Ring tehtud ja tõden järjekordselt, et magnettormijärgne roidumus elemendis ja nautida kaasinimesi nende

pole kaotsiläinud aeg. Lõpuks ometi saan Taas blogidele ring peale tehtud ja tõden järjekordselt, et see pole kaotsiläinud aeg. Lõpuks ometi saan olla omas elemendis ja nautida kaasinimesi nende eheduses. Igatahes põnevam kui ilukirjanduse lugemine, milles magnettormijärgne roidumus Taas blogidele ring peale tehtud ja tõden järjekordselt, et see pole kaotsiläinud aeg. Lõpuks ometi saan olla omas elemendis ja nautida kaasinimesi nende eheduses. Igatahes põnevam kui ilukirjanduse lugemine, millest olen ammu küllastunud, sest ...no ei oskagi öelda, miks teatud vanuses pole väljamõeldised enam hu

magnettormijärgne roidumus maiken kolmapäeval, 1. juunil 2005., kell 20:44:47 17. mai 2005 Taas blogidele ring peale tehtud ja tõden järjekordselt, et see pole kaotsiläinud aeg. Lõpuks ometi saan olla omas elemendis ja nautida kaasinimesi nende eheduses. Igatahes põnevam kui ilukirjanduse lugemine, millest olen ammu küllastunud, sest ...no ei oskagi öelda, miks teatud vanuses pole väljamõeldised enam huvitavad. Mõnele tahaks südamele panna: Palun kirjuta rohkem, ent tegin seda vaid ühes kohas. Ma ju ise Viljandi ööluulemaratonil osaleda ei saanud. Sellest kirjutas kaks blogijat, Tuduhiir www.zone.ee/tud...hiir/ ja Tütarlaps Kes Keetis Vett Et Teha Teed Lollakaks. www.zone.ee/osa...5/05/ enamasti-kahjutu-kultuur.html Üks blogijaist nimetab kommenteerijaid tegelisnskiteks www.zone.ee/paj...taja/ , ent see on tema probleem, kuidas end väljendada. Mulle ei meeldiks kedagi peale kurjamite (ma ei mõtle blogi-Kurjamit www2.blog.ee/kurjam/index.php?blog=6506) tegelinskiteks nimetada. Igavad on minu jaoks kindlasti need blogid, kus endast ei räägita, vaid heietatakse pikki (Vabalog) vabalog.blogspo....com/ või lühikesi (Teller) teller.diip.ee/ühiskondlik-majanduslik-poliitilisi probleeme. Infomüra on isegi liiga suur, sellepärast. Mina tahan toita hinge. Aga küllap on see nooruse üks märkidest, sest ma ka ise kunagi olin püüdlikult kursis toimuvaga, arvates, et see on oluline. Ehk oligi, selleks et nüüd saada aru - oma elu vajab elamist ja nautimised nautimist. Eks ta ole üks maailmaparandamise vorme ka. Väga on meeldinud mulle Marina

magnettormijärgne roidumus

maiken kolmapäeval, 1. juunil 2005., kell 20:44:47
17. mai 2005

Taas blogidele ring peale tehtud ja tõden järjekordselt, et see pole kaotsiläinud aeg. Lõpuks ometi saan olla omas elemendis ja nautida kaasinimesi nende eheduses. Igatahes põnevam kui ilukirjanduse lugemine, millest olen ammu küllastunud, sest ...no ei oskagi öelda, miks teatud vanuses pole väljamõeldised enam huvitavad.
Mõnele tahaks südamele panna: Palun kirjuta rohkem, ent tegin seda vaid ühes kohas. Ma ju ise Viljandi ööluulemaratonil osaleda ei saanud. Sellest kirjutas kaks blogijat, Tuduhiir www.zone.ee/tud...hiir/ ja Tütarlaps Kes Keetis Vett Et Teha Teed Lollakaks.
www.zone.ee/osa...5/05/ enamasti-kahjutu-kultuur.html Üks blogijaist nimetab kommenteerijaid tegelisnskiteks www.zone.ee/paj...taja/, ent see on tema probleem, kuidas end väljendada. Mulle ei meeldiks kedagi peale kurjamite (ma ei mõtle blogi-Kurjamit www2.blog.ee/kurjam/index.php?blog=6506) tegelinskiteks nimetada.
Igavad on minu jaoks kindlasti need blogid, kus endast ei räägita, vaid heietatakse pikki (Vabalog) vabalog.blogspo....com/ või lühikesi (Teller) teller.diip.ee/ühiskondlik-majanduslik-poliitilisi probleeme. Infomüra on isegi liiga suur, sellepärast. Mina tahan toita hinge. Aga küllap on see nooruse üks märkidest, sest ma ka ise kunagi olin püüdlikult kursis toimuvaga, arvates, et see on oluline. Ehk oligi, selleks et nüüd saada aru - oma elu vajab elamist ja nautimised nautimist. Eks ta ole üks maailmaparandamise vorme ka.
Väga on meeldinud mulle Marina marinazem.blogs...om/ja mõned veel, olles uurinud läbi kõik nende varasemadki sissekanded. Õnneks blogindus on Eestis alles lapsekingades ja materjali pole nii palju, et ma jagu sellest ei saanuks.
Pärast blogisid lugesin Alliksaart. Ta inspireeris mind nagu alati:
Lõbusa laulja hümn

Mind vaikima ei pane ükski saks.
Ma kõrgelt hindan ennast ise:
muutunud olen väga veetlevaks
ja selgeks saanud lendamise.

