Viimist parimad kohad uuesti üle. Täna Viimased päevad kuningneitsiga lausele:

avada juba lk160ne ja ma sattusin Enne raamatukokku viimist loen parimad kohad uuesti üle. Täna võisin avada juba lk160ne ja ma sattusin kohe sellisele lausele: Healoomuline ema pole asi, mida saab oma peas selgeks mõelda, pigem on see kogemus, Viimased päevad kuningneitsiga Enne raamatukokku viimist loen parimad kohad uuesti üle. Täna võisin avada juba lk160ne ja ma sattusin kohe sellisele lausele: Healoomuline ema pole asi, mida saab oma peas selgeks mõelda, pigem on see kogemus, mida tunnetatatakse keha iga rakuga. Üheksa kuud emaüsas hellalt hoitud lapsed kannavad oma rakkude

Viimased päevad kuningneitsiga maiken pühapäeval, 12. juunil 2005., kell 21:37:55 Enne raamatukokku viimist loen parimad kohad uuesti üle. Täna võisin avada juba lk160ne ja ma sattusin kohe sellisele lausele: "Healoomuline ema pole asi, mida saab oma peas selgeks mõelda, pigem on see kogemus, mida tunnetatatakse keha iga rakuga. Üheksa kuud emaüsas hellalt hoitud lapsed kannavad oma rakkudes usaldust elu vastu....Kui peaksime emaüsas mingil põhjusel olema soovimatud lapsed, siis kanname seda teadmist oma rakkude rasandil endaga kaasas. Teame väga hästi, et meie elu on ema kätes...Niisiis tekitab vähene kokkukõla ema kehaga lapse rakkudes kroonilise hirmutunde...Kui keha ja hind niiviisi koost lahti võetakse, on tagajärjeks see, et healoomuline ema, kes on kadunud ning seetõttu võimetu kehale nii vajalikku turvatunnet pakkuma, lipsab võõrasemasse. Too aga lausub: "Elus pole midagi mängulist. Elu on väga tõsine asi." ...Hirm hülgamise või nullistamise ees haarab paljusid inimlapsi rakutasandil ning paneb neid kõvasti kõige ainelise külge klammerduma." Nii. Ma tean, et hirmuenergiat saab muundada loovaks eluenergiaks. Ka Woodman ütleb, et andestuseta ei saa süda avaneda - ei armastust vastu võtma ega välja saatma. Kui mu vanemad lahutasid, siis tol perioodil oli mul sageli angiine. Woodman väidab, et kõris asub loova eneseväljenduse energiapõimik. Vanemad võiksid ju teada, millise karuteene nad oma lastele teevad, kui nad lahutavad, tülitsevad või elavad vaid mammona kogumise nimel. Kuid koolis sellist olulist asja lastele ei õpetata

Viimased päevad kuningneitsiga

maiken pühapäeval, 12. juunil 2005., kell 21:37:55

Enne raamatukokku viimist loen parimad kohad uuesti üle. Täna võisin avada juba lk160ne ja ma sattusin kohe sellisele lausele:

"Healoomuline ema pole asi, mida saab oma peas selgeks mõelda, pigem on see kogemus, mida tunnetatatakse keha iga rakuga. Üheksa kuud emaüsas hellalt hoitud lapsed kannavad oma rakkudes usaldust elu vastu....Kui peaksime emaüsas mingil põhjusel olema soovimatud lapsed, siis kanname seda teadmist oma rakkude rasandil endaga kaasas. Teame väga hästi, et meie elu on ema kätes...Niisiis tekitab vähene kokkukõla ema kehaga lapse rakkudes kroonilise hirmutunde...Kui keha ja hind niiviisi koost lahti võetakse, on tagajärjeks see, et healoomuline ema, kes on kadunud ning seetõttu võimetu kehale nii vajalikku turvatunnet pakkuma, lipsab võõrasemasse. Too aga lausub: "Elus pole midagi mängulist. Elu on väga tõsine asi." ...Hirm hülgamise või nullistamise ees haarab paljusid inimlapsi rakutasandil ning paneb neid kõvasti kõige ainelise külge klammerduma."


Nii. Ma tean, et hirmuenergiat saab muundada loovaks eluenergiaks. Ka Woodman ütleb, et andestuseta ei saa süda avaneda - ei armastust vastu võtma ega välja saatma.
Kui mu vanemad lahutasid, siis tol perioodil oli mul sageli angiine. Woodman väidab, et kõris asub loova eneseväljenduse energiapõimik. Vanemad võiksid ju teada, millise karuteene nad oma lastele teevad, kui nad lahutavad, tülitsevad või elavad vaid mammona kogumise nimel.
Kuid koolis sellist olulist asja lastele ei õpetata.
Ei räägita arhetüüpsetest magnetvälja-laadsetest energiaväljadest, mis on komlekside tuumadeks. Kinni kiilutud õpitahe , raamatute mittelugemine hilisemas eas ja vaid materiaalsete väärtuste tagaajamine loob stereotüüpe ehk surnud energiat.Selle enerigaiaga ei saa paradokse loovaks energiaks muuta.
Ma olen väga suurtele pingetele vastu pidanud, sest läbimurde teostajaks on õige relv - armastus. Armastus ei saa võidutseda, kui vaenulikkust pole vabastatud andestuse väega. Teame, et armasrusenergia on kõikjal, igaühes.

