Küll, midaiganes kirjutatakse lahku, aga mina kuidas palun? noh jah. Teele on hea.

kirjuta. Ega ma mingi jobu ei Ma tean küll, et midaiganes kirjutatakse lahku, aga mina ei kirjuta. Ega ma mingi jobu ei ole. Või noh jah. Teele on hea. Ta on alati mu jaoks olemas. Kuujalutuskäigud vihmas on head. Nenah Cherry on hea. tegelikult kuidas palun? Ma tean küll, et midaiganes kirjutatakse lahku, aga mina ei kirjuta. Ega ma mingi jobu ei ole. Või noh jah. Teele on hea. Ta on alati mu jaoks olemas. Kuujalutuskäigud vihmas on head. Nenah Cherry on hea. tegelikult on päris halb tuju. Ebaloogiliselt sarkastiline närvivapustus miniformaadis või midagi sellist. T

kuidas palun? niphredil laupäeval, 4. juunil 2005., kell 01:57:15 Ma kuulen korduvalt sõna "hiljem", "pärast" , "mingil ajal" .. eino midaiganes. Ma tean küll, et midaiganes kirjutatakse lahku, aga mina ei kirjuta. Ega ma mingi jobu ei ole. Või noh jah. Teele on hea. Ta on alati mu jaoks olemas. Kuujalutuskäigud vihmas on head. Nenah Cherry on hea. tegelikult on päris halb tuju. Ebaloogiliselt sarkastiline närvivapustus miniformaadis või midagi sellist. Tegelikult on mul kõrini. Kõrini kuskil teisel kohal olekust, kuskil alati piiripeal olles. Ise teadmata täpselt oma sihte ja soove. Kõik tahavad keegi olla, kelleksgi saada, kellegi moodi olla. Mul ei ole kellegi moodi olla, kelleksgi saada. Ma olen mittekeegi. Ütleksin endale, et "Sebi elu, eit!" aga olen loobunud. Ma lihtsalt ei viitsi. Jooksin täna. Lihtsalt. Jooksin... mööda rannajoont. Oli küll külm oma tumeroheliste retuskadega. Aga mõttel oli vaja lihtsalt tuulduda lasta. Peale kuuma dušši oleks ära kulunud üks mõnus massaaž, aga ei. Hea, et mul raha veel peeretamisekski on. Kõige tihedam sõnakasutus on vist "Ära hakka.." või.. "Jäta rahule... las jääda" . Ma ei ole üldse ülbe, aga inimesed ajavad mind selliseks. Nad ise lähenevad mulle nii. Ei oska minuga olla, käituda. Ja kuna nemad on kõik popid, peavad mind imelikuks friigiks. Mingiks outsideriks. Tegelt olengi. Ju jääb. Näete? Kui pohuistlik saab üks inimene olla. Ma ei vaata isegi ülekäigurajal enam autodele järgi. Tal on elu ja temal ka. Olgugi, et ta ütleb, et läheb Mõisakülla oma 100 aastasele vanaema külla, aitab puid laduda,

kuidas palun?

niphredil laupäeval, 4. juunil 2005., kell 01:57:15
Ma kuulen korduvalt sõna "hiljem", "pärast" , "mingil ajal" .. eino midaiganes.

