kellegi imeilusatesse silmadesse. Nuusutada sügise idüll /.../ osa üks lennutada. Puudutada pehmeid pilvi. Tunda

lõhna. Joonistada taevasse südameid. Ning kive Idüll. Vaadata kellegi imeilusatesse silmadesse. Nuusutada sügise pruunikat lõhna. Joonistada taevasse südameid. Ning kive üle kuu lennutada. Puudutada pehmeid pilvi. Tunda lõkke soojust. Hoida käes vast sündinud idüll /.../ osa üks Idüll. Vaadata kellegi imeilusatesse silmadesse. Nuusutada sügise pruunikat lõhna. Joonistada taevasse südameid. Ning kive üle kuu lennutada. Puudutada pehmeid pilvi. Tunda lõkke soojust. Hoida käes vast sündinud kassipoegi. Tunda laineid vastu jalgu hüplemas, nagu süsimustad armsate pruunide silmadega kutsikad.

idüll /.../ osa üks Nikita Markah teisipäeval, 25. juulil 2006., kell 23:13:30 MarkahMis seal salata. Iga inimese salasoov on elada kusagil idüllilähedases kohas, oma muretut elu. Kuid kui paljud meist sinna siiski jõuavad? Ja kas selline Paradiisi rand on üldse olemas? Idüll. Vaadata kellegi imeilusatesse silmadesse. Nuusutada sügise pruunikat lõhna. Joonistada taevasse südameid. Ning kive üle kuu lennutada. Puudutada pehmeid pilvi. Tunda lõkke soojust. Hoida käes vast sündinud kassipoegi. Tunda laineid vastu jalgu hüplemas, nagu süsimustad armsate pruunide silmadega kutsikad. Kui paljud meist seda teha saavad? seda ma ei tea. Aga Mina olen seda kõike teinud. Tuleb vaid tahta. Oma paradiisi rand tuleb leida. Või see siis enda jaoks lahti mõtestada. Idüll ehk täiuslikus peitub pisiasjades. Tuleb need vaid leida. Minu jaoks on see päiksekiir mis õrnal üle su näo veereb. Aeg mis käib lakkamatult. Tulekeel mis neelab kase puu halge nagu valaskala hõbedaselt helkivat kalaparve. Pisarad, mis suurest õnnest silma tekivad. Päikese käes sätendav vesi, Veri punane roos memme tagaaias. Tuhm kollane aiapink vanaisa töötoa ees. Sügises langevad lehed. Suve lõhn, mis on sama läbipaistev kui minu hingematvad tunded. Sügav sinises taevas säravad tähed, kuu. Talv, mis muudab kõik valgeks-vaikseks. Katab kõik enese lumetekiga. Varakevadised lumikellukesed, mida õues otsimas käiakse. Jõulud. Härmatis. Jääpurikad, mis nõnda kelmikalt tilguvad, ning lausa helisevad. Lumehelves, mis langeb kindale ning sulab endast järgi jättes vaid tühise vee pleki, mis peagi sinu kin

idüll /.../ osa üks

Nikita Markah teisipäeval, 25. juulil 2006., kell 23:13:30
MarkahMis seal salata. Iga inimese salasoov on elada kusagil idüllilähedases kohas, oma muretut elu. Kuid kui paljud meist sinna siiski jõuavad? Ja kas selline Paradiisi rand on üldse olemas?

