üritame me seda teha, mõistmata, kui mõttetu see on, sest Sarmaatia ei tunnista läänelikku mõttelaadi. Venelastele meeldib kannatada, see on üks osa nende elust ja nad naudivad kannatusi. Venemaa on endiselt Teise maailmasõja kaevikutes, kuigi just nemad kaotasid tohutult inimesi, nii omade kui sissetungijate käe läbi. Erinevad hinnangud annavad arvudeks 20-50 miljonit, mis näitab, et ohvritest ei hoolitud. Noored mehed saadeti surmapõlgavale rünnakule ja sakslased taganesid, sest laibavirnad takistasid tulistamist. Ka natsid ei mõelnud venelast nähes pikalt, kas vajutada päästikule või mitte. Hiljuti küsiti ühes Vene telekanalis, et kas poleks olnud mõttekas inimeste säästmiseks sõjas Leningrad loovutada, ja see tõi kaasa suure skandaali. Venelased pole veel võimelised sel teemal isegi diskuteerima. Võit sõjas on ainus, mis loeb, ohvrid on loomulikud. Muide, ka meie, eestlased, pole veel okupatsioonist toibunud. Ega vist peagi olema. Mina panen küüditamispäevadel 25. märtsil ja 14. juunil põlema leinaküünla, kuid nagu ma ei vaadanud jõulude eel Sofi Oksaneni "Puhastuse" ainetel tehtud filmi, nii jätan vaatamata ka uue filmi "Risttuules." Minu põlvkond teab nii või teisiti, mis juhtus neil karmidel aastatel, kuid tahan elada tänases, mis surub niigi peale ohtralt negatiivsust, ja pole vaja seda minevikust juurde tuua. Venemaa elab negatiivsuses j

Venemaad ei saa võtta mõistusega

Ed Vecin reedel, 4. aprillil 2014., kell 11:06:12
Neist saab aru see, kes tunneb Vene hinge

Üks Vene klassik on öelnud, et Venemaad on võimatu mõistusega võtta. Praegu üritame me seda teha, mõistmata, kui mõttetu see on, sest Sarmaatia ei tunnista läänelikku mõttelaadi.
Venelastele meeldib kannatada, see on üks osa nende elust ja nad naudivad kannatusi. Venemaa on endiselt Teise maailmasõja kaevikutes, kuigi just nemad kaotasid tohutult inimesi, nii omade kui sissetungijate käe läbi. Erinevad hinnangud annavad arvudeks 20-50 miljonit, mis näitab, et ohvritest ei hoolitud. Noored mehed saadeti surmapõlgavale rünnakule ja sakslased taganesid, sest laibavirnad takistasid tulistamist. Ka natsid ei mõelnud venelast nähes pikalt, kas vajutada päästikule või mitte.
Hiljuti küsiti ühes Vene telekanalis, et kas poleks olnud mõttekas inimeste säästmiseks sõjas Leningrad loovutada, ja see tõi kaasa suure skandaali. Venelased pole veel võimelised sel teemal isegi diskuteerima. Võit sõjas on ainus, mis loeb, ohvrid on loomulikud.
Muide, ka meie, eestlased, pole veel okupatsioonist toibunud. Ega vist peagi olema. Mina panen küüditamispäevadel 25. märtsil ja 14. juunil põlema leinaküünla, kuid nagu ma ei vaadanud jõulude eel Sofi Oksaneni "Puhastuse" ainetel tehtud filmi, nii jätan vaatamata ka uue filmi "Risttuules." Minu põlvkond teab nii või teisiti, mis juhtus neil karmidel aastatel, kuid tahan elada tänases, mis surub niigi peale ohtralt negatiivsust, ja pole vaja seda minevikust juurde tuua.
Venemaa elab negatiivsuses ja teiste endale allutamine tekitab neis mingit äraspidist naudingut. Venemaa karjub, et ta on suur ja suur on Vene rahvas, unustades, et keegi on suur vaid siis, kui teised teda selleks peavad, mitte aga seda iseendale kinnitades. Naabreid karistatakse selle eest, et nood ei vaata Venemaad alt üles. Tähtsad Moskva tegelased on öelnud, et Venemaal ja Läänel on üldse vabadusest erinev arusaam.
Ilmselt kannatab Venemaa ära Lääne sanktsioonid ja tunneb sellest veel mõnugi. Piirangud paneks ahastama ehk ainult oligarhid, kes saavad Läänes räpast raha pesta. Õnneks on nende sõna üsna maksev ja pitsitamine võib neid Putini vastu häälestada, mida too ilmselt ei tahaks.
Aga Venemaa ei pruugi ära kannatada seda, et NATO kaitseb Ukrainat, Baltimaid ja teisi võimalikke Kremli agressiooni sihtmärke. Sovjetlike venelaste mõistlikkusele ei tasu loota. Samuti ei maksa kuulata Lääne analüütikuid, keda takistavad tõde nägemast silmaklapid.
Mul oli sõber, kes kasvas üles Kohtla-Järvel vene poiste seas. Täiskasvanuna käis ta Ida-Virumaal ja Lasnamäel julgelt ringi, saamata kunagi peksa. Ta lihtsalt tundis venelaste sisemaailma nii hästi ja oskas seda arvestades käituda nii, et oli alati slaavlastele oma poiss. Tema teaks ilmselt, mida praegu mõtlevad Ida-Virumaa muulased.
Praegu võetakse palju sõna selle kohta, mida võib Venemaa järgmisena ette võtta. Ilmselt on enamik seisukohavõttudest väärad ja külvavad vaid paanikat. Need lähtuvad sellest loogikast, kuidas käitutakse Läänes. Venemaa plaane võib mingil määral ette näha see, kes tunneb Vene hinge ja oskab korraks nende nahka pugeda.
Klassik öelnud, et Venemaad on võimatu Venemaad ei saa võtta mõistusega mõttetu see on, sest Sarmaatia
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [20] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [120]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [542]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [322]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [514]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [661]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [658]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [705]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [952]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1031]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [20] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [120] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [153] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Kolmapäev, 20. jaan. 2021., kell 12:47 - parim aeg päevast
või tee uus
[2665] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0353s