Ma tean küll, et midaiganes kirjutatakse lahku, aga mina ei kirjuta. Ega ma mingi jobu ei ole. Või noh jah. Teele on hea. Ta on alati mu jaoks olemas. Kuujalutuskäigud vihmas on head. Nenah Cherry on hea. tegelikult on päris halb tuju.
Ebaloogiliselt sarkastiline närvivapustus miniformaadis või midagi sellist. Tegelikult on mul kõrini. Kõrini kuskil teisel kohal olekust, kuskil alati piiripeal olles. Ise teadmata täpselt oma sihte ja soove. Kõik tahavad keegi olla, kelleksgi saada, kellegi moodi olla. Mul ei ole kellegi moodi olla, kelleksgi saada. Ma olen mittekeegi. Ütleksin endale, et "Sebi elu, eit!" aga olen loobunud. Ma lihtsalt ei viitsi. Jooksin täna. Lihtsalt. Jooksin... mööda rannajoont. Oli küll külm oma tumeroheliste retuskadega. Aga mõttel oli vaja lihtsalt tuulduda lasta. Peale kuuma dušši oleks ära kulunud üks mõnus massaaž, aga ei. Hea, et mul raha veel peeretamisekski on.
Kõige tihedam sõnakasutus on vist "Ära hakka.." või.. "Jäta rahule... las jääda" . Ma ei ole üldse ülbe, aga inimesed ajavad mind selliseks. Nad ise lähenevad mulle nii. Ei oska minuga olla, käituda. Ja kuna nemad on kõik popid, peavad mind imelikuks friigiks. Mingiks outsideriks. Tegelt olengi. Ju jääb. Näete? Kui pohuistlik saab üks inimene olla. Ma ei vaata isegi ülekäigurajal enam autodele järgi. Tal on elu ja temal ka. Olgugi, et ta ütleb, et läheb Mõisakülla oma 100 aastasele vanaema külla, aitab puid laduda, riisuda ja rohida surmani. Ja et temalgi pole elu. Aga tegelikult, kes olen mina? Ma isegi ei tunne, et keegi tunneks mind. Et keegi vähematki huvi immutaks minu tunnetele või mõtteviisidele. ei ole kuri. Karjumisetuju on.
Mu taandread on paigast ära ja ma olen uhke selle üle. Sest esmaspäeval on eesti keele eksam. Olgugi, et proovieksam positiivne oli ja ma alles eelmine aasta olin klassi parim õpilane. Mis eelmine aasta? üleeelmine. Mehed, mul olid viied, mõni üksik neli vahest. Aasta koondhinded olid viied. Ükskord oli üks neli ka.Ja nüüd? lõputunnistusel kolm kolme. Valetan. tegelikult.. kaks kolme, sest vene keele õpetajal sai minust kahju.
Järjekordne mõttetu taandrida, mida pole mõttet isegi parandada, selle mõttetuse pärast, miks ta siin asetseb. Ma olen kuri enda peale. Ma ju suudan palju enamat, aga kuidas seda öeldagi.. Mu maine.. parandus: mu olematu maine seal koolis on juba rikutud ja jumal tänatud, et see ainult põhikool on, sest gümnaasiumi puhul peaks ma äkki samu vanu surnud inimeste nägusid veel kolm pikka aastat jälgima. Vanasti öeldi, et "Oi... Tunnen kaasa halva hinde pärast. Sa suudad paremat. Ju Sul oli halb päev." Aga nüüd hoopis, et "Said hea hinde? Sina vä?" . Ja mul on kohutavalt häbi. enda pärast. ja teiste pärast, sest vahest mõtlen.. goosh.. ma sain halvema hinde kui tema. kas ma olen tõesti nii loll?
tegelikult ma ei põe üldse kooli pärast nagu lugedes tunduda võib. see kool on mingi ajutine koht. mingi ajutine seisak, mille kõik (või vähemalt enamus) peab läbi seisma, kõndma, jooksma. ma eelistaksin seda viimast, aga miskipärast tunnen juba viimast aastat, et olen tibusammul peaaegu seisma jäänud.
tagasi eesti keele eksami juurde jõudes, võiks mainida, et kõik oli hästi kuni kaheksandani, siis kui meil normaalne, vabandust, parim õpetaja mu elus, oli. töö rohkuse tõttu, pidi ta meid hulgama üheksandas. ja meile tuli ilge mõrd. või tegelt, mis mõrd? võiks öelda, et tädil pole väga vigagi ja ma meeldin talle, aga õpetamisest ei ole ta vist kuulnudki. esimene poolaasta mängisime lasteaia mänge. ja tegime mõne üksiku kirjandi, mille saime tagasi hinde ja mingi haige kommentaariga. milleks enamikel oli : Edu Sulle! ei, see pigem kõlas nagu rõhutatult, et.. ´Eduuu ´Sullle noh!
teemakalle. igaljuhul. pooldebiilik ja mis kõige hullem, mida eales olen pidanud nägema on, kui 50 aastasel õpetajal paistavad viigipükste äärest stringi paelad. iuu iuu yakk.
Teele kaalub hästi vähe. 15 kilo vähem teistest. Ja kunagi on mu raamatu pühendus talle. Talle, kes veab ja tirib mind läbi selle ilge mõttetuse.(Teele [ NIN ] says: seni kuni sa mu oma juttudes 15 kilo kergemaks teed lase käia).
Öösel on hea kirjutada. Siis kui on vaikus. Vaikus, mis matab vaikselt igaühe hinge. Ja kui on teekotikesest kangeks ligunenud paaritunnine tee Su nina all ja arvuti su ees, mis mängib vahelduva eduga parimat muusikat. Siis on hästi. Hästi on suhteline mõiste.
Istusin täna kohvikus, mille suitsuaurud mind põrmugi ei rõõmustanud. Korduvalt. Lõpuks mõtlesin: whatta hell!? Ja läkitasin endagi roosade huulte vahele sigareti. Kasutades väljendit, et ma ei suitseta, peidan ma end selle taha koguaeg.

Võiks mainida oma tänase suurostugi.. milleks oli keelepuhastiga hambahari 360kraadi või midagi sellist. Teele arvas, et ju ma siis reklaamiohver olen. Ju jääb.. Küll, midaiganes kirjutatakse lahku, aga mina kuidas palun? noh jah. Teele on hea.
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [65] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [155]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [603]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [353]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [524]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [670]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [670]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [717]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [964]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1043]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [65] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [155] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [190] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Neljapäev, 28. jaan. 2021., kell 13:08 - parim aeg päevast
või tee uus
[2976] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0359s