Blogide on üha populaarsust kogumas. Iga blogide kirjutamine uusi blogisid. Samas ei ole

avatakse üle maailma tuhandete, kui mitte Näikse, et blogide kirjutamine on üha populaarsust kogumas. Iga päev avatakse üle maailma tuhandete, kui mitte miljonite kaupa uusi blogisid. Samas ei ole blogide kirjutamine ühetaoliselt määratletav tegevus. blogide kirjutamine Näikse, et blogide kirjutamine on üha populaarsust kogumas. Iga päev avatakse üle maailma tuhandete, kui mitte miljonite kaupa uusi blogisid. Samas ei ole blogide kirjutamine ühetaoliselt määratletav tegevus. Blog on tänases mõistes pigem vormiline meediumi nimetus, sisulistest funktsioonidest ja kasutajate

blogide kirjutamine Bo BlogoMan neljapäeval, 29. dets. 2005., kell 14:44:32 Autor kirjeldab blogide populaarsuse kasvu ja püüab selles kirjatükis mõtiskleda võimalike blogipidamise viiside üle. Kui soovid ise blogi pidama hakata, siis tee endale oma blogi paremalt ülevalt äärest lingi "tee uus" kaudu. Näikse, et blogide kirjutamine on üha populaarsust kogumas. Iga päev avatakse üle maailma tuhandete, kui mitte miljonite kaupa uusi blogisid. Samas ei ole blogide kirjutamine ühetaoliselt määratletav tegevus. Blog on tänases mõistes pigem vormiline meediumi nimetus, sisulistest funktsioonidest ja kasutajate poolt loodavate tekstide žanrilisest määratlusest annab see nimetus tegelikult äärmiselt vähe aimu. Etümoloogiliselt pärineb blog sõnast weblog (logi mida peetakse veebis), eesti keeles võiks selle vasteks olla veebipäevik. Siiski on viimasel ajal praktikas rohkem kasutamist leidnud "ajaveebi" nimetus. Blogide kirjutamise tõus viimasel kümnendil on aset leidnud eelkõike interneti kui odava ja efektiivse suhtluskeskkonna laialdase kasutuselevõtuga, teisalt tänu blogimiseks sobiva tarkvara vabale levikule. Võib arvata, et just võimalus ilma keerulisi programmeerimiskeeli oskamatagi enda tekste avaldada ja toimetada on peamiseks tõukejõuks, mis paneb blogijaid nii massiliselt internetis enda mõtteid väljendama. Blogide kirjutajatel võivad olla äärmiselt erinevad eesmärgid. Polegi tähtis, kas need on teadvustatud või mitte, blogide kirjutamine võib pakkuda: a) Psühholoogilist pingemaandamist, lihtsate igapäevaste seikad

blogide kirjutamine

Bo BlogoMan neljapäeval, 29. dets. 2005., kell 14:44:32
Autor kirjeldab blogide populaarsuse kasvu ja püüab selles kirjatükis mõtiskleda võimalike blogipidamise viiside üle. Kui soovid ise blogi pidama hakata, siis tee endale oma blogi paremalt ülevalt äärest lingi "tee uus" kaudu.

Näikse, et blogide kirjutamine on üha populaarsust kogumas. Iga päev avatakse üle maailma tuhandete, kui mitte miljonite kaupa uusi blogisid. Samas ei ole blogide kirjutamine ühetaoliselt määratletav tegevus.

Blog on tänases mõistes pigem vormiline meediumi nimetus, sisulistest funktsioonidest ja kasutajate poolt loodavate tekstide žanrilisest määratlusest annab see nimetus tegelikult äärmiselt vähe aimu.

Etümoloogiliselt pärineb blog sõnast weblog (logi mida peetakse veebis), eesti keeles võiks selle vasteks olla veebipäevik. Siiski on viimasel ajal praktikas rohkem kasutamist leidnud "ajaveebi" nimetus.