Idüll.
Vaadata kellegi imeilusatesse silmadesse. Nuusutada sügise pruunikat lõhna. Joonistada taevasse südameid. Ning kive üle kuu lennutada. Puudutada pehmeid pilvi. Tunda lõkke soojust. Hoida käes vast sündinud kassipoegi. Tunda laineid vastu jalgu hüplemas, nagu süsimustad armsate pruunide silmadega kutsikad.
Kui paljud meist seda teha saavad? seda ma ei tea. Aga Mina olen seda kõike teinud. Tuleb vaid tahta.
Oma paradiisi rand tuleb leida. Või see siis enda jaoks lahti mõtestada. Idüll ehk täiuslikus peitub pisiasjades.
Tuleb need vaid leida.
Minu jaoks on see päiksekiir mis õrnal üle su näo veereb. Aeg mis käib lakkamatult. Tulekeel mis neelab kase puu halge nagu valaskala hõbedaselt helkivat kalaparve. Pisarad, mis suurest õnnest silma tekivad. Päikese käes sätendav vesi, Veri punane roos memme tagaaias. Tuhm kollane aiapink vanaisa töötoa ees. Sügises langevad lehed. Suve lõhn, mis on sama läbipaistev kui minu hingematvad tunded. Sügav sinises taevas säravad tähed, kuu.
Talv, mis muudab kõik valgeks-vaikseks. Katab kõik enese lumetekiga. Varakevadised lumikellukesed, mida õues otsimas käiakse. Jõulud. Härmatis. Jääpurikad, mis nõnda kelmikalt tilguvad, ning lausa helisevad. Lumehelves, mis langeb kindale ning sulab endast järgi jättes vaid tühise vee pleki, mis peagi sinu kindasse peitu poeb. Pori, mis sügiseti maas on, ning mille peal sa oled libestanud. Porikoogid. Kollased Kummikud. Vee loigud. Punased lehed. Valmivad õunad. Tume lillad Ploomid. Magusad Pirnid. Need kõige erilisemad õunakoogid. Tassitäis valget piima potisinises tassis. Helsinine taevas. Vatt pehme pilv. Õrn tuul. Tuule käes õõtsuvad puud. Haava värisev leht. Lehma kauge "ammmuu". Põdra Naksuvad põlved. Metsea põrsaste ruie.
Jah, kes meist ei oskaks sõnu seda. Aga nende järgi talitada vaid vähesed...
/.../
Leidke oma idüll. Nig kui see teil tõesti ei õnnestu, tekitage see enda jaoks, otsides igapäevas seda kõigelihtsamat,kuid kõige täiuslikumat osa. Kuid ärge püütke oma paradiisi randa oma lasnamäe korterisse tassida, sest see on kõigest kujund. Ning sellises kujutelmas elades lõppeb kõik ühe suure tohu-va-pohuga. Ning lõpp kokku võttes lõpetate te ikkagi tühjade käte ning lootusetute püüdlustega, mis siis on veel lootusetumad ning hävitavamad.
Pole ju olemas ebareaalset, on olemas vaid piiratud ettekujutlus reaalsest. Jah, kuid piiride maalimine on lõppude lõpuks siiski kõik teie endi teha. Ja ega ei ole mina ka see inimene kes teile selle õige pintsli ja värvipurgi näppu annab. Maalige need piirid ning maalige ka õiget ostused. Tegelikult ei olegi olemas valesid otsuseid see kõik on suhteline. Õige ostus on iga inimese jaoks erinev. Õige otsus tuleb leida südamest. Ja kui süda on lukus. Tuleb teha mitu valet otsust et lõpuks leida see võti et süda avada. Nagu ma ütlesin, kõik on suhteline. Tuleb vaid uskuda.
Mina usun. Aga sina?
Oh, kuidas kül tahaks lõpetada oma jutt küsimusega, mille üle te terve öö ja järgmise päevagi juurdleks. Kuid sellist vastust ei suuda ma leida. Kui te mõne sellise leiate, teadke, et see on tükike teie suurest idülli puslest.
/.../
idüll osa 1 lõpp.
alati teie
Nikita Markah kellegi imeilusatesse silmadesse. Nuusutada sügise idüll /.../ osa üks lennutada. Puudutada pehmeid pilvi. Tunda


Kirjatükki on kommenteeritud (4) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [96] Sisupuu sitemap
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [479]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [289]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [502]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [635]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [651]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [694]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [941]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1025]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [1076]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [96] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [124] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [107] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Reede, 15. jaan. 2021., kell 23:25 - parim aeg päevast
või tee uus
(4) [17951] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0335s