Tunni pilk aknast välja - vihm. Vihmane rõõmsameelsus vihata rohkem tuult või vihma.

hiljem muutus see peaaegu tormiks, ei Koolis viimase tunni ajal pilk aknast välja - vihm. Hetk hiljem muutus see peaaegu tormiks, ei teadnudki, kas vihata rohkem tuult või vihma. Muidugi kõik see siis, kui pidin kohe hakkama koju minema. Peale väikes Vihmane rõõmsameelsus Koolis viimase tunni ajal pilk aknast välja - vihm. Hetk hiljem muutus see peaaegu tormiks, ei teadnudki, kas vihata rohkem tuult või vihma. Muidugi kõik see siis, kui pidin kohe hakkama koju minema. Peale väikest viivitust välja minnes polnud tormist järel rohkem, kui keskmine tuul ja mõned vihmapiisad. Siit i

Vihmane rõõmsameelsus A. neljapäeval, 18. jaan. 2007., kell 21:10:38 Mulle tegelikult ei meeldi üldse ilmast rääkida, aga see tuleb pidevalt teemaks. Iseenesest. Püüan kirjutada pigem sellest, mis tunded ja mõtted väljas tekkisid, kui ilmast endast. Koolis viimase tunni ajal pilk aknast välja - vihm. Hetk hiljem muutus see peaaegu tormiks, ei teadnudki, kas vihata rohkem tuult või vihma. Muidugi kõik see siis, kui pidin kohe hakkama koju minema. Peale väikest viivitust välja minnes polnud tormist järel rohkem, kui keskmine tuul ja mõned vihmapiisad. Siit ilma positiivne omadus: ka halb ilm läheb kiirelt üle. Juba päris mitmendat korda tekkis mul väljas jalutades kevadetunne. Selline mõnus sillerdav tunne, et jalutaks kas või igavesti. Kastsin jalanõusid, mis hommikul bussipeale kiirustades poriseks said, vihmaveetorust voolava kristalse vee alla. Naljakas oli. Nägin, kuidas üks neiu sõiduteelt pritsiva vee eest põgenes. Aga enamus autojuhte siiski hoolib natukene ja vaatab, et inimesi märjaks ei kastaks. Kõndisin, vaatasin ringi. Mõtlesin, et inimesed ei oska hinnata tavalisi, kuid ometi elutähtsaid asju, nagu võimalus näha, kuulda, naeratada ja märgadel tänavatel jalutada. Ei saa öelda, et ma seda isegi iga päev märkaks hinnata, aga täna muutusin puhtalt selle pärast rõõmsaks. Kuigi põhjust kurvastada ja masetseda oleks vist rohkem. Aga ma ei viitsi. Asi, mille puhul mitteviitsimine on kasulik. Ma tean, et nii mõnigi võrratu sündmus on tulemas ja see rahuldab. Mitte alati küll, vahel tahaks kõike kohe, kohe! Ei taha oodata, mõttetult aega raisata. Siis o

Vihmane rõõmsameelsus

A. neljapäeval, 18. jaan. 2007., kell 21:10:38
Mulle tegelikult ei meeldi üldse ilmast rääkida, aga see tuleb pidevalt teemaks. Iseenesest. Püüan kirjutada pigem sellest, mis tunded ja mõtted väljas tekkisid, kui ilmast endast.

Koolis viimase tunni ajal pilk aknast välja - vihm. Hetk hiljem muutus see peaaegu tormiks, ei teadnudki, kas vihata rohkem tuult või vihma. Muidugi kõik see siis, kui pidin kohe hakkama koju minema.
Peale väikest viivitust välja minnes polnud tormist järel rohkem, kui keskmine tuul ja mõned vihmapiisad. Siit ilma positiivne omadus: ka halb ilm läheb kiirelt üle.
Juba päris mitmendat korda tekkis mul väljas jalutades kevadetunne. Selline mõnus sillerdav tunne, et jalutaks kas või igavesti. Kastsin jalanõusid, mis hommikul bussipeale kiirustades poriseks said, vihmaveetorust voolava kristalse vee alla. Naljakas oli. Nägin, kuidas üks neiu sõiduteelt pritsiva vee eest põgenes. Aga enamus autojuhte siiski hoolib natukene ja vaatab, et inimesi märjaks ei kastaks.
Kõndisin, vaatasin ringi. Mõtlesin, et inimesed ei oska hinnata tavalisi, kuid ometi elutähtsaid asju, nagu võimalus näha, kuulda, naeratada ja märgadel tänavatel jalutada. Ei saa öelda, et ma seda isegi iga päev märkaks hinnata, aga täna muutusin puhtalt selle pärast rõõmsaks. Kuigi põhjust kurvastada ja masetseda oleks vist rohkem. Aga ma ei viitsi. Asi, mille puhul mitteviitsimine on kasulik. Ma tean, et nii mõnigi võrratu sündmus on tulemas ja see rahuldab. Mitte alati küll, vahel tahaks kõike kohe, kohe! Ei taha oodata, mõttetult aega raisata. Siis on see koht, kui peab viitsima, viitsima midagi teha, et oleks kohe huvitav.
Uskumatu, kuidas nii väikesed asjad teevad nii palju rõõmu. Kohv ja šokolaad, muusika, raamat, jalutamine. Seda on kindlasti kõik märganud. Väikesed naudingud on vajalikud ning mõnusad veel selles mõttes, et nendega pole kahju hüvasti jätta. Näiteks tühjaks saanud kohvitass ei tekita sellist igatsust, kui näiteks lõppenud imeline reis. Eksole. Mina olengi loogika.
Kohvijutt tuletab mulle meelde, et homme peaks Coffee In'ist läbi käima. Ja küsimuse, kas jääkohvi müüakse kuskil? Jube vajadus on koolis kohvi juua, aga söökla-variant ei kutsu üldse. Jäätee ka mitte, aga jääkohv oleks heahea. Uurin. Tunni pilk aknast välja - vihm. Vihmane rõõmsameelsus vihata rohkem tuult või vihma.


Kirjatükki on kommenteeritud (2) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [37] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [132]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [561]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [332]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [515]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [663]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [660]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [706]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [952]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1033]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [37] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [132] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [164] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Reede, 22. jaan. 2021., kell 21:59 - parim aeg päevast
või tee uus
(2) [27921] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0408s