Blogide kirjutamise tõus viimasel kümnendil on aset leidnud eelkõike interneti kui odava ja efektiivse suhtluskeskkonna laialdase kasutuselevõtuga, teisalt tänu blogimiseks sobiva tarkvara vabale levikule. Võib arvata, et just võimalus ilma keerulisi programmeerimiskeeli oskamatagi enda tekste avaldada ja toimetada on peamiseks tõukejõuks, mis paneb blogijaid nii massiliselt internetis enda mõtteid väljendama.

Blogide kirjutajatel võivad olla äärmiselt erinevad eesmärgid. Polegi tähtis, kas need on teadvustatud või mitte, blogide kirjutamine võib pakkuda:

a) Psühholoogilist pingemaandamist, lihtsate igapäevaste seikade, emotsionaalsete tundetormide avaldamise abil pingetest vabanemist.

b) Suhtlust sõpradega, kellele muidu individuaalselt kirjutada ei jõuaks. Iga paari päeva tagant tutvusringkonda kuulujate blogisid sirvides saab väga hea ülevaate, mis neil parajasti teoksil.

c) Loomingulistest ambitsioonidest kantud kirjatükke, mis lähenevad traditsioonilistele luule, novelli või isegi romaani žanritele. Imaginaarsete tegelaskujude loomine võimaldab samuti pingete maandamist, arendades samal ajal suurepäraselt loomingulisi väljendusoskusi.

d) Kindlasti on oma koht kommertshuvidest või poliitilisest profiidijänust kannustatud autorite blogidel. Viimased tõusid eriti intensiivselt esile viimaste kohalike valimiste aegu. Mitmete autorite arvates ei andnud blogipidamine poliitikutele siiski loodetud häältesadu ja just selle pärast võib arvata, et säärased blogijad otsivad järgmiste valimiste jaoks eneseupitust siiski enam traditsioonilisematest meediumitest.


Kommertsambitsioonide tungimine päevalehtede kommentaariumidesse ja blogosfääri on omaette põnev teema, mis väärib tulevikus kindlasti lähemat luubi alla võtmist.

Blogid ei pruugi olla parim võimalik lugemisvara kõrgkvaliteetsete tekstide otsijaile. Siiski koorub suurest sõklakuhjast välja üllatuslikult lugemisväärseid terasid.

Järgmisel korral kirjutan blogidest kui mälupikendustest ning nende funktsioonist informatsiooni filtreerimisel ja utreerimisel. Blogide on üha populaarsust kogumas. Iga blogide kirjutamine uusi blogisid. Samas ei ole


Kirjatükki on kommenteeritud (2) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Arvamusrubriik
Andres: Riidest kottide disainid, Riidest kott peab kilekotist keskmiselt 300 korda kauem vastu, lisaks.. [464] Sisupuu sitemap
Iga Roju: Itaalia põgenikelembuse juured, Tegelikult on illegaalsete sisserändajate vastuvõtt ja ülevalp.. (2) [16117]
Eeno Riks: Maailma spämmisõbralikum riik?, Uus e-residentsuse idee kogub tuure ja lööb laineid. Uudne ja.. [3719]
ivar: Toidu kasutamine, Oleme harjunud, et ettevõtete imago ja brändid tehakse tihtipeale ümberteiste vä.. [5817]
ivar: Baltikumi ja Skandinaavia koostöö, Sattusin täna lugema huvitavat artiklit sellel teemal, kuidas S.. [4481]
raido: On siis kinnisvarabuum või ei ole?, Üldiselt tundus, et ootamas on stagnatsioon sarnaselt Eu.. [3721]
raido: Filmimaailma ja online pokker, Mitmed online pokkeri kõneisikud on mures, et antud film võib jätt.. [4186]
rait: Sathyagraha 2.0 versus Tallinna "tasuta" ühissõit 1.0, 2013 01 20 paiku tõmmati tasuta ühissõit ni.. (1) [21706]
ericita: Jõulud., Tuli mõte kodus midagi muuta,lisada ehk mõni väike sisustus element-no mis siis muud k.. [5552]
hiireke01: Mõttetera, Tihti tundub,et elu üle järele mõeldes meenub ainult halb.....Kuigi head on olnud.. (5) [25096]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [47] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [141] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [175] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 24. jaan. 2021., kell 16:26 - parim aeg päevast
või tee uus
(2) [50719] Arvamusrubriik
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0319s