Tunni pilk aknast välja - vihm. Vihmane rõõmsameelsus vihata rohkem tuult või vihma.

hiljem muutus see peaaegu tormiks, ei Koolis viimase tunni ajal pilk aknast välja - vihm. Hetk hiljem muutus see peaaegu tormiks, ei teadnudki, kas vihata rohkem tuult või vihma. Muidugi kõik see siis, kui pidin kohe hakkama koju minema. Peale väikes Vihmane rõõmsameelsus Koolis viimase tunni ajal pilk aknast välja - vihm. Hetk hiljem muutus see peaaegu tormiks, ei teadnudki, kas vihata rohkem tuult või vihma. Muidugi kõik see siis, kui pidin kohe hakkama koju minema. Peale väikest viivitust välja minnes polnud tormist järel rohkem, kui keskmine tuul ja mõned vihmapiisad. Siit i

Vihmane rõõmsameelsus A. neljapäeval, 18. jaan. 2007., kell 21:10:38 Mulle tegelikult ei meeldi üldse ilmast rääkida, aga see tuleb pidevalt teemaks. Iseenesest. Püüan kirjutada pigem sellest, mis tunded ja mõtted väljas tekkisid, kui ilmast endast. Koolis viimase tunni ajal pilk aknast välja - vihm. Hetk hiljem muutus see peaaegu tormiks, ei teadnudki, kas vihata rohkem tuult või vihma. Muidugi kõik see siis, kui pidin kohe hakkama koju minema. Peale väikest viivitust välja minnes polnud tormist järel rohkem, kui keskmine tuul ja mõned vihmapiisad. Siit ilma positiivne omadus: ka halb ilm läheb kiirelt üle. Juba päris mitmendat korda tekkis mul väljas jalutades kevadetunne. Selline mõnus sillerdav tunne, et jalutaks kas või igavesti. Kastsin jalanõusid, mis hommikul bussipeale kiirustades poriseks said, vihmaveetorust voolava kristalse vee alla. Naljakas oli. Nägin, kuidas üks neiu sõiduteelt pritsiva vee eest põgenes. Aga enamus autojuhte siiski hoolib natukene ja vaatab, et inimesi märjaks ei kastaks. Kõndisin, vaatasin ringi. Mõtlesin, et inimesed ei oska hinnata tavalisi, kuid ometi elutähtsaid asju, nagu võimalus näha, kuulda, naeratada ja märgadel tänavatel jalutada. Ei saa öelda, et ma seda isegi iga päev märkaks hinnata, aga täna muutusin puhtalt selle pärast rõõmsaks. Kuigi põhjust kurvastada ja masetseda oleks vist rohkem. Aga ma ei viitsi. Asi, mille puhul mitteviitsimine on kasulik. Ma tean, et nii mõnigi võrratu sündmus on tulemas ja see rahuldab. Mitte alati küll, vahel tahaks kõike kohe, kohe! Ei taha oodata, mõttetult aega raisata. Siis o

Vihmane rõõmsameelsus

A. neljapäeval, 18. jaan. 2007., kell 21:10:38
Mulle tegelikult ei meeldi üldse ilmast rääkida, aga see tuleb pidevalt teemaks. Iseenesest. Püüan kirjutada pigem sellest, mis tunded ja mõtted väljas tekkisid, kui ilmast endast.