On suuremaks kasvanud minu jaks,
jõudu ammutan väljast ja seest.
Kuigi maailm läinud nii lärmakaks,
ent laul kaitseb mind selle eest.

Laulan mustagi päeva säravaks,
tehes seda veel õhtul hilja.
Ja kui muutungi muile tülikaks -
ei tee sellest üldsegi välja.

Teiste tusk on ikka nende probleem,
muude piirid pole minu tehtud.
Nad omaks võtku vaid minu meem -
ja polegi enam tusa ohtu.

17.oo

Täna polnud töö juures elektrit ja ma sain palju lugeda.
Järjest enam veendun, et Eestis toimub teatud kildkondade üksteisemoosimine kellegi teise arvelt, sest ilmtingimata on vaja maha teha, nulltolerantski on ju moes. Kui nüüd mõtlema hakata, siis ega minuski on nulltolerantsi - nimelt ma ei suudaks ise olla kellegi lakei ja tolereerida selle nimel, et omale kannuseid teenida; miskitmoodi ma ei salli sallimatuid.Aga seda viimast on üüratult palju. No minagi oskan musta valgeks rääkida, ent ma ei musta sellega otseselt kedagi, vähemalt pole teiste madaldamine mu loomuses.Patust ma puhas pole, kuna vahel ma peegeldan teistele neid tagasi - seega esimest sammu ma astunud küll ei ole.

Luule hindamisel märkan tendentsi, et mida segasemalt ja esmapilgul arusaamatumalt on sõnad ritta säetud, seda parem - saad kohe tähelepanu ja kiitust.Sõnad on ju mitmetähenduslikud, neid võib mõista päris tihti nii, nagu looja ise pole mõelnud. Eriti huvitav nähtus on kriitikute teoretiseeriv targutamine, püüd leida mingit minu arvates täiesti olematut allhoovust. Ilu on vaataja silmades, kriitiku sules vist kah?!

Nüüd nimetatakse minusuguseid labasteks luuletajateks, triviaalseteks väljendajateks. Jälgin ju huviga, mida keegi kirjutab ja mis toimub raamatukogude luuleriiulite juures.Mul on võimalus olnud lugeda teoseid, mis on ajahõlma vajunud, kuigi autorit tunneme klassikuna. Kui ikka rahvas ei loe, pole kasu ka kriitikutekoori kiidulaulust.
Päris huvitav oleks teada saada, keda luuletajaist armastatakse saja aasta pärast? Kui kõik indigolapsed täiskasvanuks saavad, küllap siis on suhtumine loojasse ka hoopis teistsugune. Ma loodan vähemasti.
Praegu aga kirjutatakse suisa, et luule on väljavalitutele. Niimoodi õigustatakse oma platseerumist, jõhralt kõrvale tõugates traditsioonid, siiruse, mõtte ja ka moraali. L oma blogis kirjutab niiliisamaria.blogspot.com/:
/20050513
Uuem eesti luule.

Mida rohkem ma selle peale mõtlen, seda enam sulab eesti uuem luule üheks genitaale ja genitaalidega seotud tegevusi ritta laduvaks massiks.

Türa, türa, türa, vitt.
Vitt, vitt, vitt, munn.
Munn, munn, munn, onanism.
Ona, ona, ona, türa.

Nii ei ole ju ilus... aga äkki on asi selles, et lugeja/kuulaja peaks olema loojaga samas vaimuseisundis ja mina olen liiga vähe viina, hansat ja kanepit tarbinud. /---------------õhtul taas, nüüd aeda kuni pimedani!

20.00
Töönauding jäi üürikeseks, sain vaid tomatitel kasvusid napsata ja muru niitmine jäi vihma tõttu pooleli. Nüüd tutvun saagiga, mille korjasin raamatukogust. Ring tehtud ja tõden järjekordselt, et magnettormijärgne roidumus elemendis ja nautida kaasinimesi nende
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [99] Sisupuu sitemap
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [484]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [294]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [504]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [637]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [652]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [695]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [942]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1026]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [1077]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [99] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [128] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [110] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Laupäev, 16. jaan. 2021., kell 14:27 - parim aeg päevast
või tee uus
[2735] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0345s