Kuningneitsis räägitakse lahti päris põnevalt mu üks lemmiksloganeist:

Igal asjal on kaks otsa: heas on halba ja halvas on head:

"Täiskasvanuks saamine tähendab selle tumeduse omaksvõtmist, mis varjab end meie kõigi sisemuses. Niikaua , kui me selles asjas vastutust enda peale ei võta, süüdistame vastassugupoolt, oma vanemaid, teisi riike, teisi religioone, keskkonda....tollel arhetüübil on kaks poolust ja kui me püüame mitte näha seda poolust, mida me pigem näha ei tahaks, ilmub see paradoksaalsel kombel otse meie ette oma tasakaalustavas õuduses ja ilus."

"...erisugusus on üleilmse ühtsuse hädavajalik eeltingimus, millest sõltub meie olemasolu edasikestmine....erisugususest saab alguse uus elu....seda hetke, mil ristuvad jumalikud ja inimlikud rajad, nimetatakse kairoseks...iga nukus olev tõuk muutub pidevalt - niisamuti ka meie liigume uute võimaluste juurde...see, mis end ei liiguta, sureb..surm on aga elu teenistuses, surm on elule kasulik...et uuel oleks sündimisruumi....jumalik võib niisama hästi olla ka hirmuäratav...naispoolus on see, mis meespoolusel elu sees hoiab...oleme keelpillid, keda sõrmitseb salapära...elu avardub."
------------

Ongi kõik, mis ma esialgu sellest raamatust meelde soovin jätta.

Ma ei tea, mitu uinutavat nõela on mul kaela torgatud, kuid ma tean, et olen neid sealt välja tõmmanud palju.....
ja selles väljatõmbamises ehk ongi elu mõte.

------------

Täna sai palju tööd rügatud. Naudin puhtust ja korda.
Homme tulevad külalised. Külalised ei lase end uinunud olekus tunda. ka külalised aitavad kaelast nõelu välja tõmmata, tihti nad seda ise ei teagi.
Elagu külalised! Viimist parimad kohad uuesti üle. Täna Viimased päevad kuningneitsiga lausele:
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
väike_prints: Kes ma olen? Kus ma olen? Ja miks siin nii valge on?, Ükspäev ma unustasin telefoni, ID-ka.. [48] Sisupuu sitemap
väike_prints: Avalik naine, Ma loen juba paar viimast päeva ühte blogi, hakkasin otsast pihta ja loen po.. [128]
Raamatublogi: "Just nii, härra seersant"  on põnev ja naljakas lugu kahe noormehe kogem.. [773]
väike_prints: Habemega lugu, No vaata, mul on ju noored silmad ja ma vaatasin juba ammu, et erinevatel j.. [710]
triinutuisk: Mets kui investeering tulevikku, Veebilehel link on välja toodud mõningane info, millega ig.. [718]
väike_prints: Ma olen siin varem olnud..., Mul on viimasel ajal järjest tihemini tunne, et sündmused rul.. [1027]
väike_prints: Tsirkus läheb edasi..., Sel aastal ma ei kakerdanud vihmas ja pimedas tihudega võidu metsa.. [1084]
salajane: alustame (1), Viimanekord juhtus mul imelikum asi peale vanaisa surma ratsatrennis.ma ei näinu.. [1190]
väike_prints: Mina proovin paremini..., Eilse jätkuks. See ei saa juhus olla, et nii paljud minu ümber t.. [863]
väike_prints: Peatage maa, ma tahan maha minna, Me ei saanud täna kontserdil hästi istuda, sest kõrvalto.. [850]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
väike_prints: Kes ma olen? Kus ma olen? Ja miks siin nii valge on?, Ükspäev ma unustasin telefoni, ID-ka.. [48] Hea kodulehe valmistamine
väike_prints: Avalik naine, Ma loen juba paar viimast päeva ühte blogi, hakkasin otsast pihta ja loen po.. [128] Korraliku kodulehe tegemine
Raamatublogi: "Just nii, härra seersant"  on põnev ja naljakas lugu kahe noormehe kogem.. [773] kodulehe valmistamine
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Neljapäev, 2. aprill 2015., kell 07:21 - parim aeg päevast
või tee uus
[1258] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0602s