Sinus veel kinni olen? meie vahel krt!!! suhtes..mina olen..mingis olukorras.. ma ütlesin

kunagi olnud midagi..ei hakkagi olema..sina oled miks ma sinus ikka veel kinni olen? meie vahel pole kunagi olnud midagi..ei hakkagi olema..sina oled omas õnnelikus suhtes..mina olen..mingis olukorras.. ma ütlesin sulle mis ma mõtlesin..sa ei reageerinud..peaksin krt!!! miks ma sinus ikka veel kinni olen? meie vahel pole kunagi olnud midagi..ei hakkagi olema..sina oled omas õnnelikus suhtes..mina olen..mingis olukorras.. ma ütlesin sulle mis ma mõtlesin..sa ei reageerinud..peaksin edasi liikuma..aga miski käseb mind ..ütleb nagu et oota.. kui sa ainult teaks et 3 viimast kuud o

krt!!! niux kolmapäeval, 26. aprillil 2006., kell 04:08:10 miks ma sinus ikka veel kinni olen? meie vahel pole kunagi olnud midagi..ei hakkagi olema..sina oled omas õnnelikus suhtes..mina olen..mingis olukorras.. ma ütlesin sulle mis ma mõtlesin..sa ei reageerinud..peaksin edasi liikuma..aga miski käseb mind ..ütleb nagu et oota.. kui sa ainult teaks et 3 viimast kuud olen ma mõelnud ainult sinule igal vabal hetkel..lolluse tipp.. ma ei suuda lihtsalt..ma tean et see mida ma su vastu tunnen on midagi teistmoodi.. ainult sind ma vist oskan armastada..kuidu teisi inimesi pole ma armastanud..ma olen inimesega koos aga ma ei armasta teda..ma teen ju teistele haiget. ei ma ei suudista sind. aga seleta mulle miks ma nii kuradima loll olen.. võiksin ju edasi liikuda aga ei suuda.. ja see fakt et sa oma kaasat ei peta..see teeb su veel rohkem atraktiivsemaks. sa oled inimene kes on mul esimesest pilgust meeles ja mõtteis.sinuga on hea rääkida..ükskõik mis teemal, oskad rääkida ja kuulata. kui see on tõesti armastus mida ma su vastu tunnen siis oled sa ainus keda ma armastunud olen..oma pisikese elu jooksul. haige olen sinu järele. Milk Inc-Breath Whitout You kordusreziimil Sinus veel kinni olen? meie vahel krt!!! suhtes..mina olen..mingis olukorras.. ma ütlesin Samast žanrist niux: hehhee, jälle siin saidil.. vahepeal jälle sada asja toimunud.. olen olnud jälle hõivatud ja nüüd.. [2813] Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h..

krt!!!

niux kolmapäeval, 26. aprillil 2006., kell 04:08:10

miks ma sinus ikka veel kinni olen? meie vahel pole kunagi olnud midagi..ei hakkagi olema..sina oled omas õnnelikus suhtes..mina olen..mingis olukorras.. ma ütlesin sulle mis ma mõtlesin..sa ei reageerinud..peaksin edasi liikuma..aga miski käseb mind ..ütleb nagu et oota..
kui sa ainult teaks et 3 viimast kuud olen ma mõelnud ainult sinule igal vabal hetkel..lolluse tipp..
ma ei suuda lihtsalt..ma tean et see mida ma su vastu tunnen on midagi teistmoodi..
ainult sind ma vist oskan armastada..kuidu teisi inimesi pole ma armastanud..ma olen inimesega koos aga ma ei armasta teda..ma teen ju teistele haiget. ei ma ei suudista sind. aga seleta mulle miks ma nii kuradima loll olen.. võiksin ju edasi liikuda aga ei suuda..
ja see fakt et sa oma kaasat ei peta..see teeb su veel rohkem atraktiivsemaks.
sa oled inimene kes on mul esimesest pilgust meeles ja mõtteis.sinuga on hea rääkida..ükskõik mis teemal, oskad rääkida ja kuulata.
kui see on tõesti armastus mida ma su vastu tunnen siis oled sa ainus keda ma armastunud olen..oma pisikese elu jooksul.
haige olen sinu järele.
Milk Inc-Breath Whitout You kordusreziimil


Sinus veel kinni olen? meie vahel krt!!! suhtes..mina olen..mingis olukorras.. ma ütlesin
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [96] Sisupuu sitemap
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [479]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [289]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [502]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [635]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [651]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [694]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [941]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1025]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [1076]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [96] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [125] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [107] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Laupäev, 16. jaan. 2021., kell 01:42 - parim aeg päevast
või tee uus
[3169] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0333s