Viimist parimad kohad uuesti üle. Täna Viimased päevad kuningneitsiga lausele:

avada juba lk160ne ja ma sattusin Enne raamatukokku viimist loen parimad kohad uuesti üle. Täna võisin avada juba lk160ne ja ma sattusin kohe sellisele lausele: Healoomuline ema pole asi, mida saab oma peas selgeks mõelda, pigem on see kogemus, Viimased päevad kuningneitsiga Enne raamatukokku viimist loen parimad kohad uuesti üle. Täna võisin avada juba lk160ne ja ma sattusin kohe sellisele lausele: Healoomuline ema pole asi, mida saab oma peas selgeks mõelda, pigem on see kogemus, mida tunnetatatakse keha iga rakuga. Üheksa kuud emaüsas hellalt hoitud lapsed kannavad oma rakkude

Viimased päevad kuningneitsiga maiken pühapäeval, 12. juunil 2005., kell 21:37:55 Enne raamatukokku viimist loen parimad kohad uuesti üle. Täna võisin avada juba lk160ne ja ma sattusin kohe sellisele lausele: "Healoomuline ema pole asi, mida saab oma peas selgeks mõelda, pigem on see kogemus, mida tunnetatatakse keha iga rakuga. Üheksa kuud emaüsas hellalt hoitud lapsed kannavad oma rakkudes usaldust elu vastu....Kui peaksime emaüsas mingil põhjusel olema soovimatud lapsed, siis kanname seda teadmist oma rakkude rasandil endaga kaasas. Teame väga hästi, et meie elu on ema kätes...Niisiis tekitab vähene kokkukõla ema kehaga lapse rakkudes kroonilise hirmutunde...Kui keha ja hind niiviisi koost lahti võetakse, on tagajärjeks see, et healoomuline ema, kes on kadunud ning seetõttu võimetu kehale nii vajalikku turvatunnet pakkuma, lipsab võõrasemasse. Too aga lausub: "Elus pole midagi mängulist. Elu on väga tõsine asi." ...Hirm hülgamise või nullistamise ees haarab paljusid inimlapsi rakutasandil ning paneb neid kõvasti kõige ainelise külge klammerduma." Nii. Ma tean, et hirmuenergiat saab muundada loovaks eluenergiaks. Ka Woodman ütleb, et andestuseta ei saa süda avaneda - ei armastust vastu võtma ega välja saatma. Kui mu vanemad lahutasid, siis tol perioodil oli mul sageli angiine. Woodman väidab, et kõris asub loova eneseväljenduse energiapõimik. Vanemad võiksid ju teada, millise karuteene nad oma lastele teevad, kui nad lahutavad, tülitsevad või elavad vaid mammona kogumise nimel. Kuid koolis sellist olulist asja lastele ei õpetata

Viimased päevad kuningneitsiga

maiken pühapäeval, 12. juunil 2005., kell 21:37:55

Enne raamatukokku viimist loen parimad kohad uuesti üle. Täna võisin avada juba lk160ne ja ma sattusin kohe sellisele lausele:

"Healoomuline ema pole asi, mida saab oma peas selgeks mõelda, pigem on see kogemus, mida tunnetatatakse keha iga rakuga. Üheksa kuud emaüsas hellalt hoitud lapsed kannavad oma rakkudes usaldust elu vastu....Kui peaksime emaüsas mingil põhjusel olema soovimatud lapsed, siis kanname seda teadmist oma rakkude rasandil endaga kaasas. Teame väga hästi, et meie elu on ema kätes...Niisiis tekitab vähene kokkukõla ema kehaga lapse rakkudes kroonilise hirmutunde...Kui keha ja hind niiviisi koost lahti võetakse, on tagajärjeks see, et healoomuline ema, kes on kadunud ning seetõttu võimetu kehale nii vajalikku turvatunnet pakkuma, lipsab võõrasemasse. Too aga lausub: "Elus pole midagi mängulist. Elu on väga tõsine asi." ...Hirm hülgamise või nullistamise ees haarab paljusid inimlapsi rakutasandil ning paneb neid kõvasti kõige ainelise külge klammerduma."