Koolis viimase tunni ajal pilk aknast välja - vihm. Hetk hiljem muutus see peaaegu tormiks, ei teadnudki, kas vihata rohkem tuult või vihma. Muidugi kõik see siis, kui pidin kohe hakkama koju minema.
Peale väikest viivitust välja minnes polnud tormist järel rohkem, kui keskmine tuul ja mõned vihmapiisad. Siit ilma positiivne omadus: ka halb ilm läheb kiirelt üle.
Juba päris mitmendat korda tekkis mul väljas jalutades kevadetunne. Selline mõnus sillerdav tunne, et jalutaks kas või igavesti. Kastsin jalanõusid, mis hommikul bussipeale kiirustades poriseks said, vihmaveetorust voolava kristalse vee alla. Naljakas oli. Nägin, kuidas üks neiu sõiduteelt pritsiva vee eest põgenes. Aga enamus autojuhte siiski hoolib natukene ja vaatab, et inimesi märjaks ei kastaks.
Kõndisin, vaatasin ringi. Mõtlesin, et inimesed ei oska hinnata tavalisi, kuid ometi elutähtsaid asju, nagu võimalus näha, kuulda, naeratada ja märgadel tänavatel jalutada. Ei saa öelda, et ma seda isegi iga päev märkaks hinnata, aga täna muutusin puhtalt selle pärast rõõmsaks. Kuigi põhjust kurvastada ja masetseda oleks vist rohkem. Aga ma ei viitsi. Asi, mille puhul mitteviitsimine on kasulik. Ma tean, et nii mõnigi võrratu sündmus on tulemas ja see rahuldab. Mitte alati küll, vahel tahaks kõike kohe, kohe! Ei taha oodata, mõttetult aega raisata. Siis on see koht, kui peab viitsima, viitsima midagi teha, et oleks kohe huvitav.
Uskumatu, kuidas nii väikesed asjad teevad nii palju rõõmu. Kohv ja šokolaad, muusika, raamat, jalutamine. Seda on kindlasti kõik märganud. Väikesed naudingud on vajalikud ning mõnusad veel selles mõttes, et nendega pole kahju hüvasti jätta. Näiteks tühjaks saanud kohvitass ei tekita sellist igatsust, kui näiteks lõppenud imeline reis. Eksole. Mina olengi loogika.
Kohvijutt tuletab mulle meelde, et homme peaks Coffee In'ist läbi käima. Ja küsimuse, kas jääkohvi müüakse kuskil? Jube vajadus on koolis kohvi juua, aga söökla-variant ei kutsu üldse. Jäätee ka mitte, aga jääkohv oleks heahea. Uurin. Tunni pilk aknast välja - vihm. Vihmane rõõmsameelsus vihata rohkem tuult või vihma.


Kirjatükki on kommenteeritud (2) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Andres: Pakendi kujundus, kas ja kui oluline?, Pakendi kujundusest kirjutasime pikemalt siinlink.. [97] Sisupuu sitemap
Andres: Millist messikotti valida?, Osavõtjatele on messid heaks kohaks oma toodete tutvustamiseks ning.. [91]
dispak: Masinaga valmistatud paberkott versus käsitööna valmistatud kott., Põhjaliku kirjelduse kõikide.. [115]
Casinofänn: Teeni raha, aga turvaliselt, Mängupõrgutele ei vaadata küll hästi, kuid paljud suuremad kasi.. [180]
euudised: Mis on e-smaspäev?, E-ostlemise päeva korraldab Eesti-kaubanduse Liit ja kauplevad enamasti se.. [275]
Mati: Kuidas tulla toime pühade-eelse finantsstressiga?, link kirjutab: Kuigi jõule kujutatakse kui per.. (1) [632]
euudised: Eestis toodetud lasteriided, Ainulaadset võimalus saada kokkuvõtet Eesti lastemoest ja –.. [332]
Disainikodu: Kuidas kodulehele külastusi juurde saada?, Külastajate juurde saamiseks oleks  va.. [398]
Disainikodu: Ettevõtte alustamiseks vajalikud komponendid, Asjad mille peale peaks kindlasti mõtlem.. [357]
HandM: Külastus Kõveri puhkekeskusesse, Kõveri puhkekeskus asub Kilingi-Nõmme juures. See koht on just s.. [425]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Andres: Pakendi kujundus, kas ja kui oluline?, Pakendi kujundusest kirjutasime pikemalt siinlink.. [97] Hea kodulehe valmistamine
Andres: Millist messikotti valida?, Osavõtjatele on messid heaks kohaks oma toodete tutvustamiseks ning.. [91] Korraliku kodulehe tegemine
dispak: Masinaga valmistatud paberkott versus käsitööna valmistatud kott., Põhjaliku kirjelduse kõikide.. [115] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Kolmapäev, 21. veebr. 2018., kell 07:03 - parim aeg päevast
või tee uus
(2) [10408] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0694s