Nii. Ma tean, et hirmuenergiat saab muundada loovaks eluenergiaks. Ka Woodman ütleb, et andestuseta ei saa süda avaneda - ei armastust vastu võtma ega välja saatma.
Kui mu vanemad lahutasid, siis tol perioodil oli mul sageli angiine. Woodman väidab, et kõris asub loova eneseväljenduse energiapõimik. Vanemad võiksid ju teada, millise karuteene nad oma lastele teevad, kui nad lahutavad, tülitsevad või elavad vaid mammona kogumise nimel.
Kuid koolis sellist olulist asja lastele ei õpetata.
Ei räägita arhetüüpsetest magnetvälja-laadsetest energiaväljadest, mis on komlekside tuumadeks. Kinni kiilutud õpitahe , raamatute mittelugemine hilisemas eas ja vaid materiaalsete väärtuste tagaajamine loob stereotüüpe ehk surnud energiat.Selle enerigaiaga ei saa paradokse loovaks energiaks muuta.
Ma olen väga suurtele pingetele vastu pidanud, sest läbimurde teostajaks on õige relv - armastus. Armastus ei saa võidutseda, kui vaenulikkust pole vabastatud andestuse väega. Teame, et armasrusenergia on kõikjal, igaühes.

Kuningneitsis räägitakse lahti päris põnevalt mu üks lemmiksloganeist:

Igal asjal on kaks otsa: heas on halba ja halvas on head:

"Täiskasvanuks saamine tähendab selle tumeduse omaksvõtmist, mis varjab end meie kõigi sisemuses. Niikaua , kui me selles asjas vastutust enda peale ei võta, süüdistame vastassugupoolt, oma vanemaid, teisi riike, teisi religioone, keskkonda....tollel arhetüübil on kaks poolust ja kui me püüame mitte näha seda poolust, mida me pigem näha ei tahaks, ilmub see paradoksaalsel kombel otse meie ette oma tasakaalustavas õuduses ja ilus."

"...erisugusus on üleilmse ühtsuse hädavajalik eeltingimus, millest sõltub meie olemasolu edasikestmine....erisugususest saab alguse uus elu....seda hetke, mil ristuvad jumalikud ja inimlikud rajad, nimetatakse kairoseks...iga nukus olev tõuk muutub pidevalt - niisamuti ka meie liigume uute võimaluste juurde...see, mis end ei liiguta, sureb..surm on aga elu teenistuses, surm on elule kasulik...et uuel oleks sündimisruumi....jumalik võib niisama hästi olla ka hirmuäratav...naispoolus on see, mis meespoolusel elu sees hoiab...oleme keelpillid, keda sõrmitseb salapära...elu avardub."
------------

Ongi kõik, mis ma esialgu sellest raamatust meelde soovin jätta.

Ma ei tea, mitu uinutavat nõela on mul kaela torgatud, kuid ma tean, et olen neid sealt välja tõmmanud palju.....
ja selles väljatõmbamises ehk ongi elu mõte.

------------

Täna sai palju tööd rügatud. Naudin puhtust ja korda.
Homme tulevad külalised. Külalised ei lase end uinunud olekus tunda. ka külalised aitavad kaelast nõelu välja tõmmata, tihti nad seda ise ei teagi.
Elagu külalised! Viimist parimad kohad uuesti üle. Täna Viimased päevad kuningneitsiga lausele:
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [20] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [120]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [543]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [322]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [514]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [661]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [658]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [705]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [952]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1031]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [20] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [120] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [153] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Kolmapäev, 20. jaan. 2021., kell 13:12 - parim aeg päevast
või tee uus
[2751] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0407s